Νέα

Toys strip club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kollibrris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

γαμαθ???

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2023
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Δεν ξέρω αν είναι αυτή, πάντως η Εύα είναι συχνά στο μαγαζί και κάνει και μεγάλο prive.
Προσωπικά δεν μου άρεσε αλλά γούστα είναι αυτά.

Για το Toys μιλάς, έτσι;
Είναι μια μελαχρινή μικρούλα Ελληνίδα με λίγο μεγάλο κώλο η Εύα που αναφέρεσαι;
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Σταμάτησαν από ότι φαίνεται Εύα και πρόσφατα Μάργκο ..
Αν ξέρετε κάτι άλλο...
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
37
Like
7.040
Πόντοι
3.446
κορυφή το ίδρυμα!!!!!!! υπερτιμιότατο
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
275
Κριτικές
18
Like
1.160
Πόντοι
5.160
Μια Helen/Elen, τίμιο μιλφορωσίδη είχε το μαγαζί πάει την έκανε και αυτή.
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
275
Κριτικές
18
Like
1.160
Πόντοι
5.160
την άλλη εβδομάδα μου είχε πει θα έφευγε....πότε πήγες?
Σάββατο, τώρα this week είπε, next week , θα είναι εδώ μέχρι την κυριακή. Αυτή που πέρασε? Αυτή που έρχεται? Δεν έκατσα να το εξακριβώσω γιατί δεν με κόβω να ξαναπερνάω απο εκεί σύντομα.
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
37
Like
7.040
Πόντοι
3.446
Σάββατο, τώρα this week είπε, next week , θα είναι εδώ μέχρι την κυριακή. Αυτή που πέρασε? Αυτή που έρχεται? Δεν έκατσα να το εξακριβώσω γιατί δεν με κόβω να ξαναπερνάω απο εκεί σύντομα.
next week είπε
 

γαμαθ???

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2023
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Τελικά είχε πάρει κανένας την Ελληνίδα Εύα να μας πει;
 

petsokoftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
196
Πόντοι
280
Επισκεψη με φιλαρακι, μετριο ροστερ
10 ευρω ποτο με εναν χορο
Περασε μια λατινα που μιλαγε μονο ισπανικα οποτε χρησιμοποισε μεταφραστη στο κινητο, νεα, αλλα δεν θα καθοταν πολλες μερες ειπε
Περασα πριβε 100 με ρωσιδα αναστασια ψηλη, ομορφη και στο πριβε ικανοποιει φουλ, παει τερμα χωρις βιασυνη, αρκετα δοτικη
Συνολικα στα πλαισια ολων της περιοχης..μετριο show και αμα σου κατσει τιποτα καλο για πριβε
 

dicktracy

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
267
Πόντοι
0
Μιας και βρήκα λίγο χρόνο να γράψω και τα θυμήθηκα, ας πω λίγα λόγια για μια επίσκεψή μου την Πρωτοχρονιά στο Toys.

Η είσοδος με κουπόνι χιλιοτσαλακωμένο που σου δίνει ο πορτιέρης από το τσαντάκι του κοστίζει 10 ευρώ, με το οποίο έπαιρνες ένα ποτό κι έναν χορό δώρο.
Καταρχάς το μαγαζί το οποίο είναι σχετικά μικρό και μακρόστενο, ήταν γεμάτο πακιστανούς πελάτες.
Ο χώρος για τους χορούς είναι περιορισμένος και ήταν μονίμως γεμάτος.
Με το που κάθησα μου φέρανε την και καλά μουνάρα του μαγαζιού, το όνομα της οποίας δε θυμάμαι, αλλά ήταν μια μιλφ με μεγάλα βυζιά, η οποία κατευθείαν άρχισε να μου λέει το τιμολόγιο της για πριβέ χορό και σεξ.
Της είπα να πάμε για έναν απλό χορό και μου λέει ότι για ένα χορό δεν έρχεται, μόνο για δύο.
Άστο της λέω.
Ύστερα ήρθε μια μαύρη χοντρή μπαζόλα, την οποία απέρριψα.
Η ώρα πέρναγε και ούτε ωραίες γκόμενες έβλεπα, ούτε στην πίστα ανεβαίνανε για pole dance.
Κάποια στιγμή ανέβηκε μια συμπαθητική μελαχρινή αδυνατούλα για pole dance της όποιας επίσης δε θυμάμαι τ'όνομα και είπα στο σερβιτόρο να μου τη φέρει.
Ο σερβιτόρος μ'έγραψε.
Όταν αυτή τελείωσε το χορό ήρθε κι έκατσε στον καναπέ από πίσω μου και ακούστε αυτό τώρα.
Γυρνάω και της λέω να πάμε για χορό και αυτή μου λέει περίμενε λίγο και έπαιζε με το κινητό της!
Ξαναγυρνάω μπροστά και μετά αυτή έφυγε!
Επειδή είχε περάσει η ώρα και είχα σκυλοβαρεθεί, λέω σε μια αδύνατη μιλφ, τη Λάλα, να πάμε για χορό, μην πάει χαμένο το δεκάρικο.
Καλύτερα να το χα δώσει σε κάναν άλλο πελάτη και να φευγα γιατί αυτό που ακολούθησε ήταν η πιο αηδιαστική εμπειρία μου σε στριπτητζάδικο.
Όχι ότι δεν το προσπαθεί η Λάλα, αλλά τελικά αποδείχτηκε ότι μάλλον γκιλφ ήταν πάρα μιλφ, με πεσμένο πλαδαρό κώλο και βυζιά, μούσκεμα στον ιδρώτα και ήθελε να της ρίχνω και χαστούκια στον κώλο και να της σφίγγω το λαιμό.
Ανυπομονούσα να τελειώσει και δεν τελείωνε το μαρτύριο αυτό.
Πάνω από 3' έκατσε.

Μεγάλο φιάσκο το Toys, πότε ξανά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom