Νέα

Toυρκικη προκλητικοτητα. Ποια πρεπει να ειναι Η Ελληνικη απαντηση?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOST74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 345
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Τιποτα δεν χρειαζεται να κανουν οι Τουρκοι

Εχουμε αναλαβει μονοι μας τον αφανισμο του Εθνους μας.
Σε εκατο χρονια οι Ελληνες θα ειναι τρια-τεσσερα εκατομμυρια με το ρυθμο των γεννησεων που εχουμε.
Απλως λοιπον θα εξαφανισθουμε και θα ερθει καποιος αλλος λαος να καταλαβει το κενο που θα αφησουμε.
Τα παράπονα σου στους Χριστιανούς που σε αφανησανε καθώς και στον εθνοπροδοτη τον Βενιζέλο και τους Άγγλους
 

Επισκέπτης
Οι Αλβανοι θα μας χτυπησουν απο τα μεσα. Μεγαλη προσοχη στις οικογενειες.
 
OP
OP
K

KOST74

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
118
Like
5.578
Οι Αλβανοι θα μας χτυπησουν απο τα μεσα. Μεγαλη προσοχη στις οικογενειες.
Αυτοι ειναι η μεγαλυτερη απειλη εχεις δικιο. Μας μισουνε και μας το παιζουνε φιλοι τα γαμημενα φιδια. Ολοι οι πολιτικοι που ψηφιζετε οι ψηφιζουνε φιλε μου για να μην σε παρω στον λαιμο μου ενω δεν ξερω. Εμενα με βγαζω απεξω  γιατι ποτε δεν ψηφισα 32 χρονια κανενα τους ειναι γνωστο εδω μεσα ειμαι χουντικος. Εθνικο Μετωπο ψηφιζω ανελλιπως. Τωρα ομως δεν κατεβαινει εκλογες λεω να ψηφισω Βαρουμαλακακη. Ακου ρε πουστη μου 3.5% Ο ΜΠΟΥΡΔΑΣ. Πολυ τρελλα αυτος ο Ελληνικος λαος παλαβοι ολοι.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.904
Κριτικές
1
Like
5.408
Πόντοι
2.356
.............
Και εδω φυσικα γενναται το ερωτημα, τι συζητησε ο Τσιπρας, ο χρησιμος ηλιθιος κατευναστης, με τον Ερντογαν με κλειστες τις πορτες και δε το μαθαμε ποτε?
Σίγουρα κάτι στο στυλ... μην κάνετε καμιά μαλακία στη Θράκη και στο Καστελόριζο και εμείς δε θα καθορίσουμε ΑΟΖ ποτέ, προχωρήστε εσείς σε κήρυξη ΑΟΖ κατόπιν συμφωνίας με την αναγνωρισμένη από τον ΟΗΕ κυβέρνηση της Λιβύης και όσον αφορά το Αιγαίο, πάμε για συνεκμετάλλευση (όταν έρθει η ώρα). Με την Κύπρο νίπτουμε τας χείρας μας, διότι ως γνωστόν, κείται μακράν.

Επίσης, μην κάνετε καμιά μαλακία με τους Σύριους μετανάστες και μας τους στείλετε προς τα δω κι εμείς θα σας δώσουμε τους πραξικοπηματίες πίσω σε ανύποπτο χρόνο, μέσω της δικαιοσύνης. Επίσης, θα στηρίζουμε πάντα την ένταξή σας στην ΕΕ κλπ.

Είμαι σίγουρος ότι του είπε στο τέλος, μην ανησυχείς Σουλτάνε... θα είμαστε και οι δύο στα πράγματα για πολύ καιρό ακόμα. Έχω τον Κούλη για πλάκα.
 

skieros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.097
Κριτικές
26
Like
1.233
Πόντοι
976
Οι Αλβανοι θα μας χτυπησουν απο τα μεσα. Μεγαλη προσοχη στις οικογενειες.

πρέπει να δημιουργηθεί πολιτοφυλακή και στρατιωτική αστυνομία για τα μετόπισθεν.

Αλβανοί και μωαμεθανοί γενικότερα ηλικίες 15-65 σε στρατόπεδα συγκέντρωσης ή ακόμα καλύτερα σε τάγματα εργασίας.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
πρέπει να δημιουργηθεί πολιτοφυλακή και στρατιωτική αστυνομία για τα μετόπισθεν.

Αλβανοί και μωαμεθανοί γενικότερα ηλικίες 15-65 σε στρατόπεδα συγκέντρωσης ή ακόμα καλύτερα σε τάγματα εργασίας.
Nα τους βάλουμε να ράψουν και μαυροκόκκινο τρίγωνο στα ρούχα όταν κυκλοφορούν, για να μην κουραστούμε να τους μαζέψουμε όταν το αποφασίσουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom