Νέα

Torrent

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα terminator
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
Ανοιγω αυτο το θεμα γιατι δυσκολευομαι ιδιαιτερα να κατεβασω ενα παιχνιδι απο γαματο.ινφο με τορρεντ. Ειναι 4.3 GB και ηδη 3 μερες εχω κατεβασει μολις 50%. Μπορει καποιος να με βοηθησει με καποια ιδεα. Thanx in advance...
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Ανοιγω αυτο το θεμα γιατι δυσκολευομαι ιδιαιτερα να κατεβασω ενα παιχνιδι απο γαματο.ινφο με τορρεντ. Ειναι 4.3 GB και ηδη 3 μερες εχω κατεβασει μολις 50%. Μπορει καποιος να με βοηθησει με καποια ιδεα. Thanx in advance...
εχει σιντερ το τορεντ?εχεις ανοιξει πορτα στο ρουτερ σου?εχεις βαλει το upload σου στο 70-80% αν ταχεις κανει ολα αυτα  :think: :think: :think: :think:





















 
OP
OP
terminator

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
ρε φιλε δεν ξερω απο αυτα. Μπορεις να με βοηθησεις με ενα πμ??? PLEASE :huh: :huh: :huh:
 

daskalos_

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε κοίταξε καταρχήν αν έχει seeders, μπορεί για αυτό να έχει κολλήσσει στο 50% ή είχε τόσους λίγους όταν άρχισες να το κατεβάζεις που πλέον δεν μπορείς να τους πετύχεις on line.

Δεν κάνεις μια δοκιμή να το κατεβάσεις από άλλους trackers? ψάξτο στο google και κατεβασέ το από εκεί, για να τελειώνεις μια και καλή
 

rak

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Ένα καλό είναι το που είναι όλα ελεγμένα ένα ένα με το χέρι. Επίσης ένα καλό aggreegator είναι το που σίγουρα θα βρει αυτό που ψάχνεις κάπου.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Ρε μαγκες οποιος ξερει καμια σελιδα με τορρεντς για να κατεβαζουμε ελληνικη μουσικη και ταινιουλες ας μπει στο κοπο να μου στειλει ενα πμ. Τωρα με αυτο που εγινε στους γαματους ξενερωσαμε εντελος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom