Νέα

Torrent site για ταινίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELF24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 353
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mpoxas

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ κατέβασα τόρεντ από το demonoid χωρίς να έχω γραφεί. Μήπως σου δίνουν για δοκιμή?
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
10
Πόντοι
1
Demonoid στην αρχή τα torrent είναι free μετά που παλαιώσουν χρειάζεσαι κωδικό.Για σειρές πάντως το κάνει μια χαρά την δουλίτσα του.Και δεν θα αναφερθώ στα ελληνικά tracker Sites που το έχουν κάνει τελείως lobby.Ούτε μασώνοi να είμαστε.Σε λίγο θα μας ζητάνε και reccomendations από 2 μέλη και τελετή μύησης....

 

Επισκέπτης
Για PRISON BRAKE 24 HOURS  και τετοια μπητε στο nswarez
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
grios να ξέρεις ότι καθε παρασκευή στο demonoid γίνονται εγγραφές.

Είμαι μέλος στο demonoid αλλά έχω να μπω καιρό - δυστυχώς το utorrent μου γράφει ότι η πόρτα μου δεν προωθείται κανονικά (port not forwarded properly) και έχω να χρησιμοποιήσω torrent κανα δίμηνο. Αλλά δε νομίζω να έχει αλλάξει κάτι από τότε.

Μπες την Παρασκευή λοιπόν
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
16
Και δεν θα αναφερθώ στα ελληνικά tracker Sites που το έχουν κάνει τελείως lobby.Ούτε μασώνοi να είμαστε.Σε λίγο θα μας ζητάνε και reccomendations από 2 μέλη και τελετή μύησης....
Πολυ καλο!!!
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
16
grios να ξέρεις ότι καθε παρασκευή στο demonoid γίνονται εγγραφές.

Είμαι μέλος στο demonoid αλλά έχω να μπω καιρό - δυστυχώς το utorrent μου γράφει ότι η πόρτα μου δεν προωθείται κανονικά (port not forwarded properly) και έχω να χρησιμοποιήσω torrent κανα δίμηνο. Αλλά δε νομίζω να έχει αλλάξει κάτι από τότε.

Μπες την Παρασκευή λοιπόν
Δεν ανοιγει καθε παρασκευη πλεον.Μια στο τοσο.
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Καλημερα!εχω μερικες ερωτησης,Κατεβαζω ενα παιχνηδι το (tomb raider anniversary)ειναι καινουριο,αλλα εχω ενα προβλημα δεν ξερω πος θα του κανω install αν ξερει καποιος να με βοηθηση θα χαρω να τον ακουσω ;)αλλα τωρα θελω να κανω μια ερωτηση ειπαρχη προβλημα να σε βρουνε και να πας φυλακη :police: :police: :knuppel: :knuppel:?????????και αν ξερει καποιος τη σημενη (0-day) οταν κατεβαζεις αν μπωρει καποιος να μου πει ΤΗΧ..!!
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
καλα δεν μπορει να βοηθηση καποιος???????????????
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Όταν κάνεις ατιμίες, πάντα υπάρχει μια πιθανότητα να σε βρουν  ;)
για τα υπόλοιπα που ρωτάς, γίνε πιο αναλυτικός...
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
ρε ση τι ατιμιες να κανω ρε φιλε εγω μπενω σε αυτα τα σαιτ και περνω οτι μου αρεση αλλα δεν το καταλαβα αυτο που λες (ατιμιες)για γηνε πιο σαφης...οσο για το παιχνηδι τι θα χριαστω για να κανω ινσταλλ...και να παιξω το παιχνηδι..
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
εντάξει, όταν κατεβάζεις τσάμπα πράγματα που κανονικά πρέπει να πληρωσεις...είναι ατιμία  :cheesy:

τεσπα, αυτό που κατεβάζεις τι είδους αρχειο είναι? image? αν είναι τέτοιο πρέπει να το κάψεις σε ένα cd/dvd και μετά να κάνεις εγκατάσταση.
Καπου μέσα σ' όλο αυτό που κατεβάζεις, θα υπάρχει κάποιο αρχειο readme txt ή nfo. Θα υπάρχει και κάποιο κρακ Διάβασε να δεις τι πρέπει να κάνεις.
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
λεει (tomb raider anniversary.myltilanguage.PresseDVD.r65)και εχει οσ τωρα κατεβασει περιπου 2.78gb απο τα 3.89 περιπου διλαδη 80%
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
ʼστο να κατεβει όλο, να δούμε τι σκ@.. αρχείο είναι...και τι έχει μέσα... :)
Το O days μάλλον είναι ο χρόνος που απομένει για να ολοκληρωθει το κατέβασμα...
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
1gb εμηνε ουφφφφφφφφφφφφφφφ δεν αντεχω αλλο....ασε που ειναι και αργη και η πλοιγηση στο ιντερνετ μου εχει σπαση τα νευραααααααααα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:παντως ειπαρχη περιπτοση να μην παιζει..?? :think: :think: :think: :think:
 

ptomahawk

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πολλές.Μπορεί να είναι και ISO αρχείο. Πάντως να σε εντοπίσουν είναι εύκολο αν το θέλουν.Πάντως ρε παιδιά αγοράστε και κανα παιχνιδάκι αυθεντικό τόσες πτώσεις στις τιμές γίνονται, πρέπει να ζήσουν και οι προγραμματιστές.
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
ρε ση εγω αγοραζω παιχνηδια αλλα δεν μπορω να περιμενο μεχρι 1 ιουνιου και το ειδα σε μια σελιδα και σκευτικα να το κατεβασω....παντως οταν βγει θα το παρω για το πλ.στεσιον 3
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
ρε παιδια ξερει κανενας το (greektracker)ειναι ενα σαιτ με torrent αλλα για να μπεις πρεπει να σε προσκαλεση καποιος...το ξερει καποιος?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom