Νέα

Top10 Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 350
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
1)Νάντια (Συμμαθήτρια από το σχολείο.Τα απόλυτα μάτια...)
2)Λιάννα (το ίδιο.Ο απόλυτος κώλος!!!!)
3)Ευαγγελία (Πριν 10 χρόνια.Αν τη δείτε τώρα θα πείτε,"Ωσάν τον ιπποπόταμο!!!!Είχε ρίξει σε όλο το σχολείο χυλόπιτες.Έκφυλη)
4)Εύα Καϊλή
5)Σανταλοβάκη
6)Καρτσωνα
7)Μια υπάλληλος της εταιρείας με τα τέλεια πράσινα μάτια...
8)Ανώνυμη σήμερα στο δρόμο
9)Ανώνυμη στο Μετρο
10)Ανώνυμη πριν μερικές μέρες στην Τ.Τ.Ε...
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
Φιλε δεν λεω γουστα ειναι αυτα αλλα....
Αλεξανδρα Πασχαλιδου !!!!!!!!!!!?????????????????
Τατιανα Στεφανιδου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????   :uglystupid:

Ενταξει ομορφες ειναι (ειδικα οι στεφανιδου) αλλα αμα ακουσει κανεις τον τροπο που μιλανε ή τον τονο της φωνης τους και γενικα τον κατινιστικο τροπο φερσιματος τους δεν ξεκαυλωνετε απιστευτα????
Αγαπητέ συναγωνιστή όπως όλοι ξέρουμε η καύλα είναι και ζήτημα υποκειμενικό, και επειδή όλοι έχουμε δικαίωμα στο βίτσιο δηλώνω απερίφραστα ότι η κατινιά της Τατιάνας (μην πω για την φωνή..) με κάνει τούρμπο, και το μπλαζέ κατινοστυλάκι της Τζούλιας με φτιάχνει απεριόριστα !!  :cheesy:
και για να συμπληρώσουμε την δεκάδα:
-Εύα Καϊλή
-Έλενα Ράπτη
-Ελλη Κοκκίνου
-Χριστίνα Κολέτσα
-Σάσα Μπάστα
-Νίκη Κάρτσωνα
-Έλενα Παπαρίζου
-Μαριέττα Χουρσαλά
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
1  ΤΖΟΥΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ      - ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΞΕΚΩΛΟ       
2  ΕΛΕΝΗ ΜΕΝΕΓΑΚΗ                - ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΥΖΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ TV
3  ΙΩΑΝΝΑ ΛΙΛΗ                        - ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΤΥΧΟ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ
4  ΝΙΚΗ ΚΑΡΤΣΩΝΑ                  - ΑΠΛΑ ΘΕΑ
5  ΝΑΣΤΑΖΙΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ    - ΚΑΙ Ο ΘΕΜΟΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΑΤΙ 
6  ΚΩΛΕΤΣΑ                          - ΑΠΟ ΦΩΝΗ Μ...ΝΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ Μ..ΝΙ ΦΩΝΑΡΑ
7  ΒΑΝΔΗ                                  - ΑΡΕ ΝΤΕΜΗ ΤΙ ΑΡΜΕΓΕΙΣ
8  ΕΥΑ ΚΑΙΛΗ                            - ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΟ ΤΑΓΕΡΑΚΙ ΤΗΣ
9  ΝΑΝΣΥ ΑΛΕΞΙΑΔΗ                  - Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΛΕΠΑ ΡΕ ΝΑΝΣΑΚΙ
10 ΑΝΝΑ ΦΟΝΣΟΥ (ΣΤΑ ΝΙΑΤΑ ΤΗΣ)  - ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΗ


 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
εμενα παλι με εχει τρελανει το μουνακι με τα υπεροχα μινι που καθεται παντα σταυροποδι στην εκπομπη της μαριεττας στο αλτερ καθε πρωι....μιλαμε για απιστευτα γλυκο μουνακι!!!!!!!!!!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
1)Κελλυ κελεκιδου
2)Βανεσσα αδαμοπουλου
3)Λιδα ματσαγγου(αλλα εχει σπασει ρε γαμωτο)
4)ευδοκια ρουμελιωτη
5)πεγκυ ζηνα
6)αντζελα ευριπιδη(μουναρα)
7)Ζετα δουκα(τσολιας!)
8)Μια παλια που ελεγε τις ειδησεις στο STAR
9)Ρεπορτερ του Star
10)η γυναικα του μικρουτσικου(τον πουστη!)
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Με αντίστροφη σειρά κατάταξης, από την πιο απαράδεκτη, σε αυτήν που έχει στοιχεία "καυλιάρας"

10 Πωλίνα Σανταλοβάκη - Δεν τη γαμάω τη ξιπασμένη Γεωργιανή που το παίζει και γκόμενα... ΟΣΑ ΚΙ ΑΝ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΕΙ! Δεν σε γαμάω μωρή Ρωσσσσσσσάρα!

09 Δέποινα Βανδή - ΜΟΝΟ αν είμαι μεθυσμένος και δεν καταλαβαίνω και πολλά-πολλά. Σαν extra μπορώ να προσφέρω (όταν ξεμεθύσω) ένα χέρι καλό ξύλο στον Φοίβο μήπως και μάθει τον ρυθμό από τα Ελληνικά κάλαντα, διότι η παπαριά που έβγαλε... δεν ακούγεται!

08 Έλενα Ράπτη - Θα δεχόμουν (στην χειρότερη περίπτωση) να μου δώσει, όχι λιγότερα από 5000 euro τη βραδυά για να την πηδάω. Αν μου αρχίσει όμως προεκλογικές παπαριές, ντύνομαι και φεύγω!

07 Έλλη Κοκκίνου - Εδώ θέλει συζήτηση, ΜΟΝΟ από λύπηση διότι είμαι συναισθηματικά ευαίσθητος σε άτομα με προβλήματα υγείας. Ελπίζω μόνο η πρώην χοντρή, να μη μου πετάξει κανα κιρσό & κανα φλεβίτη και θέλει παιχνίδια. Κανονικά θα έπερνα 3000 αλλά θα της κάνω σκόντο και δεν θα μου πληρώσει το "ταξί". Ου μωρή πρώην χοντρή!

06 Τατιάνα Στεφανίδου - Τη γαμάω ακόμη και κι αν με πληρώσει 2000 euro τη βραδυά, αρκεί να μη μιλάει! Αν αρχίσει να μιλάει... ντύνομαι και φεύγω. Η κατινιά με ξενερώνει.

05 Νίκη Κάρτσωνα - Μπορώ να κλείσω δουλειά μαζί της για όχι όμως λιγότερα από 1500 euro. Αν όμως δεν κάνει καλό τσιμπούκι και μου αρχίσει τα ηλίθια νάζια, σηκώνομαι και φευγω... τι να ασχοληθώ παραπάνω? Φυσικά η αμοιβή μου ισχύει κανονικά.

04 Ναστάζια Μητροπούλου - Αν τσοντάρουν μαζί με τη φιλενάδα της την Αγγλίδα από 500 euro (σύνολο 1000 euro), δέχομαι να προσφέρω τις υπηρεσίες μου. Επειδή τη συμπαθώ λόγω των τηλεοπτικών της εμφανίσεων, μπορώ ακόμη και να προσποιηθώ οργασμό για χάρη της. Αν πληρώσει extra, μπορώ να τη γαμήσω ΚΑΙ πρωκτικό.

03 Έλενα Παπαρίζου - Δέχομαι να τη γαμήσω ακόμη και τζάμπα, στα γρήγορα όμως, γιατί έχω και δουλειές. Εντάξει νίκησες στη eurovision και μπράβο σου, αλλά δεν θα σου κάνουμε και τεμενάδες.

02 Αποστολία Ζώη - Της το δίνω δωρεάν, διότι αφ' ενός μου βγάζει τον τύπο γυναίκας που θέλεις να έχεις δίπλα σου, αφ' εταίρου θα μου γνωρίσει κι άλλες στερημένες. Αν αρχίσει όμως, να μου ζητάει δεσμεύσεις, αρραβώνες και λοιπές μαλακίες και ζήλιες με lipstick μέσα στο πρώτο βράδυ, ντύνομαι και φεύγω μονολογώντας "γαμώ τη τύχη μου πάλι σε μαλακισμένη έπεσα"

01 Τζούλια Αλεξανδράτου - ΟΚ παίδες... παραδέχομαι πως η γυναίκα έχει class και το καλό πράμα αναγνωρίζεται και πρέπει να πληρώνεται! Στο τσακίρ κέφι μπορώ να δώσω μέχρι και 50 euro!... και για να δείς πόσο τη γουστάρω τη μαντάμ, πληρώνω για τη πάρτη της, ακόμη και τον καφέ στο λόμπυ του ξενοδοχείου.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
1)βαλια κακουτη(η γυναικα ειναι απλα απιστευτη μουναρα)
2)βιβυ τσιαμη
3)κατερινα λασπα(CIM-CIF)
4)βανεσσα αδαμοπουλου(θα ηθελα να τη χυσω με ποδομαλακια πανω στο τζην καυτο σορτσακι της!)
5)μαριαντα πιεριδη(πιπα-κωλο-πιπα-κωλο-πιπα-κωλο εμπλοκη)
6)μια πωλητρια σε μαγαζι με ρουχα κοντα στο πολυτεχνειο(μεταξυ βικτωριας-ηπειρου)
7)μια barwoman σε καφε grotto της νεας σμυρνης
8)αυτη που ειναι επι της υποδοχης στο καφε bitter της πλατειας ν.σμ.
9)η σερβιτορα στο coffee avenue της πλ.νε.σμ.
10)μια θαμωνας στο καφε deep της καλλιθεας(πλ.κυπρου) απλα καυλα!!!!!!!!!!!!!!!!
11)μια σερβιτορα στο zeppelin στο γαλατσι
12)ΕΝΑΣ ΣΕΡΒ........
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Παθφαιντερ χουβαρντα σε βρισκω ε? :grin:
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Παθφαιντερ χουβαρντα σε βρισκω ε? :grin:

Αν εννοείς τα 50 euro τα οποία δέχομαι να πληρώσω για να γαμάω για μια νύχτα την Τζούλια Αλεξανδράτου (μόνο και μόνο γιατί κάτι παραπάνω λέει από τις άλλες)... ε, τι να κάνουμε! Το καλό το πράμα κοστίζει ακριβά. Κι αυτό, όχι επειδή την κοστολογώ για τόσα πολλά! Απλά, θέλω να την εντυπωσιάσω, μήπως και την άλλη φορά πληρώσει αυτή τον καφέ στο λόμπυ του ξενοδοχείου.

Γκαρσόν, λογαριασμό παρακαλώ! Η... (πως σε είπαμε μωρό μου?) κερνάει καφέ!
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Μετα απο ενδελεχη μελετη και ωρες σκεψης κατεληξα οτι το top ten αποτελουμενο απο Ελληνιδες καυλιαρες εχει ως εξης:

1)Βανα Μπαρμπα (γιατι ηταν η εφηβικη μου φαντασιωση και γιατι στα νιατα της εκανε ολες τις υπολοιπες Ελληνιδες να μοιαζουν με χταποδια)

2)Μαρθα Καραγιαννη (γιατι στα νιατα της ηταν η πιο σφιχτη ζουμερη Ελληνιδα)

3)Αννα Μαρια Λογοθετη (γιατι πριν παχυνει ειχε τρελο σωμα με τεραστιες βυζαρες που εβγαζαν ματι)

4)Δημητρα Ματσουκα (γιατι απλα εχει τον ωραιοτερο κωλο της ελληνικης ShowBiz)

5)Ελενα Παπαριζου (γιατι απλα εχει τα ωραιοτερα ποδια της ελληνικης ShowBiz και το δευτερο ωραιοτερο κωλο μετα τη Ματσουκα)

6)Θεοφανια Παπαθωμα (γιατι απλα εχει τις ωραιοτερες βυζαρες της ελληνικης ShowBiz απο τοτε που παχυνε η Λογοθετη)

7)Ελενη Μενεγακη (γιατι ειναι διαχρονικα κουκλα και γιατι βαζω στοιχημα οτι στο κρεβατι ειναι πολυ εκφυλη)

8)Εβελινα Παπαντωνιου (γιατι ειναι το ωραιοτερο μοντελο της Ελλαδας και ειναι αυτο που λεμε αλογο, τσολιας, ορθιο χιλιομετρο)

9)Ευα Μιλλη (γιατι εχει αψεγαδιαστο προσωπο και σωμα)

10)Καλομοιρα Σαραντη (γιατι ειναι Καυλο-μοιρα και γιατι κατα βαθος ολοι θελουμε να πετσωσουμε αυτο το 20χρονο)

:dancing: :dancing: :dancing:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Μετα απο ενδελεχη μελετη και ωρες σκεψης κατεληξα οτι το top ten αποτελουμενο απο Ελληνιδες καυλιαρες εχει ως εξης:

1)Βανα Μπαρμπα (γιατι ηταν η εφηβικη μου φαντασιωση και γιατι στα νιατα της εκανε ολες τις υπολοιπες Ελληνιδες να μοιαζουν με χταποδια)

2)Μαρθα Καραγιαννη (γιατι στα νιατα της ηταν η πιο σφιχτη ζουμερη Ελληνιδα)

:dancing: :dancing: :dancing:

+1!

Στις παλιές ελληνικές ταινίες οι κολητοί μου μίλαγαν για Λάσκαρη και Λιάσκου. Εγώ επέμενα: ΜΑΡΘΑ!

Να προσθέσω όμως :


0 (δηλαδή πριν το 1): ΤΙΝΑ ΣΠΑΘΗ (τότε...ξέρετε....!)
 

Επισκέπτης
Τη Γωγώ Μαστροκώστα δεν την ανέφερε κανείς!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Η μπαρμπα παντως εμενα και τωρα ακομα μου αρεσει....την βρισκω την πιο αισθησιακη-ερωτικη ελληνιδα.....διαχρονικη.....


ρε η καλομοιρα ειναι παιδεραστια....μπλιαχ....λοοοοοοολ
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Η μπαρμπα παντως εμενα και τωρα ακομα μου αρεσει....την βρισκω την πιο αισθησιακη-ερωτικη ελληνιδα.....διαχρονικη.....


ρε η καλομοιρα ειναι παιδεραστια....μπλιαχ....λοοοοοοολ

εμενα μου αρεσεις εσυ mounitsa........που εισαι mounitsa?
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Τη Γωγώ Μαστροκώστα δεν την ανέφερε κανείς!!

ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ!  Αισθάνομαι ένοχος! Ω ΚΩΛΩΣ!!!  (Τα ΩΜΕΓΑ δείχνουν το μέγεθος της εκτίμησής μου στην κωλάρα της!)

Και επίσης (ΒΥΖΑΡΕΣ!) : Ελένη Πετρουλάκη!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Και μεγάλη μιζέρια! Το υφάκι της μου θυμίζει κάτι γυφτάκια στα φανάρια.....

γυφτακια ξεγυφτακια εμενα μου θυμιζει 14χρονο.....τωρα αν θελει καποιος να πηδηξει 14χρονο αλλαζει το θεμα :grin: απλα μου το θυμιζει με την κακη εννοια....την παιδεραστικη....ουτε καν της λολιτας.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom