Νέα

Top Story (Open Beyond) Έρευνα για την πορνεία στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα singer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Αναγνώρισε κανείς την ξανθιά Λένα;; κάτι μου θυμίζει το τατουάζ  αλλά με τα 30€ που είπε με μπέρδεψε λίγο :think:  :think:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
μετριότητα τ βλεπω εγω εκτος αν υπάρχει κ συνέχεια ...δεν καταφερε κ κατι αυτα τ γνωριζουμαι
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
Αναγνώρισε κανείς την ξανθιά Λένα;; κάτι μου θυμίζει το τατουάζ  αλλά με τα 30€ που είπε με μπέρδεψε λίγο :think:  :think:

η barbie απο το αγκυρας 1 ειναι τυπε, ή αλλιως Ελλησάβετ από τον Κολωνό  ;)
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
τυποι ακουσατε αυτο που ειπε το τραβελι;
οτι πασιγνωστος ελληνας παει στην καβαλας και πληρωνει για να παρει ολα τα χρησιμοποιημενα προφυλακτικα της βαρδιας;

επισης ποιοι θεουληδες πανε να γαμησουνε και λενε στην πουτανα θελω να κανεις οτι εισαι ο πατερας μου;

:2funny:

Μπράβο του αυτό θα πει ανακύκλωση !!!! χαχαχα

 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
δεν εδωσε πληροφοριες,οι εκπομπες του τραγκα ηταν διαφωτιστικες με πλάνα μεσα απο το δωματιο με τον τραβεστι βαγγέλη στα 4,μαθαινε πραγματα ο τελεθεατής
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.247
Πόντοι
2.736
Όπου ρεπορτάζ μέσα και αυτός αυτή 
 

Επισκέπτης
πολυ ψευτικο βυζι και μου την εσπασε που εθαψε ολους τους πελατες της
τους εχω σιχαθει λεει, οι περισσοτεροι δε βλεπονται και εξω φορανε κουστουμι κι εδω μεσα ειναι ανωμαλοι

φταιει τωρα κανενας πελατης της να παει απο κει και να της πει ουξου μωρη πεταμενη που δεν εισαι αξια να κανεις τιποτα αλλο στη ζωη σου, μου εχεις και αποψη
συνηθως κατι τραβεστι λενε τους πελατες ανωμαλους, παλαιοτερα τιποτα σαπιες ελληνιδες προ πολλου αποσυρμενες
 

Επισκέπτης
καλα λεει ομως; γιατι ερχονται παντρεμενοι; τι δουλεια εχουν με τις πουτανες μας;
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
thanks you  :hi:  :hi:  :respect: θα τιμηθεί σύντομα  :happy:
τώρα θυμήθηκα γιατί δεν την τιμήθηκε όταν την είχα δει από κοντά μια φορά   :-  :walkingpenis:  δεν θα τιμηθεί τελικά   :idiot: από την tv να την βλέπω μια χαρά ..... μακριά και αγαπημένοι  :S  :S
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
Η τιμή τιμή δεν έχει...από 18 χρόνων τις ξέρω
 

Επισκέπτης
παντως απο τους 120 πελατες την ημερα επεσαν στους 20 και εξακολουθουν να μοιραζουν τις ξεπετες σαν πασατεμπο. καμια δεν ειπε θα προσφερω ενα αλλο προγραμμα για να ξεχωρισω και να κανω τη δικη μου πελατει. μπουρδελο = γρηγορο χρημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom