Νέα

tonle sap λιμνη float villages Καμποτζη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.698
Κριτικές
178
Like
39.189
Πόντοι
21.896

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.446
Πόντοι
1.096
man μας στελνει ο τσιπρας για να δουμε τι φτωχεια παιζει εκει και να εκτιμαμε τα 586 ευρω μισθο που εχουμε

χα χα  !  Σωστός  !  Πολύ ωραία παρουσίαση, είσαι πολύ δυνατός. Συγχαρητήρια και ... keep  going.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.129
Like
6.790
Πόντοι
1.056
Κοκες πορνες και ελληνικά εστιατόρια παίζουν στην καμποτζη.

Πετάχτηκα από Μπανγκογκ και η πτήση μέσα είχε κάτι 50-60αρι σ ελλεηνιδες που τους μίλησα και ξυνισαν αν έχετε το θεό σας.

Επίσης πέτυχα και το τυπικό ελλεηνιδιστικο ζευγάρι με μια χοντροβουβαλουλα τυπισσα και τον ψηλό μουσατο με λογά μπρατσα φλωρακο της που κουβαλαγε βαλίτσες και αυτή του έλεγε τι θα κάνουν.

Επίσης γνώρισα και μια απο τις ομορφότερες γυναίκες που έχω δει στη ζωή μου. Θα κάνω μια προσπάθεια αλλά απο άποψη εμφάνισης/στυλ μιλάμε για χαώδης διαφορά. Γλειφομουνιξ ρε πούστηδες έτσι για τα δύσκολα
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.129
Like
6.790
Πόντοι
1.056
Μοναδική ομορφιά σε Ανγκορ Βατ και παρακείμενους ναούς. Οι τιμές εξευτελιστικές, με 5 ευρώ τρως στα τουριστικά μέρη κανονική μεριδα. Μπυρα ένα ευρώ. Παίζει η παμπ Στρίτ στο κέντρο όπου τύποι πάνε να σου περάσουν κοκα,μασάζ,γκόμενες ,μπαφο.

Επίσης παίζουν αναπάντεχα πολλά ρωσιδια ,με παιχνίδι στο τιντερ (όπως ανέφερα και παραπάνω) καθώς και μερικές δυτικές που μένουν μόνιμα εδώ( τι κάνουν με τους μικροτσουτσουνους να ήξερα)

Φτωχια, ένιωσα άσχημα κάποια στιγμή με τον κόσμο. Ωραίο μέρος για τα γεράματα μου όταν πάρω τα 300 ευρώ σύνταξη που θα μου δωσει ο Κυριάκος.

Οι ντόπιες δε μαρεσουν και τόσο. Εκατό μουνια στο ξενοδοχείο ,μια μόνο μαρεσε και αυτή τόσο μικροκαμωμένη που πιστεύω στα 4 θα έσπαγε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom