Νέα

Τον έτριψα ακάποτα στο κωλοτρυπίδι της!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ass-sniper
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 351
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Έλα ντε...σκέτη κάβλα είναι το πουτανάκι γαμώτο μου

ΚΑΚΩΣ δεν της το χωσες. Τις ιδιες πιθανοτητες ειχες να κολλησεις κατι αφου της το χες τριψει ηδη.

τι να σου πω τοσα χρονια που τον χωνω σε εκεινο το σημειο σε κατα καιρους κοπελες μου,

ακαποτα φυσικα,δεν επαθα κατι.μαλλον εχω ανοσια στα κωλομικροβια.

Βεβαια αν δεν ειχα κοπελα ,σε πουτανα δεν ξερω τι θα εκανα.
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
76
Πόντοι
16
de milaei gia skatomikrobia...gia pio sobara fantazomai

Δεν παιζει φιλος

Δύσκολα ευτυχώς!!!! Δεν κολλαει μαπο το σκατο..απο το αντερακι μεσα και τα υγρα του κολλαει το κακο
ΑΛΛΑ..

μη το ξανακανεις
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εμενα μου συνεβη το αλλο,ειμουνα με CT της τον ειχα βαλη στον κωλο με καποτα χωρις λαδια και αλοιφες και στο παρα πεντε να χυσω εσπασε η καποτα να το σταματησω δεν γινοτανε μιας και παιδευομουν περιπου μιση ωρα,εαν σταματουσα μετα θα μου επεφτε,πριν 6 μηνες εγινε αυτο κανενα προβλημα δεν εχω μιας και 1 μηνα πριν ηταν προγραματισμενες αιματολογικες εξετασης
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
Ρε μάγκες εκεί που ήμουν μέσα στην κάβλα πάει η πουτάνα και μου στήνεται στα 4,αρπάζει τον πούτσο μου και τον τρίβει στο κωλοτρυπίδι της ακάποτα για κανα 3λεπτο.Εγώ ήμουν σε τέτοιες κάβλες που δεν σκεφτόμουν τίποτα,αφού μου ερχόταν να της τον βάλω στον κώλο ακάποτα,αλλά ευτυχώς συγκρατήθηκα.Τι λέτε υπάρχει σοβαρός λόγος ανησυχίας?

πάντως ειδικά για το aids (γιατί φαντάζομαι αυτός είναι ο μεγαλύτερος φόβος) για να κολλήσεις πρέπει να έρθουν σε επαφή υγρά (είτε αίμα, είτε προσπερματικά δικά σου, είτε κολπικά δικά της) με κάθε επιφύλαξη το λέω γιατί δεν είμαι γιατρός.. τώρα αν θες πάρε και ρώτα στο 210-7222222 (ειδικά για το aids ρώτα εε;;...)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ρε μάγκες εκεί που ήμουν μέσα στην κάβλα πάει η πουτάνα και μου στήνεται στα 4,αρπάζει τον πούτσο μου και τον τρίβει στο κωλοτρυπίδι της ακάποτα για κανα 3λεπτο.Εγώ ήμουν σε τέτοιες κάβλες που δεν σκεφτόμουν τίποτα,αφού μου ερχόταν να της τον βάλω στον κώλο ακάποτα,αλλά ευτυχώς συγκρατήθηκα.Τι λέτε υπάρχει σοβαρός λόγος ανησυχίας?
οχι ρε τυπε δεν θα πιασει παιδι μην φοβασε
:2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Παντως η Χριστίνα είναι γενικά καθαρή και με χαρτούρα.
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Εμενα μου συνεβη το αλλο,ειμουνα με CT της τον ειχα βαλη στον κωλο με καποτα χωρις λαδια και αλοιφες και στο παρα πεντε να χυσω εσπασε η καποτα να το σταματησω δεν γινοτανε μιας και παιδευομουν περιπου μιση ωρα,εαν σταματουσα μετα θα μου επεφτε,πριν 6 μηνες εγινε αυτο κανενα προβλημα δεν εχω μιας και 1 μηνα πριν ηταν προγραματισμενες αιματολογικες εξετασης

Στα πρώτα μου μπουρδελοβήματα (είχα πάρει φόρα τότε θυμάμαι) έσπασε η καπότα σε κώλο, αλλαγή καπότας και συνέχεια.
Την έβγαλα καθαρή. Για καλό μου ήτανε, απο τότε είμαι προσεκτικός δεν είναι να παίζεις με την υγεία σου.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εμενα μου συνεβη το αλλο,ειμουνα με CT της τον ειχα βαλη στον κωλο με καποτα χωρις λαδια και αλοιφες και στο παρα πεντε να χυσω εσπασε η καποτα να το σταματησω δεν γινοτανε μιας και παιδευομουν περιπου μιση ωρα,εαν σταματουσα μετα θα μου επεφτε,πριν 6 μηνες εγινε αυτο κανενα προβλημα δεν εχω μιας και 1 μηνα πριν ηταν προγραματισμενες αιματολογικες εξετασης

:think:Μην πεις Γιώργο μου ότι έγινε αυτό με τα ct Shalonika της TRANSDANAH?
Θα είσαι απίστευτος!!!  :rockon: :rockon:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
:think:Μην πεις Γιώργο μου ότι έγινε αυτό με τα ct Shalonika της TRANSDANAH?
Θα είσαι απίστευτος!!!  :rockon: :rockon:
Αυτο φιλε δεν εχει [size=17pt]κλειση βδομαδα[/size] ακομη ενω εκεινο το περιστατικο ειναι στο [size=17pt]εξαμηνο[/size] :think:
 

H1927

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
50
Like
33
Πόντοι
671
Δηλαδή άμα γλείψεις κωλοτρυπίδα τι παθαίνεις? Αν είναι έτσι τότε εγώ έπρεπε να είχα ήδη φύγει προ πολλού γιατί το έχω κάνει και με κοπέλες αλλά και με επαγγελματίες πολλές φορές
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Δηλαδή άμα γλείψεις κωλοτρυπίδα τι παθαίνεις? Αν είναι έτσι τότε εγώ έπρεπε να είχα ήδη φύγει προ πολλού γιατί το έχω κάνει και με κοπέλες αλλά και με επαγγελματίες πολλές φορές
εσυ τυπε μου τιποτα γιατι εισαι κομαντο
1ος λοχος 1η διμοιρια εμεις θαμαστε οι πρωτοι που θα μπουμε στην τουρκια
:rockon: :rockon:
 

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
Ρε μάγκες εκεί που ήμουν μέσα στην κάβλα πάει η πουτάνα και μου στήνεται στα 4,αρπάζει τον πούτσο μου και τον τρίβει στο κωλοτρυπίδι της ακάποτα για κανα 3λεπτο.Εγώ ήμουν σε τέτοιες κάβλες που δεν σκεφτόμουν τίποτα,αφού μου ερχόταν να της τον βάλω στον κώλο ακάποτα,αλλά ευτυχώς συγκρατήθηκα.Τι λέτε υπάρχει σοβαρός λόγος ανησυχίας?
Επρεπε να της το καρφωνες ετσι που ηρθαν τα πραγματα, θα εγραφες ιστορια,
θα ησουνα ο πρωτος στην ιστορια του site που γαμησε πουτανα απο κωλο ακαποτα,
θα σε καναμε επίτημο μελος κλπ!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Επρεπε να της το καρφωνες ετσι που ηρθαν τα πραγματα, θα εγραφες ιστορια, θα ησουνα ο πρωτος στην ιστορια του site που γαμησε πουτανα απο κωλο ακαποτα, θα σε καναμε επίτημο μελος κλπ!!!
:2funny:
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Το πολύ πολύ να πάθεις καμιά προστατίτιδα από κανα μικρόβιο που θα κολλήσες, θα δείς λίγο αιματάκι στο σπέρμα σου, θα πάς στον Ουρολόγο και θα πάρεις κανα μήνα αντιβίωση.
Το πιο σπάνιο είναι κανα κονδύλωμα, αλλά θα π΄ρεπει να ήρθες αρκετή ώρα σε επαφή με το βλενογόνο του προκτού, δύσκολο!!!!!
Χαλαρά!!!!!!!!!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
Ρε μάγκες εκεί που ήμουν μέσα στην κάβλα πάει η πουτάνα και μου στήνεται στα 4,αρπάζει τον πούτσο μου και τον τρίβει στο κωλοτρυπίδι της ακάποτα για κανα 3λεπτο.Εγώ ήμουν σε τέτοιες κάβλες που δεν σκεφτόμουν τίποτα,αφού μου ερχόταν να της τον βάλω στον κώλο ακάποτα,αλλά ευτυχώς συγκρατήθηκα.Τι λέτε υπάρχει σοβαρός λόγος ανησυχίας?

Φυσικά και ανησυχούμε για σένα. Πώς άντεξες να μη τον βάλεις; :think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom