Νέα

Τον χώρισε η κοπέλα του και εκείνος ήπιε χλωρίνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Rapturee
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μα Πολύ,πολύ μαλ,,,,κας!
Νομίζω οτι πρεπει να εισαι πιο επιεικης με τους συνανθρωπους σου.Αν δεν εχεις βιωσει παρομοια κατασταση μη κρινεις τους αλλους.Εγω προσφατα παραλιγο να φτασω στο ιδιο σημείο εξ αιτιας του μπαναρισματος του τριμμεγιστου Λιλα.
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Νομίζω οτι πρεπει να εισαι πιο επιεικης με τους συνανθρωπους σου.Αν δεν εχεις βιωσει παρομοια κατασταση μη κρινεις τους αλλους.Εγω προσφατα παραλιγο να φτασω στο ιδιο σημείο εξ αιτιας του μπαναρισματος του τριμμεγιστου Λιλα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.868
Like
23.193
Πόντοι
6.056
Νομίζω οτι πρεπει να εισαι πιο επιεικης με τους συνανθρωπους σου.Αν δεν εχεις βιωσει παρομοια κατασταση μη κρινεις τους αλλους.Εγω προσφατα παραλιγο να φτασω στο ιδιο σημείο εξ αιτιας του μπαναρισματος του τριμμεγιστου Λιλα.
:2funny:
 

mefedlos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2006
Μηνύματα
304
Like
46
Πόντοι
1

Τον χώρισε η κοπέλα του  φιλώντας τον για τελευταία φορά  και  του είπε οτι τσιμπουκονοταν με κάτι πακηδες πριν λίγο και εκείνος ήπιε χλωρίνη
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ελπιζω η γκομενα να συγκινηθηκε τουλαχιστον και να ξαναγυρισε

αλλιως ειναι μεγαλη σαπιοκαριολα
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.946
Πόντοι
3.496
Ας ελπισουμε να καταλαβε μετα την μαλ_κια που εκανε, οτι οι γυναικες
ειναι οτι να'ναι, και δεν αξιζει να τις παιρνει κανεις στα σοβαρα.  :S
 

Συνημμένα

  • 6a501db6788f8bc3147fbec59d7a4924_L.jpg
    6a501db6788f8bc3147fbec59d7a4924_L.jpg
    116,7 KB · Εμφανίσεις: 41

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
ελπιζω η γκομενα να συγκινηθηκε τουλαχιστον και να ξαναγυρισε

αλλιως ειναι μεγαλη σαπιοκαριολα


τυπε μπορει η γκομενα να ξαναγυρισε για να βαλει ενα πλυντηριο στο στομαχι του τυπου μην παει χαμενη η χλωρινη     :S :S :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Και καμιά ναφθαλίνη γιατί δεν πίνεται ξεροσφύρι τύπε  :S :S :S

εκτος αμα διαβαζε τα ποστ του ντοπα τυπε    :S :S :S
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τυπε μπορει η γκομενα να ξαναγυρισε για να βαλει ενα πλυντηριο στο στομαχι του τυπου μην παει χαμενη η χλωρινη     :S :S :S

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

xwris taboo

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
1
Εγω θα κανω το δικηγορο του διαβολου

Αμα ο μαλακοτριφτης ειναι αχρηστος να αυτοκτονησει φαντασου τι θα κανει στο γαμησι

Ρε μηπως και να ειχε δικιο η σαπια??
 

STRAIGHT_EDGE

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Τον χωρισε μια ξενερωτη μπαλοτσα σκατοκαριολα ελληνιαρα κι αυτος αντι να παει να ανοιξει καμια Πελφε που γλιτωσε και ανοιγονται νεοι οριζοντες μπροστα του,ζοχαδιαστηκε και πηγε κι ανοιξε την Κλινεξ.

Ο τυπος ειναι ντροπη του αντρικου φυλου,της ανθρωποτητας,της δημιουργιας εν γενει. Αμα τον χωρισει κι η επομενη τι θα κανει,θα πλατσουρισει μεσα σε κεζαπ;

Αϊ σιχτιρ με τους μουνικακες σ'αυτην την πολυπαθη γωνια του γαλαξια.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.743
Κριτικές
6
Like
3.401
Πόντοι
736
Τον χωρισε μια ξενερωτη μπαλοτσα σκατοκαριολα ελληνιαρα κι αυτος αντι να παει να ανοιξει καμια Πελφε που γλιτωσε και ανοιγονται νεοι οριζοντες μπροστα του,ζοχαδιαστηκε και πηγε κι ανοιξε την Κλινεξ.

Ο τυπος ειναι ντροπη του αντρικου φυλου,της ανθρωποτητας,της δημιουργιας εν γενει. Αμα τον χωρισει κι η επομενη τι θα κανει,θα πλατσουρισει μεσα σε κεζαπ;

Αϊ σιχτιρ με τους μουνικακες σ'αυτην την πολυπαθη γωνια του γαλαξια.
Χαχα ωραίο αυτό με το κεζαπ , η μπορεί να πιει καμια κούπα με βενζινα που λέει και ο άλλος στο τραγουδι :P
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Τον χωρισε μια ξενερωτη μπαλοτσα σκατοκαριολα ελληνιαρα κι αυτος αντι να παει να ανοιξει καμια Πελφε που γλιτωσε και ανοιγονται νεοι οριζοντες μπροστα του,ζοχαδιαστηκε και πηγε κι ανοιξε την Κλινεξ.

Ο τυπος ειναι ντροπη του αντρικου φυλου,της ανθρωποτητας,της δημιουργιας εν γενει. Αμα τον χωρισει κι η επομενη τι θα κανει,θα πλατσουρισει μεσα σε κεζαπ;

Αϊ σιχτιρ με τους μουνικακες σ'αυτην την πολυπαθη γωνια του γαλαξια.


μπορει να μην εβλεπε καλα και να μπερδεψε τα μπουκαλια τυπε    :S :S :S



 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36



Ενημερωτικα, έχω διάβασει  και δε νομίζω να θυμαμαι λαθος, οτι το 70% των αυτοκτονιων είναι απο άντρες!
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Άμα καταλάβει τι παπαριά έκανε, ζήτημα χρόνου, θα πάθει χοντρό σοκ.Μη μασάτε ρε από χωρισμούς και απορρίψεις από Ελλεηνίδες, στην ουσία χάρη κάνουν αν σε χωρίσουν,αυτές χανουν,στ αρχίδια σας γραφτε τις.
Σκεφτείτε απο τι γλυτώσατε και αυτομάτως θα νιώσετε καλύτερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom