Νέα

τον απριλη και το μαη το μουνι παρακαλαει ! ! !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

εχετε αυξημενες ορεξεις την ανοιξη??

  • λιγο πιο αυξημενες...

    Ψήφοι: 15 25,9%
  • θελω να τον χωσω στα ντουβαρια/μυριζω-τριβομαι-γαμαω

    Ψήφοι: 11 19,0%
  • εχω μονιμως αρρωστες καυλες/ειμαι σεξομανης

    Ψήφοι: 18 31,0%
  • μα τι λες!εγω νηστευω...

    Ψήφοι: 5 8,6%
  • που να σφιξουν και οι ζεστες!!

    Ψήφοι: 9 15,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    58

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366


ο λαϊκός ποιητής το έχει ήδη πει με 2 απλούς στίχους:

όταν γαμιέται το μουνί
θέλει να γαμηθεί και ο κώλος.

:sunglasses:
 

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
κι οχι μονο το μουνι...αλλα και το καυλι :bigdick: !!

δε μπηκε ακομα απριλης βεβαια...αλλα ο καιρος εχεις αρχισει να ανοιγει ...

...τα λουλουδακια ανθιζουν :smitten: ...οι μελισσουλες πετουν απο μαργαριτα σε μαργαριτα συλλεγοντας νεκταρ...

...οι γατουλες σκουζουνε και μας σπανε τ αρχιδια καθε βραδυ...και ολα τα ζωντανα εκδηλωνουν γενετησιο οιστρο...

[size=17pt]ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑΤΟΣ ! ! ![/size]

οι ορμες πολλαπλασιαζονται...τα βυζακια,τα μπουτακια και οι κοιλιτσες αποκαλυπτονται [size=14pt]και η καυλα βαραει κοκκινο!!![/size]

αγαπες ...ερωτες...και λοιπα ευγενη αισθηματα ξεχνιουνται και η επιτακτικοτητα της αναγκης για συνουσια περιοριζει το φλερτ στην εξευρενηση του θηλυκου μεσω της οσμης...[size=12pt]σαν τα σκυλια!![/size] :humpleg:

:2funny:

ας πουμε λοιπον τις σκεψεις μας πανω στο θεμα...τα πλεονεκτηματα και την ομορφια αυτης της πορνοεποχης της ανοιξης  :tits2:
Αυτό με τις μελισσούλες και τα λουλουδάκια μου θυμίζει το ανέκδοτο που πάει ο μπαμπάς στον γιό.

"Παιδί, είσαι πλέον 10 χρονών, θέλω να σου μιλήσω για τις μελισσούλες και τα λουλουδάκια."
"Ωχχ.. Όχι ρε μπαμπά, όχι και αυτό."
"Γιατί παιδί μου; Τι συμβαίνει;"
"Ε να, στα 8 ήθελες να μου μιλήσεις και έμαθα πως δεν υπάρχει Άγιος Βασίλης. Στα 9 ήθελες να μου μιλήσεις και έμαθα πως δεν υπάρχουν νεραίδες. Τώρα στα 10 αν μάθω πως δεν υπάρχει και γαμήσι τι νόημα έχει να ζώ;;;;"
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Αυτό με τις μελισσούλες και τα λουλουδάκια μου θυμίζει το ανέκδοτο που πάει ο μπαμπάς στον γιό.

"Παιδί, είσαι πλέον 10 χρονών, θέλω να σου μιλήσω για τις μελισσούλες και τα λουλουδάκια."
"Ωχχ.. Όχι ρε μπαμπά, όχι και αυτό."
"Γιατί παιδί μου; Τι συμβαίνει;"
"Ε να, στα 8 ήθελες να μου μιλήσεις και έμαθα πως δεν υπάρχει Άγιος Βασίλης. Στα 9 ήθελες να μου μιλήσεις και έμαθα πως δεν υπάρχουν νεραίδες. Τώρα στα 10 αν μάθω πως δεν υπάρχει και γαμήσι τι νόημα έχει να ζώ;;;;"
:grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Χαχαχαχαχαχα    ρε τα παιδια
Δεν μπορειs να κρυφτειs...Τα ξερουν ολα
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
ο λαϊκός ποιητής το έχει ήδη πει με 2 απλούς στίχους:

όταν γαμιέται το μουνί
θέλει να γαμηθεί και ο κώλος.

:sunglasses:

όταν γαμιέται το μουνί
θέλει να γαμηθεί και ο κώλος.
κι αν το μουνί γίνει χωνί
ο κώλος γίνεται μπουρί !

:grin:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
κι οχι μονο το μουνι...αλλα και το καυλι :bigdick: !!

δε μπηκε ακομα απριλης βεβαια...αλλα ο καιρος εχεις αρχισει να ανοιγει ...

...τα λουλουδακια ανθιζουν :smitten: ...οι μελισσουλες πετουν απο μαργαριτα σε μαργαριτα συλλεγοντας νεκταρ...

...οι γατουλες σκουζουνε και μας σπανε τ αρχιδια καθε βραδυ...και ολα τα ζωντανα εκδηλωνουν γενετησιο οιστρο...

[size=17pt]ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑΤΟΣ ! ! ![/size]

οι ορμες πολλαπλασιαζονται...τα βυζακια,τα μπουτακια και οι κοιλιτσες αποκαλυπτονται [size=14pt]και η καυλα βαραει κοκκινο!!![/size]


αγαπες ...ερωτες...και λοιπα ευγενη αισθηματα ξεχνιουνται και η επιτακτικοτητα της αναγκης για συνουσια περιοριζει το φλερτ στην εξευρενηση του θηλυκου μεσω της οσμης...[size=12pt]σαν τα σκυλια!![/size] :humpleg:

:2funny:

ας πουμε λοιπον τις σκεψεις μας πανω στο θεμα...τα πλεονεκτηματα και την ομορφια αυτης της πορνοεποχης της ανοιξης  :tits2:


Οπως λεει και η γιαγια στα 10 πρωτα δευτερολεπτα του βιντεο...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ζεστη και καυλες ειναι ενοχλητικο  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Μα καλα ωρε παιδια ...δεν μπορω να σας ακουω...να γκρινιαζω εγω που ειμαι επαρχια σε χωριο 1000 κατοικων να το καταλαβω...εσεις μεσα στην αθηνα που βρωμαει μουνιλα τια διαλο κανεται?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Μα καλα ωρε παιδια ...δεν μπορω να σας ακουω...να γκρινιαζω εγω που ειμαι επαρχια σε χωριο 1000 κατοικων να το καταλαβω...εσεις μεσα στην αθηνα που βρωμαει μουνιλα τια διαλο κανεται?
φιλε...αμα ειναι να γαμησεις ,γαμας και την κατσικα του γειτονα...
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Μα καλα ωρε παιδια ...δεν μπορω να σας ακουω...να γκρινιαζω εγω που ειμαι επαρχια σε χωριο 1000 κατοικων να το καταλαβω...εσεις μεσα στην αθηνα που βρωμαει μουνιλα τια διαλο κανεται?

Στην Αθηνα ειμαστε διανοουμενοι, δεν γαμαμε αλλα το σκεφτομαστε και το συζηταμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom