Νέα

Το Τέλειο Σαλονάρισμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bou_asd
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Φίλοι συναγωνιστές,
Αφορμή στάθηκε μια κριτική για το σαλονάρισμα μιας αγαπημένης μου. Αλλά μήπως τελικά ο συνάδελφος είχε δίκιο; Μήπως τρέχουν σαν το Χάμιλτον;

Πώς θα θέλατε να βλέπετε τις κοπέλες; Τι να φορούν; Τι να μη φορούν;
Πόση ώρα στο σαλονάρισμα; Στροφές; Νάζι; Αυταρχικότητα;
Ομιλία ή όχι; Να κάνουν ότι τους πέφτει κάτι και να σκύβουν να το πιάσουν;
Να κάθονται δίπλα σου, στο μπράτσο του καναπέ;
Με το τσιγάρο στο χέρι; Με το ποτήρι με ποτό στο χέρι, όπως παλιά;
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
να στεκονται λιγα σεκοντ παραπανω μπας κ αξιολογησουμε αν ειναι μουφα η οχι ισως :)
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Προσωπικά με το forum και τα sites των οίκων, έχω αποφασίσει απο  πριν τι θα κάνω, αφιερώνω μόνο κάποια δευτερόλεπτα να δώ το πρόσωπο. Κάποιες φορές έχω μπεί και κατευθείαν χωρίς να δώ την κοπέλα. Γενικά για εμένα είναι μια άβολη διαδικασία, και προτιμώ να γίνεται γρήγορα.
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
μη πατε ρε προβατα με βαση τις κριτικες...

σαλοναρισμα και μαλακιες...λες και αμα σου κανει κολπα στο σαλονι μεσα θα ειναι το ιδιο...ερχεται κανει μια στροφη,βλεπεις το κορμι και τη φατσα της  (και αμα εχει ξινιλα στη  μουρη ) κι αν σου αρεσουν περνας...και μην ακουω μαλακιες για πεταμενα λεφτα ,20 και 10 ευρω δινεις ...λες και αμα εχει καλες κριτικες η αλλη ειναι εγγυηση...

 

Titan

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
786
Like
2
Πόντοι
6
Και εγώ, λόγω Διαδικτύου, δεν αποφασίζω αν θα περάσω ή όχι από το σαλονάρισμα. Έτσι, ποτέ δεν το είδα σαν προσπάθεια της κοπέλας να με πείσει. Πιο πολύ είναι κάτι σαν προορεκτικό...
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
μεχρι και η μπορδελοτσαρκα εγινε high-tech μη χεσω...

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
εγω πιστευω οτι δεν καθονται πολυ γιατι φοβουνται μηπως χυσεις και δεν μπεις μετα μεσα! :2funny: :2funny:
 

Titan

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
786
Like
2
Πόντοι
6
μεχρι και η μπορδελοτσαρκα εγινε high-tech μη χεσω...

Κοίτα, ο μόνος τρόπος για να μάθεις αν η κοπέλα είναι καλή είναι να την πάρεις. Τα υπόλοιπα (κριτικές, φωτογραφίες, σαλονάρισμα) καλά είναι, αλλά δεν είναι πάντα αξιόπιστα, ειδικά οι κριτικές όπου διαφορετικοί άνθρωποι έχουν διαφορετικά γούστα και εμπειρίες. Αλλά προτιμώ να βασίζομαι στις κριτικές και τις φωτογραφίες παρά στο σαλονάρισμα, τις θεωρώ περισσότερο αξιόπιστες αν και έχω περάσει σκατά με κοπέλα με καλές κριτικές και έχω περάσει τέλεια με κοπέλα που τσίμπησα από σαλονάρισμα, χωρίς να έχω κοιτάξει τίποτα στο μπουρδέλα. Στην γενική περίπτωση όμως ένα μεγάλο σύνολο κριτικών και οι φωτογραφίες δημιουργούν, κατά τη γνώμη μου, μια καλύτερη εικόνα του πως θα περάσεις από ότι το σαλονάρισμα.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Κοίτα, ο μόνος τρόπος για να μάθεις αν η κοπέλα είναι καλή είναι να την πάρεις. Τα υπόλοιπα (κριτικές, φωτογραφίες, σαλονάρισμα) καλά είναι, αλλά δεν είναι πάντα αξιόπιστα, ειδικά οι κριτικές όπου διαφορετικοί άνθρωποι έχουν διαφορετικά γούστα και εμπειρίες. Αλλά προτιμώ να βασίζομαι στις κριτικές και τις φωτογραφίες παρά στο σαλονάρισμα, τις θεωρώ περισσότερο αξιόπιστες αν και έχω περάσει σκατά με κοπέλα με καλές κριτικές και έχω περάσει τέλεια με κοπέλα που τσίμπησα από σαλονάρισμα, χωρίς να έχω κοιτάξει τίποτα στο μπουρδέλα. Στην γενική περίπτωση όμως είναι ένα μεγάλο σύνολο κριτικών και οι φωτογραφίες δημιουργούν, κατά τη γνώμη μου, μια καλύτερη εικόνα του πως θα περάσεις από ότι το σαλονάρισμα.

ετσι ακριβως,ολα ειναι υποκειμενικα !
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Κοίτα, ο μόνος τρόπος για να μάθεις αν η κοπέλα είναι καλή είναι να την πάρεις. Τα υπόλοιπα (κριτικές, φωτογραφίες, σαλονάρισμα) καλά είναι, αλλά δεν είναι πάντα αξιόπιστα, ειδικά οι κριτικές όπου διαφορετικοί άνθρωποι έχουν διαφορετικά γούστα και εμπειρίες. Αλλά προτιμώ να βασίζομαι στις κριτικές και τις φωτογραφίες παρά στο σαλονάρισμα, τις θεωρώ περισσότερο αξιόπιστες αν και έχω περάσει σκατά με κοπέλα με καλές κριτικές και έχω περάσει τέλεια με κοπέλα που τσίμπησα από σαλονάρισμα, χωρίς να έχω κοιτάξει τίποτα στο μπουρδέλα. Στην γενική περίπτωση όμως είναι ένα μεγάλο σύνολο κριτικών και οι φωτογραφίες δημιουργούν, κατά τη γνώμη μου, μια καλύτερη εικόνα του πως θα περάσεις από ότι το σαλονάρισμα.
το ειπες και μονος σου στην πρωτη προταση...ο μονος τροπος να σου φυγει η απορια ειναι να την παρεις...

εχω ξαναπει οτι κατα τη γνωμη μου δεν επρεπε καν να υπαρχουν κριτικες...οχι μονο επειδη υπαρχουν προμοτορες αλλα γιατι χανει την ουσια του το ολο θεμα...μπορδελοτσαρκα για μενα σημαινει παω σε 5-10 σπιτια και οποια μου κατσει περναω μεσα...στη χειροτερη θα χασω ,10-20 ευρω...

αμεσοτητα ρε παιδι μου,διαβαζω καμμια φορα το θρεντ ημερησια ενημερωση και λεω καλα αυτοι γραφουν δοκιμια για τα σπιτια καθε φορα  :jerking:

και η αλλη η μαλακια ''να ενημερωνεται ο κοσμος'' λες και ειναι λιστα φαγητα με καρκινογονα και το εβγαλε στο δελτιο ειδησεων  :headbang:

 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Drummer δεν έχεις άδικο σε γενικές γραμμές. Απλά κάποιοι (όπως εγώ) για άσχετους λόγους, δεν κάνουν τσάρκες πάνε κατευθείαν. Επίσης εγώ πάω μόνο σε studio άρα μιλάμε για παραπάνω απο 15-20 €.

Τέλος πάντων υπάρχουν πολλοί τρόποι να παίξει κανείς στον αγοραίο έρωτα. Θα συμφωνήσω όμως ότι αν δεν την πάρεις την κοπέλα δεν θα μάθεις ποτέ τί ρόλο βαράει.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Drummer δεν έχεις άδικο σε γενικές γραμμές. Απλά κάποιοι (όπως εγώ) για άσχετους λόγους, δεν κάνουν τσάρκες πάνε κατευθείαν. Επίσης εγώ πάω μόνο σε studio άρα μιλάμε για παραπάνω απο 15-20 €.

Τέλος πάντων υπάρχουν πολλοί τρόποι να παίξει κανείς στον αγοραίο έρωτα. Θα συμφωνήσω όμως ότι αν δεν την πάρεις την κοπέλα δεν θα μάθεις ποτέ τί ρόλο βαράει.

και το σαιτ ομως βοηθαει !
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
οι κριτικές, απλα ενημερώνουν και προιδεάζουν θετικά ή αρνητικά. Απο 'κεί και ύστερα δεν είναι κανόνας να ισχύει 100% οτι έχει γράψει ο καθένας. Απο 'κεί και ύστερα στο σαλόνι την θέλω να είναι κυρία. Να βγαίνει, να κάνει μια αξιοπρεπή βόλτα (να προλάβουμε να την δούμε καλά δηλαδή) με χαμόγελο και σε όποιον αρέσει. Αυτό που δεν μου αρέσει είναι όταν μερικές πέφτουν πάνω μου, χουφτώνουν, παρακαλάνε, μου κλείνουν την έξοδο, με τραβάνε κ.α.
 

ChevChelios

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
μη πατε ρε προβατα με βαση τις κριτικες...

σαλοναρισμα και μαλακιες...λες και αμα σου κανει κολπα στο σαλονι μεσα θα ειναι το ιδιο...ερχεται κανει μια στροφη,βλεπεις το κορμι και τη φατσα της  (και αμα εχει ξινιλα στη  μουρη ) κι αν σου αρεσουν περνας...και μην ακουω μαλακιες για πεταμενα λεφτα ,20 και 10 ευρω δινεις ...λες και αμα εχει καλες κριτικες η αλλη ειναι εγγυηση...

ΣωστοοΣ!!
 
OP
OP
B

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Καλά τα λέτε όλοι.
Αλλά το σαλονάρισμα υπάρχει και γίνεται. Όσο αποφασισμένος κι αν έχεις πάει το σαλονάρισμα είναι το φλερτ του μπουρδελιάρη.
Αυτό είναι το θέμα κι όχι οι κριτικές.
 

Επισκέπτης
Πώς θα θέλατε να βλέπετε τις κοπέλες; Τι να φορούν; Τι να μη φορούν;
Πόση ώρα στο σαλονάρισμα; Στροφές; Νάζι; Αυταρχικότητα;
Ομιλία ή όχι; Να κάνουν ότι τους πέφτει κάτι και να σκύβουν να το πιάσουν;
Να κάθονται δίπλα σου, στο μπράτσο του καναπέ;
Με το τσιγάρο στο χέρι; Με το ποτήρι με ποτό στο χέρι, όπως παλιά;

Όπως είναι οι πολυκατοικίες στη Γερμανία. Μπαίνεις και σε κάθε όροφο (από 6-7 ορόφους) έχει από 15 γυναίκες έξω απ το δωμάτιο τους σε σκαμπουδάκι αραχτές και σε περιμένουν.
Περνάς τις βλέπεις όλες, διαλέγεις αυτή που θες, μπαίνεις και είναι απ την αρχή μέχρι το τέλος μαζί σου (ξεντύσιμο, γαμήσι, ντύσιμο).

Εδώ είναι το απόλυτο χάλι:
Περιμένεις με άλλους 10, μερικές φορές δεν έχει χώρο να σταθείς
Καθυστερεί
Περνάει, μπορεί να σου αρέσει και να ορμήξουν άλλοι 3 οπότε έχασες
Πας δωμάτιο και περιμένεις, πολλές φορές πολύ ώρα
Ότι να ναι δηλαδή.
Για να μη μιλήσω για αγενείς τσατσάδες κλπ 

ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΜΙΑ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΚΑΙ ΕΔΩ; ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΩΛΟΧΩΡΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ;
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Άλλο το σαλόνι και άλλο το δωμάτιο! Το σαλονάρισμα είναι το marketing, η αυτοπροβολή/αυτοπροώθηση. Ξέρω κοπέλα που με οποιοδήποτε κριτήριο αυτοπροβολής παίρνει μηδέν στο σαλόνι, και το απόλυτο 10 στο δωμάτιο. Το κακό είναι να μην πετύχεις το ανάποδο (που υπάρχει δυστυχώς).
Καλό σαλονάρισμα είναι να είναι ευγενής, καθαρή, περιποιημένη, να σε χαιρετίσει, να σού συστηθεί, να σού δώσει την ευκαιρία και το χρόνονα τη δεις εμφανισιακά, αλλά και κάποια στοιχεία από τα οποία θα μπορούσες να υποθέσεις το στυλ της. Τωρα τα τριψίματα, και τα μπαλαμούτια, κτλ. ΙΣΩΣ είναι καλά, δεν εγγυώνται όμως κατι. Προσπαθούν ίσως να δημιουργήσουν οικειότητα εάν είναι η 1η φορά, αλλά βέβαια είναι τελείως ψευτικα. Όταν γνωρίζεται κανείς με την κοπέλα το σαλονάρισμα είναι πιό φυσιολογικό γενικά, αν και μπορεί ούτε καν να λάβει χώρα.

Το καλό σαλονάρισμα δεν εγγυάται και καλό δωμάτιο! Μόνο εάν θα πάς μαζί της θα ξέρεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom