Νέα

Το site εχει γεμίσει προμότορες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cento

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
5
Κριτικές
65
Like
2.946
Πόντοι
7.180
για μενα ειναι ευκολο να εντοπισεις τις προμο κριτικες . Ειδικα αν τις γραφει γυναικα. καπως το καταλαβαινω
woman GIF
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
758
Κριτικές
13
Like
1.333
Πόντοι
376
δεν εμπιστευομαι ποτέ κριτικές , μονο ότι δω και βάσει ενστικτου και εμπειρίας
κριτικες δεν εμπιστευμαι, πλην οσων πηρα εγω και επειτα ειδα ποιος ειχε κανει κριτικη και ηταν πιο κοντα στα οσα ειδα και περασα και εγω....

μονο ετσι μετα εχεις καποιο τυφλοσουρτη για το ποιους να εμπιστευεσαι σχετικα...

στην αρχη πας στα τυφλα αναγκαστικα...
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.706
Κριτικές
30
Like
19.820
Πόντοι
8.746
τύποι τους βρήκαμε τους προμότορες?
ο αντισθέ περιμένει ονόματα...
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
71
Like
12.473
Πόντοι
25.036
Έχει συμπυκνωθεί πολύ σοφία στο συγκεκριμένο νήμα, κυρίως σε ότι αφορά το γιατί η συνάντηση με μια επαγγελματία μπορεί να οδηγήσει σε τελείως διαφορετική εμπειρία και άρα διαφορετική βαθμολογία για δυο συναγωνιστές. Βρήκα το παρακάτω μήνυμα το οποίο δεν μπορώ να παραθέσω και για αυτό κάνω επισύναψη σε screenshot.
Στιγμιότυπο οθόνης (133).png

Σε όλους τους λόγους που ορθά ανέφερε ο συναγωνιστής θα ήθελα να προσθέσω την ηλικία, αλλιώς βαθμολογεί το σπασμένο πρόσωπο ή σώμα μιας 30αρας ένας 20-25 ετών και αλλιώς ένας 45-50. Για τον 45αρη ή 30χρονη είναι στην κυριολεξία ακόμη μπουμπούκι. Σε αυτό το σημείο μπορούμε να ζητήσουμε από τους admin - mod να φαίνεται η ηλικία του κάθε μέλους κάτω ή δίπλα από το nickname στην προεπισκόπηση των στοιχείων του μέλους που κάνει την κριτική:
πχ Μακης123456789 30χρ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:...
Μηνύματά:....
κλπ.
Έτσι θα ξέρουν οι συναγωνιστές υπό ποιο πρίσμα βαθμολογεί ο εκάστοτε "κριτής" τις κατά τα άλλα τελείως υποκειμενικές κατηγορίες "Πρόσωπο" "Σώμα".
Όσο για τους προμότορες, δεν ξέρω αν υπάρχει 100% τρόπος να ξετρυπωθούν αλλά μια καλή ένδειξη για εμένα είναι όταν συγκεκριμένα άτομα ανεβάζουν μόνιμα καλές κριτικές για συγκεκριμένα πρακτορεία. Οι βαθμολογίες δεν είναι χτυπητές (πχ 9-10), συνήθως κινούνται γύρω στο 8 για να μην βρωμάει, και αφορούν κοπέλες που έχει βουίξει ο τόπος ότι δεν κάνουν για την δουλεία. Μάλιστα όταν έρθει μια κοπέλα από το Αμπαλιστάν γρήγορα γρήγορα ο εκάστοτε προμότορας θα σπεύσει να ανεβάσει καλή κριτική για να γεμίσει το πρόγραμμα της κοπέλας. Αν και όταν οι συναγωνιστές ανεβάσουν 2-3 κακές κριτικές και η καλή δεν έχει πλέον επιρροή συνήθως η αρπαχτή έχει γίνει οπότε ούτε που τους νοιάζει. Στη χειρότερη να νοθεύσουνε το δείγμα των κριτικών με άλλη μια ψεύτικη.
Όταν πετύχω τέτοιους, απλά διαβάζω και δίνω βάση στις υπόλοιπες κριτικές, αν υπάρχουν...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.209
Πόντοι
6.056
δεν ξέρω αν υπάρχει 100% τρόπος να ξετρυπωθούν αλλά μια καλή ένδειξη για εμένα είναι όταν συγκεκριμένα άτομα ανεβάζουν μόνιμα καλές κριτικές για συγκεκριμένα πρακτορεία. Οι βαθμολογίες δεν είναι χτυπητές (πχ 9-10), συνήθως κινούνται γύρω στο 8 για να μην βρωμάει, και αφορούν κοπέλες που έχει βουίξει ο τόπος ότι δεν κάνουν για την δουλεία. Μάλιστα όταν έρθει μια κοπέλα από το Αμπαλιστάν γρήγορα γρήγορα ο εκάστοτε προμότορας θα σπεύσει να ανεβάσει καλή κριτική για να γεμίσει το πρόγραμμα της κοπέλας. Αν και όταν οι συναγωνιστές ανεβάσουν 2-3 κακές κριτικές και η καλή δεν έχει πλέον επιρροή συνήθως η αρπαχτή έχει γίνει οπότε ούτε που τους νοιάζει. Στη χειρότερη να νοθεύσουνε το δείγμα των κριτικών με άλλη μια ψεύτικη.
Όταν πετύχω τέτοιους, απλά διαβάζω και δίνω βάση στις υπόλοιπες κριτικές, αν υπάρχουν...
μικρη διορθωση εδω

δεν βαζουν 7-8ρια απλα ειναι συνηθως νεα μελη και εχουν κοφτη στο 7-8 στις πρωτες κριτικες

μετα τις 5 κριτικες ολα μπομπα 10ρια τα βαζουν ...ολα σε ολες τα παντα τελεια ολα υπεροχα ολες καταπληκτικες κλπ κλπ

ανθουσιασμενοι εφυγαν :springsmile:
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Γεια χαρά !
Υπάρχει και το αντιθετο παράδειγμα το οποίο θα πρέπει να λάβουμε σοβαρά υπόψιν και στις κριτικές και στα forum.
Μια κακή κριτική η οποία είναι υποκειμενική κι όχι αντικειμενική στην οποία υπηρεσία μπορεί να προσφέρει η εκάστοτε κοπέλα μεγένθυνουμε το κακό στοιχείο με αποτέλεσμα εγώ ,εσύ κι διπλανός μας να επιρεαζομαστε με αποτέλεσμα οποία κοπέλα μας μπει στο μάτι θα σκεφτούμε 2 φορές να την καλέσουμε για να πάρουμε κι εμείς αυτό που θέλουμε κι εκείνη να πάρει το μεροκάματο της .δεν λέω να μη γίνεται κριτικη.λεω όμως αν ο άλλος είναι βρωμιάρης και δε μπορεί η άλλη να του κάνει πίπα αυτός που κάνει την κριτική θα πει ότι πήγε στην ιερόδουλη με το πουτσοτυρι και για αυτό δε μου έκανε πίπα ?όπως υπάρχουν και προφίλ που είναι fake κάποιων ιερόδουλων και σου παρουσιάζει ένα μοντέλο και σου έρχεται ένας μπακαλιάρος σαφρακιασμενος και δε λέει κανείς κουβεντα.θέλω να πω με αυτό πως μη εστιάζουμε μόνο στους προμοτορες.να εστιάσουμε στην συνολικότερη εικόνα το πώς κρίνουμε και τις κοπέλες που έχουμε μια επιρροή ως χρήστες .μη τα ρίχνουμε όλα στους άλλους .να βλέπουμε λίγο και τα δικά μας τα σκατα.
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
382
Like
374
Πόντοι
21
Ημιμετρα ολα αυτα, ρε παιδια, και ναχαμε να λεγαμε. Απλο ειναι το θεμα. Να μην επιτρεπεται καμια ειδους κριτικη αν δεν συνοδευεται απο 2 φωτο, μια προφιλ, μια ολοσωμη.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.872
Κριτικές
94
Like
46.141
Πόντοι
17.311
οι προμοτορες (αρκετοι απο δαυτους) για να μη χασουν το μεροκαματο αλλα και τη φημη του υπεργαμια εννοειται, εχουν μετακομισει εδω πλεον...
σεχ κλουμπ τελεια τζι αρ (κριτικες)
μηπως ξερετε κανεναν εσεις ??? :2funny::2funny::2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.320
Πόντοι
7.195
100 οι αλεπούδες, 110 τ αλεπουδάκια εδώ μέσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom