Νέα

Το σεξ του δεκαλεπτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
θα παρακαλέσω σε όσους μου ζητάνε το fb της pentagiotissas σε ΠΜ
ότι μπορούν να το ζητήσουν από την ίδια σε ΠΜ και αν θέλει να σας το δώσει
εγώ το fb της δεν το δίνω σε κανέναν πάντως διότι ούτε φίλοι είμαστε εντός και εκτός fb απλά είμαστε γνωστοί από σύμπτωση και έτσι θα παραμείνουμε γιατί δεν σκοπεύω ούτε απλός φίλος της να γίνω στο μέλλον αλλά ούτε γκόμενος της (ο πυρφόρος της)

πιστεύω να έγινα σαφής  :spam:

Τουλαχιστον πες μας ρε τυπε ποσοι ηταν αυτοι που σου το ζητησαν να ξερουμε ποσοι ειναι μονιμα με το ενα χερι στη πουτσα και το αλλο στο πληκτρολογιο... :S :S :S
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.932
Like
23.418
Πόντοι
6.056
Τουλαχιστον πες μας ρε τυπε ποσοι ηταν αυτοι που σου το ζητησαν να ξερουμε ποσοι ειναι μονιμα με το ενα χερι στη πουτσα και το αλλο στο πληκτρολογιο... :S :S :S
γαματα θα μας πιασει αναγουλα...

εδω ο αλλος σκουπιδιαζε  μερα νυχτα στο ελλεεινιδοθρεντ
και μολις εσκασε η αρκουδα αθηνα της εκανε τον σοφερ μπας και γαμησει




 

Επισκέπτης
γαματα θα μας πιασει αναγουλα...

εδω ο αλλος σκουπιδιαζε  μερα νυχτα στο ελλεεινιδοθρεντ
και μολις εσκασε η αρκουδα αθηνα της εκανε τον σοφερ μπας και γαμησει

Γιατι ο Καλησπερακιας του σαιτ που εχει μονιμα κολλημενο το δακτυλο του στο refresh μην τυχον και χασει καμμια δημοσιευση της σαμπρελας; :2funny:
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
θα παρακαλέσω σε όσους μου ζητάνε το fb της pentagiotissas σε ΠΜ
ότι μπορούν να το ζητήσουν από την ίδια σε ΠΜ και αν θέλει να σας το δώσει
εγώ το fb της δεν το δίνω σε κανέναν πάντως διότι ούτε φίλοι είμαστε εντός και εκτός fb απλά είμαστε γνωστοί από σύμπτωση και έτσι θα παραμείνουμε γιατί δεν σκοπεύω ούτε απλός φίλος της να γίνω στο μέλλον αλλά ούτε γκόμενος της (ο πυρφόρος της)

πιστεύω να έγινα σαφής  :spam:

Καλα ξηγιεσαι
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Ναι. Στο Πακιστάν, το Μαροκο, το Καμερουν...
Ρε καργιόλια,παιζει η τυπισσα να εχει κανα δυο χιλιαδες π.μ απο ολους τους πυρφοροσκυστες εδω μεσα.Αμα κανει κανα μπραφ κι αρχισει να δημοσιοποιεί,θα γίνει στο μπου η πρωτη μαζική κλωνοποίηση της ανθρωπότητας.Άϊντε κατουράτε και λίγο...
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Της κωλοτρίβεσαι όμως συνέχεια, με τον εμετικά γλοιώδη σου τρόπο, παρά το κλάσιμο που σου έχει ρίξει. Κλασσικός μουνόδουλος καληνυχτάκιας ΔΑΠίτης, με μηδενική αξιοπρεπεια. Όσο σε φτύνει τόσο της κολλάς! Ο αλέκος ο ρεζίλης του σάητ...
Και να 'ταν ο μονος...
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
θα παρακαλέσω σε όσους μου ζητάνε το fb της pentagiotissas σε ΠΜ
ότι μπορούν να το ζητήσουν από την ίδια σε ΠΜ και αν θέλει να σας το δώσει
εγώ το fb της δεν το δίνω σε κανέναν πάντως διότι ούτε φίλοι είμαστε εντός και εκτός fb απλά είμαστε γνωστοί από σύμπτωση και έτσι θα παραμείνουμε γιατί δεν σκοπεύω ούτε απλός φίλος της να γίνω στο μέλλον αλλά ούτε γκόμενος της (ο πυρφόρος της)

πιστεύω να έγινα σαφής  :spam:
Βάλε κατάλογο πυρφόρων να γινουν εκκαθαρισεις τύπε.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.902
Κριτικές
1
Like
30.620
Πόντοι
8.006
θα παρακαλέσω σε όσους μου ζητάνε το fb της pentagiotissas σε ΠΜ
ότι μπορούν να το ζητήσουν από την ίδια σε ΠΜ και αν θέλει να σας το δώσει
εγώ το fb της δεν το δίνω σε κανέναν πάντως διότι ούτε φίλοι είμαστε εντός και εκτός fb απλά είμαστε γνωστοί από σύμπτωση και έτσι θα παραμείνουμε γιατί δεν σκοπεύω ούτε απλός φίλος της να γίνω στο μέλλον αλλά ούτε γκόμενος της (ο πυρφόρος της)

πιστεύω να έγινα σαφής  :spam:
Παρακαλω τον χρηστη Παπα Βενεδικτο Θ΄ να επιβεβαιωσει οτι δεν ανηκω στις στρατιες πιρφορων που ζητησαν με πμ το fb της κυριας αυτης.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.902
Κριτικές
1
Like
30.620
Πόντοι
8.006
Γιατι ο Καλησπερακιας του σαιτ που εχει μονιμα κολλημενο το δακτυλο του στο refresh μην τυχον και χασει καμμια δημοσιευση της σαμπρελας; :2funny:
Τύπε πολλά νευρα εχεις μαζι μου, υπαρχει καποιος ιδιαιτερος λογος περαν του οτι εχουμε κοντρα στο νημα του Ολυμπιακου?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Παρακαλω τον χρηστη Παπα Βενεδικτο Θ΄ να επιβεβαιωσει οτι δεν ανηκω στις στρατιες πιρφορων που ζητησαν με πμ το fb της κυριας αυτης.

οχι εσυ δεν μου ζητησες ποτέ το fb της 5γιω σε ΠΜ
δεν θελω να αδικω καποιον που επειδη οι αλλοι τον κατηγορουν
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Ρε καργιόλια,παιζει η τυπισσα να εχει κανα δυο χιλιαδες π.μ απο ολους τους πυρφοροσκυστες εδω μεσα.Αμα κανει κανα μπραφ κι αρχισει να δημοσιοποιεί,θα γίνει στο μπου η πρωτη μαζική κλωνοποίηση της ανθρωπότητας.Άϊντε κατουράτε και λίγο...

Εσύ τύπε της έχεις στείλει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom