Νέα

Το πρώτο ενοικιαζόμενο BDSM dungeon στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Kingdom Of Fantasy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
T
Εγγρ.
24 Μαρ 2018
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Το έχω απορία. Εάν γίνει κάποιο ατύχημα εκεί μέσα, ο ιδιοκτήτης του χώρου δεν φέρει καμία ευθύνη;  
Μεσα στο σ/κ θα αναρτηθει και το site το οποιο θα αναφερει και τους ορους ενοικιασης.
Εαν δεν ακολουθηθουν καποιοι κανονες ασφαλειας των επισκεπτων τοτε οχι δεν εχει καμμια ευθυνη.
π.χ. εαν καποιος κανει breath play η water breath play και γενικα ενεργειες οι οποιες μπορουν να προκαλεσουν ανεπανορθωτη βλαβη κ.λ.π.
 

rotanimod

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
    Με όλα όσα διαβάζω μπήκα στον πειρασμό και επισκέφτηκα τον χώρο μία και που αυτό τον καιρό έχω και την κατάλληλη παρέα. Κέντρο απόκεντρο η περιοχή, με εύκολο παρκάρισμα και διακριτική είσοδο απ΄ ευθείας από τον δρόμο. Εμφανίστηκα μόνος και μετά τα διαδικαστικά της παραλαβής του κλειδιού εγκαταστάθηκα περιμένοντας και την παρέα.
    Ο χώρος είναι πολύ ατμοσφαιρικός, προσεγμένη λιτή διακόσμηση και πολύ πολύ μεγάλος! Μου έκανε εντύπωση η καθαριότητα και η τάξη. Εννοείται ότι όποιος το έστησε δεν είναι χθεσινός στο BDSM. Υπερπλήρης ο εξοπλισμός δίνει απεριόριστες δυνατότητες για παιχνίδι και φαντασιώσεις. Παρότι έχει τα πάντα για κάποιο λόγο δεν φοβίζει τον αρχάριο. Ίσως το ότι το καθιστικό είναι τόσο ψηλοτάβανο, ίσως η άπλα, πάντως η δικιά μου αν και σχετικά αρχάρια δεν κώλωσε. Θέλεις και κάποιο χρόνο για εξερεύνηση οπότε όλα έρχονται πολύ εύκολα.
    Στο ισόγειο μπορεί να γίνει όλο το παιχνίδι γιατί έχει τα πάντα. Στο υπόγειο η αίσθηση μεγεθύνεται και αισθάνεσαι ότι είσαι σε άλλο κόσμο. Στο πατάρι το κλασικό κρεβάτι και πλούσιοι βοηθητικοί χώροι.
    Αν ήθελα με δύο λέξεις να περιγράψω τον χώρο θα έλεγα ότι περνώντας την εξώπορτα βρίσκεσαι με ένα βήμα στο κόσμο των ονείρων σου. Πέρασα καταπληκτικά. Είναι  κάτι που πραγματικά έλειπε και μπράβο σε όποιον το σκέφτηκε.
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Καλο ακουγετε καλες δουλειες!!!!!!!!!!! :s&m_1: :s&m_3:
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
οι τιμες πως διαμορφωνονται σε αυτο το χωρο; κοστος για 2 ωρες;
 
OP
OP
T
Εγγρ.
24 Μαρ 2018
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
οι τιμες πως διαμορφωνονται σε αυτο το χωρο; κοστος για 2 ωρες;
Για μεχρι 31-05 υπαρχει προσφορα απο Δευτερα εως και Πεμπτη 50 ευρω οι 3 ωρες και απο Παρασκευη εως και Κυριακη 70 ευρω οι 3 ωρες.
Περισσοτερες πληροφοριες μπορεις να δεις στο site μας
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Για μεχρι 31-05 υπαρχει προσφορα απο Δευτερα εως και Πεμπτη 50 ευρω οι 3 ωρες και απο Παρασκευη εως και Κυριακη 70 ευρω οι 3 ωρες.
Περισσοτερες πληροφοριες μπορεις να δεις στο site μας
ειναι αρκετα ακριβα δε νομιζω οτι ενας κοινος θνητος θα δωσει 70 ε για 3 ωρες μονο
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
γραφει μεσα 2 ωρες 70 ε και 24 ωρες 200!επιπλεον η εισοδος καθε επισκεπτη στο χωρο επιβαρυνεται.15 ε οι 2 ωρες κ 10 η επιπλεον!ειναι πολυ ακριβο για τη συγχρονη ελλαδα νομιζω.συγνωμη αλλα εγω προσωπικα δε θα μπορεσω.
 

rotanimod

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά όλα είναι σχετικά και πάντα εξαρτάται με τι τα συγκρίνεις. Μια σουίτα στον Πρίαμο κοστίζει 80€ για τρεις ώρες. Αυτό το στούντιο είναι 3-4 φορές πιό μεγάλο. Δεν είναι ένα απλό στούντιο αλλά ενας πλήρως εξοπλισμένος χώρος για φετίχ και BDSM παιχνίδια. Δεν σε βλέπει κανένας να μπαίνεις σε πονηρά ξενοδοχείο. Είναι φτηνό; Σε σύγκριση με τη σουίτα του Πρίαμου, ναι, θα έλεγα τσάμπα. Σε σύγκριση με τα απλά δωμάτια του Μπίλ όχι, αλλά δεν είναι και το ίδιο. Φυσικά δεν είναι για κάθε μέρα. Για τους λάτρεις του ίδους είναι και φτηνό και μοναδικό. Εχω ψάξει πολύ το θέμα, πάρα πολύ. Στην Ελλάδα είναι το πρώτο. Πάντως εγώ πλήρωσα 50€, έχω πάει δύο φορές και η γκόμενα έχει ξετρελαθεί. 
 

meat factory

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2018
Μηνύματα
120
Like
39
Πόντοι
1
Τελικά όλα είναι σχετικά και πάντα εξαρτάται με τι τα συγκρίνεις. Μια σουίτα στον Πρίαμο κοστίζει 80€ για τρεις ώρες. Αυτό το στούντιο είναι 3-4 φορές πιό μεγάλο. Δεν είναι ένα απλό στούντιο αλλά ενας πλήρως εξοπλισμένος χώρος για φετίχ και BDSM παιχνίδια. Δεν σε βλέπει κανένας να μπαίνεις σε πονηρά ξενοδοχείο. Είναι φτηνό; Σε σύγκριση με τη σουίτα του Πρίαμου, ναι, θα έλεγα τσάμπα. Σε σύγκριση με τα απλά δωμάτια του Μπίλ όχι, αλλά δεν είναι και το ίδιο. Φυσικά δεν είναι για κάθε μέρα. Για τους λάτρεις του ίδους είναι και φτηνό και μοναδικό. Εχω ψάξει πολύ το θέμα, πάρα πολύ. Στην Ελλάδα είναι το πρώτο. Πάντως εγώ πλήρωσα 50€, έχω πάει δύο φορές και η γκόμενα έχει ξετρελαθεί. 

http://[URL unfurl="true"]www.zougla.gr/assets/images/1329624.jpg[/img[/URL]]

:orchestra:
 

Επισκέπτης
Οδοντικό τροχό έχετε ; Φίδια σερβίρετε ; Αράχνες ;
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Τελικά όλα είναι σχετικά και πάντα εξαρτάται με τι τα συγκρίνεις. Μια σουίτα στον Πρίαμο κοστίζει 80€ για τρεις ώρες. Αυτό το στούντιο είναι 3-4 φορές πιό μεγάλο. Δεν είναι ένα απλό στούντιο αλλά ενας πλήρως εξοπλισμένος χώρος για φετίχ και BDSM παιχνίδια. Δεν σε βλέπει κανένας να μπαίνεις σε πονηρά ξενοδοχείο. Είναι φτηνό; Σε σύγκριση με τη σουίτα του Πρίαμου, ναι, θα έλεγα τσάμπα. Σε σύγκριση με τα απλά δωμάτια του Μπίλ όχι, αλλά δεν είναι και το ίδιο. Φυσικά δεν είναι για κάθε μέρα. Για τους λάτρεις του ίδους είναι και φτηνό και μοναδικό. Εχω ψάξει πολύ το θέμα, πάρα πολύ. Στην Ελλάδα είναι το πρώτο. Πάντως εγώ πλήρωσα 50€, έχω πάει δύο φορές και η γκόμενα έχει ξετρελαθεί. 
ο μεσος ελληνας δε μπορει να παει εκει παντως αυτο ειναι το σιγουρο,εγω αποκλειεται να ανταπεξελθω .το κοστος ανεβαινει πολυ κ με τους επισκεπτες
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Τελικά όλα είναι σχετικά και πάντα εξαρτάται με τι τα συγκρίνεις. Μια σουίτα στον Πρίαμο κοστίζει 80€ για τρεις ώρες. Αυτό το στούντιο είναι 3-4 φορές πιό μεγάλο. Δεν είναι ένα απλό στούντιο αλλά ενας πλήρως εξοπλισμένος χώρος για φετίχ και BDSM παιχνίδια. Δεν σε βλέπει κανένας να μπαίνεις σε πονηρά ξενοδοχείο. Είναι φτηνό; Σε σύγκριση με τη σουίτα του Πρίαμου, ναι, θα έλεγα τσάμπα. Σε σύγκριση με τα απλά δωμάτια του Μπίλ όχι, αλλά δεν είναι και το ίδιο. Φυσικά δεν είναι για κάθε μέρα. Για τους λάτρεις του ίδους είναι και φτηνό και μοναδικό. Εχω ψάξει πολύ το θέμα, πάρα πολύ. Στην Ελλάδα είναι το πρώτο. Πάντως εγώ πλήρωσα 50€, έχω πάει δύο φορές και η γκόμενα έχει ξετρελαθεί. 
Ομως στο ροζα χοτελ η σουιτα κανει 30 ε μονο.
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Τελικά όλα είναι σχετικά και πάντα εξαρτάται με τι τα συγκρίνεις. Μια σουίτα στον Πρίαμο κοστίζει 80€ για τρεις ώρες. Αυτό το στούντιο είναι 3-4 φορές πιό μεγάλο. Δεν είναι ένα απλό στούντιο αλλά ενας πλήρως εξοπλισμένος χώρος για φετίχ και BDSM παιχνίδια. Δεν σε βλέπει κανένας να μπαίνεις σε πονηρά ξενοδοχείο. Είναι φτηνό; Σε σύγκριση με τη σουίτα του Πρίαμου, ναι, θα έλεγα τσάμπα. Σε σύγκριση με τα απλά δωμάτια του Μπίλ όχι, αλλά δεν είναι και το ίδιο. Φυσικά δεν είναι για κάθε μέρα. Για τους λάτρεις του ίδους είναι και φτηνό και μοναδικό. Εχω ψάξει πολύ το θέμα, πάρα πολύ. Στην Ελλάδα είναι το πρώτο. Πάντως εγώ πλήρωσα 50€, έχω πάει δύο φορές και η γκόμενα έχει ξετρελαθεί. 
συγνωμη πληρως εξοπλισμενο δε το λες.
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Τελικά όλα είναι σχετικά και πάντα εξαρτάται με τι τα συγκρίνεις. Μια σουίτα στον Πρίαμο κοστίζει 80€ για τρεις ώρες. Αυτό το στούντιο είναι 3-4 φορές πιό μεγάλο. Δεν είναι ένα απλό στούντιο αλλά ενας πλήρως εξοπλισμένος χώρος για φετίχ και BDSM παιχνίδια. Δεν σε βλέπει κανένας να μπαίνεις σε πονηρά ξενοδοχείο. Είναι φτηνό; Σε σύγκριση με τη σουίτα του Πρίαμου, ναι, θα έλεγα τσάμπα. Σε σύγκριση με τα απλά δωμάτια του Μπίλ όχι, αλλά δεν είναι και το ίδιο. Φυσικά δεν είναι για κάθε μέρα. Για τους λάτρεις του ίδους είναι και φτηνό και μοναδικό. Εχω ψάξει πολύ το θέμα, πάρα πολύ. Στην Ελλάδα είναι το πρώτο. Πάντως εγώ πλήρωσα 50€, έχω πάει δύο φορές και η γκόμενα έχει ξετρελαθεί. 
δε πατανε  ολοι στον πριαμο.
 

SM.Art.Lady

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
21
Like
6
Πόντοι
0
:respect:

Ελπίζουμε οι φίλοι μας με τα "ιδιαίτερα" γούστα να σας στηρίξουν, γιατί πραγματικά είσαστε μια καινοτομία στην χώρα μας και κάτι που πραγματικά έλειπε. Όπως κάθε τι καινούριο, είναι φυσικό να το βλέπουν κάποιοι με δυσπιστία, αλλά θα πρέπει να είστε δυνατοί και ν' αντέξετε στον χρόνο, γιατί μόνο έτσι θα αρχίσουμε να διαμορφώνουμε νέα στρατηγική και αντίληψη για τη θέση και τον ρόλο κάποιων δραστηριοτήτων του χώρου μας. που τις έχει πραγματική ανάγκη. Συγχαρητήρια και να ακούτε μόνο τα θετικά 

Οι Κυρίες του Same Place σας ευχόμαστε καλές δουλειές.
:rose:


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom