Νέα

Το πιο ερωτεύσιμο call girl

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.211
Κριτικές
12
Like
2.554
Πόντοι
746
Αν δεν είχες γράψει την πρωτη παράγραφο θα έλεγα απλα οκ, ειςαι μια εξαίρεση. Αλλα οι εξαιρέσεις δεν κάνουν τον κανόνα και μεις μιλάμε εδώ για τον κανόνα.
Δυστυχώς ομως πέρα απο το ατυχές παραδειγμα του χειρούργου, εχεις και μειωμένη αντίληψη. Εσυ συμπεράνες απο αυτο που έγραψα οτι σε υποβίβασα. Έγραψα κατι ανακριβές ? Εσυ σαν ιερόδουλη δεν κανεις αυτα που έγραψα ? Ο χειρουργός τα κανει ? Ποιος απο τους δυο σας εχει πιο αμεςη επαφή με τα σωματικά υγρά του πελατη ? Γιατι αυτόματα το θεώρησες υποβιβασμό ? Την αλήθεια έγραψα. Αν σε θίγει η πραγματικότητα πως την βρίσκεις την ωραιότερη δουλεια ? Μαλλον ομως δεν σου άρεσε για αυτο και προσβλητικά έθεσες θεμα αυτοεκτίμησης. Εξακολουθώ να πιστευω οτι εκφράζεις θεςη που απλα αρεσει στον αφελή πελατη.
Το νήμα δεν εχει σκοπό την αντιπαράθεση αλλα απλα την ανταλλαγή απόψεων.
Η ολγα επειδή την γνωρίζω παρα πολύ καιρο είναι η εξαιρεση στον κανονα.
 

desiree

Call-Girl
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
1.328
Like
3.014
Αν δεν είχες γράψει την πρωτη παράγραφο θα έλεγα απλα οκ, ειςαι μια εξαίρεση. Αλλα οι εξαιρέσεις δεν κάνουν τον κανόνα και μεις μιλάμε εδώ για τον κανόνα.
Δυστυχώς ομως πέρα απο το ατυχές παραδειγμα του χειρούργου, εχεις και μειωμένη αντίληψη. Εσυ συμπεράνες απο αυτο που έγραψα οτι σε υποβίβασα. Έγραψα κατι ανακριβές ? Εσυ σαν ιερόδουλη δεν κανεις αυτα που έγραψα ? Ο χειρουργός τα κανει ? Ποιος απο τους δυο σας εχει πιο αμεςη επαφή με τα σωματικά υγρά του πελατη ? Γιατι αυτόματα το θεώρησες υποβιβασμό ? Την αλήθεια έγραψα. Αν σε θίγει η πραγματικότητα πως την βρίσκεις την ωραιότερη δουλεια ? Μαλλον ομως δεν σου άρεσε για αυτο και προσβλητικά έθεσες θεμα αυτοεκτίμησης. Εξακολουθώ να πιστευω οτι εκφράζεις θεςη που απλα αρεσει στον αφελή πελατη.
Το νήμα δεν εχει σκοπό την αντιπαράθεση αλλα απλα την ανταλλαγή απόψεων.

Ο τρόπος που το έγραψες μου έδωσε αυτή την εντύπωση. Προφανώς έκανα λάθος. Συμβαίνει συχνά να γίνονται παρεξηγήσεις στον γραπτό λόγο. Εξακολουθώ να πιστεύω πως το " επάγγελμα" μου μπορεί να δώσει χαρά. Αυτό. Δεν ήθελα καμμιά αντιπαράθεση ούτε εγώ απλά να πω πως το βλέπω και ίσως κάποιες ακόμη " συνάδελφοι" μου.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Μπορει να ειναι ερωτεύσιμη προφανώς μια επαγγελματίας σαν γυναίκα αλλά στη συνεύρεση του αγοραίου σεξ οποιος αναγάγει τη συνεύρεση ως ερωτική, απλά εκλογικεύει δικές του βαθύτερες ανάγκες.. τουτέστιν εκμαιεύουμε μια δικιά μας βαθύτερη ανάγκη μας απο μία συνοδό.. Αλλος του γαμιά, άλλος του εραστή, άλλος του άξιου να αγαπηθεί κτλ κτλ...
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.211
Κριτικές
12
Like
2.554
Πόντοι
746
Μπορει να ειναι ερωτεύσιμη προφανώς μια επαγγελματίας σαν γυναίκα αλλά στη συνεύρεση του αγοραίου σεξ οποιος αναγάγει τη συνεύρεση ως ερωτική, απλά εκλογικεύει δικές του βαθύτερες ανάγκες.. τουτέστιν εκμαιεύουμε μια δικιά μας βαθύτερη ανάγκη μας απο μία συνοδό.. Αλλος του γαμιά, άλλος του εραστή, άλλος του άξιου να αγαπηθεί κτλ κτλ...
δεν εχεις αδικο αλλα υπαρχουνε και οι εξαιρέσεις,εν προκειμενω η ολγα που εκανε αρκετες παραθεσεις στο νημα από χθες νιωθει καπως διαφορετικα ισως μονο με καποιους ισως καποιες μερες του μηνα κτλ....
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
δεν εχεις αδικο αλλα υπαρχουνε και οι εξαιρέσεις,εν προκειμενω η ολγα που εκανε αρκετες παραθεσεις στο νημα από χθες νιωθει καπως διαφορετικα ισως μονο με καποιους ισως καποιες μερες του μηνα κτλ....

Οπως ένας πελάτης εκμαιεύει βαθύτερες ανάγκες του απο μια επαγγελματία πέρα του στείρου σέξ, έτσι λειτουργούν και οι κοπέλες του αγοραίου τύπε.. ικανοποιούν επίσης αυτάρεσκα συναισθήματα μέσω των πελατών.. εξού και πολλές γουστάρουν αυτό που κάνουν... Ανθρωποι είμαστε ολοι, φυσιολογικό ειναι, δεν είμαστε μηχανήματα..
 

HughHefner

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Ιουν 2013
Μηνύματα
316
Κριτικές
43
Like
2.863
Πόντοι
5.271
Αυτο ειναι το πιο WTF , γελοιο, αστειο, ηλιθιο και περιεργο νημα ολα σε ενα νοικοκυρεμενα...
 

Επισκέπτης
Δεν καταλαβαίνω αρκετούς από εσάς εδώ μέσα. Παίρνετε τηλέφωνο, έρχονται και σας βρίσκουν να φοράτε μόνο την πετσετούλα σας, παριστάνετε τους γαμιάδες ("την ξέσκισα", "την σφυροκόπησα") πληρώνετε 100 και 200 ευρώ και μετά, μόλις ανοίξει μία συζήτηση, μίσος, ειρωνεία και απαξίωση.
 

HughHefner

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Ιουν 2013
Μηνύματα
316
Κριτικές
43
Like
2.863
Πόντοι
5.271
Ναι αλλα τι συζητηση...ειναι δυνατον να ρωτας κατι τετοιο για κοπελες που δουλευουν ως call girl? αν γουσταρεις αγκαλιτσες, φιλακια κτλπ , βρες κανονικη γκομενα... Το να εχεις υποκαταστατο ομως μια κοπελα που το κανει για επαγγελμα ειναι τουλαχιστον ανωμαλο...
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Γιατι τοσο μεγαλη επιθεση στο ολγακι τι σας εφταιξε Κυριε μου,την αποψη της ειπε.
ξερει πολυ καλα το γιατι..
και εγω την αποψη της σχολιαζω..
δεν μπορει να εχει αποψη..
και μαλιστα τοσο καθετη..,
απο που κ ως που χρησιμοποιει πληθυντικο???
κ αν εσυ αυτο το βλεπεις για επιθεση,τοτε εχεις εσυ το προβλημα..
ΚΑΜΠΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ..
Μηπως βεβαια ειναι το πρωτο???
Μπα..
Απλα σαν βλακας,την  ξαναπατησα με την ανεπιδεκτη μαθησεως επηρμενη αμοιβαδα κ της τα ξαναγραφω αλλη μια φορα..
Και???
Πριν αλεκτωρ λαλησει τρεις,την πεταξε την παπαρια της,αμφισβητωντας την εμπεριστατωμενη γνωμη μου κ μαλιστα με τετοιο τροπο που ειναι για αμετρητα σετ κλωτσοπατιναδας μηπως καποτε αλλαξει κατι προς το καλυτερο..
ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΝΤΟΛΕΣ..
Με το υφακι της μοναδικοτητας-θεας(της αληθινης ντιβας καλλονης κιλερ των περασμενων εποχων τυπου ΕΛΙΖΑΜΠΕΘ ΤΕΙΛΟΡ)μονιμα κολλημενο πλεον στην μουτσουνα της..
Με την σε υπερθετικο βαθμο """δυναμη"""(μαγκια-κλανια-κωλο φινιστρινι)που απεκτησε απο τα συνεχη διθυραμβικα σχολια των αξιολυπητων σαλιαρηδων αγαπουλινων της αποτυπωνεται στον τροπο που κινειται πλεον εδω μεσα συγκριτικα με το προσφατο παρελθον που κρυβοταν πισω απο τις γριλιες κ απλα παρακολουθουσε τους δυο-τρεις μαλακες να την υπερασπιζονται οταν αυτη ετρωγε κατα ριπας την λασπη,τις τραμπουκες,την απαξιωση,τον κανιβαλισμο του πληθους κ την βιομηχανια κατασπαραξης του διαφορετικου..
Με την απυθμενη βλακεια της χαιστριας ξεχωριστης επατρναστατριας(που θυμηθηκε να κανει την αλητεια της στα γεραματα(εις βαρος τριτων παντα)) κ το περισπουδαστο υφακι της καρακαλτακας ημιμορφωμενης λαικουρας του κερατα που νοιωθει κατ ελαχιστον Αρβερελ δικαιωματικα..
ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΤΣΟΛΙ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΓΝΩΣΤΙΚΗ ΤΑΚΤΙΚΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΡΙΟΛΟΠΟΥΤΑΝΩΝ(ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ)ΤΗΣ ΟΙΚΟΥΜΕΝΗΣ,αφου εγραψε στο βρωμερο μουνι της την ξεκαθαρη εντολη μου να το βουλωσει,να σκασει,φορεσε τον μανδυα της αδικημενης απο την κοινωνια κυριουλας που κ καλα οντως αναγνωριζει τις τεραστιες ανεπαρκειες της ΑΛΛΑ οχι το βασικοτερο κ ουσιαστικοτερο προβλημα ολων των θυλικων της γαμημενης χωρας που ζουν μονιμως σε καθεστως ημιθεοποιησης-θεοποιησης..
ΣΚΑΣΕ ΜΩΡΗ ΣΙΧΑΜΕΝΗ ΚΑΡΙΟΛΑ,ΧΕΙΡΙΣΤΙΚΟ ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ ΟΛΚΗΣ..ΠΑΛΙ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΑΚΙΑ ΣΚΑΤΟΨΥΧΗ???ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΙΛΩ ΤΕΛΙΚΑ..ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΣΑΙ ΚΑΘΙΚΙ..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Ο τρόπος που το έγραψες μου έδωσε αυτή την εντύπωση. Προφανώς έκανα λάθος. Συμβαίνει συχνά να γίνονται παρεξηγήσεις στον γραπτό λόγο. Εξακολουθώ να πιστεύω πως το " επάγγελμα" μου μπορεί να δώσει χαρά. Αυτό. Δεν ήθελα καμμιά αντιπαράθεση ούτε εγώ απλά να πω πως το βλέπω και ίσως κάποιες ακόμη " συνάδελφοι" μου.
ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΝΑ ΨΕΥΔΕΣΑΙ ΑΣΥΣΤΟΛΑ..
ΒΕΒΑΙΑ ΓΥΡΙΣΤΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΤΟ ΕΡΙΞΕΣ ΣΤΟ ΔΑΙΜΩΝΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟΥ..
Κ ΑΝ ΓΙΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΣΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΣΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑ ΞΑΝΑΠΩ -ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ,ΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ???
ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ..
Δεν γινεται μωρη ηλιθια να κανετε αυτη την δουλεια οσο εντατικα την κανουν οι αλλες κ για διαστημα πανω απο 2-3 χρονια ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΛΛΟΤΡΙΩΘΕΙΣ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ..
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΖΩΟΝ..
ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΠΥΘΜΕΝΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΑΚΟΜΗ Κ ΤΩΡΑ,ΠΑΝΤΑ ΚΡΙΝΟΝΤΑΣ ΕΞ ΙΔΙΩΝ ΤΑ ΑΛΛΟΤΡΙΑ..
ΜΗ ΣΕΒΟΜΕΝΗ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΣΟΥ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΟΝ ΒΟΘΡΟ & ΤΑ ΣΚΑΤΑ ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ.
ΤΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙ ΜΩΡΗ ΞΕΚΟΛΙΑΡΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΜΕ 8-10 ΚΑΙ 20 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΒΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΕ ΑΙΣΧΡΟ ΑΝΤΙΤΙΜΟ..
ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΜΠΗΚΑΝ ΣΤΟ ΠΑΧΝΙ,ΟΥΤΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΔΟΥΛΕΙΑ" ΒΡΗΚΑΝ ΧΑΡΑ ΣΤΑ ΣΚΕΛΙΑ ΤΟΥΣ,ΟΥΤΕ ΑΠΕΚΤΗΣΑΝ ΨΗΓΜΑΤΑ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ Κ ΑΥΤΟΕΚΤΙΜΗΣΗΣ ΣΤΟ ΞΑΦΝΙΚΟ Κ ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΣΑΛΙΑΡΗΔΩΝ ΑΥΛΙΚΩΝ ΣΟΥ..
ΣΚΑΣΕ ΣΟΥ ΕΙΠΑ..
ΓΙΑ ΠΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΓΕΣ ΣΤΑ ΜΑΣΑΖ..,
ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ ΜΕΧΡΙ ΠΕΡΣΙ ΠΟΥ ΣΕ ΓΑΜΑΓΑΝ Κ ΕΦΕΥΓΑΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΜΕ ΤΡΑΜΠΟΥΚΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ Κ ΕΣΥ ΤΟ ΔΕΧΟΣΟΥΝ ΑΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΤΑ ΧΕΣΜΕΝΗ ΕΠΑΝΩ ΣΟΥ..
ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΙΠΟΥΣΤΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΠΟΥ Σ ΕΚΒΙΑΖΕ ΝΑ ΤΡΑΒΙΕΣΑΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΦΡΗΦΑΚ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΤΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕ..
ΓΡΑΨΕ ΜΑΣ ΡΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΓΧΩΡΙΑΝΟ ΣΟΥ ΠΟΥ Χ ΕΚΒΙΑΖΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΔΩΣΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΓΑΜΑΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΣΑΜΠΑ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙΣ ΣΕ ΚΟΤΕΡΑ ΜΕ ΑΡΑΒΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΕΝΗΝΤΑΡΑΚΙ..
ΑΕΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΒΟΥΡΛΟ ΄ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ Κ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙΣ ΚΟΣΜΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩΝΤΑΣ ΜΙΑ ΦΡΙΚΗ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΙΔΑΝΙΚΟ..
ΣΙΧΑΜΕΝΗ ΚΑΡΙΟΛΑ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙ ΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΣΟΥ Κ ΕΧΕΙΣ ΒΓΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΛΗΡΗ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΥΠΟΟΧΡΕΩΝΟΝΤΑΣ ΤΕΣ ΝΑ ΖΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ ΤΩΝ ΣΥΝΕΠΕΙΩΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΨΥΧΟΠΑΘΗΣ..
ΣΚΑΣΕ..ΣΚΑΣΕ..ΣΚΑΣΕ..ΣΚΑΣΕ...ΣΚΑΣΕ..ΠΕΡΙΟΡΙΣΟΥ ΣΤΑ ΣΑΛΙΑ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΖΩΑ..
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΕΚΦΕΡΕΙΣ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΕΣ Κ ΕΚΤΟΣ ΠΡΣΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΟΥ..
ΓΙΑ ΡΩΤΑ ΜΩΡΗ ΚΑΡΙΟΛΟΠΟΥΤΑΝΑΡΑ ΠΟΣΗ ΧΑΡΑ ΕΧΟΥΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΙΚΑ Κ ΕΧΕΙ ΜΟΙΡΑΣΕΙ ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΤΗΣ ΤΑΞΕΩΣ ΤΩΝ 10.500 ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ Κ ΑΡΑ ΣΩΡΕΥΤΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΘΗΛΙΕΣ ΚΑΜΙΑ 60ΑΡΑ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ..ΠΟΣΑ ΔΕΚΑΔΕΣ ΓΑΜΗΣΙΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΡΟΣΤΙΜΑΤΑ????ΑΕΙ ΣΤΑ ΔΙΑΟΛΟ ΛΕΡΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΣ Κ ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ ΑΚΟΜΗ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ..ΓΙΑ ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΒΙΟΛΕΤΑ ΟΤΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΑ ΔΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΗΔΑΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΤΡΥΠΙΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΔΕΚΑΡΕΣ..
ΜΗΥΝ ΜΙΛΑΣ ΜΩΡΗ..,ΣΚΑΣΕ..,ΒΟΥΛΩΣΤΟ..ΘΑ ΣΕ ΘΑΨΩ ΣΤΟ ΜΠΙΛ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΧΕΙΣ ΛΑΤΡΕΨΕΙ..ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΑΛΙΑΡΗΔΕΣ ΘΑ ΜΙΛΑΣ..ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ..ΤΙΠΟΤΕ ΣΟΒΑΡΟ..ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Η ολγα επειδή την γνωρίζω παρα πολύ καιρο είναι η εξαιρεση στον κανονα.
ΡΕ ΤΡΑΒΑ ΓΑΜΗΣΟΥ Κ ΕΣΥ ΠΑΠΑΡΑΚΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΟΥΒΑΡΙ..ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΒΛΑΚΑ..ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΠΕΡΣΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΑΜΑΓΕ ΚΑΠΟΙΟΣ..ΟΧΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Κ 70ΑΡΙΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ..ΚΑΙ ΤΙ ΜΑ ΑΥΤΟ???ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ Κ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΟΝΤΩΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΑ ΑΤΕΧΝΗ Κ ΑΝΕΠΙΔΕΚΤΗ ΜΑΘΗΣΕΩΣ ΠΟΥ Η ΞΕΝΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ..
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
ΡΕ ΤΡΑΒΑ ΓΑΜΗΣΟΥ Κ ΕΣΥ ΠΑΠΑΡΑΚΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΟΥΒΑΡΙ..ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΒΛΑΚΑ..ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΠΕΡΣΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΑΜΑΓΕ ΚΑΠΟΙΟΣ..ΟΧΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Κ 70ΑΡΙΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ..ΚΑΙ ΤΙ ΜΑ ΑΥΤΟ???ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ Κ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΟΝΤΩΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΑ ΑΤΕΧΝΗ Κ ΑΝΕΠΙΔΕΚΤΗ ΜΑΘΗΣΕΩΣ ΠΟΥ Η ΞΕΝΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ..
τυπε σημερα εισαι χειμαρος δεν τρεχει τιποτα αλλα το δικιο σου χανεις ετσι χωρις να υποστηριζω κανεναν..
 

desiree

Call-Girl
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
1.328
Like
3.014
Σύμφωνοι. Ζω μια κόλαση. Εγώ και όλες οι "συνάδελφοι"μου. Πάμε να πούμε τώρα για το τι ζουν οι υπόλοιποι άνθρωποι σ αυτή τη χώρα. Που εργάζονται 12 ώρα με αμοιβή 3 ευρώ την ώρα. Βεβαίως και κρίνω εξ ιδίων τα αλλότρια. Όλες οι γνώμες έτσι διαμορφωνονται τελικά.
Απ τις προσωπικές μας εμπειρίες.
Παντού σκατα.
Αρπάζεις ένα και κολυμπάς μαζί του.
Πες μου μια καλή εναλλακτική.
Να βρω γκόμενο να του τα τρώω;
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Μπορει να ειναι ερωτεύσιμη προφανώς μια επαγγελματίας σαν γυναίκα αλλά στη συνεύρεση του αγοραίου σεξ οποιος αναγάγει τη συνεύρεση ως ερωτική, απλά εκλογικεύει δικές του βαθύτερες ανάγκες.. τουτέστιν εκμαιεύουμε μια δικιά μας βαθύτερη ανάγκη μας απο μία συνοδό.. Αλλος του γαμιά, άλλος του εραστή, άλλος του άξιου να αγαπηθεί κτλ κτλ...

Ακριβώς! Όλο το ζουμί σε 5 σειρες. Και θα προσθέσω εγω οτι αυτές οι βαθύτερες ανάγκες πολλες φορες ειναι σαν την ισορροπία πανω στο σχοινί όπου εύκολα πέφτεις και χτυπάς και σιγουρα δεν φταιει το "σχοινί"
 

desiree

Call-Girl
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
1.328
Like
3.014
Πόσοι άνθρωποι που εργάζονται σε κανονικές δουλειές δεν έχουν φάει πρόστιμα; Πόσοι έχουν να πληρωθούν από προπερσι;
Cymbalta των 30 παίρνω.
Γκουγκλαρε τα.
Και επίσης πολλή δύναμη απ τον έρωτα μου.
Γιατι η ίδια παγίδα παίζει και σ εμάς.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Σύμφωνοι. Ζω μια κόλαση. Εγώ και όλες οι "συνάδελφοι"μου. Πάμε να πούμε τώρα για το τι ζουν οι υπόλοιποι άνθρωποι σ αυτή τη χώρα. Που εργάζονται 12 ώρα με αμοιβή 3 ευρώ την ώρα. Βεβαίως και κρίνω εξ ιδίων τα αλλότρια. Όλες οι γνώμες έτσι διαμορφωνονται τελικά.
Απ τις προσωπικές μας εμπειρίες.
Παντού σκατα.
Αρπάζεις ένα και κολυμπάς μαζί του.
Πες μου μια καλή εναλλακτική.
Να βρω γκόμενο να του τα τρώω;
τι συζητηση να κανω μαζι σου μωρη καριολα???
ποσα εκατομμυρια ωρες εχω αφιερωσει???
αλλαξες στο ελαχιστο???
ΤΡΑΒΑ ΨΟΦΑ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΝΑ ΑΠΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΡΑΣΙΤΟ ΟΠΩΣ ΕΣΥ..
ΣΤ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ..
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΔΟΤΗ..
ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΗΓΑ ΕΓΩ ΕΚΕΙ..
ΕΣΥ ΣΚΑΤΟΚΑΡΙΟΛΑ ΤΑ ΓΥΡΝΑΣ ΓΥΡΩ-ΓΥΡΩ..
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΦΥΓΕΣ(ΚΑΤ ΕΣΕ ΠΑΝΤΑ)ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ ΝΑ ΨΕΥΔΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΑΙΣΧΡΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΜΑΥΡΟ ΕΝΩ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ???
ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΩΡΗ ΑΧΡΗΣΤΗ ΑΜΟΙΒΑΔΑ,ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΙΛΗΣΕΣ ΣΑΝ ΚΥΒΕΡΝΗΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΟΩΟΣ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΣΟΥ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΟΥ ΜΥΑΛΟΥ???
ΜΕ ΠΟΙΟΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΛΑΣΗ,ΦΛΟΜΩΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΑΚΗ ΣΤΟ ΦΟΥΜΑΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΥΤΟΥΠΟΒΛΗΘΕΙΣ ΣΤΟ ΜΑΤΡΙΞ ΠΟΥ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΣΑΝ ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΡΩ ΣΟΥ???
ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΜΩΡΗ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙΣ..
ΑΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΣΙΧΑΜΑ..
ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ Κ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΟΙΩΣ..
ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΛΕΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΨΕΜΜΑΤΑ,ΝΑ ΑΛΛΟΙΩΝΕΤΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΒΑΘΜΟ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ..
ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΧΡΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ..
ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ,ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ,ΝΑ ΑΛΛΗΛΟΥΠΝΟΤΙΖΟΣΑΣΤΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΟΣΚΑΠΤΕΤΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ..
ΠΕΣ ΟΤΙ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΛΟΓΩ ΒΛΑΚΕΙΑΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΟΛΗ,ΠΟΥ ΛΟΓΩ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑΣ ΒΡΙΣΚΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ 380 ΜΙΚΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΩΡΑ..
ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ???>
ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΣ ΖΩΗ ΧΑΡΙΣΑΜΕΝΗ..
ΜΑΛΙΣΤΑ..
ΚΑΙ ΤΙ ΑΚΟΜΗ???
ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΦΑΙΔΡΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΥΓΟΠΟΝΟΙ..
ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ???
3 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΩΡΑ???
ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ???
ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΝΤΟΥΕΤΑΚΙ???
ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΟΥ ΣΙΧΑΜΑ ΟΤΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΕΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΚΑΤΑΠΤΥΣΤΩΝ ΨΕΜΜΑΤΩΝ???
Ε ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΟΥ..
Ο ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Η ΟΛΓΑ..
ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΚΑΤΟΨΥΧΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΟΙ..
ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΥΡΙΑ ΟΛΓΑ..
ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΤΕ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ..
ΥΓ..ΤΟ ΟΤΙ ΜΕ ΓΡΑΦΕΙΣ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΑΣΧΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΟΥΡΔΙΖΕΙΣ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΤΣΙΜΠΑΩ ΕΣΥ ΔΕ ΝΑ ΞΕΡΟΧΥΝΕΙς ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΣΟ ΔΕΝ ΣΕ ΣΥΝΔΕΩ ΜΕ ΤΟΝ ΤΑΦΟ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙΣ..
ΤΕΛΟΣ ΒΡΩΜΕΡΟ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΟ..
ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΟΙΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΒΡΩΜΕΡΗ ΣΚΑΤΟΣΑΚΚΟΥΛΑ..
ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΔΕΙΧΝΩ ΠΟΙΑ-ΠΟΙΕΣΩ ΕΙΣΑΣΤΕ,ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΙΡΒΑΝΑ ΤΟΥΣ..
warnmute.gif
 έλα[/URL] αρκετά με το παραλήρημά σου
 

desiree

Call-Girl
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
1.328
Like
3.014
Εσύ θα ήσουν ιδανικός γιαυτην τη θέση. Ζητώ συγγνώμη για ότι ειπώθηκε που δεν είχε σχέση με το θέμα.
Δεν παροτρύνω κανένα κορίτσι ν ασχοληθεί με το "επάγγελμα". Και βέβαια αν είχα χρήματα δεν θα έκανα αυτή τη δουλειά.
Να υπενθυμίσω μόνο πως η ζήτηση καθορίζει την προσφορά. Ευθύνες έχουν και οι δύο πλευρές.
Και για να επανέλθουμε στο θέμα του thread για τον έρωτα κανονικού ανθρώπου με c g. συμφωνώ με τον κύριο ampelales που είπε πως στον απέναντι καθρεφτίζουμε ε τις βαθύτερες ψυχικές μας ανάγκες.
 

YIANISRUS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2016
Μηνύματα
1.194
Κριτικές
7
Like
2.095
Πόντοι
496
Όλγα κι μου μην τον ακούς τον μαλακά έχει τεράστιο προβλημα να ερωτευτεί και να ΓΑΜΗΣΕΙ για να σου γράφει αυτά τα λόγια. Άνθρωπος με απίστευτο μίσος και σοβαρή ψυχολογική διαταραχή. Έτσι μιλάει σε όλους ο ξεφτίλας. Εσυ μωρό μου είσε το ποιο ερωτευσιμο πλάσμα. Μην ξαναασχοληθεις με ανάξιους κοπρίτεςαργισχολους που η ζωή τους βοήθησε εκ του ασφαλούς να λένε αυτές τις να κακίες χωρίς να έχουν ζοριστεί. Εσένα μαλακα σε ξέρω ποιος είσε γιατί μένουμε στην ίδια γειτονιά των Β. Π μην ξανατολμησεις να ξαναασχοληθεις με την κοπέλα, όπως και αυτή δεν ασχολείτε μαζί σου. Παράσιτο είσε ο ίδιος και το ξέρεις καλά την επόμενη θα πω και περισσότερα για να το τεκμηρίωσω.
 

Επισκέπτης
O θεματοθέτης πάντως είναι πολύ χαλαρός και δε θα έπρεπε, τέσπα ας ρίξω μια ναπάλμ ;)


ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΔΕΙΧΝΩ ΠΟΙΑ-ΠΟΙΕΣΩ ΕΙΣΑΣΤΕ,ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΙΡΒΑΝΑ ΤΟΥΣ..
Στην άρεια ψωλή μας :rockon: κράτα τις γνώμες για την πάρτη σου. Όσα φράγκα γουστάρουμε θα χαλάσουμε στα κορίτσια. Κι αν δε μας ικανοποιήσουν δεν πειράζει δε θα τα κλάψουμε, δεν είμαστε γύφτοι αλλά παραλήδες και κουβαρντάδες....
Καλύτερα ρε ΖΩΟΝ να σε πιάνουν κορόιδο αλλά να ΕΧΕΙΣ ΓΕΜΑΤΗ την τσέπη, παρά να είσαι σε τέτοιο επίπεδο όπως εσύ ;)
Βρίζεις ασύστολα τον έναν, μετά τον άλλον, τι σου έκαναν οι κοπέλες ρε ψυχασθενή???
Έχεις πάρει ποτέ καμμία κοπέλα στα 10 χρόνια που είσαι εδώ μέσα??  :jerking:
Βέβαια μπορεί να είσαι και καμμιά αδελφή, δικαιώμα σου είναι αυτό αν και οφείλω να τοποθετηθώ ότι δεν πάω τις αδελφές  :vomit:
Κι αν είναι μερικές κοπέλες βρώμικες στην ψυχή εμείς δεν έχουμε γνώση να το πάρουμε χαμπάρι???  :uglystupid:
Να δεχθούμε απόψεις από ένα υποκείμενο σαν κι εσένα???  :idiot:
Μας το παίζεις και χάκερ, που τρομάρα να σου έλθει ψυχανώμαλε.....
Απαντήσεις δεν απαντήσεις στα @@ρια μου, δεν πρόκειται να ασχοληθώ άλλο μαζί σου έχω άλλες ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΕΣ ασχολίες ΜΟΥΧΑΧΑΧΑ εγώ μαζεύω χρήμα για να το δίνω στα κορίτσια!!!!
Και με αγαπάνε τα κορίτσια που κάνω έρωτα μαζί τους :smitten: και εύχονται να γαμάω σα γουρούνι τις στοιχηματικές εταιρείες ΜΟΥΧΑΧΑΧΑ......
Και βρες ΕΠΕΙΓΩΝΤΩΣ ψυχίατρο, ελπίζω οι Διαχειριστές να σε μπλοκάρουν μια για πάντα και να ησυχάσουμε.
 

Συνημμένα

  • Χάκερ τσίμπα ένα καλαματιανό σύκο και χώστο στον πάτο σου.png
    Χάκερ τσίμπα ένα καλαματιανό σύκο και χώστο στον πάτο σου.png
    39,6 KB · Εμφανίσεις: 43

HughHefner

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Ιουν 2013
Μηνύματα
316
Κριτικές
43
Like
2.863
Πόντοι
5.271
τι συζητηση να κανω μαζι σου μωρη καριολα???
ποσα εκατομμυρια ωρες εχω αφιερωσει???
αλλαξες στο ελαχιστο???
ΤΡΑΒΑ ΨΟΦΑ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΝΑ ΑΠΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΡΑΣΙΤΟ ΟΠΩΣ ΕΣΥ..
ΣΤ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ..
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΔΟΤΗ..
ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΗΓΑ ΕΓΩ ΕΚΕΙ..
ΕΣΥ ΣΚΑΤΟΚΑΡΙΟΛΑ ΤΑ ΓΥΡΝΑΣ ΓΥΡΩ-ΓΥΡΩ..
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΦΥΓΕΣ(ΚΑΤ ΕΣΕ ΠΑΝΤΑ)ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ ΝΑ ΨΕΥΔΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΑΙΣΧΡΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΜΑΥΡΟ ΕΝΩ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ???
ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΩΡΗ ΑΧΡΗΣΤΗ ΑΜΟΙΒΑΔΑ,ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΙΛΗΣΕΣ ΣΑΝ ΚΥΒΕΡΝΗΤΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΟΩΟΣ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΣΟΥ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΟΥ ΜΥΑΛΟΥ???
ΜΕ ΠΟΙΟΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΛΑΣΗ,ΦΛΟΜΩΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΑΚΗ ΣΤΟ ΦΟΥΜΑΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΥΤΟΥΠΟΒΛΗΘΕΙΣ ΣΤΟ ΜΑΤΡΙΞ ΠΟΥ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΣΑΝ ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΡΩ ΣΟΥ???
ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΜΩΡΗ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙΣ..
ΑΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΣΙΧΑΜΑ..
ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ Κ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΟΙΩΣ..
ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΛΕΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΨΕΜΜΑΤΑ,ΝΑ ΑΛΛΟΙΩΝΕΤΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΒΑΘΜΟ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ..
ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΧΡΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ..
ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ,ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ,ΝΑ ΑΛΛΗΛΟΥΠΝΟΤΙΖΟΣΑΣΤΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΟΣΚΑΠΤΕΤΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ..
ΠΕΣ ΟΤΙ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΛΟΓΩ ΒΛΑΚΕΙΑΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΟΛΗ,ΠΟΥ ΛΟΓΩ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑΣ ΒΡΙΣΚΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ 380 ΜΙΚΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΩΡΑ..
ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ???>
ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΣ ΖΩΗ ΧΑΡΙΣΑΜΕΝΗ..
ΜΑΛΙΣΤΑ..
ΚΑΙ ΤΙ ΑΚΟΜΗ???
ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΦΑΙΔΡΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΥΓΟΠΟΝΟΙ..
ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ???
3 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΩΡΑ???
ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ???
ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΝΤΟΥΕΤΑΚΙ???
ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΟΥ ΣΙΧΑΜΑ ΟΤΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΕΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΚΑΤΑΠΤΥΣΤΩΝ ΨΕΜΜΑΤΩΝ???
Ε ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΟΥ..
Ο ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Η ΟΛΓΑ..
ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΚΑΤΟΨΥΧΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΟΙ..
ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΥΡΙΑ ΟΛΓΑ..
ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΤΕ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ..
ΥΓ..ΤΟ ΟΤΙ ΜΕ ΓΡΑΦΕΙΣ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΑΣΧΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΟΥΡΔΙΖΕΙΣ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΤΣΙΜΠΑΩ ΕΣΥ ΔΕ ΝΑ ΞΕΡΟΧΥΝΕΙς ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΣΟ ΔΕΝ ΣΕ ΣΥΝΔΕΩ ΜΕ ΤΟΝ ΤΑΦΟ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙΣ..
ΤΕΛΟΣ ΒΡΩΜΕΡΟ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΟ..
ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΟΙΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΒΡΩΜΕΡΗ ΣΚΑΤΟΣΑΚΚΟΥΛΑ..
ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΔΕΙΧΝΩ ΠΟΙΑ-ΠΟΙΕΣΩ ΕΙΣΑΣΤΕ,ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΙΡΒΑΝΑ ΤΟΥΣ..

Μαλλον οι admins εχουν παει για μπυρες, δεν γινεται ενα μαλακιο σαν και σενα να μην εχει φαει ακομα ban. Ελεος με τον καθε καραγκιοζη που ερχεται και λεει ολα τις μαλακιες του εδω μεσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom