Νέα

Το πιο δημοφιλές μέλος της μπουρδελοκατάστασης Θεσσαλονίκης!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα michael_k
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 486
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιος σας την σπαει πιο πολυ???!!!!

  • ο νταβας

    Ψήφοι: 6 85,7%
  • η τσατσα

    Ψήφοι: 1 14,3%
  • η πουτανα

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    7

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Καλά ρε αθεόφοβοι... με βάλατε σε ψηφοφορία και δεν με ειδοποίησε κανείς; Να μαζεύω ψήφους, να μαζεύω λεφτά (να τα δίνω για ψήφους), να ειδοποιήσω το σόι και κολλητούς να ψηφίζουν... Δεν είναι δημοκρατικά πράγματα αυτά... θα το κάνω Ιραν εδώ μέσα και θα γίνω πρόεδρος...

Εγώ θα έλεγα ο νικητής και οι υπόλοιποι να μαζευτούμε σε κανά ταβερνάκι και να πιούμε καμμιά ρετσίνα για τον χαβαλέ... και μετά βόλτα στις γειτονιές!

Πάντως ούτε μία ψήφο δεν πήρα...
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλησπερα σε ολους.
πολυ δωροδοκια ρε παιδια τι γινεται?εχετε νοθευσει ολη την ψηφοφορια! :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
οκ,εχεις 100ε στο χερι κ ενα προγραμμα οτι γουσταρεις οπου θες....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλά ρε αθεόφοβοι... με βάλατε σε ψηφοφορία και δεν με ειδοποίησε κανείς; Να μαζεύω ψήφους, να μαζεύω λεφτά (να τα δίνω για ψήφους),
Πάντως ούτε μία ψήφο δεν πήρα...
Τι γινεται πεφτη χρημα για την ψηφο
Ειμαι και εγω εδω που δεν ψηφισα περιμενω προσφορες σε cg h ct  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Τι γινεται πεφτη χρημα για την ψηφο
Ειμαι και εγω εδω που δεν ψηφισα περιμενω προσφορες σε cg h ct  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
κοιτα ρε οι καρχαριες....δεν εχει τιποτα ρε.ψηφιστε με αν θελετε κ θα σας φερω θαλασσα....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
θα σας κανω το μετρο,θα σας κανω υποθαλασσια
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
giorgo58 σε δίνω 5 cg μαζί και 3 ct μαζί... άλλη μέρα οι μεν με τις δεν!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
κοιτα ρε οι καρχαριες....δεν εχει τιποτα ρε.ψηφιστε με αν θελετε κ θα σας φερω θαλασσα....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
θα σας κανω το μετρο,θα σας κανω υποθαλασσια
Ρε deker πολυ θα θα θα θα θα μηπως προοριζεσαι για [size=17pt]βολευτης[/size] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
giorgo58 σε δίνω 5 cg μαζί και 3 ct μαζί... άλλη μέρα οι μεν με τις δεν!
Και αυτη η προσφορα πολυ χοντρη ειναι πολυ απλοχερα δινονται τα cg k ct  :boobies: :boobies: :boobies: θα το σκεφτω  :grin: :grin: :grin:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Απλόχερα τα δίνουμε για να πάρουμε όχι μόνο τις δικές σας ψήφους αλλά και του σογιού σας ολόκληρου...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ρε deker πολυ θα θα θα θα θα μηπως προοριζεσαι για [size=17pt]βολευτης[/size] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Και αυτη η προσφορα πολυ χοντρη ειναι πολυ απλοχερα δινονται τα cg k ct  :boobies: :boobies: :boobies: θα το σκεφτω  :grin: :grin: :grin:
δεν τα εμαθες?θα κατεβω στα καθαρα ψηφοδελτια κ κανω προβες
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Απλόχερα τα δίνουμε για να πάρουμε όχι μόνο τις δικές σας ψήφους αλλά και του σογιού σας ολόκληρου...
Απο αυριο εγγραφη ολο το σόι στο μπουρδελα.tv  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:εχει να φαμε κυνηγητο
δεν τα εμαθες?θα κατεβω στα καθαρα ψηφοδελτια κ κανω προβες
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Στα λευκα σεντονια  ;)
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Απο αυριο εγγραφη ολο το σόι στο μπουρδελα.tv  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:εχει να φαμε κυνηγητοΣτα λευκα σεντονια  ;)
ναι ρε πως δεν το σκεφτηκα?θα βαλω ολο το σοι μου να κανει εγγραφη...θα πω οτι ειναι για ιερο σκοπο,για τα παιδακια στην ουγκαντα που πεινανε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ναι ρε πως δεν το σκεφτηκα?θα βαλω ολο το σοι μου να κανει εγγραφη...θα πω οτι ειναι για ιερο σκοπο,για τα παιδακια στην ουγκαντα που πεινανε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μα για ιερο σκοπο ειναι.. :priest:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
μα για ιερο σκοπο ειναι.. :priest:
τωρα περα απο την πλακα,το θεμα αυτο εχει κ ενα ακομα καλο.δεν χρειαζεται να σπαμαρουμε τα υπολοιπα κ μπορουμε να γραφουμε τις μαλακιες μας εδω μεσα μιας κ δεν εχει ενημεροτικο χαρακτηρα.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ναι ρε πως δεν το σκεφτηκα?θα βαλω ολο το σοι μου να κανει εγγραφη...θα πω οτι ειναι για ιερο σκοπο,για τα παιδακια στην ουγκαντα που πεινανε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αμα εισαι καλος στο τρεξιμο για μεγαλες αποστασεις καν το γιατι σε βλεπω να  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: ολοι μαζι  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
τωρα περα απο την πλακα,το θεμα αυτο εχει κ ενα ακομα καλο.δεν χρειαζεται να σπαμαρουμε τα υπολοιπα κ μπορουμε να γραφουμε τις μαλακιες μας εδω μεσα μιας κ δεν εχει ενημεροτικο χαρακτηρα.
οτι χρειαζεται γι αυτο εγραψα και στις πιατσες οτι το γαμισαμε εκει μεσα χωρις λογο
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
οτι χρειαζεται γι αυτο εγραψα και στις πιατσες οτι το γαμισαμε εκει μεσα χωρις λογο
Δεν γινεται συνεχεια να μιλαμε σοβαρα χρειαζεται και ο χαβαλες οπως πχ σε αυτο το θεμα και οχι στην ενημερωση ας μενουν καθαρα εκεινα
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν γινεται συνεχεια να μιλαμε σοβαρα χρειαζεται και ο χαβαλες οπως πχ σε αυτο το θεμα και οχι στην ενημερωση ας μενουν καθαρα εκεινα
αυτο εννοουσα στις πιατσες η κατασταση ψιλο ξεφυγε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom