Νέα

Το μέγεθος έχει σημασία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα siasia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 420
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.570
Like
13.672
Πόντοι
3.656
Το βαθος του κολπου είναι 7 εκ. Όλα τα άλλα ειναι να χαμε να λέγαμε. Εσείς με τις τεράστιες πουτσες λοιπόν, καλύτερα βάλτε τες στον κωλο σας γιατί θα την πεθάνετε στον πόνο. Αλλα ετσι κι αλλιως το μεγάλο πουλί έχει προβληματική στυση/διάρκεια στύσης οπότε και η μαλακια για εσάς τους ψωλαραιους καλή ειναι.

Ναι φίλε μου, οτιδήποτε σε κανει να αισθάνεσαι καλύτερα :)

Το μήκος του πέους σε στύση κυμαίνεται από 11 έως 15 εκ. (ο μέσος όρος για τη λευκή φυλή είναι τα 13 εκ.). Η επιστήμη έχει καθορίσει ως παθολογικό μήκος πέους αυτό κάτω από 7 εκ. (το μήκος του κόλπου είναι περίπου 7 εκ.). πηγή
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
Αν σας πει γυναίκα ότι δεν τις αρέσουν τα μεγάλα σας το λέει για να μην σας στεναχωρήσει

Στα πόσα εκ θεωρείται μεγάλο; για να ξέρουμε και γιατί μιλάμε δηλαδή
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.502
Κριτικές
56
Like
6.239
Πόντοι
3.556
Στα πόσα εκ θεωρείται μεγάλο; για να ξέρουμε και γιατί μιλάμε δηλαδή
Απο 16 και πάνω σύμφωνα με ιατρικές μελέτες.
Αλλα για Τους πουτσαραδες του μπορντελα απο 20 και πάνω
 

Badwolf035

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2017
Μηνύματα
239
Like
626
Πόντοι
81
Αν την έχεις μικρή δεν έχει σημασία. Αν την έχεις μεγάλη μετράει. Αντικειμενικά πάντα!
 

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
319
Like
501
Πόντοι
81
οσο και να λενε δεν μετραει, το αντιθετο ισχυει ;)
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
προσέξτε το βίντεο. Από τους σχεδόν 30 πόντους του της έβαζε το κεφάλι μόνο. Αυτά για το πόσο χρήσιμη είναι η μεγάλη πούτσα
Ρε συ αυτή είναι ένα μικροκαμωμένο κορίτσι!!!
Ούτε 1,50 δεν είναι και έτσι δεν μπορεί να το πάρει.
Βάλε την Lisa Ann, να δεις πως θα πάρει παραπάνω  από το μισό.

Επίσης βρήκα και αυτό στο νετ  που δίνει ελπίδα στο σεξ ακόμα και για αυτούς που την έχουν 5 πόντους!!!

 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537

Eγω φτανω 16 ποντους σε πληρη στυση, χωρις μεγαλη διαμετρο [περιπου μέτρια, οταν ειχα τσεκαρει τα stats].

Αρκετοι φιλοι μου εχουν πιο μεγαλες πουτσες απο μενα. Σιγουρα καποιοι εχουν και μικροτερες, αλλά...
Θεωρω οτι εχω ΜΕΤΡΙΑ πουτσα, και δεν μου το βγαζει κανεις απ' το μυαλο.

Τα περι "11-13 cm μεσο ορο" τα θεωρω αστεια.

Οταν η πουτσα μου ειναι 12 ή 13 ποντους (λογω πιο μετριας στυσης) ειναι για κλαματα.
ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΜΕΣΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ!

ΥΓ- Εχω καταλαβει οτι οσοι τον εχουν >17 ποντους και χοντρό, δυσκολευονται να καυλωσουν στο 100%. Επισης, οσοι εχουν μια τεραστια μαλαπερδα σε φαση ηρεμίας ("showers"), το πληρωνουν με χαμηλοτερες επιδοσεις.
Εγω ειμαι grower κι εχω καταληξει οτι... μικρο το κακο. Αφου το θεμα ειναι να γινεται δουλίτσα, οχι να εισαι περηφανος βγαινοντας απ' το ντουζ.
 

Επισκέπτης
Οι grower  μικραινουν οσο γερνανε γιατι χανουν ελαστικοτητα οι ιστοι.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537

Ναι αλλά, αντιστοιχα, αν εισαι shower και δεν σου σηκωνεται ευκολα στα 20 σου, φαντασου τι συμβαινει στα 60...
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Eγω φτανω 16 ποντους σε πληρη στυση, χωρις μεγαλη διαμετρο [περιπου μέτρια, οταν ειχα τσεκαρει τα stats].

Αρκετοι φιλοι μου εχουν πιο μεγαλες πουτσες απο μενα. Σιγουρα καποιοι εχουν και μικροτερες, αλλά...
Θεωρω οτι εχω ΜΕΤΡΙΑ πουτσα, και δεν μου το βγαζει κανεις απ' το μυαλο.

Τα περι "11-13 cm μεσο ορο" τα θεωρω αστεια.

Οταν η πουτσα μου ειναι 12 ή 13 ποντους (λογω πιο μετριας στυσης) ειναι για κλαματα.
ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΜΕΣΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ!

ΥΓ- Εχω καταλαβει οτι οσοι τον εχουν >17 ποντους και χοντρό, δυσκολευονται να καυλωσουν στο 100%. Επισης, οσοι εχουν μια τεραστια μαλαπερδα σε φαση ηρεμίας ("showers"), το πληρωνουν με χαμηλοτερες επιδοσεις.
Εγω ειμαι grower κι εχω καταληξει οτι... μικρο το κακο. Αφου το θεμα ειναι να γινεται δουλίτσα, οχι να εισαι περηφανος βγαινοντας απ' το ντουζ.
Από πόσα εκατοστά θεωρείται μεγάλη η διάμετρος;
Που βρήκες αυτά τα stats;
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537
Από πόσα εκατοστά θεωρείται μεγάλη η διάμετρος;
Που βρήκες αυτά τα stats;

Ειχα δει μια ερευνα σε 3.000 Ιταλους.

Δεν εχω κρατησει την πηγη.

Νομιζω πως η μεση περιμετρος (και οχι διαμετρος) ηταν κατι σε 11,5 cm.
Σε καθε περιπτωση, δεν απειχε πολυ απ' το μεσο μηκος.

ΥΓ- Επισης, εχω δει στατιστικα σχετικα με τις διαστασεις σε κατασταση ηρεμίας => Δεν με βγαζει grower, αλλά και παλι, δεν μπορει να μην ειμαι (σχεδον διπλασιαζεται η πουτσα μου οταν ειναι σε στυση).
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537

Καποιες ερευνες βγαζουν πολυ μετριοπαθη αποτελεσματα για το μηκος (για λογους political correctness) και αν τσεκαρεις πιο προσεκτικα βλεπεις κατι περιεργους τροπους μετρησης. Απο πανω, απο κατω, απ' το πλάι... Αντι να πει:  Μέτρα τον οπου σου βγαινει περισσοτερο, οπως θα 'κανες απο μόνος σου.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Καποιες ερευνες βγαζουν πολυ μετριοπαθη αποτελεσματα για το μηκος (για λογους political correctness) και αν τσεκαρεις πιο προσεκτικα βλεπεις κατι περιεργους τροπους μετρησης. Απο πανω, απο κατω, απ' το πλάι... Αντι να πει:  Μέτρα τον οπου σου βγαινει περισσοτερο, οπως θα 'κανες απο μόνος σου.
Συμφωνώ μαζί σου.

Αν διάβασες την πηγή που έχω παραθεσει πιο πάνω το άρθρο λέει ότι και 5 πόντους να την εχεις κάνεις δουλειά  :jerking:

Πάντως πιστεύω ότι οι γυναίκες με ένα πουτσο 15-18 θα είναι ευχαριστημενες, γιατί και ικανοποιητικο μέγεθος είναι και δεν θα πονεσουν πολύ.
όχι ότι θα τις χαλάσει αν φάνε καμία μέρα και κανέναν 20+  :pipa3:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537

Βασικα, οι γκομενες εκτιμουν το να εχεις μια αξιοπρεπη σκληροτητα, να μην σου πεφτει, να εχεις μια Χ διαρκεια στυσης και ενα μεγεθος στα κυβικα που αναφερεις.

Αν λειπει κατι απ' τα παραπανω, ειναι προβλημα.

Αν τον εχεις >18, και παλι γουσταρουν αλλά δεν νομιζω οτι ειναι η μεγιστη προτεραιοτητα.
(Ξαναλεω: Μεγεθος ανω του 17-18, με συνεχη και φουλ στυση, ειναι σπανιο φαινομενο...)
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Βασικα, οι γκομενες εκτιμουν το να εχεις μια αξιοπρεπη σκληροτητα, να μην σου πεφτει, να εχεις μια Χ διαρκεια στυσης και ενα μεγεθος στα κυβικα που αναφερεις.

Αν λειπει κατι απ' τα παραπανω, ειναι προβλημα.

Αν τον εχεις >18, και παλι γουσταρουν αλλά δεν νομιζω οτι ειναι η μεγιστη προτεραιοτητα.
(Ξαναλεω: Μεγεθος ανω του 17-18, με συνεχη και φουλ στυση, ειναι σπανιο φαινομενο...)
Βασικά καλό το μέγεθος, αλλά για μένα πιο σημαντικό είναι η περιμετρος, γιατί και θα αρέσει στην γυναίκα οπτικά και στην πράξη.

Πιστεύω ότι μια γυναίκα προτιμάει μια πούτσα 15 εκ  με περιμετρο 14εκ από μια πούτσα 20 εκ με περίμετρο 9εκ
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
Βασικά καλό το μέγεθος, αλλά για μένα πιο σημαντικό είναι η περιμετρος, γιατί και θα αρέσει στην γυναίκα οπτικά και στην πράξη.

Πιστεύω ότι μια γυναίκα προτιμάει μια πούτσα 15 εκ  με περιμετρο 14εκ από μια πούτσα 20 εκ με περίμετρο 9εκ
δεν κοιμασαι ρε νιμου και μιλατε για πουτσες πρωι πρωι :think: :S :S :S
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
ρε μην μπαχαλευεις το νήμα  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom