Νέα

Το καλύτερο τσιμπούκι στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnfru
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια κοπελα πιστευετε οτι κανει το καλυτερο τσιμπουκι στην Αθηνα;

  • Ευα (πρωην Ευνειδων)

    Ψήφοι: 7 12,3%
  • Αλλη

    Ψήφοι: 28 49,1%
  • Σονια

    Ψήφοι: 8 14,0%
  • Αλιονα

    Ψήφοι: 14 24,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    57

Επισκέπτης
Νταξει ρε παιδια...και το τσιμπουκι ειναι αναλογα πως το θελει ο καθένας...
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
αναλογα πως το θελει ο καθένας...

17071363-Scary-gothic-woman-leaking-an-ice-cream-Stock-Photo.jpg
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Δυνατη πιπα κανει η ελενη η μιλφογεματουλα με τη φρατζα που δουλευει πρωινα στο διδυμου 8 κατω..Χουβερ απο τις καλες... ;)

Εχει φανατικους πελατες τριτης ηλικιας οπως καθε καλη χυσοστομη αλλωστε!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
να γλειφει  μπαλακια αναλογα τελειωτικο στο στομα  χωρις καποτα 
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.850
Πόντοι
25.056
Κριστυ Απο Διδυμου 8α , Αλκαμενους 117
Ναταλια απο Κων/πολεως 166 κ Βιρ.Μπενακη,τωρα Μεγ.Αλεξανδρου 22 οροφος. Αυτη  η μιλφαρα που τουρλωνει τον κωλο στο σαλοναρισμα
Ναταλι απο Καλυμνου 36
Αννα απο Διδυμου 20
Αλιονα απο Διδυμου 18 ισογειο
Ντενιζα η μιλφαρα απο Ρεμουνδου 20
Μαιρη Αγιου Πετρου 7
Λιζα μιλφαρα απο Φιλιππιδου 11
Φωτεινη απο Διδυμου 27
Αντζελα απο Κολωνου 48.Η μιλφαρα με το κοντο μαλλι

:pipa2: :2on1: :pipa3: :pipa1: :wanker: :erection: :hi:
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Ωπ, γιατι; κακο σωμα η προσωπο;

Ντάξει δεν είναι και άσχημο το πρόσωπο για την ηλικία της... ίσα ίσα που για την ηλικία αυτή 50+ είναι όμορφο το πρόσωπο, εχει ματάρες... Βρίσκεις πολύ χειρότερες στη φάτσα σε αυτή την ηλικία...
 

sonicmauhdem123

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
205
Κριτικές
5
Like
120
Πόντοι
1
Με το τσιμπούκι εδώ και κάποια χρόνια δεν ικανοποιούμε, αν δεν έχει μέσα το μενου μαουθφακινγκ δεν γίνεται τίποτα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.127
Κριτικές
493
Like
61.152
Πόντοι
39.662
Τύποι ένας γνωστός μου πάει στην Κεραμικού απέναντι από τα 13αρια που είναι γεμάτο πρεζόνια δίνει μία ντουζίνα σύριγγες στη Νανά ένα μελαχρινό μιλφ που κυκλοφορεί και με μινια και την τσιμπουκωνει ασυστολα μέσα στο αμάξι του... Αν την πετύχεις και μες στη μαστουρα θα την πιπωνεις καμμία ώρα και στα ρουφήξει όλα.
Έτσι μου είπε.
 

Shoot_that_clit

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
67
Like
48
Πόντοι
0
Τύποι ένας γνωστός μου πάει στην Κεραμικού απέναντι από τα 13αρια που είναι γεμάτο πρεζόνια δίνει μία ντουζίνα σύριγγες στη Νανά ένα μελαχρινό μιλφ που κυκλοφορεί και με μινια και την τσιμπουκωνει ασυστολα μέσα στο αμάξι του... Αν την πετύχεις και μες στη μαστουρα θα την πιπωνεις καμμία ώρα και στα ρουφήξει όλα.
Έτσι μου είπε.

Για όνομα του θεού.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
η σονια ειναι ωραια γυναικα φιλε
κορμαρα
μιλφ βεβαια

Φίλε Τζίμυ, για την ηλικία της, η Σόνια έχει και ωραίο πρόσωπο. Αρχοντογυναίκα είναι, δεν μπορείς να πείς το αντίθετο,
άσχετα αν έχει αρκετές ιδιοτροπίες, όπως προανέφερε κι ο συνάδελφος Mariath, και θέλει ειδική μεταχείριση.
Κατά τ' άλλα, στήνεται σωστά χωρίς να κλέβει και ιδίως στο άναλ, είναι υπάκουη, και το στοματικό της είναι εμπειρία
(ειδικά αυτό το κόλπο που κάνει με τα vibrations, δεν το έχω ξανασυναντήσει σε άλλη) και περιποιείται μια χαρά και τα δίδυμα. Με δυό λόγια, και μόνο για το στοματικό της να πάει το παλλικάρι, κερδισμένο θα βγεί.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.850
Πόντοι
25.056
Φίλε Τζίμυ, για την ηλικία της, η Σόνια έχει και ωραίο πρόσωπο. Αρχοντογυναίκα είναι, δεν μπορείς να πείς το αντίθετο,
άσχετα αν έχει αρκετές ιδιοτροπίες, όπως προανέφερε κι ο συνάδελφος Mariath, και θέλει ειδική μεταχείριση.
Κατά τ' άλλα, στήνεται σωστά χωρίς να κλέβει και ιδίως στο άναλ, είναι υπάκουη, και το στοματικό της είναι εμπειρία
(ειδικά αυτό το κόλπο που κάνει με τα vibrations, δεν το έχω ξανασυναντήσει σε άλλη) και περιποιείται μια χαρά και τα δίδυμα. Με δυό λόγια, και μόνο για το στοματικό της να πάει το παλλικάρι, κερδισμένο θα βγεί.
γαμωτο οταν την πηρα στη Βεργας , τοτε δεν εδινε κωλο! :-
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
γαμωτο οταν την πηρα στη Βεργας , τοτε δεν εδινε κωλο! :-

Και γιατί δεν την ξανατεστάρεις τώρα στην Αλκιβιάδου;
Έχουν οι καιροί γυρίσματα, όσο ανεβαίνει ο ανταγωνισμός και βαραίνουν τα χρόνια...
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.850
Πόντοι
25.056
Και γιατί δεν την ξανατεστάρεις τώρα στην Αλκιβιάδου;
Έχουν οι καιροί γυρίσματα, όσο ανεβαίνει ο ανταγωνισμός και βαραίνουν τα χρόνια...
Σπανια πηγαινω με την ιδια πουτανα δευτερη φορα! :- Πρεπει να μου αρεσει πολυ! :sunglasses: Δεν βλεπω να ξαναπερναω με την κυρια Σονια! :rockon: :rockon: :rockon: Ας με συγχωρεσει! :grin:
Ανηκω στους σκληροπυρηνικους μπουρδελιαρηδες! :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Σπανια πηγαινω με την ιδια πουτανα δευτερη φορα! :- Πρεπει να μου αρεσει πολυ! :sunglasses: Δεν βλεπω να ξαναπερναω με την κυρια Σονια! :rockon: :rockon: :rockon: Ας με συγχωρεσει! :grin:

Οκ, πάσο! Από τον τρόπο που το έθεσες, νόμιζα ότι σου είχε μείνει κάτι σαν απωθημένο. Δεκτόν!  :hi:

 
OP
OP
johnfru

johnfru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
69
Κριτικές
7
Like
282
Πόντοι
280
Παιδια η Σονια ηταν παρα πολυ καλη συμβουλη, εμεινα απολυτα ικανοποιημενος και μαλλον θα την ξανατιμησω συντομα!
 

marinos marin

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2016
Μηνύματα
116
Like
16
Πόντοι
1
Τύποι ένας γνωστός μου πάει στην Κεραμικού απέναντι από τα 13αρια που είναι γεμάτο πρεζόνια δίνει μία ντουζίνα σύριγγες στη Νανά ένα μελαχρινό μιλφ που κυκλοφορεί και με μινια και την τσιμπουκωνει ασυστολα μέσα στο αμάξι του... Αν την πετύχεις και μες στη μαστουρα θα την πιπωνεις καμμία ώρα και στα ρουφήξει όλα.
Έτσι μου είπε.


Ελεος....... Αμαν....Αμην
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Παιδια η Σονια ηταν παρα πολυ καλη συμβουλη, εμεινα απολυτα ικανοποιημενος και μαλλον θα την ξανατιμησω συντομα!

Να είσαι καλά φίλε!  :hi:
Ανέβασε αν θέλεις και κριτική για την Κυρία Σόνια, για να μας πείς λίγο περισσότερα για την εμπειρία σου,
και να μείνει και κάτι για τους επόμενους!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom