Νέα

Το καλυτερο μασατζιδικο απο πλευράς εγκαταστάσεων/χωρου στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tenten956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.393
Κριτικές
14
Like
3.365
Πόντοι
4.895
Στο Στουρνάρη το πρόγραμμα αρχίζει από 80 ή έχει και 60/30 λεπτο?
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
809
Κριτικές
10
Like
1.295
Πόντοι
376
Αυτό που δεν μου άρεσε καθόλου μα καθόλου ήταν το lelas spa. Αρχαίος ο χώρος άθλια συντήρηση σε πιάνει μια κατάθλιψη σαν μπαίνεις..
 
OP
OP
tenten956

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Αυτό που δεν μου άρεσε καθόλου μα καθόλου ήταν το lelas spa. Αρχαίος ο χώρος άθλια συντήρηση σε πιάνει μια κατάθλιψη σαν μπαίνεις..
Υπάρχουν και χειρότερα.....πολυ χειρότερα......
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
1ο Μιχαλακοπούλου 99,Νιρβάνα, Κηφισίας 10,Πατησίων 131,Συγγρού  108.(Η σειρά είναι τυχαία),
2ο,Αλλάζουν πετσέτες συνέχεια και παντόφλες μιας χρήσης,καποτες άφθονες και απαραίτητες για την ασφάλεια στο σεξ!!
3ο Ναι όσο πρέπει για διαμερίσματα 12-14 χρονων!!
4ο.Μασαζ έχει από  επαγγελματίες μασσατζουδες,μουσική ναι αναλόγως Ρεπερτορίου από κορίτσια!!
5ο.Ναι,
6ο. Ευλυγιστα  προγράμματα και μόνο μασάζ και μικτά (με σεξ)!!
7ο.Εξυπηρετικοτητα και βοήθεια στον πελάτη, ανάλογα με τις ανάγκες του και του βαλαντιου του.(και να πληρώνονται τα κορίτσια αξιοπρεπώς και να μην ζητάνε έξτρα λεφτά μέσα!!
Κατά την προσωπική μου γνώμη ως μασατζιδικο για χαμηλά και κανονικά βαλάντια είναι το Πατησίων 131και!!Μιχαλακοπούλου.
 

hash

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2018
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Θα ηθελα να ρωτησω τους εμπειρους συναγωνιστες τα καλα μασατζιδικα απο αποψη καθαριοτητας πως θα τα συγκρινατε σε σχεση με τα καλα στουντιο. Εχω εμπειρια μονο σε στουντιο και δινω βαση σε αυτο το κομματι και θα με ενδιεφερε η δοκιμη καποιου καλου μασατζιδικου
 

Vandon

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2019
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Θα ηθελα να ρωτησω τους εμπειρους συναγωνιστες τα καλα μασατζιδικα απο αποψη καθαριοτητας πως θα τα συγκρινατε σε σχεση με τα καλα στουντιο. Εχω εμπειρια μονο σε στουντιο και δινω βαση σε αυτο το κομματι και θα με ενδιεφερε η δοκιμη καποιου καλου μασατζιδικου

Για να σου πω την αλήθεια, εγώ δεν τα ξεχωρίζω πια! Απλώς ορισμένα αλλάζουν το κρεβάτι με κρεβάτι μασάζ και ονομάζονται μασατζίδικα...αλλά οι υπηρεσίες ίδιες!
 
OP
OP
tenten956

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Θα ηθελα να ρωτησω τους εμπειρους συναγωνιστες τα καλα μασατζιδικα απο αποψη καθαριοτητας πως θα τα συγκρινατε σε σχεση με τα καλα στουντιο. Εχω εμπειρια μονο σε στουντιο και δινω βαση σε αυτο το κομματι και θα με ενδιεφερε η δοκιμη καποιου καλου μασατζιδικου
Απο αποψη καθαριότητας αρκετα είναι εφάμιλλα. Το γεγονός ότι ξοδεύεις πολυ χρόνο σε κρεββάτι μασαζ δηλ. Πάνω σε χαρτί δίνει ακόμη μεγαλύτερη αίσθηση καθαριότητας. Απο πλευράς περιβάλλοντος και πολυτελείας συγκρίνοντας μασατζιδικα με studio όπως το Αντιοχείας, το πρώην Μπουζιανη και καποια των Γερμανών χάνουν κατα κράτος...όπως βέβαια αλλάζει και το τι παίρνεις με τα ίδια χρήματα, αλλα αυτο είναι αλλη συζήτηση...
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.701
Πόντοι
7.216
Ποιο στουρνάρη ρε μάγκες. Μια φορά πήγα και όπως μπήκα βγήκα. Τρισάθλιος χώρος, τουλάχστον αυτός της υποδοχής.
Το πίο ωραίο μαγαζί από άποψη χώρου, απο τα λίγα που έχω επισκευθεί, είναι το συγγρού 40-42.
Σοβαρές υποδομές, πολλά δωμάτια, με ιδιωτικό μπάνιο και ευρύχωρα δωμάτια.
Από γκόμενες να είχε πιο καλές θα ήταν σούπερ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom