Νέα

Το επίσημο website του Ζαφείρη Ντούρου είναι γεγονός!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
τυπε εχεις καμια σχεση με τον λιλα? :2funny:
όχι ρε συ δεν είναι gay, έχει σχέση με γυναίκα ο βιτρούβιος.Αλήθεια.
Αν δεν πιστεύεις διάβασε εδώ τι είχε μοιραστεί παλιότερα το αγόρι μαζί μας

:2funny: :2funny: :2funny:
7    Sex / Gay/Lesbian  / Απ: Είναι οι παντρεμένοι οι καλύτεροι gay γαμιάδες;   στις: 21/09/08, 12:12
Παράθεση από: Duracell στις 21/09/08, 12:12
Ούτε πίπα δεν του παίρνει ??? Εγώ στην θέση του θα την είχα χωρίσει! Banging Head Against a Wall
ΚΑΛΑ κάνει κ την κερατώνει λοιπόν... Headbaning!

Μην σου φαίνεται περίεργο.....πολλές γυναίκες περιορίζονται πολύ στο τί κάνουν στο κρεβάτι....γι αυτό και πολλοί άνδρες μένουν τελικώς ανικανοποίητοι (εγκεφαλικά). Δύο άνδρες περνάνε καλά γιατί ξέρουν και οι δύο πως να ικανοποιήσουν ο ένας τον άλλο.
Είχα κι εγω μια σχέση με κοπέλα κάποια στιγμή, αλλα το σεξ μαζί της μου ήταν αδιάφορο.....ήταν πολύ βαρετή στο κρεβάτι. Αλλά συνειδιτοποίησα καλύτερα οτι μου αρέσουν οι αντρες, και ειδικα οι μεγαλύτεροι απο εμενα
8 Sex / Gay/Lesbian / Απ: Είναι οι παντρεμένοι οι καλύτεροι gay γαμιάδες; στις: 21/09/08, 12:12
Πάντως κι εγώ γαμιέμαι με έναν παντρεμένο εδώ και αρκετό καιρό. Απολαμβάνουμε και οι δύο πολύ το σεξ. Εμένα με ερεθίζει γιατί μου φέρεται σαν πουτάνα στο κρεβάτι, κι εκεινού του αρέσει το ότι μαζί μου κάνει πράγματα που δεν κάνει με τη γυναίκα του. Ούτε πίπα δεν του παίρνει....

 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Παίδες ο τύπος έχει ταλέντο κωμικού.
Καλέ κυρία τον παίζω λίγο.
χεχεχεχε
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
όχι ρε συ δεν είναι gay, έχει σχέση με γυναίκα ο βιτρούβιος.Αλήθεια.
Αν δεν πιστεύεις διάβασε εδώ τι είχε μοιραστεί παλιότερα το αγόρι μαζί μας

:2funny: :2funny: :2funny:
7    Sex / Gay/Lesbian  / Απ: Είναι οι παντρεμένοι οι καλύτεροι gay γαμιάδες;   στις: 21/09/08, 12:12
Παράθεση από: Duracell στις 21/09/08, 12:12
Ούτε πίπα δεν του παίρνει ??? Εγώ στην θέση του θα την είχα χωρίσει! Banging Head Against a Wall
ΚΑΛΑ κάνει κ την κερατώνει λοιπόν... Headbaning!

Μην σου φαίνεται περίεργο.....πολλές γυναίκες περιορίζονται πολύ στο τί κάνουν στο κρεβάτι....γι αυτό και πολλοί άνδρες μένουν τελικώς ανικανοποίητοι (εγκεφαλικά). Δύο άνδρες περνάνε καλά γιατί ξέρουν και οι δύο πως να ικανοποιήσουν ο ένας τον άλλο.
[video] Είχα κι εγω μια σχέση με κοπέλα κάποια στιγμή, αλλα το σεξ μαζί της μου ήταν αδιάφορο.....ήταν πολύ βαρετή στο κρεβάτι. Αλλά συνειδιτοποίησα καλύτερα οτι μου αρέσουν οι αντρες, και ειδικα οι μεγαλύτεροι απο εμενα.[/video]
ΑπάντησηΑπάντηση Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση Ειδοποίηση για απαντήσειςΕιδοποίηση
8 Sex / Gay/Lesbian / Απ: Είναι οι παντρεμένοι οι καλύτεροι gay γαμιάδες; στις: 21/09/08, 12:12
Πάντως κι εγώ γαμιέμαι με έναν παντρεμένο εδώ και αρκετό καιρό. Απολαμβάνουμε και οι δύο πολύ το σεξ. Εμένα με ερεθίζει γιατί μου φέρεται σαν πουτάνα στο κρεβάτι, κι εκεινού του αρέσει το ότι μαζί μου κάνει πράγματα που δεν κάνει με τη γυναίκα του. Ούτε πίπα δεν του παίρνει....
καλα και ο λιλας εχει την γιωτα τυπε αλλα οπου βρει μπουκαλι το χωνει στην σουφρα του
οσο για το αλλο που λεει οτι πηγε να πηδηξει γυναικα και βαρεθηκε εχω μια ερωτηση γιαυτον
τυπε ηταν ελλεεινιδα?
 

Κωλάρχιδο

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2010
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
οσο για το αλλο που λεει οτι πηγε να πηδηξει γυναικα και βαρεθηκε εχω μια ερωτηση γιαυτον
τυπε ηταν ελλεεινιδα?

Μια χαρά ξεσκίστρες είναι και οι δικές μας - αρκεί βέβαια να βρεις την κατάλληλη  ;)

* * *

Οσο για τον τύπο στο site , τον έχει αδικήσει η φύση .. καταντάει και λίγο αστείο να τον βλέπεις να προσπαθεί να το παίξει γαμίκος όταν το καβλί του χάνεται μέσα σε αυτές τις χοάνες.
Χαβαλές φαίνεται πάντως , θα έπινα μια μπυρίτσα μαζί του.
 

Makis89

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
652
Like
3
Πόντοι
6
λετε ολοι για τον ζαφειρη οτι ειναι μικροτσουτσουνος αλλα εσας δεν σας βλεπω να γυρνατε καμια τσοντα..
 

vitruvian

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για όσους έχετε την αποροία.....όχι, βρισκόμαστε ακόμα με τον παντρεμένο.....και περνάμε άψογα! Ζηλεύει κανείς μήπως;;;  :grin:
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ο Ζαφείρης το παίζει πρώτη μούρη..Σκέψου να παιζε σε ταινίες της Marc Dorcel πως θα κανε.Βέβαια καλά περνά και αυτός και ο Δημητράκης που παίζουν μαζί στη SIRINA.Πάντως οι άντρες στις ταινίες δεν παίρνουν τίποτα σε σχέση με τις γυναίκες.Η Αλεξανδράτου είχε συμβόλαιο 50000 ευρώ και ο Γάλλος που την πήδηξε παρόλο που ήταν γνωστός και είχε παίξει σε αρκετές ταινίες πήρε 1000 ευρώ.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Ο Ζαφείρης το παίζει πρώτη μούρη..Σκέψου να παιζε σε ταινίες της Marc Dorcel πως θα κανε.Βέβαια καλά περνά και αυτός και ο Δημητράκης που παίζουν μαζί στη SIRINA.Πάντως οι άντρες στις ταινίες δεν παίρνουν τίποτα σε σχέση με τις γυναίκες.Η Αλεξανδράτου είχε συμβόλαιο 50000 ευρώ και ο Γάλλος που την πήδηξε παρόλο που ήταν γνωστός και είχε παίξει σε αρκετές ταινίες πήρε 1000 ευρώ.

ε, λογικο. Σκεψου λιγο: την ταινια την παιρνεις για να δεις τον Γάλλο ή τη Τζουλια?



να υποθέσω ότι θα στήνεσαι άνετα σε όλους :grin: :2funny:

ναι, και περιμενει πιμι αν ενδιαφερεσαι. (δες σχετικο θρεντ)
 

vitruvian

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
να υποθέσω ότι θα στήνεσαι άνετα σε όλους :grin: :2funny:

Όχι δεν στήνομαι ανετα σε όλους......μόνο σε όσους με εμπνέουν!
Αλλά για να το έχεις αποροία σημαίνει οτι ενδιαφέρεσαι;;;
;-)
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
ε, λογικο. Σκεψου λιγο: την ταινια την παιρνεις για να δεις τον Γάλλο ή τη Τζουλια?

την ταινία την παίρνεις για να δεις τον Γάλλο να γαμάει την τζόυλια (ως ατυχές παράδειγμα το χρησιμοποιώ μονάχα μιας και το ανέφερες, αφού εν προκειμένω δεν λειτουργεί το σχήμα καθ'ότι ως γνωστόν το συγκεκριμένο βίντεο πήγαν να το περάσουν ως ερασιτεχνικό)

ο ρόλος του γαμιά δεν είναι αμελητέος σε μια τσόντα, υπάρχουν τυποι που γαμάνε και τύποι που "γαμάνε και δέρνουν" :grin: άλλο θέαμα προσφέρουν οι μεν και άλλο οι δε...

για παράδειγμα ο ρόκο σιφρέντι έχει ξεχωριστό θρεντ στο σάιτ (και δικούς του οπαδούς που ξέρουν ότι οι ταινίες του θα τους αποζημιώσουν με :fuck1: επιπέδου...)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom