Νέα

«Το Bachelor της Ίνας στο Μπαλί»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΙΟΝ

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.202
Like
12
Πόντοι
16
"Το Bachelor της Ίνας στο Μπαλί"! Η νέα υπερπαραγωγή της Sirina κυκλοφορεί στα περίπτερα όλης της χώρας μαζί με το περιοδικό Sirina!

Με γυρίσματα στο εξωτικό Μπαλί, η νέα υπερπαραγωγή της Sirina Entertainment αναμένεται να σπάσει όλα τα ρεκόρ πωλήσεων!    



 
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Τι να δουμε παλι? την γυφτοβουλγαρα να πηδιεται με τον αντρα της  :helpplea:
Ελεος δηλαδη πορνοσταρ που το κανει μονο με τον αντρα της  :S
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
τυπε να πεις στο σειρηνακη, οτι αμα θελει να σπασει ολα τα ρεκορ πωλησεων να κανει τσοντα με την κεφαλογιαννη ή την ραπτη  :fuck1: :tits: :zfuck:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Τι να δουμε παλι? την γυφτοβουλγαρα να πηδιεται με τον αντρα της  :helpplea:
Ελεος δηλαδη πορνοσταρ που το κανει μονο με τον αντρα της  :S

νομιζω οτι ειχε αναθεωρησει στις τελευταιες ταινιες και εφαγε και ξενο πουτσο. σε καθε περιπτωση ωραιο μουνι παντως οχι τοσο απαξιωση ρε τυπε
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
νομιζω οτι ειχε αναθεωρησει στις τελευταιες ταινιες και εφαγε και ξενο πουτσο. σε καθε περιπτωση ωραιο μουνι παντως οχι τοσο απαξιωση ρε τυπε
Ποτε και σε ποια ταινια συνεβη αυτο?????Εχουμε βαρεθει να βλεπουμε τα οικογενειακα τους sex tape
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Είναι να τρελαίνεσαι δηλαδη,εδω ελληνιδες επωνυμες και μη που εχουν πολυ καλυτερο επιπεδο και οικονομικη ανεση πηδιουνται με μαυρους,κιτρινους και λευκους ομαδικα και απο παντου.Και το γυφτακι μονο με τον συζυγο και οχι απο παντου.  :headbang: Αν ειναι αυτη πορνοσταρ εγω ειμαι αστροναυτης
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Αν ειναι αυτη πορνοσταρ εγω ειμαι αστροναυτης

Πρόσεχε τί λές, γιατί βγαίνει. :grin:

URL]]
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Ποτε και σε ποια ταινια συνεβη αυτο?????Εχουμε βαρεθει να βλεπουμε τα οικογενειακα τους sex tape

δεν ειμαι σιγουρος τυπε καπου πηρε το ματι μου στιγμιοτυπο οτι χωθηκε και αλλος πουτσος. δεν εχω δει καμια ταινια ολοκληρη γιατι δεν τις βρισκω σε streaming που θελω.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
δεν ειμαι σιγουρος τυπε καπου πηρε το ματι μου στιγμιοτυπο οτι χωθηκε και αλλος πουτσος. δεν εχω δει καμια ταινια ολοκληρη γιατι δεν τις βρισκω σε streaming που θελω.
Και εγω δεν εχω δει καμια τους ταινια γιτι εχω βαρεθει να τους βλεπω σε λαιβ σοου στα στριπ κλαμπ. Παρολα αυτα δεν νομιζω να το εχει κανει με αλλον αντρα. Αν δω τετοια ταινια θα ανακαλεσω τα οσα εχω πει  :grin:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
Τι να δουμε παλι? την γυφτοβουλγαρα να πηδιεται με τον αντρα της  :helpplea:
Ελεος δηλαδη πορνοσταρ που το κανει μονο με τον αντρα της  :S

τυπε δεν μπορεις να πεις,καλη κοπελα και πιστη στον αντρα της  :rockon: :rockon: :rockon:
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
"Το Bachelor της Ίνας στο Μπαλί"! Η νέα υπερπαραγωγή της Sirina κυκλοφορεί στα περίπτερα όλης της χώρας μαζί με το περιοδικό Sirina!

Με γυρίσματα στο εξωτικό Μπαλί, η νέα υπερπαραγωγή της Sirina Entertainment αναμένεται να σπάσει όλα τα ρεκόρ πωλήσεων!    



 
῾Ελληνικὴ τσόντα κατὰ τἄλλα....Τόσοι διάσημοι ἔρχονται τὸ καλοκαίρι στὰ νησιά μας,κι ὁ σειρήνα σκέφτηκε νὰ κάνει τὴ τσόντα στὴν ἄλλη ἄκρη τοῦ κόσμου μὲ τὶς περισσότερες πρωταγωνίστριες ξένες...μλκς εἰς τον κύβον!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
καμια φωτο η τρειλερ θα δουμε;;;;;;;;;;;;;;;;;; :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86

Helenx

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2014
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
εργο ξενο κυριολεκτικα ολες ξενες και ολοι ξενοι ... και σε ξενο μερος ...

ανουσιο εργο χωρις καποιο στορυ να σου εξαψει λιγο την φαντασια ...

και ναι η ινα ολο με τον ιδιο παει ... λιγο ποικιλια δεν εχει ...
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16
Eχει κωλάρα πάντως και προστυχόφατσα,  αρκούν για μια καλή  :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom