Νέα

Το 69 και το γλειφομούνι είναι επικίνδυνο στα μπουρδέλα/στούντιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα silver_bullet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 352
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επιδίδεστε σε αιδιολειχία στις συνευρέσεις σας με ιερόδουλες;

  • Πάντα και με τρέλα!

    Ψήφοι: 8 10,0%
  • Μόνον αν έχει αρωματισμένο και καθαρό μουνί

    Ψήφοι: 30 37,5%
  • Σπάνια έως ποτέ!

    Ψήφοι: 3 3,8%
  • Μια φορά το έκανα και δεν το ξανακάνω

    Ψήφοι: 4 5,0%
  • Είσαι τρελός; Όχι βέβαια!

    Ψήφοι: 35 43,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    80

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Εντάξει αν σκεφτόμαστε έτσι, ούτε γλειφομούνι, ούτε γαμήσι, ούτε τίποτα. Πολύ υποχόνδριοι έχουμε γίνει. Αν είναι να πάω ας πάω από μουνί. Ω τι γλυκός θάνατος!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Ναι στο μπαλαμουτι
Ναι στο γλυφομουνι(αν ειναι καθαρη γκομενα,την γουσταρουμε για αγριο ξεσκι και το μουνακι μοσχομυριζει και ειναι πειρασμος) :rockon:
Ναι και στο γλυφοκωλι(ισχυουν τα παραπανω)
:rockon:
Ναι και στα καυλιαρικα γλωσσοφιλα που καυλωνουν την εκαστοτε κατασταση

Με προσοχη και συνεση

Προσεχουμε για να εχουμε
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ποιά είναι η σύνεση στο γλυφτοκώλι, να μη σε κλάσει στα μούτρα;
 

miros

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
νέα μελέτη υποστηρίζει ότι το γλυφομούνι προκαλεί καρκίνο του στόματος περισσότερο από το τσιγάρο και το αλκοόλ!

HPV Causing More Oral Cancer in Men!!!

όλοι πρέπει να σταματήσουμε το γλυφομούνι για να έχουμε την υγεία μας που είναι το πιο σημαντικό πράγμα!
 

Επισκέπτης
ε τοτε να αφησουμε το γαμησι κ να πιασουμε τα μιση....
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Τα εχω πει εγω αυτα......σε αντιθεση με την πιπα η οποια χαριζει μακροζωια, ψυχικη ευεξια και λαμπερο δερμα... σε ΑΥΤΕΣ που την κανουν
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
193
Πόντοι
5.775
Για να πούμε και τιποτε σοβαρό, το ανακοινωθεν αναφέρεται σε ΙΟ, ο οποίος, στις γυναίκες, προκαλεί καρκίνο της μήτρας.

Απλώς η εν λόγω φαρμακευτική εταιρία (για το εμβόλιο της οποίας πολύς ντόρος έχει γίνει εσχάτως) προσπαθεί να... διπλασιάσει την αγορά της.

Εγώ πάλι, το τσιγάρο το έκοψα.

Το γλύψιμο ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ!!!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Ευτυχώς εμένα δεν με αφορά,  :dancing: εγώ γλύφω ροδαλές σουφρίτσες απο πουτανάκια,  :rockon: το γλειφοκωλίδι δεν βλέπω να αναφέρεται!  :booty: :booty:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
σε λιγο οι φαρμακευτικες εταιρειες θα μας κανουν να πιστεψουμε οτι η μαλακια προκαλει δυσπεψια και θα πρεπει να παιρνουμε zantac! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

υ.γ. μεγαλη αγνοια παντως κυκλοφορει στα ιατρικα θεματα πανταχοθεν και φυσικα ολα γινονται για την κονομα των φαρμακευτικων....μην ξεχνιομαστε....εμβολιο για τον καρκινο της τραχηλου της μητρας....μαλιστα...το ακουσαμε και αυτο το παραμυθι...
 

pilot2005

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
2.945
Σε άλλο θέμα (περί των ιερόδουλων και της καθαριότητάς τους) έδωσα 2 Link για την αλήθεια για HIV. Για δείτε και εκεί όσων αφορά αλήθειες και ψέματα για διάφορες αρρώστιες.
 

Επισκέπτης
Ωραιο άρθρο για διαφήμιση φαρμάκων!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Εμένα πως μου είχε μείνει πως ο καρκίνος ΔΕΝ είναι κολλητικός????Τί παπαριά θα ακούσουμε ακόμα.....
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Να βγει εμβόλιο κατα της ασύστολης κάβλας μας για τα άτακτα πορνίδια των μασαζερί  :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Εμένα πως μου είχε μείνει πως ο καρκίνος ΔΕΝ είναι κολλητικός????Τί παπαριά θα ακούσουμε ακόμα.....
Ο καρκίνος είναι ελαττωματικά κύτταρα που κάποια στιγμή ανάλογα με τον άνθρωπο στην αναδημιουργία τους(το ανθρώπινο σώμα κατά κάποιο τρόπο ανανεώνει τα κύτταρα του σε όλο το σώμα σε τακτά χρονικά διαστήματα) συμβαίνει κάποιο λάθος και δημιουργούνται ελαττωματικά κύτταρα που προκαλούν τον καρκίνο, κάποιες ουσίες όπως το ποτό το τσιγάρο τα καυσαέρια και η κακή διατροφή έχουν κάποιες χημικές ουσίες οι οποίες "βοηθούν" αυτά τα ελαττωματικά κύτταρα να μην αναδημιουργηθούν σωστά! Αυτά με λίγα και απλά λόγια είναι ο καρκίνος! Κάθε μέρα στην δουλειά μου έρχομαι αντιμέτωπος με τέτοια άρθρα τα οποία εξυπηρετούν κάποια συμφέροντα με μόνο σκοπό να δημιουργούν καλύτερες πωλήσεις σε φάρμακα και φόβο σε όλους εμάς!
 

mefedlos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2006
Μηνύματα
304
Like
46
Πόντοι
1
Πες του να παει να γαμ..... αυτου του μαλακ.. που το εγραψε.Και για να γινω συγκεκριμενος το HPV ειναι ενα σετ απο 100 ιους που οι 6 μονο απο αυτος προκαλουν καρκινο της μητρας.Ειναι σχεδον ακινδινοι για καρκινο στον ανδρα αλλα προκαλουν κονδυλωματα στα ποδια κλειδωσεις σεξ. οργανα ακομα και τον ερπη στο στομα.Μεταδιδωντε ακομα και με δερματικη επαφη και τους εχουν σχεδον το 30 % των γυναικων στο αιμα τους.Το αν θα κολησεις παιζει οχι μονο η μη υπαρξη προφυλακτικου αλλα ακομα και η δερματικη επαφη με τον αρωστο.Ετσι ο ποιητης ας μας τρομαζε για κανα κονδυλωμα το πολυ.Μπραβο σε πολους που ειναι ενημερωμενοι εδω μεσα και αντιμετωπιζουν το θεμα ετσι.....άρθρα τα οποία εξυπηρετούν κάποια συμφέροντα με μόνο σκοπό να δημιουργούν καλύτερες πωλήσεις σε φάρμακα και φόβο σε όλους εμάς!
 

miros

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Εμένα πως μου είχε μείνει πως ο καρκίνος ΔΕΝ είναι κολλητικός????Τί παπαριά θα ακούσουμε ακόμα.....

ο καρκίνος μεταδίδεται αν η αιτία του είναι ιος (υπάρχουν ογκογενετικοί ιοί, ανάμεσα στις άλλες αιτίες ογκογένεσης)

το άρθρο θεωρητικά είναι απόλυτα λογικό και δεν είδα κανένα αξιόλογο επιχείρημα από όσους απάντησαν εδώ γιατί να μην ισχύει αυτό που λέει

το ότι κρύβεται πάντα πίσω από το κάθε τι μια συνωμοσία είναι εντελώς ανόητο
το ίδιο έλεγαν και για το τσιγάρο και ο συμπατριώτης μας Τριχόπουλος τους άφησε μαλάκες με τις μελέτες του για το παθητικό κυρίως κάπνισμα (όλοι έλεγαν, σιγά που το παθητικό κάπνισμα προκαλεί καρκίνο!)

δεν λέω ότι το άρθρο έχει 100% δίκιο (ενδεχομένως να χρειάζονται περισσότερες μελέτες για να αποδειχθεί), αλλά σίγουρα δεν λέει κάτι 100% παράλογο
εγώ πάντως δεν θα ρίσκαρα ούτε μια στο εκατομμύριο
 

Επισκέπτης
Εγω οθτ
Για να πούμε και τιποτε σοβαρό, το ανακοινωθεν αναφέρεται σε ΙΟ, ο οποίος, στις γυναίκες, προκαλεί καρκίνο της μήτρας.

Απλώς η εν λόγω φαρμακευτική εταιρία (για το εμβόλιο της οποίας πολύς ντόρος έχει γίνει εσχάτως) προσπαθεί να... διπλασιάσει την αγορά της.

Εγώ πάλι, το τσιγάρο το έκοψα.

Το γλύψιμο ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ!!!
Εγω ουτε το τσιγαρο εκοψα ουτε το γλυψιμο .
Θα το κοψω οταν θα με παρουν ξαπλα.
Μια και καλη με αλλα λογια. :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom