Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 400K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
428
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
1
Το κατεβάζεις από play store? Και αν θες μετά να κάνεις διαγραφή είναι ευκολη η διαδικασία διαγραφής;
playstore ναι. εύκολα σβήνει .
το συν είναι ότι όταν κάνεις ματς πρέπει το νέτο να σου στείλει πρώτα αυτή εντός 24 ωρών αλλιώς χάνεται το ματς.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Vagra7

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.304
Like
2.960
Πόντοι
456
Ε όχι και μπαζάκια

Σε σχέση μ'αυτές που είχαμε εμεις,μοντέλα είναι

γραψε λαθος...τωρα που το ξανασκεφτομαι ,ΣΙΓΟΥΡΑ δεν ημουν 13-14...:coffee: δηλαδη δευτερα προς τριτη γυμνασιου!

.... ηταν ειτε το καλοκαιρι μετα την εκτη δημοτικου ,ειτε το καλοκαιρι μετα την πρωτη γυμνασιου!!:2funny::2funny: πω ρε μλκα ...χαχαχαχα
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.709
Like
2.760
Πόντοι
456
απο τιντερ δεν τα παω καθολου καλα πλεον:coffee: θα επισπευσω μαλλον την οριστικη διαγραφη. ουτε καν για καυλαντα δε λεει.
το τελευταιο διμηνο ενω περιμενα match με καμια ΒουλγαροΣκοπιανη οπως παλιοτερα,βλεπω οτι μου κανουν λαικ ΜΟΝΟ τοφαλοι!!!
φυσικα δεν εχω καταδεχθει να πληρωσω προγραμματα και μαλακιες,ο,τι κανω με το σπαθι μου:wanker:
προσφατα αλλαξα φωτο μετα απο ενα χρονο,εβαλα μια ημιγυμνη με γενια και πιο psycho βλεμμα,κατι που θεωρω οτι ισως τις φοβιζει:coffee:
οι χοντρες ομως δεν θα επρεπε εξισου να ....φοβουνται?????:confused::confused::confused: τι στο διαολο:coffee::coffee::coffee:

οχι τιποτα αλλο,οταν μου βγαλει ενδειξη στα ταιρια οτι εχω καινουριο λαικ και αλιευσω το ονομα της "τυχερης":tooth:,το επομενο βημα ειναι να ανιχνευσω στην αναζητηση μονο το συγκεκριμενο ονομα.
αν ομως προκειται για συνθισμενο ονομα οπως Anna ή Εlena,σπανε τα αρχιδια σου μεχρι να στοχευσεις σωστα!
Δίνεις λεφτά? Για να μιλήσεις με καμία από εκεί μέσα είναι τζάμπα?γενικά θα βρεις έστω μια η ξεραιλα?
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.304
Like
2.960
Πόντοι
456
Δίνεις λεφτά? Για να μιλήσεις με καμία από εκεί μέσα είναι τζάμπα?γενικά θα βρεις έστω μια η ξεραιλα?

ΤΙΠΟΤΑ απολυτως ! εγω δεν δινω ουτε σεντ στους απατεωνες του τιντερ !

μονο εξω γαμαω με τακτικες μουνοδουλου:coffee:

...για ποσο ακομη ομως ???
 

Vagra7

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
102
Like
229
Πόντοι
1
playstore ναι. εύκολα σβήνει .
το συν είναι ότι όταν κάνεις ματς πρέπει το νέτο να σου στείλει πρώτα αυτή εντός 24 ωρών αλλιώς χάνεται το ματς.
Ευχαριστώ αδερφέ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

playstore ναι. εύκολα σβήνει .
το συν είναι ότι όταν κάνεις ματς πρέπει το νέτο να σου στείλει πρώτα αυτή εντός 24 ωρών αλλιώς χάνεται το ματς.
Βασικά και κάτι άλλο βγάζει εγγραφή μέσω φβ η μέσω τηλ τι προτεινεις από τα δυο;
 

Vagra7

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
102
Like
229
Πόντοι
1
Ευχαριστώ αδερφέ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Βασικά και κάτι άλλο βγάζει εγγραφή μέσω φβ η μέσω τηλ τι προτεινεις από τα δυο;
Δυστυχώς ουτε σε αυτό δείχνει τα match. Θέλει κ εδώ πληρωμες
 

Vagra7

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
102
Like
229
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδια!εαν εισαι εμφανισιμος παιζει πολυ καλη μπαλα!το εχω 2 η εβδομαδα αυριο εχω ραντεβου σε χοτελ με milfaki!και εχω ινστα απο αλλο ενα!!δεν ειναι παπατ
Αν θες πμ δίνεις πληροφοριες
 

Vagra7

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
102
Like
229
Πόντοι
1
Θα συμφωνησω και θα διαφωνήσω σε μερικά!

1) Λόγω οθόνης, ευκολίας και 'ανωνυμίας', πολλοί άνδρες (συμπεριλαμβάνω κι εμένα) θα ρίξουμε τα στάνταρ μας δίνοντας σημασία σε γυναίκες που δεν θα κοιτάγαμε έξω, απλά και μόνο με την λογική 'μπας και ψάχνεται για καμμιά άκοπη ξεπέτα'. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να εθίζει τις μέτριες γκόμενες και να τις κρατάει προσκολλημένες εκεί και να ανεβάσουν τον πύχη τους, καθώς δεν θα είχαν ούτε το 10% της αντίστοιχης ζήτησης εκεί έξω.

2) ....Σε αντίθεση με μας τους άνδρες, που οι περισσότεροι πιθανότατα να έχουμε καλύτερα αποτελέσματα στην πραγματική ζωή εάν είμαστε κοινωνικοί και παίζουμε λίγη μπαλίτσα.

3) Το τιντερ δημιουργήθηκε να εξυπηρετεί ξεπέτες κατά κανόνα. Τώρα τα βλαχάκια οι δικές μας εδώ το εργαλειοποίησαν μετατρέποντας το σε χρυσό κουφέτο, ή απλά να τονώσουν την αυτοπεποιηθησή τους. Βοήθεια τους......

4) Προφανώς καμμία γυναίκα δε χαλιέται από την προοπτική της σχέσης, αλλά όταν της προσφέρονται τόσες (φαινομενικές) προοπτικές συνεχώς και άκοπα, άντε να κάτσει στα αυγά της! Υπάρχουν αρκετές που δεν πολυγουστάρουν το ψωνιστήρι από κει μεν (συνήθως γυναίκες που έχαιραν ζήτησης στον κανονικό κόσμο) και θα βγουν από μέσα, αλλά υπάρχουν κι άλλες τόσες που θα σου πουν πως περνάνε καλά έτσι. Αυτές κανένας άνδρας που σέβεται τον εαυτό του θα τις κυκλοφορήσει προφανώς.

Δε λέω, όλα παίζουν παντα και παντού! Και εξαιρέσεις βεβαίως. Αλλά κρίνοντας από γυναίκες που προσωπικά γνωρίζω καλά γύρω μου, καμμία από τις καλές περιπτώσεις δεν χρειάστηκαν να ψαχτούν από εκεί. Μόνο οι μέτριες και οι σάπιες κατέφυγαν, κι αυτό κάτι λέει.

Μόνο τουρίστριες και για καμμιά παντρεμένη!
Ειδικά το 3 είναι ο ορισμός της ελεεινιδας
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
428
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
1
Ευχαριστώ αδερφέ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Βασικά και κάτι άλλο βγάζει εγγραφή μέσω φβ η μέσω τηλ τι προτεινεις από τα δυο;
εγώ τηλ έβαλα και στο τίντερ και στο bumble. δε έχω πονηρές φώτο ή κάτι τέτοιο έτσι και αλλιώς
 
  • Like
Αντιδράσεις: Vagra7

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.124
Like
3.165
Πόντοι
456
απο τιντερ δεν τα παω καθολου καλα πλεον:coffee: θα επισπευσω μαλλον την οριστικη διαγραφη. ουτε καν για καυλαντα δε λεει.
το τελευταιο διμηνο ενω περιμενα match με καμια ΒουλγαροΣκοπιανη οπως παλιοτερα,βλεπω οτι μου κανουν λαικ ΜΟΝΟ τοφαλοι!!!
φυσικα δεν εχω καταδεχθει να πληρωσω προγραμματα και μαλακιες,ο,τι κανω με το σπαθι μου:wanker:
προσφατα αλλαξα φωτο μετα απο ενα χρονο,εβαλα μια ημιγυμνη με γενια και πιο psycho βλεμμα,κατι που θεωρω οτι ισως τις φοβιζει:coffee:
οι χοντρες ομως δεν θα επρεπε εξισου να ....φοβουνται?????:confused::confused::confused: τι στο διαολο:coffee::coffee::coffee:

οχι τιποτα αλλο,οταν μου βγαλει ενδειξη στα ταιρια οτι εχω καινουριο λαικ και αλιευσω το ονομα της "τυχερης":tooth:,το επομενο βημα ειναι να ανιχνευσω στην αναζητηση μονο το συγκεκριμενο ονομα.
αν ομως προκειται για συνθισμενο ονομα οπως Anna ή Εlena,σπανε τα αρχιδια σου μεχρι να στοχευσεις σωστα!
Οι χοντρές είναι αδίστακτες. Εκτελούν με συνοπτικές διαδικασίες τον κάθε αφελή που νομίζει πως έβγαλε πακέτο. Ακολουθούν με διαφορά στήθους οι σκυλομαμάδες, χωρισμένες με παιδιά και ψυχεδικές γεροντοκόρες.
Η πλάκα είναι πως αν βάλεις στο προφίλ σου BBW Lover δεν σου κάνουν like χοντρές, σκυλοπατέρας δεν σου κάνουν like οι μανούλες τετράποδων κοκ :grin:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.304
Like
2.960
Πόντοι
456
Οι χοντρές είναι αδίστακτες. Εκτελούν με συνοπτικές διαδικασίες τον κάθε αφελή που νομίζει πως έβγαλε πακέτο. Ακολουθούν με διαφορά στήθους οι σκυλομαμάδες, χωρισμένες με παιδιά και ψυχεδικές γεροντοκόρες.
Η πλάκα είναι πως αν βάλεις στο προφίλ σου BBW Lover δεν σου κάνουν like χοντρές, σκυλοπατέρας δεν σου κάνουν like οι μανούλες τετράποδων κοκ :grin:


εγω εχω ψευδωνυμο γερμανικου ποιμενικου απο παλια γερμανικη αστυνομικη σειρα:coffee:
ως εκ τουτου, οι μισες με περνανε για μπατσο..! και ολες οπωσδηποτε για φασιστα! παντως διακρινω πολυ μισος για την αστυνομια
και οχι μονο απο απλυτες........το αστειο ειναι οτι καμια δεν με περναει για φιλοζωο !!:coffee::coffee:

λεω να προσθεσω καμια ραντομ φωτο τετραποδου για να το παιξω dogfather:tooth:
στο τιντερ ,παντως,οποτε προσπαθησα να το παιξω σοβαρος,βαρεθηκα μεσα σε μια μερα.
.... μου βγαζει διαθεση για τρολαρισμα,τιποτα αλλο!

dog what GIF
bored german shepherd GIF
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.709
Like
2.760
Πόντοι
456
Εγώ πάλι θα έβαζα ψέματα οτι είμαι μπάτσος, για να καθοντε εύκολα, αφού όλες οι ελλενιδες γουστάρουν μπάτσους μαφιόζους και γενικά παρακμη
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
653
Κριτικές
1
Like
1.636
Πόντοι
206
Βγαίνω λοιπόν πριν μερικούς μήνες με μία που κάναμε πολύ καλο vibe. Δεν ήταν από τα ξεκωλα ολικής που κυκλοφορούν οπότε υπήρξα διακριτικός. Τις επόμενες ημέρες λοιπόν ενώ απαντούσε κοφτά γενικά μου πετάει το εξής "Δε μου βγήκε κάτι περισσότερο. Σε κάθε περίπτωση αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορούμε να μιλάμε ".

Μάντεψε.... δεν απάντησε ποτέ σε μήνυμα έκτοτε. Έφαγε ένα ωραίο μπλοκ να το κορνιζαρει να το χαίρεται
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
52
Πόντοι
0
Βγαίνω λοιπόν πριν μερικούς μήνες με μία που κάναμε πολύ καλο vibe. Δεν ήταν από τα ξεκωλα ολικής που κυκλοφορούν οπότε υπήρξα διακριτικός. Τις επόμενες ημέρες λοιπόν ενώ απαντούσε κοφτά γενικά μου πετάει το εξής "Δε μου βγήκε κάτι περισσότερο. Σε κάθε περίπτωση αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορούμε να μιλάμε ".

Μάντεψε.... δεν απάντησε ποτέ σε μήνυμα έκτοτε. Έφαγε ένα ωραίο μπλοκ να το κορνιζαρει να το χαίρεται
Αυτή η αδυναμία των (ενήλικων) ανθρώπων να εκφραστούν ελεύθερα και ντόμπρα, με ξεπερνάει. Υποθέτω ότι το κάνουν «για να μη σε πληγώσουν» υποτίθεται και σου λένε κάτι που δεν το εννοούν. Λες αν σταμάταγε η τύπα στην πρώτη τελεία, εσύ θα συνέχιζες να της μιλάς…
Θα γράψω κι εγώ σε επόμενο ποστ αυτά που μου έχουν συμβει εμένα, για δείτε και τη γυναικεία πλευρά
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
52
Πόντοι
0
Ματσάρω στο τίντερ με ένα τύπο που φαινόταν πολύ ωραίος, αλλά οι φωτογραφίες του δεν συνάδουν με την ηλικία που δηλώνει. Τον ρωτάω λοιπόν αν οι φωτο είναι πρόσφατες ή δεκαετίας. Μου απαντά ότι είναι τραβηγμένες προ τριετίας. ΟΚ μέχρι εδώ. Έλεγε επίσης ότι είναι σε διάσταση, με παιδιά ενήλικα, άντρες, αλλά ότι μένουν ακόμα στο σπίτι όλοι μαζί. Και επειδή την έχω πατήσει αμέτρητες φορές και για να ξέρω τί να περιμένω του πέταξα ένα «η γυναίκα σου το ξέρει ότι είστε σε διάσταση?». Με τη μία ξεμάτσαρε και εξαφανίστηκε. Μετά σου λέει άντρες… να μην έχουν το θάρρος να σου πουν είμαι παντρεμένος και θέλω απλά να ξενογαμήσω :jerking: , τί κότες θε μου. Υποθέτω ότι αν ήταν ευθύς, μπορεί να του καθόμουν αν τον γούσταρα πολύ
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.836
Κριτικές
8
Like
1.386
Πόντοι
216
Ματσάρω στο τίντερ με ένα τύπο που φαινόταν πολύ ωραίος, αλλά οι φωτογραφίες του δεν συνάδουν με την ηλικία που δηλώνει. Τον ρωτάω λοιπόν αν οι φωτο είναι πρόσφατες ή δεκαετίας. Μου απαντά ότι είναι τραβηγμένες προ τριετίας. ΟΚ μέχρι εδώ. Έλεγε επίσης ότι είναι σε διάσταση, με παιδιά ενήλικα, άντρες, αλλά ότι μένουν ακόμα στο σπίτι όλοι μαζί. Και επειδή την έχω πατήσει αμέτρητες φορές και για να ξέρω τί να περιμένω του πέταξα ένα «η γυναίκα σου το ξέρει ότι είστε σε διάσταση?». Με τη μία ξεμάτσαρε και εξαφανίστηκε. Μετά σου λέει άντρες… να μην έχουν το θάρρος να σου πουν είμαι παντρεμένος και θέλω απλά να ξενογαμήσω :jerking: , τί κότες θε μου. Υποθέτω ότι αν ήταν ευθύς, μπορεί να του καθόμουν αν τον γούσταρα πολύ
Μάλλον σε μπλόκαρε όταν κατάλαβε ότι είσαι πουστράκι που ψάχνεται να αρπάξει καμιά ψωλή σε dating και μπουρδελοσαιτ
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
52
Πόντοι
0
Πραγματικά ρε αγόρια, πείτε μου γιατί το κάνετε αυτό? Όταν μία ντόμπρα γυναίκα σας λέει ότι είναι μεν σε διάσταση (αλλά ότι προς το παρόν για χ,ψ λόγους δεν θέλει να χωρίσει), γιατί πρέπει να πείτε το ίδιο (ενώ είστε καραπαντρεμένοι και τρώτε και παντόφλα :bottom: αν η επιστροφή σπίτι αποκλίνει 15 λεπτά από την πρόβλεψη του google maps); Σας πίεσε καμμία να χωρίσετε; Ή το κάνετε για να σας ερωτευτεί και να γαμιέται καλα; Γιατί δεν λέτε τα πράγματα όπως έχουν, στα ίσια και ας αποφασίσει μόνη της τί θέλει να κάνει.
Αποψεις και απαντήσεις θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.410
Κριτικές
8
Like
11.234
Πόντοι
3.786
Δεν έχω υπάρξει παντρεμένος, οπότε ποτέ δεν είχα τέτοιο πρόβλημα.

Πολύ απλά οι γυναίκες που θέλουν σταθερή σχέση ,δε γουστάρουν τον παντρεμένο επειδή τις βλέπει όλες μόνο για ξεπέτα. Είναι και αυτές που ανησυχούν μην καταλήξουν σαν την άλλη στην Καλλιθέα που έφαγε το βιτριόλι στη μούρη.

Νομίζω η ερώτησή σου απαντιέται εύκολα.
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
52
Πόντοι
0
Μάλλον σε μπλόκαρε όταν κατάλαβε ότι είσαι πουστράκι που ψάχνεται να αρπάξει καμιά ψωλή σε dating και μπουρδελοσαιτ
Δεν είμαι πουστράκι και στο μπουρδελοσάιτ δεν είμαι για να βρω γκόμενο. Ακριβώς για αυτό περνάω την ώρα μου εδώ, γιατί δεν θέλω να μου την πέφτει ο καθένας και να να μου λέει τις γλοιώδεις ψευτιές που αναφέρω πιο πάνω. Επίσης, αν ήθελα να βρω γκόμενο θα το έκανα αλλού και όχι εδώ που οι περισσότεροι είναι καμένοι πελάτες μπουρδέλων όπως εσύ μάλλον. Τέλος, διασκεδάζω με τα χοντρά αστεία, περνάω την ώρα μου βλέποντας πώς πραγματικά σκέφτονται οι άντρες όταν μιλάνε μεταξύ τους και μερικές φορές τρολάρω όταν λένε μαλακίες (όπως εσύ π.χ.) :klapseee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom