Νέα

την καλυτερη πιπα σας την εχει κανει γκομενα η επαγγελματιας ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 230
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Η καλυτερη πιπα που μου εκαναν γενικως ειναι το 1999 απο την ελενα την κολομβιανα 1,70 το μωρο αλλα  ακομα να ξεχασω την πιπα που μου εκανε.
Πηρε 10 για 15 λεπτα και μου εκανε πιπα 1 ΩΡΑ ΚΑΙ μετα τις τον σφυριξα στα ορθια με τα ποδια πανω στο τραπεζι .Τελος ειδε το ρολοι και μου εκανε νοημα το παρακαναμε .Αλλα εαν δεν γουσταρε δεν θα το εκανε.Ακομα την θυμαμαι.
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
50
Πόντοι
606
Και ομως το καλυτερο στοματικο μου το εχει κανει μια πρωην η οποια ηταν πραγματικα ειναι αστερι σε αυτο το αθλημα. Γενικα ειχα ευχαριστηθει πολυ το σεξ με καθε τροπο καλυτερα απο επαγγελματια αλλα στα υπολοιπα ηταν απιστευτα κουραστικη απιστευτη γκρινια και απιστευτη ζηλια... δυστυχως δεν γινεται να εχεις μονο καλα στην ζωη!
 

Ivanof

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
27
Κριτικές
5
Like
99
Πόντοι
0
μέχρι 5 λεπτά επαγγελματίας.

εάν βάλουμε στο δείγμα και διάρκεια άνω των 5 λεπτών τότε Ιδιωτικής χρήσης στόμα.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.540
Κριτικές
4
Like
449
Πόντοι
36
απο σχετικη εμπειρια,τις καλυτερες πιπες τις κανουν οι μακροχρονιες γκομενες,γιατι στην πορεια μαθαινουν τι θες και πως το θες.ψηφαω κι εγω γκομενα :)
 

StrangeKindOfHuman

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
111
Like
531
Πόντοι
1.211
εισαι μπινες ευχομαι ολοι σας οι σκατοαντρες να βγαλετε καρκινο κ να ψοφησετε
Εσύ γιατί έχεις στραβώσει έτσι μανά μου; Αγαμίες; Περίοδος; Τι τρέχει; Πες μας έχουμε κατανόηση.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.050
Πόντοι
5.435
φυσικά επαγγελματίας, αλλά και μια γκόμενα που είχα από Χαλκίδα έκανε τρομερό μπουκιτσί, αφού ξεκίναγα από Αθήνα και πήγαινα εκεί μόνο και μόνο για την  πίπα της  :2funny:
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
9
Like
1.322
Πόντοι
216
εννοειται πως η ιδιωτικη πιπα ειναι καλυτερη.Αλλο πραμα..
 

nnikosss

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
145
Κριτικές
13
Like
86
Πόντοι
11
τις καλυτερες πιπες μια γκομενα απο τη Κυψελη 18 χρονων τοτε αυτη κι εγω 21. με πιπωνε στο αμαξι μετα παο 2-3 γαμησια. την εχυσα και συνεχισε για δευτερη και εγω αργουσα. πρεπει να τον ειχε στο στομα της χωρις να τον βγαλει πανω απο 1 ωρα χωρις υπερβολη. η γκομενα τα εδινε ολα στο σεξ γενικως
 

StrangeKindOfHuman

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
111
Like
531
Πόντοι
1.211
φυσικά επαγγελματίας, αλλά και μια γκόμενα που είχα από Χαλκίδα έκανε τρομερό μπουκιτσί, αφού ξεκίναγα από Αθήνα και πήγαινα εκεί μόνο και μόνο για την  πίπα της  :2funny:
Τελικά δεν είμαι ο μόνος που έτρωγα το χρήμα στην εθνική οδό για να γαμήσω και μονό.  :2funny:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.769
Κριτικές
183
Like
3.153
Πόντοι
8.535
καποιες απο τις γκομενες μου δεν το παιρνανε καθολου στο στομα...εγω δεν κανω τετοια κ λοιπες μαλακιες,μου λεγανε... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
κ το ειχα κ ξυρισμενο κ περιποιημενο το παπαρακι μου,αλλα ματαια.... :huh: :huh: :huh:
μια μαλιστα εκ των δυο, ηθελε να πηδιομαστε με κλειστο φως...ντρεποτανε για το σωμα της...κ δεν ηταν χοντρη,το αντιθετο μαλιστα... :uglystupid: :uglystupid:
αβυσσος η ψυχη της γυναικας.... :rolleyes:
παντως την καλυτερη πιπα μου την εκαναν pro,ενα μιλφ κ μια πιτσιρικα,εχω ακομα να θυμαμαι...απο τις γκομενες που ειχα,αυτες που τσιμπουκωναν δεν ειχαν ιδεα...μαλλον επεσα σε περιπτωσεις....
 

StrangeKindOfHuman

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
111
Like
531
Πόντοι
1.211
καποιες απο τις γκομενες μου δεν το παιρνανε καθολου στο στομα...εγω δεν κανω τετοια κ λοιπες μαλακιες,μου λεγανε... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
κ το ειχα κ ξυρισμενο κ περιποιημενο το παπαρακι μου,αλλα ματαια.... :huh: :huh: :huh:
μια μαλιστα εκ των δυο, ηθελε να πηδιομαστε με κλειστο φως...ντρεποτανε για το σωμα της...κ δεν ηταν χοντρη,το αντιθετο μαλιστα... :uglystupid: :uglystupid:
αβυσσος η ψυχη της γυναικας.... :rolleyes:
παντως την καλυτερη πιπα μου την εκαναν pro,ενα μιλφ κ μια πιτσιρικα,εχω ακομα να θυμαμαι...απο τις γκομενες που ειχα,αυτες που τσιμπουκωναν δεν ειχαν ιδεα...μαλλον επεσα σε περιπτωσεις....
Έτσι όπως τα λες είναι άβυσσος... Είχα γκόμενα που μου έδινε κώλο άνετα αλλά για πίπα ούτε κουβέντα. Αν και την καλύτερη πίπα δεν μου την πήρε επαγγελματίας πιστεύω ότι αν κάτσω να σκεφτώ ένα top10 τότε οι επαγγελματίες θα έχουν άνετα την νίκη.
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
Τις καλύτερες πιπες, επαγγελματιες cg φυσικά.

Θυμαμαι ακομα πισω στα τελη της δεκαετίας '90 μια ελληνιδα cg που συστηνόταν ως "βιβή" η οποια εκανε τρομερό τσιμπουκι ( φιλουσε και εγλειφε τα μπαλακια κλπ. )

Οι παλιοτεροι συναγωνιστες ισως να την θυμουνται.
 

z750

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
115
Like
32
Πόντοι
1
Γκομενα κλασεις ανωτερη απο επαγγελματια
 

Durocell

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2012
Μηνύματα
31
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
γκομενα  (χαζη οσο δεν παει)...αλλα απιστευτο deep throat

ναι παλι γκομενα πρωην που τρελενοταν να μου το γλυφει ακομα και οταν κοιμομουν χυσιματα στη μαπα και αντε γεια deep throat καταπλικτικο σε συνδιασμο με στησιμο στα 4 και να βλεπω τρελη κολαρα.. αναπολω ...


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom