Νέα

Τιμές εισόδου στα στριπτιτζάδικα κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billinio
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Μαγγες καλησπέρα σε όλους θέλω να αναφερθώ απο αυτο ένα τόσο μεγάλο site για το θέμα της Τιμής Εισόδου στα συγκεκριμένα μαγαζιά . Πολλά μαγαζιά εχουν σταθερό το 15αρι το όποιο κατα την γνώμη μου είναι ανεπίτρεπτο τέτοια εποχή και καλό θα ήταν να υπάρξει Μποικοτάζ σε αυτά τα μαγαζιά γιατί πιστεύω οτί εμείς βάζουμε τους κανόνες στην αγορά λευκής σαρκός σε ότι και αν προκειται στριπτιζ, κολομπαρα , στουντιο κλπ . Επιδή εχώ πάει και στην γειτονική Βουλγαρια εκεί η τιμές εισόδου είναι στα 5 ευρώ με ποτό πρεπεί σαν πελάτες να τους οθήσουμε πρός πτώση της εισόδου στα ίδια επιπέδα ακόμα και τα 10 είναι μια μέτρια τιμή επίσης και τα πριβε να πέσουν στα 40 ευρώ απο 50 που είναι στα περισσοτερα ενώ και στα στουντιο πρέπει να ακολουθήσουν τον ίδιο δρόμο δηλαδή 40 ευρώ και αυτο θα γίνει μονο με μποικοταζ απο εμας
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Καθημερινες ειναι 10 οσα εχουν 15 το σαββατοκυριακο(kinky,alkatraz,lido)αν και συμφωνω οτι θα πρεπει να πεσουν στα 10 ολες τις μερες οπως και οι χωροι που σε μερικα εχουν 11.
 
OP
OP
B

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Πρέπει όλες οι ημέρες να έχουν την ίδια είσοδο τα 5 ευρω πάνω που βάζουν Παρασκευη - Σαββατο είναι αισχροκερδια και θα πρέπει να εξαλιφθεί το φαινόμενο.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Πρέπει όλες οι ημέρες να έχουν την ίδια είσοδο τα 5 ευρω πάνω που βάζουν Παρασκευη - Σαββατο είναι αισχροκερδια και θα πρέπει να εξαλιφθεί το φαινόμενο.

πήγαινε μούσες....
 
OP
OP
B

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Αυτο κάνω κάτι φορές για να μάθουν όμως ο στόχος είναι να πέσουν και άλλο ακομα oλοι και οι Μusses το πριβε 50 το εχουν εμεις εδώ λεμε να γινει κάτι να μειωθουν όλα αυτά για μενα δηλαδή με 50 ευρώ ΜΑΧ ο πελάτης πρέπει να πίνει ποτό και να κάνει και το πριβέ μαζί αν δε η εισοδος πήγαινε στα 5 οπως στην Βουλγαρια θα μπορουσε να κάνει 1 διπλο χορό με 25 ευρω οσο για τα studio πολλά το εχουν πάει στα 40 και πρέπει παντου να γίνει το ίδιο
 

buffon13

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2010
Μηνύματα
21
Κριτικές
5
Like
80
Πόντοι
0
Παιδια συμφωνω.ειναι εγκληματικες οι τιμες εισοδου που εχουν..μπορει καποιος να δωσει μερικες ιδεες απο στριπτιτζαδικα με πολυ χαμηλες τιμες εισοδου?
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
φιλε ο,τι πληρωσεις παιρνεις.. στριπτιζαδικα με πολυ χαμηλες τιμες εισοδου οπως ρασπουτιν πρινσες ειναι για τον πεοντα, κατα τη γνωμη μου παντα, με χαμηλο επιπεδο κορασιδων.. αν σε σενα αρκουν τη βγαζεις μια χαρα και οικονομικα..
 

buffon13

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2010
Μηνύματα
21
Κριτικές
5
Like
80
Πόντοι
0
Κοιτα καταλαβαινω τι λες αλλα η εμπειρια μου μου εχει δειξει οτι και τα μετρια στριπτιτζαδικα θα εχουν μια-δυο κουκλαρες.ουτως ή αλλως για μια παω στο στριπτιτζαδικο, δεν παιρνω 10 χορους-πριβε.προτιμω λοιπον να μην δωσω 10-15 και να παρω ενα χορο παραπανω...το ρασπουτιν τι εισοδο εχει?
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
φιλε ο,τι πληρωσεις παιρνεις.. στριπτιζαδικα με πολυ χαμηλες τιμες εισοδου οπως ρασπουτιν πρινσες ειναι για τον πεοντα, κατα τη γνωμη μου παντα, με χαμηλο επιπεδο κορασιδων.. αν σε σενα αρκουν τη βγαζεις μια χαρα και οικονομικα..

Για μια (σύντομη) περίοδο κ το Kinky είχε ρίξει την είσοδο στα 10 αν δεν με κερατώνει η μνήμη μου αλλά την ξανανέβασε μετά...μήπως τα παληκάρια μέτρησαν τα κουκιά κ είδαν ότι είτε με χαμηλότερη πόρτα είτε με ψηλότερη, πάνω-κάτω ο ίδιος αριθμός ατόμων πέρναγε το κατώφλι του καταστήματος, οπότε την ξανα-ανέβασαν..?

Αυτό βέβαια πριν 1+ χρόνο..τώρα..? ;)
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Κοιτα καταλαβαινω τι λες αλλα η εμπειρια μου μου εχει δειξει οτι και τα μετρια στριπτιτζαδικα θα εχουν μια-δυο κουκλαρες.ουτως ή αλλως για μια παω στο στριπτιτζαδικο, δεν παιρνω 10 χορους-πριβε.προτιμω λοιπον να μην δωσω 10-15 και να παρω ενα χορο παραπανω...το ρασπουτιν τι εισοδο εχει?

10 τα Σ-Κ κ 8 τις καθημερινές...από το Princess έχω άνω του έτους να περάσω κ δεν ξέρω..
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
Κοιτα καταλαβαινω τι λες αλλα η εμπειρια μου μου εχει δειξει οτι και τα μετρια στριπτιτζαδικα θα εχουν μια-δυο κουκλαρες.ουτως ή αλλως για μια παω στο στριπτιτζαδικο, δεν παιρνω 10 χορους-πριβε.προτιμω λοιπον να μην δωσω 10-15 και να παρω ενα χορο παραπανω...το ρασπουτιν τι εισοδο εχει?
το καλοκαιρι ειχε 5 ευρω φοιτητικο-ανεργο-φανταρικο
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
Καθημερινες ειναι 10 οσα εχουν 15 το σαββατοκυριακο(kinky,alkatraz,lido)αν και συμφωνω οτι θα πρεπει να πεσουν στα 10 ολες τις μερες οπως και οι χωροι που σε μερικα εχουν 11.
το αλκατραζ καθημερινη εχει 15 και φοιτητικο τσαμπα και πληρωνεις το ποτο μεσα 10
το σταρ καθημερινη εχει επισης 15 με ενα γυναινειο ποτο δωρο
για κινκυ και ριτορνο δεν ξερω
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
Για μια (σύντομη) περίοδο κ το Kinky είχε ρίξει την είσοδο στα 10 αν δεν με κερατώνει η μνήμη μου αλλά την ξανανέβασε μετά...μήπως τα παληκάρια μέτρησαν τα κουκιά κ είδαν ότι είτε με χαμηλότερη πόρτα είτε με ψηλότερη, πάνω-κάτω ο ίδιος αριθμός ατόμων πέρναγε το κατώφλι του καταστήματος, οπότε την ξανα-ανέβασαν..?

Αυτό βέβαια πριν 1+ χρόνο..τώρα..? ;)
πολυ πιθανον.. επισης μπορει να θελουν να απευθυνονται σε πιο ματσο πελατες κι οχι τζαμπατζηδες που μπαινουν και απλα βλεπουν
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
λογικά για να μην ρίχνουν τις τιμές πρέπει να γίνεται χαμός σ αυτά τα μαγαζιά!!! άσε βέβαια που δεν κόβουν και αποδείξεις...

άρα λεφτά υπάρχουν!!!!!!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.055
Κριτικές
178
Like
39.676
Πόντοι
21.896
μαγκες επειδη διαμενω βουλγαρια τα τελευταια 15 χρονια σχεδον και ανεβωκαταβαινω συχνα και εκει ριξαν τις τιμες τα κολ γκιρλ απο 50 ευρω σε 25 ευρω και με γυμνο τσιμπουκι και μαλιστα παρακαλανε!!!!ενω πριν 1 χρονο ηταν ολες ακατεβατα 40-50 ευρω τωρα λογω οικονομικης κρισης κανανε ψαλιδια και τα στιπτιζαδικα ριξαν τις τιμες πολυ και μαλιστα σου κανουν εξτρα περιποιησεις οι κοπελες για να σε κερδισουν σαν πελατη!!!ενω πριν 1-2 χρονια ειχαν γινει βεντετες οι πορνες αλλα με την πτωση της ζητησης και την ανοδο της παγκοσμιας ανεργιας πεσαν εκει οι τιμες παρα πολυ  τουλαχιτον για τις περιεχες οπου μενω σταρα ζαγορα φιλιππουπολη και χασκοβο. ασε ποθ πολλες για να ρηξουν τις τιμες αναγκαζονται και γινονται ανεξαρτητες χωρις νταβατζη πανω αποτο κεφαλι τους!!! μεσα σε μια εβδομαδα επεσα σε τρεις οπου εκαναν σκοντο στα 25 ευρω συν 5 ευρω ξενοδοχειο οπου δοθλευαν σε στριπτιζ το βραδυ αλλα την ημερα εκαναν βιζιτες!!!!και χωρις να το ζητησω και ακαποτο τσιμπουκι!!!αρα  εμεις ρυθμιζουμε τιμες και πρεπει να προσεχουμε και να μην υποχωρουμε!!και κατι αλλο καλο ειναι επειδη μιλμε για αγραιο ερωτα να διαπραγματευομαστε πρωτου μπουμε σε κωλομπαρο στριπτιτζαδικο και ειτε με κολ γκιρλ!!σε αυτο δεν εχει ντροπη!!
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
λογικά για να μην ρίχνουν τις τιμές πρέπει να γίνεται χαμός σ αυτά τα μαγαζιά!!! άσε βέβαια που δεν κόβουν και αποδείξεις...

άρα λεφτά υπάρχουν!!!!!!
μην το λες, καθημερινες εχει πεσει μεγαλη αναδουλεια..
 

Gianpaolo

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2011
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1
Για μια (σύντομη) περίοδο κ το Kinky είχε ρίξει την είσοδο στα 10 αν δεν με κερατώνει η μνήμη μου αλλά την ξανανέβασε μετά...μήπως τα παληκάρια μέτρησαν τα κουκιά κ είδαν ότι είτε με χαμηλότερη πόρτα είτε με ψηλότερη, πάνω-κάτω ο ίδιος αριθμός ατόμων πέρναγε το κατώφλι του καταστήματος, οπότε την ξανα-ανέβασαν..?

Αυτό βέβαια πριν 1+ χρόνο..τώρα..? ;)

Τον Σεπτεμβρη που ειχα παει μια πέμπτη είχε 10 ευρω η εισοδος. Νομιζω οτι το ειχαν 15 μονο παρασκευή και σαββατο.
Δεν ξερω αν το άλλαξαν παλι.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
μαγκες επειδη διαμενω βουλγαρια τα τελευταια 15 χρονια σχεδον και ανεβωκαταβαινω συχνα και εκει ριξαν τις τιμες τα κολ γκιρλ απο 50 ευρω σε 25 ευρω και με γυμνο τσιμπουκι και μαλιστα παρακαλανε!!!!ενω πριν 1 χρονο ηταν ολες ακατεβατα 40-50 ευρω τωρα λογω οικονομικης κρισης κανανε ψαλιδια και τα στιπτιζαδικα ριξαν τις τιμες πολυ και μαλιστα σου κανουν εξτρα περιποιησεις οι κοπελες για να σε κερδισουν σαν πελατη!!!ενω πριν 1-2 χρονια ειχαν γινει βεντετες οι πορνες αλλα με την πτωση της ζητησης και την ανοδο της παγκοσμιας ανεργιας πεσαν εκει οι τιμες παρα πολυ  τουλαχιτον για τις περιεχες οπου μενω σταρα ζαγορα φιλιππουπολη και χασκοβο. ασε ποθ πολλες για να ρηξουν τις τιμες αναγκαζονται και γινονται ανεξαρτητες χωρις νταβατζη πανω αποτο κεφαλι τους!!! μεσα σε μια εβδομαδα επεσα σε τρεις οπου εκαναν σκοντο στα 25 ευρω συν 5 ευρω ξενοδοχειο οπου δοθλευαν σε στριπτιζ το βραδυ αλλα την ημερα εκαναν βιζιτες!!!!και χωρις να το ζητησω και ακαποτο τσιμπουκι!!!αρα  εμεις ρυθμιζουμε τιμες και πρεπει να προσεχουμε και να μην υποχωρουμε!!και κατι αλλο καλο ειναι επειδη μιλμε για αγραιο ερωτα να διαπραγματευομαστε πρωτου μπουμε σε κωλομπαρο στριπτιτζαδικο και ειτε με κολ γκιρλ!!σε αυτο δεν εχει ντροπη!!

  Για προσπάθησε να διαπραγματευτείς τιμή με κωλ γκερλ.... Η κάθε κοπέλα κοστολογεί τον εαυτό της μόνη της. Κι αν της έχει κολλήσει μία τιμή στο μυαλό της, δεν της το βγάζεις ούτε με τυρμπουσόν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom