Νέα

Τηλεκυβος,τηλεκρεμαλα κι αλλες αηδιες της TV

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickpie2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπαρχουν ανθρωποι που πιστευουν οντως οτι οι γραμμες ειναι αληθινες;;;

  • Φυσικα εχω παρει πολλες φορες απλα ειμαι ατυχος

    Ψήφοι: 11 26,2%
  • Η μανα μου

    Ψήφοι: 8 19,0%
  • Ο Μενιος

    Ψήφοι: 15 35,7%
  • Ολοι οι Ελληνες

    Ψήφοι: 6 14,3%
  • Εγω

    Ψήφοι: 2 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    42
OP
OP
nickpie2008

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.379
Πόντοι
506
Nickpie....Κατάλαβα...έχεις πρόβλημα κι'εσύ ! άντε καλό απόγευμα...
Ε ναι οταν εχει καποιος διαφορετικη αποψη με επιχειρηματα και χωρις να λεει αλλα τη μια κι αλλα την αλλη εχει προβλημα φυσικα...
Κι εννοειται για να μην το ξεχασω πως δεν κοροιδευει γεροντακια η φιλη σου γιατι το παιχνιδι που κανει στο Εtv δεν ειναι σαν τα απατεωνιστικα του Αντ1 κι εννοειται δεν ειναι κακο screenαρει η εταιρεια τα τηλεφωνηματα με τις απαντησεις αφου ετσι κι αλλιως δεν τις μαθαινει και φυσικα δεν ειναι κακο να εχει απαντησει καποιος τη λεξη αλλα να μην ανακοινωνεται και να συνεχιζονται τα τηλεφωνηματα..
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Μη τσακώνεστε δεν υπάρχει λόγος.

Είναι υποχρεωμένοι να έχουν αναρτημένους τους όρους, και η ανάρτηση μιας απ' αυτές τις μαλακίες είναι εδώ:


Εγώ όποτε ζαπάρω, σ' αυτή τη μαλακία πέφτω. Της "Topaggi".

Άλλο θέλω να ρωτήσω όμως, εσύ, κολλητέ της πιτσιρίκας που κουνιέται και ξελαρυγγιάζεται "παρουσιάζοντας" την εκπομπή (αν ξέρεις):
[size=12pt]Τι μεροκάματο της δίνουν?[/size]
Σίγουρα έχει κάποια ικανότητα, δεν είναι του πεταματού.

Σήμερα στο "Ε" η λέξη ήταν "ΚΟΥΤΣΟΜΟΥΡΑ", και κάποια από Θεσ/κη το κέρδισε (4.000).

Στους όρους λέει ότι τα λεφτά τα παίρνει ο νικητής σε 8-10 βδομάδες μετά την εκπομπή.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Πριν λίγο στο Αρτ η σωστή λέξη ηταν "σφουγγαρίστρα" και πήρε μια και είπε "σφουγγάρια"  :jerking:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Μη τσακώνεστε δεν υπάρχει λόγος.

Είναι υποχρεωμένοι να έχουν αναρτημένους τους όρους, και η ανάρτηση μιας απ' αυτές τις μαλακίες είναι εδώ:


Εγώ όποτε ζαπάρω, σ' αυτή τη μαλακία πέφτω. Της "Topaggi".

Άλλο θέλω να ρωτήσω όμως, εσύ, κολλητέ της πιτσιρίκας που κουνιέται και ξελαρυγγιάζεται "παρουσιάζοντας" την εκπομπή (αν ξέρεις):
[size=12pt]Τι μεροκάματο της δίνουν?[/size]
Σίγουρα έχει κάποια ικανότητα, δεν είναι του πεταματού.

Σήμερα στο "Ε" η λέξη ήταν "ΚΟΥΤΣΟΜΟΥΡΑ", και κάποια από Θεσ/κη το κέρδισε (4.000).

Στους όρους λέει ότι τα λεφτά τα παίρνει ο νικητής σε 8-10 βδομάδες μετά την εκπομπή.

Τι μεροκάματο παίρνει ? Ακριβώς δεν ξέρω, αλλά τόσο ώστε  να ζει αξιοπρεπώς.  Τα παιχνίδια γυρίζονται στη Γερμανία και ζει πλέον μόνιμα εκεί γιατί εδώ δεν έχει πολλές δουλειές ως μοντέλο...
 
OP
OP
nickpie2008

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.379
Πόντοι
506
Μη τσακώνεστε δεν υπάρχει λόγος.

Είναι υποχρεωμένοι να έχουν αναρτημένους τους όρους, και η ανάρτηση μιας απ' αυτές τις μαλακίες είναι εδώ:


Εγώ όποτε ζαπάρω, σ' αυτή τη μαλακία πέφτω. Της "Topaggi".

Άλλο θέλω να ρωτήσω όμως, εσύ, κολλητέ της πιτσιρίκας που κουνιέται και ξελαρυγγιάζεται "παρουσιάζοντας" την εκπομπή (αν ξέρεις):
[size=12pt]Τι μεροκάματο της δίνουν?[/size]
Σίγουρα έχει κάποια ικανότητα, δεν είναι του πεταματού.

Σήμερα στο "Ε" η λέξη ήταν "ΚΟΥΤΣΟΜΟΥΡΑ", και κάποια από Θεσ/κη το κέρδισε (4.000).

Στους όρους λέει ότι τα λεφτά τα παίρνει ο νικητής σε 8-10 βδομάδες μετά την εκπομπή.
Κι εννοειται πως τη βρηκε στο "κλεισιμο" της εκπομπης...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom