Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.893

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
δεν παει ετσι ρε,
αν εμεις οι αντρες κομπλάρουμε μια φορα να κανουμε την αρχη, οι γυναικες κομπλαρουν 10
Πρόβλημά τους.
Δεν μπορεί όπου τις βολεύει να έχουμε ισότητα και όπου δεν τις βολεύει να μην έχουμε και όλο το βάρος να πέφτει στον άντρα.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.108
Like
2.933
Πόντοι
506
Εγω ξερω μια ωραια γκομενα ταμία σε σουπερ μαρκετ η οποία ειναι τραυλη. Φυσικα εννοείται οτι εχει γκόμενο.
 

Atos36

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2017
Μηνύματα
22
Κριτικές
6
Like
106
Πόντοι
0
Για αρχη ανοιξτε κουβεντα στο συντομο διαστημα που θα χτυπάει τα πράγματα. Ρωτηστε όνομα κ τα σχετικα. Μια-δυο τρεις, ζητήστε κ facebook
Την ώρα που χτυπάει πράγματα στο ταμείο, με την Προϊστάμενη δίπλα δεν σου δίνει Facebook καμία! Θα δοκιμάσω χαρτάκι με τηλ, η θα ζητήσω κάτι σπάνιο σε προϊόν για να την ξεμοναχιασω
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πρόβλημά τους.
Δεν μπορεί όπου τις βολεύει να έχουμε ισότητα και όπου δεν τις βολεύει να μην έχουμε και όλο το βάρος να πέφτει στον άντρα.
δεν είναι πρόβλημα τους
δικο μας πρόβλημα είναι
γιατι εμεις καυλωνουμε καθε μερα και θελουμε να γαμησουμε.
αυτες και 3 χρονια χωρις σχεση να ειναι δεν τους νοιαζει. καυλωνουν που αγορασαν καινουριο φορεματακι στις εκπτωσεις
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Κι εμένα μια ταμίας μου είχε ανοίξει κουβέντα σχετικά με κάτι που αγόρασα, οπότε σκέφτηκα ότι μάλλον ψιλογουστάρει. Την επόμενη φορά την είδα να είναι φιλική με άλλον πελάτη. Τότε σκέφτηκα ότι παίζει να είναι φιλική με όλους και να μη γουστάρει κανέναν. Ή μπορεί και να γουστάρει κανά δυο, αλλά δεν μπορώ να μυρίζω τα νύχια μου. Έτσι έγραψα στα @@ μου το σκηνικό.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
δεν είναι πρόβλημα τους
δικο μας πρόβλημα είναι
γιατι εμεις καυλωνουμε καθε μερα και θελουμε να γαμησουμε.
αυτες και 3 χρονια χωρις σχεση να ειναι δεν τους νοιαζει. καυλωνουν που αγορασαν καινουριο φορεματακι στις εκπτωσεις
Ή παντού ισότητα ή ο καθένας θα έχει το βιολογικό του ρόλο. Οπότε αφού ήθελαν ισότητα, ας φάνε ισότητα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δεν υποφερουν αυτές ρε το ειπαμε εμεις υποφέρουμε όταν και οι δυο μας ειμαστε χωρις σχεση και σεξ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εμείς ευτυχώς έχουμε και τις πουτάνες.
όταν οι γυναικες εχουν τζαμπα το 90% των αντρων
και εμεις εχουμε τζαμπα το 10% των γυναικων

δεν το λες "ευτυχως" που πρεπει να δωσεις ένα μεροκαματο για να γαμησεις.
και η μιση ελλαδα είναι μακρια από μπουρδελα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
όταν οι γυναικες εχουν τζαμπα το 90% των αντρων
και εμεις εχουμε τζαμπα το 10% των γυναικων

δεν το λες "ευτυχως" που πρεπει να δωσεις ένα μεροκαματο για να γαμησεις.
και η μιση ελλαδα είναι μακρια από μπουρδελα.
Έχεις δίκιο. Οι γυναίκες έχουν καταφέρει να έχουν ίσα δικαιώματα με τους άντρες, για να μην πω περισσότερα, και ταυτόχρονα το προνόμιο να μη χρειάζεται να ρίξουν τα μούτρα τους να προσεγγίσουν και να ρισκάρουν να φάνε χυλόπιτα. Πάλι καλά βρισκόμαστε στην υπόλοιπη μισό Ελλάδα όπου είμαστε κοντά στα μπουρδέλα.
 

poutsoskabilos2018

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
168
Like
92
Πόντοι
1
όταν οι γυναικες εχουν τζαμπα το 90% των αντρων
και εμεις εχουμε τζαμπα το 10% των γυναικων

δεν το λες "ευτυχως" που πρεπει να δωσεις ένα μεροκαματο για να γαμησεις.
και η μιση ελλαδα είναι μακρια από μπουρδελα.

σωστός
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.526
Like
13.521
Πόντοι
3.656
Αφήστε και εγώ το ίδιο θέμα έχω, μου αρέσει μια ταμίας σε σουπερμάρκετ, αλλά δεν ξέρω πως να την προσεγγίσω! Η ίδια με καρφώνει και μου χαμογελάει, αλλά δεν μπορώ να την πετύχω κάπου μόνη της! Και μάλιστα οι καρακαξες οι συνάδελφοί της όταν στηνομαι στο ταμείο της για ψιλομιλησω λίγο ,μου λένε ελάτε από εδώ μην περιμένετε, μου κάνουν και χαλάστρα τα μπάζα!

Έλα!!!!! Αλήθεια οι Ελεηνίδες προσπαθούν να κάνουν ζημιά σε κάποια άλλη ; Δεν το πιστεύω!!!!!
 

Συνημμένα

  • ΠΕΦΤΩ_ΑΠΟ_ΣΥΝΝΕΦΑ.png
    ΠΕΦΤΩ_ΑΠΟ_ΣΥΝΝΕΦΑ.png
    99,7 KB · Εμφανίσεις: 35
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.526
Like
13.521
Πόντοι
3.656
Έχεις δίκιο. Οι γυναίκες έχουν καταφέρει να έχουν ίσα δικαιώματα με τους άντρες, για να μην πω περισσότερα, και ταυτόχρονα το προνόμιο να μη χρειάζεται να ρίξουν τα μούτρα τους να προσεγγίσουν και να ρισκάρουν να φάνε χυλόπιτα. Πάλι καλά βρισκόμαστε στην υπόλοιπη μισό Ελλάδα όπου είμαστε κοντά στα μπουρδέλα.

Είναι δυνατόν να είσαι τόσο ανενημέρωτος που να πιστεύεις ότι έχουμε ίσα δικαιώματα; Ποιο φύλο παίρνει νωρίτερα σύνταξη; Ποιο φύλο θα πάρει την επιμέλεια των παιδιών κατά 99% μετά από διαζύγιο; Ποιο φύλο θα μπει εδώ και αιώνες μέσα στα ορυχεία για να βγάλει το κάρβουνο και τα κάθε είδους μεταλλεύματα; Ποιο φύλο θα δουλέψει στις πλατφόρμες εξόρυξης πετρελαίου και φυσικού αερίου; Ποιο φύλο θα καθαρίσει τα φρεάτια; Ποιο φύλο θα δουλέψει εναερίτης στη ΔΕΗ; Ποιο φύλο θα δουλέψει στα χυτήρια των μετάλλων; Ποιο φύλο έχει το 96% των θανατηφόρων ατυχημάτων; 
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.337
Κριτικές
15
Like
5.874
Πόντοι
1.496
Μηπως ετσι δεν ηταν παντα; Θυμαμαι στη ταινια "Θα σε κανω βασιλισσα", λεει σε καποια φαση η γυναικα του Βεγγου Νικη Λιναρδου,<Ναι, αλλα τις γυναικες τις ζουν οι αντρες τους>. Και ουτε παιδι δεν ειχαν για να ασχολειται.Απλως με τα χρονια και τη χειραφετηση και την ισοτητα, οι γυναικες θελουν να εξισωθουν με τους αντρες αλλα μονο στα δικαιωματα, οχι στις υποχρεωσεις. Κανονικα και με το νομο που λενε. Οπως ειπαν κι αλλοι, ολα δικα τους. Ισως ειναι στο μυαλο τους. Σαν να διαβαζει κανεις προφιλ 40αρας πικραμενης σε σαιτ γνωριμιων που ζηταει τον ουρανο με τα αστρα που ειναι σιγουρη οτι η ζωη θα της φερει οπωσδηποτε γιατι το "δικαιουται¨.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.319
Πόντοι
1.706
Είναι δυνατόν να είσαι τόσο ανενημέρωτος που να πιστεύεις ότι έχουμε ίσα δικαιώματα; Ποιο φύλο παίρνει νωρίτερα σύνταξη; Ποιο φύλο θα πάρει την επιμέλεια των παιδιών κατά 99% μετά από διαζύγιο; Ποιο φύλο θα μπει εδώ και αιώνες μέσα στα ορυχεία για να βγάλει το κάρβουνο και τα κάθε είδους μεταλλεύματα; Ποιο φύλο θα δουλέψει στις πλατφόρμες εξόρυξης πετρελαίου και φυσικού αερίου; Ποιο φύλο θα καθαρίσει τα φρεάτια; Ποιο φύλο θα δουλέψει εναερίτης στη ΔΕΗ; Ποιο φύλο θα δουλέψει στα χυτήρια των μετάλλων; Ποιο φύλο έχει το 96% των θανατηφόρων ατυχημάτων; 
οι γυναικες ειχαν καποτε ισα δικαιωματα. Πλεον εχουν πολυ περισσοτερα.
Μετα απο καποιους μηνες που θα εχει μεινει εγκυος απο σενα ειναι στην διακριτικη της ευχερεια να σε καταστρεψει ηθικα,υλικα οικονομικα κοινωνικα.
Τοσο απλα.
Aυτη θα κρινει που,πως,ποτε,γιατι,αν κτλ
Ειναι σαν να πηγαινεις κατηγορουμενος στο δικαστηριο κ ο ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ σου ειναι ο ιδιος ο ΔΙΚΑΣΤΗΣ. Θα πραξει κ θα ερμηνευσει τα πραματα οοως αυτος θελει,ενω εσυ θα εισαι χαμενος απο χερι.

Η μονη λυση για να σωθεις ειναι να μην κανεις παιδια ,οποτε δεν εχεις λογο να κανεις κ γαμο. Με την μειωση του δυτικου πληθυσμου κ τις ορδες των αραβων που ερχονται κ γεννοβολανε εχοντας τα δικα τους ηθη κ εθιμα, θα ερθει συγχρονως κ η καταρευση του δυτικου πολιτισμου.


Μονη λυση η MGTOW medality
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.526
Like
13.521
Πόντοι
3.656
οι γυναικες ειχαν καποτε ισα δικαιωματα. Πλεον εχουν πολυ περισσοτερα.
Μετα απο καποιους μηνες που θα εχει μεινει εγκυος απο σενα ειναι στην διακριτικη της ευχερεια να σε καταστρεψει ηθικα,υλικα οικονομικα κοινωνικα.
Τοσο απλα.
Aυτη θα κρινει που,πως,ποτε,γιατι,αν κτλ
Ειναι σαν να πηγαινεις κατηγορουμενος στο δικαστηριο κ ο ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ σου ειναι ο ιδιος ο ΔΙΚΑΣΤΗΣ. Θα πραξει κ θα ερμηνευσει τα πραματα οοως αυτος θελει,ενω εσυ θα εισαι χαμενος απο χερι.
Η μονη λυση για να σωθεις ειναι να μην κανεις παιδια ,οποτε δεν εχεις λογο να κανεις κ γαμο. Με την μειωση του δυτικου πληθυσμου κ τις ορδες των αραβων που ερχονται κ γεννοβολανε εχοντας τα δικα τους ηθη κ εθιμα, θα ερθει συγχρονως κ η καταρευση του δυτικου πολιτισμου.
Μονη λυση η MGTOW medality

Ναι. Δε μπορούμε να νικήσουμε αυτό το σύστημα. Μόνο να αποσυνδεθούμε και να ανασυγκροτηθούμε, παρέα με ανθρώπους που μας δέχονται, χόμπυ και ενδιαφέροντα που μας γεμίζουν. Κι όσο για το σεξ, να είναι καλά οι σεξεργάτριες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom