Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 847 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.886

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
30 η καλυτερη ηλικια αλλα φευγει πολυυυυ γρηγορα. Πριν το καταλαβεις σαρανταρησες

Πλακα κανεις ρε τυπε;;; 41 ειμαι και νιωθω οτι ημουν 30 πριν......80 χρονια!!!
Και ειχα μαραζωσει ο μαλακας οταν μπηκα στα 30....
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
83
Πόντοι
16
Μιλησαν τωρα οι κομπλεξικες Ελληνιδες..........

Αντε μωρε απο εκει.........
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Ουσιαστικά οι γυναίκες μέσα στο βίντεο ήταν το εξής:

Έβγαλε η μύγα κώλο κι έχεσε τον κόσμο όλο!
 

genaral

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
377
Like
50
Πόντοι
1
αλλη μια ωραια ιστορια.γκομενα που τα ειχα πριν 15 χρονια και με τη οποια χωρισαμε ψιλοτσακωμενοι εβαλε φιλο να την συναντησω.και μου λεει οτι θελει να τα ξαναφτιαξουμε αν και ειναι ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΠΑΙΔΙ.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
αλλη μια ωραια ιστορια.γκομενα που τα ειχα πριν 15 χρονια και με τη οποια χωρισαμε ψιλοτσακωμενοι εβαλε φιλο να την συναντησω.και μου λεει οτι θελει να τα ξαναφτιαξουμε αν και ειναι ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΠΑΙΔΙ.

Σε γυναίκες σαν κι αυτή να τους πέσει πάνω ο Απολυών...
 

Peel p50

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2017
Μηνύματα
104
Like
18
Πόντοι
1
αλλη μια ωραια ιστορια.γκομενα που τα ειχα πριν 15 χρονια και με τη οποια χωρισαμε ψιλοτσακωμενοι εβαλε φιλο να την συναντησω.και μου λεει οτι θελει να τα ξαναφτιαξουμε αν και ειναι ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΠΑΙΔΙ.
Τύπε η καλύτερή σου είναι:τι φτιάξιμο,αγάμητη είναι και πήδημα θέλει.
Και λέω η καλύτερή σου γιατί λόγω γάμου και κυρίως λόγω παιδιού ο χρόνος της είναι μετρημένος και δεν θα σε πρήζει με τα γνωστά μιας κλασσικής γκόμενας, τηλέφωνα κάθε μισή ώρα,"που είσαι" "τι κάνεις" "γιατι αργείς".
Της πουλάς λίγο μη σου πω και καθόλου αίσθημα και αν σ'αρεσει κιόλας εξασφαλισες τζάμπα πήδημα και ταυτόχρονα μπορείς να'χεις και άλλη.
Χαμπάρι δεν θα πάρει.
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Μιλησαν τωρα οι κομπλεξικες Ελληνιδες..........

Αντε μωρε απο εκει.........

Ουσιαστικά οι γυναίκες μέσα στο βίντεο ήταν το εξής:

Έβγαλε η μύγα κώλο κι έχεσε τον κόσμο όλο!

τα πιο πολλα ηταν να είναι ψευτης και να μην μπορει να μιλησει σε μια γυναικα.  :jerking: :jerking: :jerking:
εγω οσες φορες επιασα κουβεντα σε γυναικα και ημουν ειλικρινης πηρα τα αρχιδια μου.
ο συνδιασμος για να μου κατσουν παντα ηταν μπιρι μπιρι στο ψεμα

Σιγά ρε μάγκες, τι είπαν πια τα κορίτσια στο βίντεο; :grin: Κάτσε να ρίξουμε κανένα βλέφαρο...

>Εγωισμός
>Εξωτερική εμφάνιση
>Δεν έχουν λόγο
>Πουλί

kyxe0Zf.gif
 

Peel p50

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2017
Μηνύματα
104
Like
18
Πόντοι
1

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ειδατε τι ειπε η μια; Οτι πανε με πολλες και τις κοροιδευουν. Το οποιο αποδεικνυει οτι τετοιους αντρες επιλεγουν για συντροφους. Αυτους που πανε με πολλες. Το 85% των ανδρων που πασχει απο αγαμια ουτε το υπολογιζουν.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.308
Κριτικές
15
Like
5.829
Πόντοι
1.496
Ειδατε τι ειπε η μια; Οτι πανε με πολλες και τις κοροιδευουν. Το οποιο αποδεικνυει οτι τετοιους αντρες επιλεγουν για συντροφους. Αυτους που πανε με πολλες. Το 85% των ανδρων που πασχει απο αγαμια ουτε το υπολογιζουν.
Αρα εχει δικο ο Πικερ,καλο ειναι να λεμε οτι πηγαινουμε εστω στα μπουρδελα με δεκαδες γυναικες.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Ειδατε τι ειπε η μια; Οτι πανε με πολλες και τις κοροιδευουν. Το οποιο αποδεικνυει οτι τετοιους αντρες επιλεγουν για συντροφους. Αυτους που πανε με πολλες. Το 85% των ανδρων που πασχει απο αγαμια ουτε το υπολογιζουν.

Υπερβολικό το 85%.Δηλαδή μόνο το 15% γαμάει στην Ελλάδα;Υπάρχουν πολλοί παντρεμένοι και σχεσάκηδες που έχουν έστω ένα μουνί διαθέσιμο και δεν θεωρούνται αγάμητοι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Σιγά ρε μάγκες, τι είπαν πια τα κορίτσια στο βίντεο; :grin: Κάτσε να ρίξουμε κανένα βλέφαρο...

>Εγωισμός
>Εξωτερική εμφάνιση
>Δεν έχουν λόγο
>Πουλί

kyxe0Zf.gif
ΑΚΡΙΒΩΣ.
ας τα δουμε ένα ένα.

εγωισμος-για να την πεσει καποιος σε μια, εχει ηδη ριξει τον εγωισμο του και εχει παει να της μιλησει. ποσες γυναικες το κανουν αυτό? αρα αφου εμεις ριχνουμε 10 φορες τον εγωισμο μας και παμε και μιλαμε σε 10 γκομενες αυτές που δεν πανε να μιλησουν σε κανεναν ομορφο τι μιλανε για εγωισμο?????

εξωτερικη εμφανιση-τι λετε ρε? ασχημος εφοπλιστης μενει χωρις γκομενα? μας δουλευετε? ξερω πολλους φιλους εμφανισημους αντικειμενικα, ψηλοι, λεπτοι ή γυμνασμένοι, γαλανοματιδες, ΑΓΑΜΗΤΟΙ. το αναποδο όταν εσυ κυρα κουλα δεν μου καθοσουν όταν ημουν 18 χρονων με κοιλιακους φετες και σωμα μποντυ-μπιλτερ αλλα μου καθησες όταν εγινα 100 κιλα για ποια εμφανιση μας λετε ότι θελετε? και ο ριτσαρντ γκηρ να σας πλησιασει αν είναι ΜΟΥΓΓΟΣ θα τον χυλοπιτιασετε. για εφημερη σχεση θελετε λεγειν για μονιμη πορτοφολι-κανονας. και δεν εννοω ακρα αλλα ενας ανεργος δεν είναι επιλεξιμος γαμπρος αντίθετα η ανεργη γυναικα δεν εχει πρόβλημα να γινει νυφη.

δεν εχουν λογο- οι γυναικες μιλανε 6 φορες περισσοτερο από τους αντρες, αρα σε ποσοτητα λογου βιολογικα δεν είναι ευκολο να τις συναγωνιστούμε. σε ποιοτητα? τι μαλακιες λενε οι γυναικες δεν εχουν καμμια σχεση με τον ορθολογισμο τον αντρων. για αυτό και τα υποτυπωδη ποσοστα των γυναικων στις θετικες επιστημες.

πουλι-δηλαδη τι? κυριολεκτικα? δεν τους αρεσει το σχημα του πουλιου μας? ας δηλωσουν λεσβιες τοτε δεν συζητάμε για αυτές.
μεταφορικα? δηλαδή θελουν ενας αντρας να είναι μπρουταλ και κυνηγος και να εχει τις ορμες του για ΑΥΤΕΣ αλλα με το που θα γινει γκομενος τους ξαφνικα να εξαφανιστουν οι ορμονες του για τις υπολοιπες γυναικες και να μην γυρναει το κεφαλι αν περασει μια ομορφη στο δρομο?

οι μονες που απαντησαν ειληκρινα και τις βγαζω το καπελο είναι αυτές που ειπαν λεφτα ή να μην είναι τσιγγούνης. ετσι δειχνει στην σημερινη εποχη ο αντρας ότι εχει την δυναμη να συντηρησει αυτην και τα παιδια που θα φερουν στον κοσμο. τα μπρατσα που ειχαν οι προτογονοι εγιναν πορτοφολια, στα αλλα ειδη τσακωνονται με την δυναμη τα αρσενικα για το ζευγαρωμα, η δυναμη για τον ανθρωπο πλεον είναι το χρημα.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
λοιπον εχθες γνωρισα ενα παλικαρι που ειναι στο 15%

καταλαβατε που τον γνωρισα ,το θεμα ειναι οτι πηγε εκει οχι απο αγαμια αλλα για ποικιλια και γιατι ηθελε κωλο

αλλα μαγκες μου ολα τα γκομενακια που σας χυλοπιτιαζουν στο μπαρ στο τελος ξεμουνιαζονταν με αυτον


τελικα μαλλον ισχυει αυτο το ποσοστο :grin:
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
λοιπον εχθες γνωρισα ενα παλικαρι που ειναι στο 15%

καταλαβατε που τον γνωρισα ,το θεμα ειναι οτι πηγε εκει οχι απο αγαμια αλλα για ποικιλια και γιατι ηθελε κωλο

αλλα μαγκες μου ολα τα γκομενακια που σας χυλοπιτιαζουν στο μπαρ στο τελος ξεμουνιαζονταν με αυτον


τελικα μαλλον ισχυει αυτο το ποσοστο :grin:
Τύπε ορισμένες Ελλεηνιδες είναι ικανές να χυλοπιτιαζουν κι αυτούς ειδικά αν είχαν άσχημη εξέλιξη στη σχέση τους με παρόμοιας εμφάνισης τύπο. Επίσης, αυτοί δεν είναι πάντα διαθέσιμοι για όλες και οι γαλοτσες οι Ελληνίδες μένουν μόνες τους,..... οι κα(η)μένες !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom