Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Άγιε μου, δεν γνωρίζω...με απωθεί το τόσο ασπρουλιάρικο- ξεπλυμένο δέρμα που έχουν οι κοκκινομάλλες και ουδέποτε είχα εμπειρία
...ευκαιρια...παρε νανσυ απο τα καταστηματα των μασαζ...κοκκινομαλλα,με φακιδες...
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
Τα ειχα με ελληνιδα κοκκινομαλλα φυσικη , καταλευκη επιδερμιδα μπλε ματι και φοβερη κωλαρα.Και οι δυο 22 ετων τοτε.
Δυστηχως ειχε θεμα με την καθαριοτητα.Το μουνι της μυριζε λογω απλυσιάς .Εμπαινε στο μπανιο 5:00 και εβγαινε 5:01 εριχνε λιγο νερακι και οκ ουτε σαπουνι ουτε τιποτα.
Επειδη δεν ηθελα να της πω οτι μυριζει τσισακια το μουνι της προσπαθουσα να διορθωσω την κατασταση με αλλους τροπους.
Οταν ξεκινουσε να με αγκαλιαζει πχ της ελεγα ''Μωρο μου παμε για μπανακι?Αυτην με το που μπαιναμε στην μπανιερα μου επιανε την πουτσα και εγω το σφουγγαρι.
Δστηχως δεν αντεξα πανω απο 4 μηνες.
Οσο και ομορφη να ειναι η αλλη δεν παλεύεται. Το γαμησι απαιτει καθαριoτητα και απο τις 2 πλευρες.
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Θα συμφωνίσω με Πάτρικ για το θέμα στο χρώμα της επιδερμίδας,αλλά και οι φερομόνες παίζουν σημαντικό ρόλο στο πόσο δεχόμαστε ή όχι,μας ταιριάζει ή μας ξενίζει μια γεύση,μια μυρωδιά.Θυμάμαι πριν 3 χρόνια,είχα ένα κοντοπούτανο 28 Μαίων.Μεγάλη καύλα το μωρό.Σκάω ένα βράδυ σπίτι της,αυτή μόλις είχε γυρίσει από δουλειά και δεν είχε προλάβει να πάει για μπάνιο.Όπως έχουμε αράξει και μιλάμε,εγώ είμαι τόσο καυλωμένος,μια και είχα πάει για καταδρομική και μόνο. Δεν άντεξα,της βγάζω το πατελόνι.Αυτή γούσταρε,αλλά ήθελε να πάει να πλυθεί πρώτα,μα,μου,σου...εγώ να έχω χτυπήσει ταβάνι από καύλα,της βγάζω το εσώρουχο και βουτιά στην μουνάρα της. Είχε και κάτι χειλάρες η καριόλα.Δεν ξέρω τι ,πως,που,αλλά μιλάμε για απίστευτη γεύση.Οι φερομόνες που λέγαμε.Έτυχε ? πέτυχε ? Τέτοιο πλύσιμο σε κωλί και μούνο,δεν νομίζω ότι είχε ξαναφάει.
 

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.065
Like
217
Πόντοι
16
Άγιε μου, δεν γνωρίζω...με απωθεί το τόσο ασπρουλιάρικο- ξεπλυμένο δέρμα που έχουν οι κοκκινομάλλες και ουδέποτε είχα εμπειρία

Εμέμα πάντως επειδή μου αρέσει το κόκκινο μαλί γενικά,η δικιά μου έχει μερυμνήσει και γι αυτό συνεπώς με μία καλή περούκα γίνεται η δουλειά!Και ούτε κάτασπρο δέρμα,φακίδες κτλ ;-)
 

mmastoras

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2012
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες ειναι μεγαλη ξενερα να θες να το φας το μουνακι και εκει που το πλησιαζεις να μυριζει προσωπικα εμενα μου πεφτει με την μια  :headbang: Παντως το αυτο που θα μου μεινει ηταν με την πρωιν μου που ειχα κανει εφοδο πρωινιατικα στο σπιτι της και την ξυπνησα με σκοπο το  :zfuck: βεβαια λογο της καυλας της στιγμης δεν ειχε κανει μπανιο και ηταν και στα τελιωματα της περιοδου μιλαμε περασα διαβολοβδομαδα συμπικνωμενη σε ενα τεταρτο τετοια μποχα δεν εχω ξαναφαει εντομεταξει να με ξενερωνει και η μυρωδια και να μην μπορω να χυσω κερασακι στην τουρτα με το που εβγαλα την καποτα σημαδακια ξερετε τι ενοω απο τα τελευταια της περιοδου γαμησε τα τα θυμαμαι και μου ρχεται να ξερασω :rockon:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
Τα ηθελε ο κώλος σου φιλος.
Στα τελειώματα της περιοδου εγω πλησιαζω μεχρι την κοιλίτσα .Ο αφαλος ειναι η εναρξη του ναρκοπεδιου, πιο κατω πεθαίνεις.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.749
Κριτικές
183
Like
3.123
Πόντοι
8.535
Μαγκες ειναι μεγαλη ξενερα να θες να το φας το μουνακι και εκει που το πλησιαζεις να μυριζει προσωπικα εμενα μου πεφτει με την μια  :headbang: Παντως το αυτο που θα μου μεινει ηταν με την πρωιν μου που ειχα κανει εφοδο πρωινιατικα στο σπιτι της και την ξυπνησα με σκοπο το  :zfuck: βεβαια λογο της καυλας της στιγμης δεν ειχε κανει μπανιο και ηταν και στα τελιωματα της περιοδου μιλαμε περασα διαβολοβδομαδα συμπικνωμενη σε ενα τεταρτο τετοια μποχα δεν εχω ξαναφαει εντομεταξει να με ξενερωνει και η μυρωδια και να μην μπορω να χυσω κερασακι στην τουρτα με το που εβγαλα την καποτα σημαδακια ξερετε τι ενοω απο τα τελευταια της περιοδου γαμησε τα τα θυμαμαι και μου ρχεται να ξερασω :rockon:
κομματια αιμα τυπε? :grin:
 

mmastoras

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2012
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ναι αρχηγε μου κοματακια και μαλιστα καφε πηγμενα  :dancing: και μετα λενε για τις γυναικες για γεννες πονους και μαλακιες εμεις τι να πουμε ή αλλες φορες που της τον βαζεις στον κωλο και κανει το πουτσοκεφαλο μετοπικη με το κουραδι κατα τα αλλα μονο με τα νυχια τους ασχολουνται και με το αν εχει κανα δυο ξοφαλτσες σταγονιτσες η χεστρα :idiot:
 

barmangomenos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2013
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Τι τρέχει με τις Ελεηνίδες...έχουν στρώσει ...ή ακόμα θα περιμένουμε..??? :think:
 

barmangomenos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2013
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Τι τρέχει επιτέλους με τις ελληνιδες?? Τίποτα το ιδιαίτερο ..αυτές τη δουλειά τους κάνουν...αφού από πίσω τους τρέχουν ένα σωρό μαλακοέλληνες γλύφοντας τις Ελληνίδες μπαζόλες μπας και πηδήξουν...! Αυτοί τελικά είναι που χαλάνε την πιάτσα.  Τώρα με την οικονομική κρίση όχι μόνο δεν βελτιώθηκε η κατάσταση, αλλά παρατηρώ πως οι ελλεηνίδες έχουν όλο και περισσότερο μεγαλύτερες απαιτήσεις.

Είμαι 35 χρονών και λόγω της οικονομικής κρίσης μένω με τους γονείς μου. Πριν από λίγο καιρό, στο σπίτι ενός φιλικού μου ζευγαριού, γνώρισα μια τύπισσα εμφανίσιμη 30άρα. Έδειχνε να πηγαίνει καλά η φάση.. Η γκόμενα ψηνότανε.. μόλις όμως της είπα ότι μένω με τους γονείς μου ..στράβωσε η δικιά σου... Μιλάμε στράβωσε πολύ άσχημα...δεν πέρασαν ούτε δύο λεπτά ..προφασίστηκε ότι της έτυχε μια δουλειά - νύχτα ήταν - και την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια.. Ένιωσα πολύ άσχημα τότε, πολύ μαλάκας... λες και φταίω εγώ που ζω στο Ελλάντα.....

Επειδή έχω ζήσει αρκετό καιρό έξω πιστεύω και εγώ, όπως και πολλοί σε αυτό το site...ότι οι Ελληνίδες είναι κομπλεξικές, κακομαθημένες και πολλές φορές συμπεριφέρονται με αγένεια και επιθετικότητα. Για όλους εμάς που έχουμε ζήσει έξω λόγω σπουδών... η σύγκριση με τις ελλεηνίδες είναι αναπόφευκτη....

Απλά από ένα σημείο και μετά έμαθα να μην τις παίρνω στα σοβαρά τις Ελλεηνιδούλες... δούλεμα θέλουν οι περισσότερες... δούλεμα ...και θράσος... και έτσι θα κάνεις το κέφι σου και θα περνάς καλά... και όταν βρεθεί κάποια σωστή κοπέλα τότε μόνο αξίζει να συμπεριφερθείς καλά...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Τι τρέχει επιτέλους με τις ελληνιδες?? Τίποτα το ιδιαίτερο ..αυτές τη δουλειά τους κάνουν...αφού από πίσω τους τρέχουν ένα σωρό μαλακοέλληνες γλύφοντας τις Ελληνίδες μπαζόλες μπας και πηδήξουν...! Αυτοί τελικά είναι που χαλάνε την πιάτσα.  Τώρα με την οικονομική κρίση όχι μόνο δεν βελτιώθηκε η κατάσταση, αλλά παρατηρώ πως οι ελλεηνίδες έχουν όλο και περισσότερο μεγαλύτερες απαιτήσεις.

Είμαι 35 χρονών και λόγω της οικονομικής κρίσης μένω με τους γονείς μου. Πριν από λίγο καιρό, στο σπίτι ενός φιλικού μου ζευγαριού, γνώρισα μια τύπισσα εμφανίσιμη 30άρα. Έδειχνε να πηγαίνει καλά η φάση.. Η γκόμενα ψηνότανε.. μόλις όμως της είπα ότι μένω με τους γονείς μου ..στράβωσε η δικιά σου... Μιλάμε στράβωσε πολύ άσχημα...δεν πέρασαν ούτε δύο λεπτά ..προφασίστηκε ότι της έτυχε μια δουλειά - νύχτα ήταν - και την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια.. Ένιωσα πολύ άσχημα τότε, πολύ μαλάκας... λες και φταίω εγώ που ζω στο Ελλάντα.....

Επειδή έχω ζήσει αρκετό καιρό έξω πιστεύω και εγώ, όπως και πολλοί σε αυτό το site...ότι οι Ελληνίδες είναι κομπλεξικές, κακομαθημένες και πολλές φορές συμπεριφέρονται με αγένεια και επιθετικότητα. Για όλους εμάς που έχουμε ζήσει έξω λόγω σπουδών... η σύγκριση με τις ελλεηνίδες είναι αναπόφευκτη....

Απλά από ένα σημείο και μετά έμαθα να μην τις παίρνω στα σοβαρά τις Ελλεηνιδούλες... δούλεμα θέλουν οι περισσότερες... δούλεμα ...και θράσος... και έτσι θα κάνεις το κέφι σου και θα περνάς καλά... και όταν βρεθεί κάποια σωστή κοπέλα τότε μόνο αξίζει να συμπεριφερθείς καλά...
μην εισαι και εσυ τοσο αληθης ρε παιδι μου.. πες ψεματακια,πες μενω μονος,κανω αυτο κανω εκεινο..αλλα εαν της ελεγες οτι εισαι καλα οικονομικα μπορει ξερω γω μπορει να σου λεγε,παμε να φαμε σε κανα ακριβο εστιατοριο,παμε διακοπες εκει,παρε μου δωρο αυτο κανε εκεινο...

ας της ελεγες ψεματακια, γαμουσες , και εφευγες..
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Φίλε μην ασχολείσαι με γυναίκες τέτοιας ηλικίας. Κατά κανόνα ψάχνουν να αποκατασταθούν. :S
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Φίλε μην ασχολείσαι με γυναίκες τέτοιας ηλικίας. Κατά κανόνα ψάχνουν να αποκατασταθούν. :S
mental-illness.jpg
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Μπορείς να μη με ακολουθείς παντού σαν το σκυλάκι; Ρηπορτ γιατί σπαμάρεις.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Τι τρέχει επιτέλους με τις ελληνιδες?? Τίποτα το ιδιαίτερο ..αυτές τη δουλειά τους κάνουν...αφού από πίσω τους τρέχουν ένα σωρό μαλακοέλληνες γλύφοντας τις Ελληνίδες μπαζόλες μπας και πηδήξουν...! Αυτοί τελικά είναι που χαλάνε την πιάτσα.  Τώρα με την οικονομική κρίση όχι μόνο δεν βελτιώθηκε η κατάσταση, αλλά παρατηρώ πως οι ελλεηνίδες έχουν όλο και περισσότερο μεγαλύτερες απαιτήσεις.

Είμαι 35 χρονών και λόγω της οικονομικής κρίσης μένω με τους γονείς μου. Πριν από λίγο καιρό, στο σπίτι ενός φιλικού μου ζευγαριού, γνώρισα μια τύπισσα εμφανίσιμη 30άρα. Έδειχνε να πηγαίνει καλά η φάση.. Η γκόμενα ψηνότανε.. μόλις όμως της είπα ότι μένω με τους γονείς μου ..στράβωσε η δικιά σου... Μιλάμε στράβωσε πολύ άσχημα...δεν πέρασαν ούτε δύο λεπτά ..προφασίστηκε ότι της έτυχε μια δουλειά - νύχτα ήταν - και την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια.. Ένιωσα πολύ άσχημα τότε, πολύ μαλάκας... λες και φταίω εγώ που ζω στο Ελλάντα.....

Επειδή έχω ζήσει αρκετό καιρό έξω πιστεύω και εγώ, όπως και πολλοί σε αυτό το site...ότι οι Ελληνίδες είναι κομπλεξικές, κακομαθημένες και πολλές φορές συμπεριφέρονται με αγένεια και επιθετικότητα. Για όλους εμάς που έχουμε ζήσει έξω λόγω σπουδών... η σύγκριση με τις ελλεηνίδες είναι αναπόφευκτη....

Απλά από ένα σημείο και μετά έμαθα να μην τις παίρνω στα σοβαρά τις Ελλεηνιδούλες... δούλεμα θέλουν οι περισσότερες... δούλεμα ...και θράσος... και έτσι θα κάνεις το κέφι σου και θα περνάς καλά... και όταν βρεθεί κάποια σωστή κοπέλα τότε μόνο αξίζει να συμπεριφερθείς καλά...
2 μυνηματα και τα 2 εδω,στο ενα ρωτας αν εστρωσαν στο αλλο απαντας στον εαυτο σου...Πρπει να σε εχουν τρελανει στην χυλοπιτα τυπε,ετσι;
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
τύπε και στο εξωτερικό που μένουν από τα 20 τους μόνοι τους να δεις πως θα σε κοιτούσε μια κοπέλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom