Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Επισκέπτης
Aφου γουστσρουν αλητεια ρε συ. Κι εμεις το ιδιο.
Εν προκειμένω ο ένας αλβανός δεν άξιζε εμφανισιακά καν (κάτι πεταχτά αυτιά σα χιμπατζής), αλλά αυτή θα είχε βίτσιο να γαμηθεί μαζί του. Για να μη φανώ ρατσιστής παντού σε όλες τις φάρες υπάρχουν όμορφοι & όμορφες.
Απαντώντας προκαταβολικά, της κόλλησα γιατί εκείνη την περίοδο είχα λυσσάξει να γαμήσω παντρεμένη. Αφού όμως δεν κάθισε ουδέποτε ασχολήθηκα με ανάλογη περίπτωση.

Μια γκομενιτσα ωραια που να σου κανει τα χατηρια ή μια χοντρη πχ δικηγορινα που ξερει να κανει δουλειες στο σπιτι?
Αυτό εξαρτάται από το τι ψάχνεις. Αν θες μια γυναίκα για σχέση που μπορεί να οδηγηθεί σε γάμο, είναι πιθανότερο να υποχωρήσεις σε μια λιγότερο εμφανίσημη αλλά να είναι νοικοκυρά.

Η γυναίκα ανέκαθεν έψαχνε το αρσενικό που να ξεχωρίζει στα μάτια της.
Μία φίλη μου είπε κάποτε: Για να έχεις επιτυχία σε μια γυναίκα πρέπει να αποτελέσεις το θετικό μέτρο σύγκρισης. Κι είναι καλό να έχει κάνει κάποιες σχέσεις στη ζωή της. Πάντα σε συγκρίνει η γυναίκα με τους πρώην.
Μάλλον έχει δίκιο!

ωραιος εισαι φιλε.....εγραψε ο αλλος ενα ποστ δυο σελιδες και συ βαζεις μονο ενα  :2funny:
Κάπου έχει παραγίνει το κακό με τις παραθέσεις, ειδικά στα μεγάλα threads γίνεται κατάχρηση. Και πόσο μάλλον όταν κάποιος κάνει μεγάλο post, έλεος ούτε edit να κλαδέψουν αφήνοντας τα τμήματα που θέλουν να εστιάσουν την προσοχή μας δεν κάνουν.
Για να μην πω για την πολλαπλή παράθεση, πράγμα σχεδόν άγνωστο...  :sunglasses:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Όταν εσύ πας και φέρεσαι όπως όλα τα άλλα υποψήφια αρσενικά, στην συμπεριφορά, στην λεκτική επικοινωνία και την γλώσσα του σώματος, ε λογικό δεν είναι να σε στο ίδιο τσουβάλι με τους λοιπούς βαρετούς;

τον ξεχωριστό θα τον προτιμήσει όταν είναι σε εποχή ξεκαβλώματος  :zfuck: η απλά σε εποχή ρομάτζου.
το μουρόχαβλο καθώς πρέπει αγόρι όταν είναι σε εποχή αναπαραγωγής και σε αναζήτηση μόνιμης αποκατάστασης, δλδ όταν θα σκέφτεται 100% πρακτικά πλέον.

δεν είναι τόσο μυστήρια όντα οι γυναίκες...
απλά τα ένστικτα αναπαρωγής και επιβίωσης τους (και γενικά όλα τα ένστικτά  :grin: ) είναι πολύ περισσότερο "αφυπνισμένα" στις γυναίκες απ ότι στους άντρες.
 

bori_s

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2012
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Nitro? Να το πάρω σα να μου λες ότι λέω παπαριές δηλαδή  :rockon:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
οντως εχω δει αλβανους με παντρεμενες ελληνιδες αλλα και ελευθερες.απο τις ελληνιδες που ειδα οι περισσοτερες ηταν χοντρες αλλες μπαζα και καποιες εκτρωματα της φυσης.υπηρχαν βεβαια καποιες ωραιες...
επισης πολλες αλβανιδες ελευθερες αλλα και παντρεμενες(εννοω παντρεμενες με αλβανους!!) γαμιουνται ασυστολα και αυτες με ελληνες κ.α.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
οντως εχω δει αλβανους με παντρεμενες ελληνιδες αλλα και ελευθερες.απο τις ελληνιδες που ειδα οι περισσοτερες ηταν χοντρες και εκτρωματα βεβαια αλλα υπηρχαν και ωραιες...
επισης πολλες αλβανιδες(εννοω παντρεμενες με αλβανους!!) γαμιουνται ασυστολα και αυτες με ελληνες κ.α.
Σαν τις Ελληνίδες δεν έχει!
 

Επισκέπτης
τον ξεχωριστό θα τον προτιμήσει όταν είναι σε εποχή ξεκαβλώματος  :zfuck: η απλά σε εποχή ρομάτζου.
το μουρόχαβλο καθώς πρέπει αγόρι όταν είναι σε εποχή αναπαραγωγής και σε αναζήτηση μόνιμης αποκατάστασης, δλδ όταν θα σκέφτεται 100% πρακτικά πλέον.
+μφωνώ ειδικά για το δεύτερο όταν χτυπήσει το βιολογικό της ρολόι.
 

S.F.E.

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.002
Like
0
Πόντοι
16
Παρατηρώ πως σε αυτό το site, υπάρχει ενεργό και συνειδητοποιημένο μένος κατά των κοριτσιών της πατρίδας μας. Δεν θα εξετάσω αιτίες και αφορμές.


ειναι συμφεροντολογες μεχρι αηδιας.
αν μπορεσουν και τα δοντια σου θα μετρησουν.
σαν να μην ερωτευονται ποτε μετα τα ~18 χρονια της ζωης τους, αυτα τα μελη του θηλυκου γενους του πλανητη μας...


Είμαι σίγουρος πως εδώ θα πέσει πολύ κράξιμο. Όμως πήρα αφορμή από το δικό μου πρόσφατο πάθημα, να αναλύσω κάποια πράγματα, και να προσπαθήσω να δικαιώσω κάποια άτομα και καταστάσεις που συνέβησαν στην πολύ δική μου, προσωπική ζωή (χώρισα αλλά δεν έφταιγε η κοπέλα). Επίσης, ακόμα και κάποιος να έχει καλή πρόθεση, αν τραγουδάει παντού πως έχει σχέση και "περνάει καλά", οι τοίχοι δεν έχουν μόνο αυτιά, αλλά γλώσσες φιδιού και δηλητήριο. Η ζήλια, ο φθόνος, και η ανεπιθύμητη προσοχή τρίτων ή η εμφάνιση τρίτου παίχτη από το πουθενά, είναι καταστάσεις που η απουσία τους εξαγοράζεται σε καθαρό χρυσό: τη σιωπή! Η απειρία και η έλλειψη εμπειριών επίσης, πολλές φορές, μας κάνει τόσο χαρούμενους, που θέλουμε να μοιραστούμε τη χαρά μας με τους φίλους/γνωστούς/συγγενείς/ό,τι άλλο κοντινό. Ας αναρωτηθούμε πρώτα όμως; Είναι άξιοι να μοιραστούν κάτι ευχάριστο μαζί μας; Μοιράστηκαν ποτέ τη λύπη και τη στενοχώρια μας μαζί μας; Είναι άξιοι της εμπιστοσύνης μας; Ή είναι τίποτε συγγενείς του κώλου, σαν αυτούς στο νέο τούρκικο σήριαλ με τη Μουαζέζ; Μήπως είναι τίποτα φίλοι, σαν αυτούς που μας προειδοποιεί η σοφία του Τάο (πρόσεξε, γιατί ο φίλος του σήμερα μπορεί πολύ εύκολα να γίνει ο εχθρός του αύριο...); Τίποτε συμμαθητές, που θα χαρούν να χωθούν, να μας κλέψουν το "λάφυρο";


ΓΑΜΑ ΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ, και παμε για αλλα.

καινουργια μερα, καινουργιο κισμετ.

ΧΕΣ'ΤΟΥΣ, δεν τους εχεις αναγκη!
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Επαναφερω αυτο το θρυλικο θεμα για να δηλωσω πως καποιοι ανδρες ειναι γεννημενοι για να πηδανε και καποιοι αλλοι για να μενουν με το πουλι στο χερι. Αυτοι που γαμανε γαμανε παντου, ενω αυτοι που δε γαμανε δε γαμανε πουθενα.

life-s-a-bitch-because-if-it-were-a-slut-it-would-be-easy.jpg
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Επαναφερω αυτο το θρυλικο θεμα για να δηλωσω πως καποιοι ανδρες ειναι γεννημενοι για να πηδανε και καποιοι αλλοι για να μενουν με το πουλι στο χερι. Αυτοι που γαμανε γαμανε παντου, ενω αυτοι που δε γαμανε δε γαμανε πουθενα.

life-s-a-bitch-because-if-it-were-a-slut-it-would-be-easy.jpg

Eλα ρε τυπε που εισαι εσυ ... γιατι τα γραφεις αυτα ομως ειδες τιποτα χθες?  :grin:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Eλα ρε τυπε που εισαι εσυ ... γιατι τα γραφεις αυτα ομως ειδες τιποτα χθες?  :grin:

Ειδα πολλα και εκανα περισσοτερα  :grin:  σοβαρα τωρα οι γκομενες δε θελουν ουτε φραγκα ουτε δοξες ουτε μαλακιες τετοιες, οι γκομενες θελουν να εισαι ανετος, να εχεις θρασος, να βλεπεσαι, και να γαμας καλα. Το τελευταιο κρατηστε το, διοτι εχω την εντυπωση πως κυκλοφορει πολυ σαπιλα (καλο αυτο για τους υπολοιπους  :grin: ).
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ειδα πολλα και εκανα περισσοτερα  :grin:  σοβαρα τωρα οι γκομενες δε θελουν ουτε φραγκα ουτε δοξες ουτε μαλακιες τετοιες, οι γκομενες θελουν να εισαι ανετος, να εχεις θρασος, να βλεπεσαι, και να γαμας καλα. Το τελευταιο κρατηστε το, διοτι εχω την εντυπωση πως κυκλοφορει πολυ σαπιλα (καλο αυτο για τους υπολοιπους  :grin: ).

Εγω τι να κρατησω? αφου αυτα ελεγα και εγω. Οποτε τα εχω ηδη κρατημενα απο παλια.

Αλλοι εκαναν επιθεσεις και μου ελεγαν οτι δεν τα γραφω καλα. Δεν τους παρεξηγω ομως απο αντιδραση το εκαναν γιατι μολις ελεγα τα αντιθετα συμφωνουσαν με τα προηγουμενα αντιθετα που ειχα πει  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Το κλειδι για μενα φιλε ειναι να κανεις παρεα με γυναικες πρωτα γιατι ανετος δεν γινεσαι απο την μια στιγμη στην αλλη. Κανεις 1-2 χρονια παρεα με μερικες και μετα εχεις οικειοτητα και με ΤΙς αλλες.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
υπαρχουν κοπελιτσες Ελληνιδες και ξενες που ζουν εδω , που γουσταρουν ερωτα και καυλαντα !!!!
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Το κλειδι για μενα φιλε ειναι να κανεις παρεα με γυναικες πρωτα γιατι ανετος δεν γινεσαι απο την μια στιγμη στην αλλη. Κανεις 1-2 χρονια παρεα με μερικες και μετα εχεις οικειοτητα και με ΤΙς αλλες.

boldy δωσε τα φώτα σου δάσκαλε.. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom