Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.896

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
H μεταμεσονυχτια μετακινηση δεν συμφερει με τιποτα...
καλα για ταριφιες σε γκομενες να τους πας σπιτι τους δεν το συζηταμε καν
αυτα τα κανουν μονο οσοι τα εχουν βρει ετοιμα και αρα δεν τα υπολογιζουν

με την ακριβεια που εχει πεσει ουτε η ημερησια δεν θα συμφερει

απο το 2013 λεει το εισιτηριο για τρενα παει 1.70-1.80

πριν κατι χρονια ηταν 50 δραχμες? δηλαδη κατω απο 50 λεπτα

δεν φταινε αυτοι μωρε... αυτοι βρηκαν και τα εκαναν.  :P
 

Επισκέπτης
H μεταμεσονυχτια μετακινηση δεν συμφερει με τιποτα...
καλα για ταριφιες σε γκομενες να τους πας σπιτι τους δεν το συζηταμε καν
αυτα τα κανουν μονο οσοι τα εχουν βρει ετοιμα και αρα δεν τα υπολογιζουν

με την ακριβεια που εχει πεσει ουτε η ημερησια δεν θα συμφερει

απο το 2013 λεει το εισιτηριο για τρενα παει 1.70-1.80

πριν κατι χρονια ηταν 50 δραχμες? δηλαδη κατω απο 50 λεπτα

δεν φταινε αυτοι μωρε... αυτοι βρηκαν και τα εκαναν.  :P

τύπε τώρα που θα πας φαντάρος βρες καμιά 40άρα χωρισμένη, να  :zfuck: κι αφού καλοπεράσεις σαν ένδοξος φύλαξ της πατρίδος, παντρέψου την και μείνε επαρχία να ησυχάσει το κεφάλι σου    :sunglasses:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τύπε τώρα που θα πας φαντάρος βρες καμιά 40άρα χωρισμένη, να  :zfuck: κι αφού καλοπεράσεις σαν ένδοξος φύλαξ της πατρίδος, παντρέψου την και μείνε επαρχία να ησυχάσει το κεφάλι σου    :sunglasses:

Έχεις αρκετους φιλους που οντως περα απο τις φιδιές που λενε
τους εχεις δει οντως να γαμανε 40αρες?  :grin:

Ειδικα αυτο που λενε με τα γαμησια στο στρατο
ειναι μεγάααλα ψεμματα εγω προσωπικα δεν τα πιστευω  :P
 

Επισκέπτης
Έχεις αρκετους φιλους που οντως περα απο τις φιδιές που λενε
τους εχεις δει οντως να γαμανε 40αρες?  :grin:

Ειδικα αυτο που λενε με τα γαμησια στο στρατο
ειναι μεγάααλα ψεμματα εγω προσωπικα δεν τα πιστευω  :P

Κατά βάσει έχεις δίκιο
Ειδικά σε μέρη με πολύ στρατό, που οι γκόμενες βλέπουν ξυρισμένο κεφάλι και στρίβουν, πέφτει πολύ ψέμα.
Εγώ σ όλόκληρο το τάγμα έναν ήξερα που γάμησε κι αυτός κόλλησε έρπη, μουνόψειρες, ή κάτι τέτοιο

Όμως σε μεγάλες πόλεις με λίγο σχετικά στρατό (Κοζάνη, Βέροια, Λαμία, κλπ) κάνεις κανονική ζωή εκτός φράχτη, αρκεί βέβαια μη στοκάρει το μυαλό σου κάτι το οποίο συμβαίνει συνήθως
Και βγαίνεις με τη γκόμενα και μιλάς για τα σκοινάκια και τα στάγιερ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Απλα η μαλακια ειναι οτι σε πανε παραμεθορειο τελειως

πχ Σαμο , Λημνο .... Εβρο ακρη τερμα... εκει τι να βρεις....

και αν βρεις καθε ποτε θα βγαινεις κτλπ  :-

 

Επισκέπτης
Απλα η μαλακια ειναι οτι σε πανε παραμεθορειο τελειως

πχ Σαμο , Λημνο .... Εβρο ακρη τερμα... εκει τι να βρεις....

και αν βρεις καθε ποτε θα βγαινεις κτλπ  :-

το θέμα είναι ότι ο στρατός σε κάνει να φαίνεσαι λίγο χαζούλης στις βρωμοελλεηνίδες που ούτως ή άλλως τους βλέπουν όλους αφ υψηλού... :crazy:

Γι αυτό θέλει να χεις φράγκα, να γίνεις χορηγός του στρατοπέδου (με μια tv 42 δωρεά στο κυλικείο είσα άρχοντας), να σκας με τζιπ στο στρπδ και να χεις διανυκτέρευση λόγω ά βαθμού συγγένειας! στη Λήμνο
Εκεί θα σαλιαρίσουν οι βρωμοελλεηνίδες στα μπαράκια
 

Pantherfighter21

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κειμενακι απο το σαιτ oneman απο ελλεινιδα συντακτρια που μας λεει οτι για οσους ειναι χωρις γκομενα...φταινε φυσικα αυτοι... :sunglasses:


Γιατί είσαι ακόμη μπακούρι;
Δεν φταις εσύ. Και είσαι και σίγουρος για αυτό. Για σκέψου το λίγο καλύτερα.
Αλεξάνδρα Χαρίτου


Φτύσε την καραμέλα ότι οι γκόμενες θέλουν φραγκάτους/ φουσκωτούς/ κωλόπαιδα/ αυτούς που δεν μπορούν να έχουν. Βεβαιώσου πρώτα πως δεν ανήκεις σε καμία από τις παρακάτω κατηγορίες.
1.Είσαι υπερβολικά εκλεκτικός

Η Δήμητρα είναι χοντρή, η Σοφία πολύ αδύνατη. Η Μαριάννα έχει εκνευριστική φωνή, η Νάνσυ περπατάει σαν άντρας. Η τελευταία που είδες και σου ψιλοάρεσε (εντάξει, δεν τρελάθηκες κιόλας) ήταν εκείνη η κοντή στη Νέα Υόρκη (που αργότερα σου είπαν ότι είναι η Mila Kunis). Πως περιμένεις να βρεις την κατάλληλη αν τις κόβεις όλες στα προκριματικά; Αν δεν ρίξεις τον πήχη, γυναίκα δεν θα ρίξεις σίγουρα.
2.Είσαι πολύ ανεξάρτητος

Ξέρεις το ανέκδοτο που λέει πως, αν θες να τρομάξεις έναν άντρα, πήγαινε κρυφά πίσω του και πέτα του ρύζι; Εσύ είσαι το ανέκδοτο. Το κρεβάτι σου χωράει μόνο εσένα, η οδοντόβουρτσα σου δεν χρειάζεται παρέα και το τηλεκοντρόλ γράφει πάνω το όνομά σου. Προστατεύεις την ανεξαρτησία σου σαν μοχθηρό ντόπερμαν αλλά το τίμημα γι’ αυτό είναι 100 χρόνια μπακουριάς. Είσαι σε θέση να το πληρώσεις;
3.Είσαι ρεμάλι

Είσαι πάνω από 30, μένεις με τη μάνα σου, παίρνεις χαρτζιλίκι από τη γιαγιά σου. Αυτό το βολικό για σένα lifestyle, δεν είναι καθόλου βολικό για μας. Οι γυναίκες ανταποκρινόμαστε θετικά στην δύναμη, και, όπως όλα τα θηλαστικά εκεί έξω, ψάχνουμε ενστικτωδώς το ισχυρότερο αρσενικό για να αναπαραχθούμε. Όσο εσύ κατεβάζεις ταινιούλες κλέβοντας το wifi του γείτονα, εκείνη αναπαράγεται με κάποιον που έχει λογαριασμό ΟΤΕ στο όνομά του.
4.Είσαι βρωμιάρης

Σκέψου μας λίγο σαν λαγωνικά: μυρίζουμε την άπλυτη κάλτσα σου πριν καν μπεις στο μπαρ. Και λογικό είναι όσες πατάνε σπίτι σου να μην ξαναπατάνε, αφού κάτω από τον καναπέ σου βρίσκεται ένα κομμάτι πίτσα σε προχωρημένη σήψη. Αν θες να ξαναφέρεις στο σπίτι γυναίκα, πρέπει πρώτα να φέρεις “γυναίκα”. Ξέρεις, αυτή που πληρώνεται και ξέρει να χειρίζεται ηλεκτρική σκούπα.   
5.Είσαι κάφρος

Αν δεν είσαι σίγουρος για το ανήκεις ή όχι σε αυτή την κατηγορία, απάντα σε μερικές απλές ερωτήσεις: Διασκεδάζεις να τρομάζεις γριούλες που περπατάνε στο πεζοδρόμιο; Πετάς αντικείμενα απ’ το μπαλκόνι με στόχο τους περαστικούς; Θεωρείς το καζανάκι στις δημόσιες τουαλέτες προαιρετικό; Αν χαμογέλασες σε οποιαδήποτε από τις παραπάνω ερωτήσεις, μην ψάξεις παρακάτω. Εδώ είσαι.
6.Είσαι απελπισμένος

Νομίζεις πως δεν σε βλέπουμε να κερνάς σφηνάκια προς κάθε κατεύθυνση παίζοντας το ποια-θα-μεθύσει-πρώτη; Έχεις καιρό να βρεθείς με γυναίκα - και αυτό βγαίνει προς τα έξω. Σταμάτα να γίνεσαι λιώμα, σταμάτα να προσπαθείς να γίνει εκείνη λιώμα και αν αρνηθεί να σου δώσει το τηλέφωνό της, μην επιμείνεις. Λίγο μπλαζέ δεν έβλαψε ποτέ κανέναν.
7.Είσαι υπερβολικά ντροπαλός

Το άλλο άκρο από τον τύπο της πάνω κατηγορίας, για σένα το πώς ζητάμε το τηλέφωνο μιας γκόμενας παραμένει ένα από τα άλυτα μυστήρια της ζωής. Σε αντίθεση με τον προηγούμενο, το αλκοόλ είναι φίλος σου. Απολαύστε Υπεύθυνα.
8.Είσαι σπαστικός

Τη διακόπτεις για να διορθώσεις το συντακτικό της λάθος. Πετάγεσαι στις συζητήσεις με τις φίλες της να πεις τη γνώμη σου για τους κοιλιακούς του Ryan Gosling. Της βάζεις χέρι που πετάει στο τασάκι τα τσόφλια απ’ τα φιστίκια. Το ερώτημα δεν είναι γιατί δεν σε αντέχουν εκείνες - αλλά πως αντέχεις εσύ τον ίδιο σου τον εαυτό.
9.Είσαι μονίμως απένταρος

Το ραντεβού στο παγκάκι με μπύρες από το περίπτερο την πρώτη φορά είναι ρομαντικό. Τη δεύτερη έχει πλάκα. Την τρίτη γελάει μαζί σου και ο περιπτεράς. ΟΚ, κρίση έχουμε, προφανώς δεν περιμένει να την πηγαίνεις Δευτέρα – Τετάρτη - Παρασκευή στο Nobu. Αλλά αν θες να έχεις κορίτσι, πρέπει να φροντίσεις ώστε να περνάει ευχάριστα μαζί σου – ακόμη κι αν αυτό σημαίνει πως δεν αποκτήσεις ακόμη το νέο iPhone. Διαφορετικά κάτσε σπίτι σου, τρώγε ρύζι και μίλα με τη Siri.
10.Είσαι εργασιομανής

Δεν μπορείς να βρεις γκόμενα γιατί ήδη έχεις μια: τη δουλειά σου. Δεν είπαμε να είσαι ο τύπος που μόλις το ρολόι δείξει 5 εξαφανίζεσαι πιο γρήγορα κι απ’ το μπιπ-μπιπ, αλλά αν δεν έχεις το minimum του χρόνου να της αφιερώσεις, σχέση δεν μπορείς να συντηρήσεις. Η γυναίκα θέλει τις βόλτες της, το DVD της, το σινεμά της. Αλλιώς πάρε ένα hamster.   
11.Είσαι κολλημένος με την πρώην σου

Ναι, δεν μυρίζει όπως η πρώην σου, δεν μαγειρεύει όπως η πρώην σου, δεν καπνίζει όπως η πρώην σου. Get over it. Ή φτιάξ’ τα με την πρώην σου να ησυχάσουμε και εμείς και εσύ. Δεν σε θέλει; Γιατί δεν σε θέλει; Ξαναψάξου στις προηγούμενες κατηγορίες.
12.Είσαι βαρετός

Σόρι, τι έλεγες; Μας πήρε λίγο ο ύπνος. Αν τα ενδιαφέροντά σου είναι πιο βαρετά κι απ’ το τσάι του βουνού, γιατί να θέλει κάποια να ξαναβγεί μαζί σου; Εκτός αν μοιάζεις με τον Gerard Butler. Σε αυτή την περίπτωση θα κάνουμε μια εξαίρεση. Αλλά αν έμοιαζες με τον Gerard Butler μάλλον δεν θα διάβαζες αυτό το κείμενο, έτσι δεν είναι;

Τι γράφει αυτή ρε μάγκες;Διάβασε πριν πατήσει το "αποστολή" τι έγραψε;Τι είναι ο άνθρωπος ρε λουλού;Κοστούμι να το παραγγείλεις στο ράφτη όπως το θέλεις;

Θα σχολιάσω μερικά κατά νούμερο...αφού και αυτή νούμερο είναι!


1)Το ίδιο εκλεκτικές είστε κι εσέις κυρά μου.Κι εσείς μέχρι την ηλικία των 30-μετά μπαίνει στη μέση το "πότε θα γίνω μάνα"-επιλέγεται.Ο Μήτσος έχει μεγάλη μύτη,ο Στάθης μεγάλα αυτιά,ο Νίκος είναι κοντός,ο Χρήστος είναι μικροτσούτσουνος (τα μάτια τους έχουν και ακτίνες Χ!) και μόλις πατήσουν στα 30 παντρεύονται τον Μανώλη που έχει όλα τα κακά μαζί επειδή δεν έχει άλλες επιλογές.
3)Το ίδιο ρεμάλια είναι και οι γκόμενες που μένουν με τη μάνα τους και δε δέχονται να συγκατοικήσουν για να έχουν εξασφαλισμένο το φαγητό διότι το μαγείρεμα είναι αγγαρία.Το ίδιο ρεμάλια είναι και αυτές που μένουν με τους δικούς τους και δε συγκατοικούν διότι πώς θα τους μένουν τα λεφτά για να τα καταθέτουν στο Hontos Center
4)Όταν κάποιος βγαίνει ραντεβού δεν είναι βρωμιάρης.Όταν όμως συζήσεις θα αναγκαστείς να δεις τον άλλον/την άλλη και μια μέρα άπλυτο/η και θα του/της φύγει και κανένα αέριο!Δεν είμαστε αποστειρωμένοι,άνθρωποι ημαστε.Δεν ξέρω κανένα να πήγε σε ραντεβού άπλυτος και αξύριστος (εκτός αν αφήνει μούσι!).Υποχόνδριες μαλακίες...
5)Τι λες μωρή μαλάκω;Αυτά τα κάνουν τα παιδάκια των 10 ετών.Ποιος σοβαρός άντρας τα κάνει αυτά;
6)Αν δε σας κερνάνε είναι καρμίριδες,αν σας κερνάνε είναι απελπισμένοι.Δε θέλετε σφηνάκια μερικές,κυροζίνη θέλετε...
7)Ο χαρακτήρας του ανθρώπου είναι μοναδικός.Και ντροπαλοί υπάρχουν και θρασείς και θαραλέοι.Το ίδιο ισχύει και για τις γκόμενες,δεν είναι μόνοι οι άντρες ντροπαλοί.Τι στο διάολο,εσύ μόνο τον Κόναν σε συσκευασία Κλούνει βρήκες μέχρι τώρα;
8)Εδώ είναι το λάθος.Πρέπει να "μπριφάρεται" η γκόμενα από τα πρώτα ραντεβού για να μην μπαίνουμε στη διαδικασία να διορθώνουμε...Αυτή η κυρά πρέπει να είναι καμένη άγρια...
9)Μάντεψε γιατί είμαστε απένταροι.Γιατί σας πληρώνουμε τα πάντα.Καφέδες,ποτά,σινεμά,ταξίδια (όσοι μπορούν να τα αντέξουν φυσικά) διότι θεωρείτε ότι η ισότητα που απαιτείτε σταματάει όταν έρχεται ο λογαριασμός.Εσείς να έχετε τη μοδάτη τσάντα,το μοδάτο τηλέφωνο κι εμείς να κυκλοφορούμε με τηλέφωνο σαν ασύρματο της δεκαετίας του 90.Σαν πολλές μαλακίες μας λες...
10)Αν δεν ήμαστε εργασιομανής πώς θα έχουμε λεφτά να σας πληρώνουμε ρε τσόκαρο;Ναι,έχω ακυρώσει ραντεβού με γκόμενα επειδή έπρεπε να μείνω στο γραφείο έως τις 23:00 για να λύσουμε πρόβλημα.Αν την κοπάναγα κι έχανα τη δουλειά μου μετά;Θα ανήκα στην κατηγορία να με χαρτζιλικώνει η γιαγιά μου.Αν εσύ δουλεύεις από το σπίτι και γράφεις τις μαλακίες αυτές,δεν ήμαστε όλοι έτσι.
11)Οι γκόμενες να δεις πόσο κολημένες είνα με τους πρώην."Ο Παναγιώτης αυτό,ο Παναγιώτης εκείνο,ήξερε όλα τα καλά κρασιά" στ'αρχίδια μου.
12)Άλλαξε γκόμενο κυρά μου.Αν βαριέσαι άλλωστε το δείχνεις στο κρεβάτι,οπότε ο λογικός θα σε σουτάρει σύντομα.Αλλά για στάσου,μήπως ευθύνεσαι εσύ που είμαι βαρετός;Μήπως δεν έχεις κανένα ενδιαφέρον πέραν με τον ποιον πηδήχτηκε η τάδε τραγουδίστρια και ο δείνα λουγκρας τραγουδιάρης;


 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
εγω εχω και προικα και ειμαι και γαμω τα ατομα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
το θέμα είναι ότι ο στρατός σε κάνει να φαίνεσαι λίγο χαζούλης στις βρωμοελλεηνίδες που ούτως ή άλλως τους βλέπουν όλους αφ υψηλού... :crazy:

Γι αυτό θέλει να χεις φράγκα, να γίνεις χορηγός του στρατοπέδου (με μια tv 42 δωρεά στο κυλικείο είσα άρχοντας), να σκας με τζιπ στο στρπδ και να χεις διανυκτέρευση λόγω ά βαθμού συγγένειας! στη Λήμνο
Εκεί θα σαλιαρίσουν οι βρωμοελλεηνίδες στα μπαράκια

Κοιτα αν δεν έχουμε στα χερια μας την αυθεντικη πληροφορια
για το πως βλεπουν τους φανταρους οι γκομενες σε αυτες τις περιοχες
δεν μπορουμε να πουμε τιποτα με σιγουρια.

Αν πχ η άλλη ειναι κολλημένη στο "Αν πας με φανταρο θα το μαθουν ολοι και θα γινεις πουτανα με βουλα" δεν σου καθεται η αλλη εκεινη τη στιγμη που να εισαι και ο σουπερ ουαου κεραυνοβολος της ερωτας. Και βαζω και στοιχημα !!!

Τωρα οσο για αυτους που λενε ιστοριες... νταξει απλα ακουσε τους (αν δεν εχεις κατι καλυτερο να κανεις) αλλα μην πιστεύεις φιδιές και ειδικα οταν ο αλλος δεν μπορει να στο αποδειξει αυτο που λεει.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Τι γράφει αυτή ρε μάγκες;Διάβασε πριν πατήσει το "αποστολή" τι έγραψε;Τι είναι ο άνθρωπος ρε λουλού;Κοστούμι να το παραγγείλεις στο ράφτη όπως το θέλεις;

Θα σχολιάσω μερικά κατά νούμερο...αφού και αυτή νούμερο είναι!


1)Το ίδιο εκλεκτικές είστε κι εσέις κυρά μου.Κι εσείς μέχρι την ηλικία των 30-μετά μπαίνει στη μέση το "πότε θα γίνω μάνα"-επιλέγεται.Ο Μήτσος έχει μεγάλη μύτη,ο Στάθης μεγάλα αυτιά,ο Νίκος είναι κοντός,ο Χρήστος είναι μικροτσούτσουνος (τα μάτια τους έχουν και ακτίνες Χ!) και μόλις πατήσουν στα 30 παντρεύονται τον Μανώλη που έχει όλα τα κακά μαζί επειδή δεν έχει άλλες επιλογές.
3)Το ίδιο ρεμάλια είναι και οι γκόμενες που μένουν με τη μάνα τους και δε δέχονται να συγκατοικήσουν για να έχουν εξασφαλισμένο το φαγητό διότι το μαγείρεμα είναι αγγαρία.Το ίδιο ρεμάλια είναι και αυτές που μένουν με τους δικούς τους και δε συγκατοικούν διότι πώς θα τους μένουν τα λεφτά για να τα καταθέτουν στο Hontos Center
4)Όταν κάποιος βγαίνει ραντεβού δεν είναι βρωμιάρης.Όταν όμως συζήσεις θα αναγκαστείς να δεις τον άλλον/την άλλη και μια μέρα άπλυτο/η και θα του/της φύγει και κανένα αέριο!Δεν είμαστε αποστειρωμένοι,άνθρωποι ημαστε.Δεν ξέρω κανένα να πήγε σε ραντεβού άπλυτος και αξύριστος (εκτός αν αφήνει μούσι!).Υποχόνδριες μαλακίες...
5)Τι λες μωρή μαλάκω;Αυτά τα κάνουν τα παιδάκια των 10 ετών.Ποιος σοβαρός άντρας τα κάνει αυτά;
6)Αν δε σας κερνάνε είναι καρμίριδες,αν σας κερνάνε είναι απελπισμένοι.Δε θέλετε σφηνάκια μερικές,κυροζίνη θέλετε...
7)Ο χαρακτήρας του ανθρώπου είναι μοναδικός.Και ντροπαλοί υπάρχουν και θρασείς και θαραλέοι.Το ίδιο ισχύει και για τις γκόμενες,δεν είναι μόνοι οι άντρες ντροπαλοί.Τι στο διάολο,εσύ μόνο τον Κόναν σε συσκευασία Κλούνει βρήκες μέχρι τώρα;
8)Εδώ είναι το λάθος.Πρέπει να "μπριφάρεται" η γκόμενα από τα πρώτα ραντεβού για να μην μπαίνουμε στη διαδικασία να διορθώνουμε...Αυτή η κυρά πρέπει να είναι καμένη άγρια...
9)Μάντεψε γιατί είμαστε απένταροι.Γιατί σας πληρώνουμε τα πάντα.Καφέδες,ποτά,σινεμά,ταξίδια (όσοι μπορούν να τα αντέξουν φυσικά) διότι θεωρείτε ότι η ισότητα που απαιτείτε σταματάει όταν έρχεται ο λογαριασμός.Εσείς να έχετε τη μοδάτη τσάντα,το μοδάτο τηλέφωνο κι εμείς να κυκλοφορούμε με τηλέφωνο σαν ασύρματο της δεκαετίας του 90.Σαν πολλές μαλακίες μας λες...
10)Αν δεν ήμαστε εργασιομανής πώς θα έχουμε λεφτά να σας πληρώνουμε ρε τσόκαρο;Ναι,έχω ακυρώσει ραντεβού με γκόμενα επειδή έπρεπε να μείνω στο γραφείο έως τις 23:00 για να λύσουμε πρόβλημα.Αν την κοπάναγα κι έχανα τη δουλειά μου μετά;Θα ανήκα στην κατηγορία να με χαρτζιλικώνει η γιαγιά μου.Αν εσύ δουλεύεις από το σπίτι και γράφεις τις μαλακίες αυτές,δεν ήμαστε όλοι έτσι.
11)Οι γκόμενες να δεις πόσο κολημένες είνα με τους πρώην."Ο Παναγιώτης αυτό,ο Παναγιώτης εκείνο,ήξερε όλα τα καλά κρασιά" στ'αρχίδια μου.
12)Άλλαξε γκόμενο κυρά μου.Αν βαριέσαι άλλωστε το δείχνεις στο κρεβάτι,οπότε ο λογικός θα σε σουτάρει σύντομα.Αλλά για στάσου,μήπως ευθύνεσαι εσύ που είμαι βαρετός;Μήπως δεν έχεις κανένα ενδιαφέρον πέραν με τον ποιον πηδήχτηκε η τάδε τραγουδίστρια και ο δείνα λουγκρας τραγουδιάρης;

ελεος πληρωνεται λεμε για αυτα που γραφει!!!!!
Το συζητησαμε το μεσημερι
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Όσο εσύ κατεβάζεις ταινιούλες κλέβοντας το wifi του γείτονα, εκείνη αναπαράγεται με κάποιον που έχει λογαριασμό ΟΤΕ στο όνομά του.
ολα καλα τα λες αλεξανδρα αλλα εδω το παρατραβηξες.......το παιδι μπορει να ειναι χακερας τσοντοβιος απο ιδεολογια :birdman:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Γι αυτο υπαρχουν οι αντρες. για να μας εξυπηρετουν σε καθε επιπεδο:grin:
Να μοιρασουμε την διαφορα....Εμειs το χιουμορ  εσειs την προικα
Ελευθερεs διαπραγματευσειs
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Να μοιρασουμε την διαφορα....Εμειs το χιουμορ  εσειs την προικα
Ελευθερεs διαπραγματευσειs

εγω δεν διπαραγματευομαι. Ειμαι η τροικα βαζω τους ορους και οποιος θελει.
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
εγω δεν διπαραγματευομαι. Ειμαι η τροικα βαζω τους ορους και οποιος θελει.

εμενα δε μου αρεσει η τροικα. θα μας κανει να κοψουμε το φρεσκο ψαρακι και να τρωμε λουκανικα και κονσερβες οπως οι γερμανοι
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
εγω δεν διπαραγματευομαι. Ειμαι η τροικα βαζω τους ορους και οποιος θελει.

Δεν συμφερει........Παρτε γατεs σαν εναλλακτικη μεθοδο...
Ειναι τσαμπα και τρωνε αποφαγια  :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom