Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.893

Επισκέπτης
στη Σουηδία είναι σαφώς καλύτερα τα πράγματα

Στη Σουηδία είναι φανταστικά.

Και η Νορβηγία είναι ο παράδεισος του μουνιού.
Η μόνη χώρα στον κόσμο που έτυχε να περάσουν δίπλα μου γυναίκες και να είναι στο ύψος μου (1,96).
ΘΕΕΣ.
 

Επισκέπτης
Στη Σουηδία είναι φανταστικά.

Και η Νορβηγία είναι ο παράδεισος του μουνιού.
Η μόνη χώρα στον κόσμο που έτυχε να περάσουν δίπλα μου γυναίκες και να είναι στο ύψος μου (1,96).
ΘΕΕΣ.
Ναι βρε και η Σουηδία και η Ουκρανία και η Νορβηγία..τρελά μουνιά.
Εντωμεταξύ όλοι εδώ κάθεστε.Ρούπι δεν κουνάτε.
 

kwstakis21

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2009
Μηνύματα
69
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Ναι βρε και η Σουηδία και η Ουκρανία και η Νορβηγία..τρελά μουνιά.
Εντωμεταξύ όλοι εδώ κάθεστε.Ρούπι δεν κουνάτε.

οντος ψιλομαλακια μας
απο την αλλη  εσας ποιος τη χαρη σας, ολα εδω ετοιμα στο πιατο τα εχετε
η χαρα των πακιστανων,κουρδων,αλβανων και νιγηριανων εχετε γινει
 

Επισκέπτης
οντος ψιλομαλακια μας
απο την αλλη  εσας ποιος τη χαρη σας, ολα εδω ετοιμα στο πιατο τα εχετε
η χαρα των πακιστανων,κουρδων,αλβανων και νιγηριανων εχετε γινει
Αυτά πέστα στα πατσαβουράκια που τραβιέσαι kwstakis21.
 

kwstakis21

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2009
Μηνύματα
69
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Σε βαρέθηκα άχαρο και άβγαλτο.Μου περισσεύει μια κούτα neslac γαλατάκι.Στην στέλνω και καλά πιώματα.Ciao babino

κρατα το γαλα σου
εχετε το σαν υποκαταστατο σπερματος γιατι οι καιροι ειναι δυσκολοι
 

Επισκέπτης

Η υπεροπτική ελλεηνίδα και η απάντηση που πήρε.. :2funny:
 

Συνημμένα

  • athinorama.jpg
    athinorama.jpg
    135,6 KB · Εμφανίσεις: 14

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Η υπεροπτική ελλεηνίδα και η απάντηση που πήρε.. :2funny:

Σε πληροφορώ όμως, αγαπητέ pirfore, πως αυτή η ελλεεινίδα, ΣΙΓΟΥΡΑ έχει βρει ένα κάρο ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΥΣ που την έχουν κάνει να πιστέψει και να διαλαλεί με τόσο θράσος αυτή της την άποψη...
 

kwstakis21

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2009
Μηνύματα
69
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Όντως ξεκατινιάζεται δυνατά...όπως πρέπει να κάνει ο άντρας ο σωστός! :rockon: :rockon: :rockon:

ισα μωρη πιπιτσα που θα μας πεις και κατινες :2funny:
τραβε και παρε καμια φυλαδα να δεις το ζωδιο σου και πουσε μαζεψε και τη μπουγαδα απ την απλοστρα γιατι βρεχει
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.345
Κριτικές
124
Like
6.455
Πόντοι
5.097
Μάγκες,προτείνω  μποϊκοτάζ σε όλες τις Ελλεεινίδες και μάλιστα για σπάσιμο κάθε φορά που θα μας ξενερώνουνε θα τους λέμε στα ίσα ότι μας ξενερώσανε και ότι πάμε να γαμήσουμε μια πουτάνα για εκτόνωση.Άντε μπας και βάλουν μυαλό οι μαλακισμένες,που νομίζουν ότι είναι ''κάποιες'' και μας έχουν και καλά στο χέρι.Έμεις φταίμε συναγωνιστές που τις έχουμε δώσει αξία και τις φαιρόμαστε ευγενικά.Αυτές θέλουν μόνο μπινελίκια και να τις γαμάμε όποτε γουστάρουμε.
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Το κακό με τις δυτικές χώρες(και την Ελλάδα) είναι οτι υπάρχουν πολλοί αξιόλογοι άντρες για λίγες εμφανίσιμες γκόμενες.Εντάξει στις δυτικές χώρες η κατάσταση είναι περίπου 50/50 στους ξιόλογους άντρες προς εμφανίσιμες γκόμενες(ανάλογα με τη χώρα π.χ. στην Αγγλία οι άντρες την έχουν άσχημα ενώ στη Σουηδία είναι σαφώς καλύτερα τα πράγματα),αλλά σε Ελλάδα,Ιταλία,Ισπανία η αναλογία είναι κάπου 80/10 δηλαδή για κάθε 10 εμφανίσιμες γκόμενες αντιστοιχούν 80 αξιόλογοι άντρες,εξ'ού και τα προβλήματα.

Διότι αυτό πρακτικά σημαίνει οτι το 85% των αξιόλογων αντρών παίρνουν τον πούλο και αναρωτιούνται τι έφταιξε,ενώ απλά είναι πολύ μικρό το ποσοστό των εμφανίσιμων γυναικών σε σχέση με τον αριθμό τους.
Για αυτό και οι γυναίκες γουστάρουν την Ελλάδα ενώ απεχθάνονται τις ανατολικές χώρες.
Πόσες τουρίστριες π.χ. πάνε στη Μολδαυία?

Ακριβώς.
Εχω παει Ουκρανια τρεις φορες. Εκει 6 στις 10 γυναικες ειναι απο ανω του μετριου, εως μουναρες. Με αποτελεσμα?
Βλεπεις στο δρομο τυπακια της διπλανης πορτας, μεροκαματιαρηδες, να γαμνανε ΜΟΥΝΑΡΕΣ. Και το βλεπεις συνεχεια ετσι, οχι που και που. Μουναρες, που στη γαμοχωρα που ζουμε, λεμε α, ενταξει, αυτες τις πηδαει μονο ο λε-πα ή ο Φουστανος, και ο ταδε και ο δεινα μεγαλοπαπαρης.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Βλεπεις στο δρομο τυπακια της διπλανης πορτας, μεροκαματιαρηδες, να γαμνανε ΜΟΥΝΑΡΕΣ.
Εδώ βλέπεις τυπάκια της διπλανής πόρτας να γαμάνε τύπισσες της διπλανής πόρτας, δεν είναι πιο δίκαιο νομίζεις;
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Καταρχήν δεν απευθυνόμουν σε γαμημένα αναρχοκουμμούνια σαν εσένα.
Υπάρχουν και αναγνώστες που δεν ανήκουν στο συνάφι σου.
Μπάσκετ δεν παίζω , ούτε έπαιζα ποτέ.
Στη Νορβηγία πήγα πολλές φορές για αναψυχή όλες, αλλά μετά τα 25 μου όλες , οπότε ήμουν με γκόμενα και τελευταία με τη γυναίκα μου. Νορβηγίδα κατά συνέπεια δεν γάμησα , αλλά δεν το κόβω δυσκολότερο από οποιαδήποτε άλλη δυτικο-ευρωπαία.

Τα συμπλεγματικά περιτώματα που συχνάζουν στα Εξάρχεια δεν γαμάνε πουθενά , ούτε στην Ελλάδα , ούτε στην Ανατολική Ευρώπη , ούτε στη Δυτική , ούτε στο διάολο.
Αυτό γιατί έτσι τουες αξίζει. Κάθε κοινωνία θέτει τα σκουπίδια της στο περιθώριο . αυτά δεν αφήνουν απογόνους και έτσι το είδος βελτιώνεται.Το περιθώριο στην Ελλάδα είναι οι θαμώνες των Εξαρχείων ...


τι αβαταρ ειναι αυτο?
 

Επισκέπτης
Βλεπεις στο δρομο τυπακια της διπλανης πορτας, μεροκαματιαρηδες, να γαμνανε ΜΟΥΝΑΡΕΣ. Και το βλεπεις συνεχεια ετσι, οχι που και που. Μουναρες, που στη γαμοχωρα που ζουμε, λεμε α, ενταξει, αυτες τις πηδαει μονο ο λε-πα ή ο Φουστανος, και ο ταδε και ο δεινα μεγαλοπαπαρης.

Και στην Ελλάδα φτωχοί γαμάνε μουνάρες.
Απλά είναι μεγάλοι πέφτουλες , με πολύ ελεύθερο χρόνο και τρώνε τρελό ξενύχτι και πολύ νύχτα , με δυσάρεστες συέπειες στον επαγγελματικό τομέα.

Όταν κάποιος πιστεύει αυτό που κόπιαρα στην υπογραφή μου , δεν περιμένεις να γαμάει μουνάρες.
Ένα μπάζο βρίσκει στη ζωή του , το παντρεύεται και καμαρώνει κι όλας !!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom