Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.900

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
539
Κριτικές
1
Like
408
Πόντοι
26
45 ειχες πει πριν κατι μερες, τωρα ειμαι 40 ? :undecided:
τι να σε κανει εσενα ρε μπαγλαμα, να της τρως το φαϊ ?
βαλε φωτο για να μη σε αναβαθμισω και σενα μπουστη
Να της γλυψω και να της φάω το μουνι,να της γλύψω τη κωλοτριπιδα και να της κάνω τρυφερό σεξ(γιατί είναι καλό και πονεμένο κορίτσι όχι καμία καριολα).
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
539
Κριτικές
1
Like
408
Πόντοι
26
Δεν λεω μεχρι στιγμης και η Μαγκι και ο Παπαφιλιπς μαζι με τον Φιλιςλοβερ το κρατανε σχετικα ζεστο το νημα.... Παρολαυτα λυπουν οι Ανεστακος και Παπιας...φερτε τους πισω να ξαναναψουν τα αιματα για τα καλα!!
Όχι ρε ο παπιας μας τα επριζε δε αντεχοταν όλο για τις ανυπαρκτες γκόμενες που δε είδε μας έλεγε,εμενα με κούραζε,στη τελική οποίος γαμαει δε το λέει αυτό είναι η αλήθεια.Τωρα ο ανεστακος ναι θέλω και εγώ να γυρίσει.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
539
Κριτικές
1
Like
408
Πόντοι
26
ενα απο τα προτυπα του μπουστη του οικολογικουμπουχεσα24.
ο αλλος ειναι ο μπισμπικης :confused::confused::confused:
Good Bye Reaction GIF
Μλκ ο μπισμπικης είναι άσχημος στη φάτσα σα γουρουνομουρης είναι δε μαρεσει έχει και κάτι τερμα ξενερωτο στη φάτσα αλλά έχει κάτι που δε έχουν οι περισσότεροι άντρες Έλληνες Αντρισμο,έχει αντρικό στιλ.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.471
Κριτικές
21
Like
10.007
Πόντοι
3.346
οταν θα το κανει στην αδερφη σου δωστου φιλακι ...κουμαντο στο κορμι μου κανω εγω...αντε παρα περα
Μάλλον δεν έπιασες την ειρωνεία...συμβαίνουν αυτά στο γραπτό λόγο, δεν πειράζει, καλή καρδιά.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.519
Πόντοι
21.511
Να της γλυψω και να της φάω το μουνι,να της γλύψω τη κωλοτριπιδα και να της κάνω τρυφερό σεξ(γιατί είναι καλό και πονεμένο κορίτσι όχι καμία καριολα).
σιγά βρε Δον Ζουάν της μορταδέλας, θα πνιγείς και θα πιτσιλίσεις το στριγκάκι σου.
Μλκ ο μπισμπικης είναι άσχημος στη φάτσα σα γουρουνομουρης είναι δε μαρεσει έχει και κάτι τερμα ξενερωτο στη φάτσα αλλά έχει κάτι που δε έχουν οι περισσότεροι άντρες Έλληνες Αντρισμο,έχει αντρικό στιλ.
δε χρειάζεται να κλαψουρίζεις και να γράφεις σάλτσες συνεχώς, γιατί έχουμε καταλάβει πόσο μπούστης είσαι και πόσο γουστάρεις το παριζάκι του μπισμπίκη
:effemine:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
539
Κριτικές
1
Like
408
Πόντοι
26
σιγά βρε Δον Ζουάν της μορταδέλας, θα πνιγείς και θα πιτσιλίσεις το στριγκάκι σου.

δε χρειάζεται να κλαψουρίζεις και να γράφεις σάλτσες συνεχώς, γιατί έχουμε καταλάβει πόσο μπούστης είσαι και πόσο γουστάρεις το παριζάκι του μπισμπίκη
:effemine:
Χαχαχαχαχα τη φιλη της αδερφής μου θέλω να της κάνω φοβερά πράγματα γλυφομούνι μέχρι να λιώσει στη καύλα και θα της τα κάνω όλα γιατί είναι καλό κορίτσι και θελει έναν άντρα σα και μένα δίπλα της και όχι φλωροτσουτσεκια σα και σένα.Επισης τον μπισμπικη αντικειμενικά τον θεωρώ άσχημο πολύ αλλά είναι άντρας κάτι που δε είναι εσύ,ο υπουργαρας και άλλοι τόσοι.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
539
Κριτικές
1
Like
408
Πόντοι
26
σιγά βρε Δον Ζουάν της μορταδέλας, θα πνιγείς και θα πιτσιλίσεις το στριγκάκι σου.

δε χρειάζεται να κλαψουρίζεις και να γράφεις σάλτσες συνεχώς, γιατί έχουμε καταλάβει πόσο μπούστης είσαι και πόσο γουστάρεις το παριζάκι του μπισμπίκη
:effemine:
Εναν άντρα θέλει φυσιολογικό εργατικό,τα έχω και τα 2 και άντρας φυσιολογικός είμαι και εργατικός,εσύ είσαι εργατικός ναι αλλά φλώρος ο υπουργαρας δε γνωρίζω αν είναι εργατικός φυσιολογικός άντρας δε είναι συγουρα όπως και εσυ.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
539
Κριτικές
1
Like
408
Πόντοι
26
Ρε χοντρομπούστη θα μας πνίξεις από τα γέλια
Μλκ η κοπέλα έχει πει στη αδερφή μου θέλει τους γεματους και θα πήγαινε μαζί μου μου το έχει πει δε καταλαβαίνω τι ζόρι τραβάς,λες και όλες πρέπει να θέλουν τους αδύνατους,ρε βρωμορατσιστη τι ζόρι τραβάς με τους χοντρούς ?τα είχες με καμία και στη έφαγε χοντρός ?ή δούλευες και σε διώξανε εσένα και πήραν κάνα χοντρό?
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.943
Like
1.931
Πόντοι
216
Μλκ η κοπέλα έχει πει στη αδερφή μου θέλει τους γεματους και θα πήγαινε μαζί μου μου το έχει πει δε καταλαβαίνω τι ζόρι τραβάς,λες και όλες πρέπει να θέλουν τους αδύνατους,ρε βρωμορατσιστη τι ζόρι τραβάς με τους χοντρούς ?τα είχες με καμία και στη έφαγε χοντρός ?ή δούλευες και σε διώξανε εσένα και πήραν κάνα χοντρό?
Ηρέμησε βουβαλόπουστα.
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
403
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Χαχαχαχαχα τη φιλη της αδερφής μου θέλω να της κάνω φοβερά πράγματα γλυφομούνι μέχρι να λιώσει στη καύλα και θα της τα κάνω όλα γιατί είναι καλό κορίτσι και θελει έναν άντρα σα και μένα δίπλα της και όχι φλωροτσουτσεκια σα και σένα.Επισης τον μπισμπικη αντικειμενικά τον θεωρώ άσχημο πολύ αλλά είναι άντρας κάτι που δε είναι εσύ,ο υπουργαρας και άλλοι τόσοι.
Τζίμη γειά σου , ολα ωραία και καλά αλλά το κορίτσι το ρώτησες αν θέλει να το πηδήξεις :think:.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
539
Κριτικές
1
Like
408
Πόντοι
26
Τζίμη γειά σου , ολα ωραία και καλά αλλά το κορίτσι το ρώτησες αν θέλει να το πηδήξεις :think:.
Το ρώτησα αν θα πήγαινε μαζί μου και είπε θα πήγαινα γιατί μαρεσουν οι γεμάτοι και γιατί μαρεσεις σα άνθρωπος
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.519
Πόντοι
21.511
Χαχαχαχαχα τη φιλη της αδερφής μου θέλω να της κάνω φοβερά πράγματα γλυφομούνι μέχρι να λιώσει στη καύλα και θα της τα κάνω όλα γιατί είναι καλό κορίτσι και θελει έναν άντρα σα και μένα δίπλα της και όχι φλωροτσουτσεκια σα και σένα.Επισης τον μπισμπικη αντικειμενικά τον θεωρώ άσχημο πολύ αλλά είναι άντρας κάτι που δε είναι εσύ,ο υπουργαρας και άλλοι τόσοι.
Εναν άντρα θέλει φυσιολογικό εργατικό,τα έχω και τα 2 και άντρας φυσιολογικός είμαι και εργατικός,εσύ είσαι εργατικός ναι αλλά φλώρος ο υπουργαρας δε γνωρίζω αν είναι εργατικός φυσιολογικός άντρας δε είναι συγουρα όπως και εσυ.
ένα μπουστη σαν και σένα θέλει με βελούδινα κωλομαγουλα, για να του φαρδυνει και άλλο την κωλοτρουπιδα.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.884
Like
2.950
Πόντοι
456
Είναι τεμπελακος μωρέ ο Σάμπ εγώ κάνω δουλειές που οι περισσότεροι Έλληνες δε κάνουν καν,σερβιτοριλικια χαμαλικια κουβαληματα που κάνουν οι ξένοι μόνο οι Αλβανοί,έχουν φορές που έχω δουλέψει σα το χαμαλι αλλά δε με νοιάζει και ξέρεις γιατί?γιατί είναι γλυκιά η κούραση που έβγαλες λεφτά με τον τίμιο ιδρώτα σου.
Μπράβο φίλε πολύ καλά κάνεις..ο Σάμπ μέσα σε όλα τα άλλα κακά που έχει είναι και τεμπέλης..αυτό το παιδί..δε σώζετε με τίποτα..όλη μέρα με βλέπει ποδόσφαιρο και μαλακια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λοιπόν μπετόστοκε,άκου να δεις:

Κανέναν "πόλεμο" δεν δέχεσαι για τα κιλά σου,αντιθέτως είναι η άκρως λογική αντίδραση όταν επαναλάμβανεις συνέχεια την ίδια κασέτα ότι ο άντρας πρέπει να έχει πολλά κιλά πάνω από το ύψος του,για τα τατουάζ,τους κοιλιακούς κλπ.

Όταν επιδίδεσαι στο ίδιο εκνευριστικό παραλήρημα,λογικό να δεχτείς κράξιμο.Η δράση φέρνει αντίδραση.

Εντάξει Γκρέτα Τούνμπεργκ του μπου;
Είσαι ρατσιστής με το τζιμακο
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.519
Πόντοι
21.511
σε λίγο οι ζαπατιστες θα τρώγονται μεταξύ τους, χωρίς να το παίρνουν πρέφα :2funny::2funny::2funny:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.884
Like
2.950
Πόντοι
456
ειχα παει να δω εναν αγωνα μπασκετ τοπικο πρωταθλημα και ειχε πολυ κοσμο, στους θεατες ειχε και κατι ψηλες 1,82 ,1,88 με φοβερα μοντελε σωματα, βεβαια ητανε γυρω στα 20 ολες τους και προφανως κοπελες που ασχολουνται με το μπασκετ, και γενικα στις κερκυδες ειχε ειτε μικρες 20 χρονες ειτε τιποτα σιτεμενες ανω των 40,
γκομενες απο 25 εως 40 εξαφανισμενες ολες, και γενικα σε τετοιες εκδηλωσεις τετοιες ηλικιες δεν τις βλεπεις καν, οπως και στα γυμναστηρια, ελαχιστες τριανταρες βλεπεις.
σε τετοιες ηλικιες η αλλη ουτε ψαχνεται να βρει να γαμηθει ουτε φλερτ δεχεται , μονο καποιον μεσω κυκλου γνωριζει να δει αν εχει λεφτα ο αλλος και ποσο καλος αγαπουλης ειναι να αραξει να μην κουραζετε και να τα εχει ολα ετοιμα
Ε καλά αυτές οι 20αρες ήταν οι γκόμενες αυτών που παίζουν μπάσκετ..μη ψαρονεις..πλουσιόπαιδα είναι όλα αυτά που παίζουν μπάσκετ..άμα έχεις πρωινό ξύπνημα στις έξι το πρωί..να πας για δουλειά δέκα ώρες και κουβαλημα..νομίζεις έχεις όρεξη να τρέχεις το βράδυ για μπάσκετ?για αυτό σου λέω..πλούσιοι είναι όλοι αυτοί και οι κότες οι πληρωμένες γκόμενες τους..
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
539
Κριτικές
1
Like
408
Πόντοι
26
Μπράβο φίλε πολύ καλά κάνεις..ο Σάμπ μέσα σε όλα τα άλλα κακά που έχει είναι και τεμπέλης..αυτό το παιδί..δε σώζετε με τίποτα..όλη μέρα με βλέπει ποδόσφαιρο και μαλακια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είσαι ρατσιστής με το τζιμακο
Μλκα με δε νοιάζει καν το σώμα μου γιατί οι γκόμενες δε κοιτάνε σώμα,το μόνο που κοιτάνε είναι να είσαι εργατικός και να δουλεύεις και αν τύχει και είσαι άνεργος να έχεις φιλοδοξίες να βρεις εγώ λοιπόν είμαι αυτό που θέλουν οι γκόμενες εργατικός δηλαδή.Τωρα κάτι Σάμπ και υπουργαρες που ειναι τεμπέληδες και δε δουλεύουν και δε φτάνει που είναι άνεργοι δε έχουν φιλοδοξίες δε πρόκειται να βρουν,έχω ρωτήσει κοπέλες τι κοιτάνε σε άντρες και είπαν να δουλεύει και βγάζει λεφτά και αν δε δουλεύει να κοιτάξει να βρει δηλαδή να έχει φιλοδοξίες,εγώ θα βρω κοπέλα συγουρα ο Σάμπ και υπουργαρας όχι,τώρα ο παπαφιλιπ είναι νταλικερης δουλεύει βγάζει λεφτά άρα κάτι θα βρει και αυτός σε γκόμενα οι άλλοι 2 όχι γιατί είναι τεμπεληχανεια.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.943
Like
1.931
Πόντοι
216
Μπράβο φίλε πολύ καλά κάνεις..ο Σάμπ μέσα σε όλα τα άλλα κακά που έχει είναι και τεμπέλης..αυτό το παιδί..δε σώζετε με τίποτα..όλη μέρα με βλέπει ποδόσφαιρο και μαλακια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είσαι ρατσιστής με το τζιμακο
Καλώς τον αυτοαποκαλούμενο κυνηγό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ένα μπουστη σαν και σένα θέλει με βελούδινα κωλομαγουλα, για να του φαρδυνει και άλλο την κωλοτρουπιδα.
Ο Τζιμακος είναι μπουστης;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom