Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Σίγουρα. Το ζητούμενο όμως είναι να αρχίσετε να ξεφεύγετε από τις λύσεις ανάγκης. :coffee:
Σωστός συμφωνώ εδώ όπως είπε ο μάγκας ακροατής οι πουτανες είναι συμπλήρωμα άντρας με μόνο πουτανες είναι λειψός άντρας και σκέψου ο ακροατής έχει πάει καμία 500 φορές σε πουτανες συγουρα παλιά πήγαινε 20 φορές το χρόνο μου είχε πει και είναι 56 παρόλα αυτά και γκόμενα θα έχει βρει πιστεύω.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.905
Like
1.814
Πόντοι
216
Σίγουρα. Το ζητούμενο όμως είναι να αρχίσετε να ξεφεύγετε από τις λύσεις ανάγκης. :coffee:
Εν αρχή θα έπρεπε να αποβάλλει το τέρμα φλατ και στενομυαλο σκεπτικό πως "όλες θέλουν κοιλιακούς,μούσια και τατουάζ"

Γενικά να αποκοπεί από τα στερεότυπα και τα "κουτάκια"
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.264
Like
1.941
Πόντοι
216
Και εγώ που είμαι 24 και εχω γαμησει πάνω από 100 φορές σε πουτανες γιατί ντρέπομαι ?είδες ότι δε στέκει αυτό που λες?άλλο πληρωμένο γαμησι άλλο κανονικό δηλαδή ίδιο είναι το σεξ αλλά στο ένα πάει και υπερμπαζο αν έχει λεφτά ενώ στις έξω υπάρχουν απαιτήσεις οπότε διαφορετικα αντιμετωπίζεις πουτανες διαφορετικά τις έξω.
Παλιά όταν ο γιος έφτανε τα 16-17, τον πήγαινε ο μπαμπάς ή κάποιος θείος στο μπουρδέλο.
Πάντως σίγουρα όχι για να δει τι χρώμα έχει το μουνί...
Σκέφτηκες ποτέ γιατί;
Είσαι η μοναδική περίπτωση που ακούω να γαμάς και να ντρέπεσαι τις γκόμενες έξω.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.905
Like
1.814
Πόντοι
216
:priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest:
ΑΝΕΣΤΑΚΟΣ ΖΑΝ.jpg


Zapata method of male self - improvement and evolution

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Περίσσεψαν τίποτε βουτήματα και κονιάκ από την κηδεία;
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Εν αρχή θα έπρεπε να αποβάλλει το τέρμα φλατ και στενομυαλο σκεπτικό πως "όλες θέλουν κοιλιακούς,μούσια και τατουάζ"

Γενικά να αποκοπεί από τα στερεότυπα και τα "κουτάκια"
Μα τα βλέπω έξω οι Ελληνίδες ή με λεπτούς ή με κανονικούς πάνε,καλύτερα να βρω καμία χοντρούλα τουλάχιστον να έχω το κεφάλι μου ήσυχο να μη ντρέπομαι κιόλας να μη έχω κόμπλεξ κατωτερότητας
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.905
Like
1.814
Πόντοι
216
Μα τα βλέπω έξω οι Ελληνίδες ή με λεπτούς ή με κανονικούς πάνε,καλύτερα να βρω καμία χοντρούλα τουλάχιστον να έχω το κεφάλι μου ήσυχο να μη ντρέπομαι κιόλας να μη έχω κόμπλεξ κατωτερότητας
Μαλάκα αλήθεια σταμάτα συνέχεια να παπαγαλίζεις τα ίδια και τα ίδια.
Φτάνει,μας τα έχεις πρήξει.

Δούλεψε με τον εαυτό σου και σταμάτα να αναπαράγεις τις ίδιες παπαριές συνέχεια γιατί έτσι ούτε η κόρη του Κουασιμόδου θα σου κάτσει.

Αν είναι να λες συνέχεια τα ίδια,καλύτερα να μη γράφεις.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Παλιά όταν ο γιος έφτανε τα 16-17, τον πήγαινε ο μπαμπάς ή κάποιος θείος στο μπουρδέλο.
Πάντως σίγουρα όχι για να δει τι χρώμα έχει το μουνί...
Σκέφτηκες ποτέ γιατί;
Είσαι η μοναδική περίπτωση που ακούω να γαμάς και να ντρέπεσαι τις γκόμενες έξω.
Ρε μπρο εννοείς ότι λέω ψέματα ότι έχω πάει πάνω από 100 φορές ?που να ορκιστώ ?δε ξέρω γιατί ντρέπομαι πάντως στις πουτανες όντως έχω γαμησει πάνω από 100 φορές.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μαλάκα αλήθεια σταμάτα συνέχεια να παπαγαλίζεις τα ίδια και τα ίδια.
Φτάνει,μας τα έχεις πρήξει.

Δούλεψε με τον εαυτό σου και σταμάτα να αναπαράγεις τις ίδιες παπαριές συνέχεια γιατί έτσι ούτε η κόρη του Κουασιμόδου θα σου κάτσει.

Αν είναι να λες συνέχεια τα ίδια,καλύτερα να μη γράφεις.
Εντάξει για πες τώρα πόσο είσαι και ύψος κιλά ?μόνο εγώ θα τα λέω ?
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.640
Κριτικές
1
Like
997
Πόντοι
96
:priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest:
ΑΝΕΣΤΑΚΟΣ ΖΑΝ.jpg


Zapata method of male self - improvement and evolution

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Σωστός συμφωνώ εδώ όπως είπε ο μάγκας ακροατής οι πουτανες είναι συμπλήρωμα άντρας με μόνο πουτανες είναι λειψός άντρας και σκέψου ο ακροατής έχει πάει καμία 500 φορές σε πουτανες συγουρα παλιά πήγαινε 20 φορές το χρόνο μου είχε πει και είναι 56 παρόλα αυτά και γκόμενα θα έχει βρει πιστεύω.
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.905
Like
1.814
Πόντοι
216
Ρε μπρο εννοείς ότι λέω ψέματα ότι έχω πάει πάνω από 100 φορές ?που να ορκιστώ ?δε ξέρω γιατί ντρέπομαι πάντως στις πουτανες όντως έχω γαμησει πάνω από 100 φορές.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εντάξει για πες τώρα πόσο είσαι και ύψος κιλά ?μόνο εγώ θα τα λέω ?
Τζιμακο άσε τις ειρωνείες για ύψος και κιλά σε εμένα γιατί αν αρχίσω και σου απαντάω όπως ο Παπαροτρίφτουλας δεν θα σου αρέσει καθόλου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είχε βάλει και φώτο σου σε προηγούμενο ακκ του....
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.884
Κριτικές
98
Like
47.269
Πόντοι
21.511
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.300
Like
3.841
Πόντοι
1.706
Αυτό πού λέει ο νέουλας Filislover έχει 100% δίκιο...όσες φορές καί νά γαμήσεις επαγγελματία γκόμενα τού Sex...
Δέν έχει καμία απολύτως σχέση μέ free γκόμενα...όχι στήν ερωτική πράξη...αλλά στήν επικοινωνία μέ τήν κοπέλα...
Αλλο τό ένα άλλο τό άλλο...γιά νά υπάρξει ερωτική πράξη μέ κοπέλα free...προαπαιτείται επικοινωνία μαζί της...
Είναι γνωστό παγκοσμίως αυτό νομίζω... :sunglasses:
:heavymetalbig:
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.905
Like
1.814
Πόντοι
216
Τελευταία τροποποίηση:

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Αυτό πού λέει ο νέουλας Filislover έχει 100% δίκιο...όσες φορές καί νά γαμήσεις επαγγελματία γκόμενα τού Sex...
Δέν έχει καμία απολύτως σχέση μέ free γκόμενα...όχι στήν ερωτική πράξη...αλλά στήν επικοινωνία μέ τήν κοπέλα...
Αλλο τό ένα άλλο τό άλλο...γιά νά υπάρξει ερωτική πράξη μέ κοπέλα free...προαπαιτείται επικοινωνία μαζί της...
Είναι γνωστό παγκοσμίως αυτό νομίζω... :sunglasses:
:heavymetalbig:
Εγώ έχω γαμησει 100+ φορές σε πουτανες και είμαι 24 χρόνων παρόλα αυτά στις γκόμενες ντρέπομαι είμαι σκραπας φουλ νοιωθω άβολα να έχω γκόμενα δίπλα μου τι θέλει να πει δηλαδή ο σοτος ότι δε έχω πάει 100 φορές και λέω ψέματα?ψέματα δε λέω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom