Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.355
Like
16.027
Πόντοι
3.656
Παρατηρώντας όσα βλέπω τόσα χρόνια θεωρώ ότι ένας παράγοντας είναι το κρίσιμο στοιχείο: η ''συγκυρία''. Να βρεθείς με την γκόμενα που θα σε γουστάρει ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ στο δεδομένο τόπο και χρόνο που θα βρεθείτε (και θα σου αρέσει και σένα εννοείται).

Προφανώς

Ο άντρας είναι διαθέσιμος παντού και πάντα,αρκεί απλά να του αρέσει κάποια.Και την άγνωστη που βλέπει πρώτη φορά,δεν έχει κανένα πρόβλημα να την γνωρίσει.

Ενώ η ελλεεινίδα...πρέπει να ευθυγραμμιστούν οι πλανήτες για να βρεις διαθέσιμη εκτος παρεών και κύκλων

Το φυσιολογικό δηλαδή...να γνωριστούν δυο άγνωστοι...στην Ελλάδα θεωρείται εξωπραγματικό
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.348
Κριτικές
6
Like
10.430
Πόντοι
3.936
Η ελλεινιδα φοβαται την προσεγγιση απο αγνωστο που ομιλει ελληνικα- (αλλα οχι αλλη ξενη γλωσσα) γιατι αν ειναι ξενος τοτε αλλαζει η συμπεριφορα της, γινεται πιο θετικη. Ισως το παιζει σοβαρο αρνητικη σε αυτον που μιλα την μητρικη της γλωσσα γιατι ετσι την εχει μαθει η μαμα και ο κοινωνικος περιγυρος για να μην κακοχαρακτηριστει. Αν ομως ο γκομενος της φιλης, της αδελφης της ή οτι αλλο εχει συστασεις οτι ειναι καλος γ@μιας -τοτε του την πεφτουν σαν τις μυγες, μπορει να κανουν κ αυτες προταση κουνοντας την ουρα τους -οπως η γατα σε οιστρο. Αρα ειναι θεμα μαρκετινγκ η κατασταση.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.774
Κριτικές
90
Like
33.547
Πόντοι
24.700
Εσενα επικοινωνει η κωλοτρυπιδα σου με το μυαλο σου??
Γιατι εμαθα οτι ερεθιζεσαι μονο με τη κωλοτρυπίδα
Αυτό ότι είμαστε όλοι πούστιδοι εκτός από εσένα, από πότε το καλλιεργείς στο μυαλό σου; :coffee:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
204
Like
224
Πόντοι
21
Αυτοβελτίωση σημαίνει ''βελτίωση του εαυτού μου''. Το να βελτιώνομαι δεν είναι κακό, ούτε είναι αυτοσκοπός για να ρίχνει κάποιος γκόμενες.

Η βελτίωσή μας είναι αναγκαίος όρος προόδου σε ευρύτερο πλαίσιο, όχι μόνο στο ερωτικό.

Από εκεί και πέρα, κρίνοντας από το τι βλέπω γύρω μου, δεν είμαι βέβαιος ότι οι γκόμενες ρίχνουν μόνον όσοι είναι ''βελτιωμένη εκδοχή του εαυτού τους''. 'Απειροι λέτσοι, λέσια, άφραγκοι, τελειωμένα ρετάλια κυκλοφορούν με γκόμενες πολύ ''ανώτερές'' τους σε ένα γενικότερο πλαίσιο.

Παρατηρώντας όσα βλέπω τόσα χρόνια θεωρώ ότι ένας παράγοντας είναι το κρίσιμο στοιχείο: η ''συγκυρία''. Να βρεθείς με την γκόμενα που θα σε γουστάρει ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ στο δεδομένο τόπο και χρόνο που θα βρεθείτε (και θα σου αρέσει και σένα εννοείται).

Βελτιώνοντας τον εαυτό σου απλά μπορεί ΔΥΝΗΤΙΚΑ να αυξήσεις τις πιθανότητες να δούνε πάνω σου περισσότερες κάποια θετικά στοιχεία που να τις ελκύσουν. Αλλά μέχρι εκεί.
Παρολο που για καποιες μερες θα ειμαι εκτος συνδεσης--
Οφειλω να συγχαρω τους 2 αναφερομενους Ζαπατα & Λιονταρι, αναφορικα με το θεμα που συζηταμε,
για την τοποθετηση τους.
Να προσθεσω, οτι περα απο τους Ωραιους-Επωνυμους/ με Στατους-Λεφταδες
και τους Παιχτες-Παιχτες /παλια τους ελεγαν μεγαλα καμακια
Οι υπολοιποι πρεπει να διαθετουν η να εχουν αναπτυξει καποιο ανταγωνιστικο πλεονεκτημα,
να ελεχγουν τον ευατο τους, ωστε να μπορουν να εχουν τις γκομενες που επιθυμουν

-----Καποιοι Απειροι λέτσοι, λέσια, άφραγκοι, τελειωμένα ρετάλια ναι-ναι εχουν....
παιζει ρολο σε τι μουντ θα βρεις την καθε μια, τι αναζητα σε αυτην την στιγμη της ζωη της,
ποια κενα μπορει να καλυπτει, πως μπορει να ειναι ευχαριστημενη........
-----Δεν υπολογιζουμε ως γκομενα την -1 μονιμη- την οποια διατηρουν για ΧΨ λογους
-----Δεν υπολογιζουμε τις 6.5 πλην, δηλ. γκομενες του σορου

Καλη Ανασταση Καλο Πασχα με Υγεια κ Πολλες Επιτυχιες στην Ζωη και στα Τεμαχια!!!!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.774
Κριτικές
90
Like
33.547
Πόντοι
24.700
Από τότε που ξεκινησες να μου κωλοτριβεσαι.
Σου ειπα εσενα θα σου γαμησω τα πρέκια

Δηλαδή όποιος σχολιάζει αυτά που γράφεις είναι πούστης.

Μήπως αυτό είναι μια ενδόμυχη υπεκφυγή απάντησης;

Επειδή δηλαδή δεν είσαι ικανός να αντεπεξέλθεις με λογικά επιχειρήματα στην κριτική που σου ασκούν οι άλλοι προσπαθείς να τους υποβιβάσεις πετώντας λάσπη; :coffee:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.580
Κριτικές
1
Like
931
Πόντοι
96
Μωρη γαμιολα θα φοβηθω εγω τον κερατωμενο φιλιπς η τον αλλο τον βλαμμενο σαιντ
Χαχχαχαχααχα
Ωρα για πρωινο...
Από τότε που ξεκινησες να μου κωλοτριβεσαι.
Σου ειπα εσενα θα σου γαμησω τα πρεκια
καθε μερα και τιποτα??

:coffee:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.774
Κριτικές
90
Like
33.547
Πόντοι
24.700
ναι να ομορφύνει λιγο η ατμόσφαιρα

Ευχαριστώ.

Αυτό το καλοκαίρι το περίμενα

Καυτό σαν την κωλάρα σου
Υγρό σαν το μουνί σου

Μα πέρασε σαν νά 'τανε Φθινόπωρο

Γιατί εγώ δεν ήμουνα μαζί σου.

(Θα βγάλει φλύκταινες ο Ανεστάκος).
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Magi

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.580
Κριτικές
1
Like
931
Πόντοι
96
Ευχαριστώ.

Αυτό το καλοκαίρι το περίμενα

Καυτό σαν την κωλάρα σου
Υγρό σαν το μουνί σου

Μα πέρασε σαν νά 'τανε Φθινόπωρο

Γιατί εγώ δεν ήμουνα μαζί σου.

(Θα βγάλει φλύκταινες ο Ανεστάκος).
Τα αγκαθια μου δροσίζονται στο αντρικιο αερακι σου...
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Ισως κάποιες μυαλομενες πετυχεις μετα απο τα 35
Πιο κατω ειναι ολες τραλαλα.
Τωρα οι 50αρες ρε φιλε δεν εχουν μελλον μονο για κανα πηδημα αν ειναι καποια ωραια ουτε καν σχεση εκτος και ειναι κάποιος στην ηλικία τους.εσυ τωρα στα 25 θα κοιτας απο 20 εως 30 αλλα σ αυτο το ευρος υπάρχει μεγαλη πλεμπα.
Εγω παλιοτερα στα 30 μου εκανα σχεση με μια 48 ετων αλλα δεν ρολαρε δεν ταιριαζε πως το λένε
Απο τοτε εως συν 5 χρονια βαζω απο την ηλικια μου.
Το θεμα ειναι οτι υπαρχει αγαμια εδω γιαυτό θα δεις και πολλους να μην εχουν στανταρς, γυναίκα να ναι και οτι να ναι τετοια φαση.
Το ζήτημα είναι ότι επειδή είμαι 25 οι 20 ως 30 είναι επιηκως γτπ σε μυαλό θέλουν φλώρους και όχι άντρες,εγώ θέλω η άλλη να είναι σα τη Βανδή να θέλει έναν άντρα γέρο δίπλα της και όχι ένα τσουτσεκι.Αν πάω 35 ίσως βρίσκω γυναίκες της προκοπής τώρα οι 20-30 είναι ναυάγια μεγάλα.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Σωστος φιλε.
Γενικα στη μεσογειο ειναι λες και η θαλασσα τους γαμαει το μυαλό
Ισπανια ιταλια ελλαδα και Τουρκία ρα ίδια σκατα.
Οσο για β.αφρικη μεση ανατολη εκει αλλαζει το σκηνικο ειναι μουσουλμανοι και συντηρητικοι,μεχρι και οι κυπριες ειναι ψωναρες.
Το σκηνικο αλλαζει απο βουλγαρια και πάνω
Συμφωνώ Ισπανία Ιταλία Ελλάδα Τουρκία είναι τα ίδια ακριβώς σκατα.Τωρα Ιαπωνία Κίνα έχουν ηρεμία ψυχής και δε είναι το χαλί της Μεσογείου επίσης ανατολή το ίδιο είναι συντηρητικοί και οι γυναίκες έχουν περισσότερο μυαλό δε είναι τώρα τα φεμινια οι Ελληνίδες που μπλέκουν με άντρες φλώρους κοκαλιαρηδες για να τους έχουν του χεριού τους ο φεμινισμός τα κατέστρεψε όλα στις 20-30 γι'αυτό 35 και πάνω που σε αυτές τις γενιές δε προχώρησε η φλωριά και ο φεμινισμός.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κοίτα τώρα που θα καλοκαιριασει να χάσεις κανένα κιλό γιατί με τόσο λίπος θα ιδρώνεις αβέρτα και θα βρωμάς
Δε πειράζει δε θα με πλησιάζουν όμως για μαγκιες κλπ είμαι ένα αρσενικό δυνατό.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Η ελλεινιδα φοβαται την προσεγγιση απο αγνωστο που ομιλει ελληνικα- (αλλα οχι αλλη ξενη γλωσσα) γιατι αν ειναι ξενος τοτε αλλαζει η συμπεριφορα της, γινεται πιο θετικη. Ισως το παιζει σοβαρο αρνητικη σε αυτον που μιλα την μητρικη της γλωσσα γιατι ετσι την εχει μαθει η μαμα και ο κοινωνικος περιγυρος για να μην κακοχαρακτηριστει. Αν ομως ο γκομενος της φιλης, της αδελφης της ή οτι αλλο εχει συστασεις οτι ειναι καλος γ@μιας -τοτε του την πεφτουν σαν τις μυγες, μπορει να κανουν κ αυτες προταση κουνοντας την ουρα τους -οπως η γατα σε οιστρο. Αρα ειναι θεμα μαρκετινγκ η κατασταση.
Στη Βλάχο Ελλάδα όλα είναι θέμα μάρκετινγκ να ξέρεις από τη γκόμενα μέχρι τη δουλειά,αν έχεις κοινό γνωστό και να μη έχεις προϋπηρεσία σε μάθαινε ο άλλος αν σε ξέρει αν δε σε ξέρει ούτε που σε μαθαίνει σε διώχνει κανονικά δυστιχως και μετά πάει φαύλος κύκλος δε έχεις προϋπηρεσία σε διώχνουν,υπάρχουν και δουλειές που δε χρειάζεται προυπηρεσια αλλά είναι ελάχιστες.Επισης υπάρχει καλά το άλλο ακομα και να έχεις προϋπηρεσία αν είσαι 40+ όλοι σε βλέπουν σα μουσείο και δε προτιμάνε από 18-35 προτιμάνε σε δουλειές πολύ.Οσο για τη γκόμενα αν δε έχεις κοινούς γνωστούς παει δε βρίσκεις εύκολα γιατί αν πας να μιλήσεις στο άκυρο θα φας πόρτα,οι Ελληνίδες δε μιλανε στο άγνωστο φλερτ.Δυστιχως τους Έλληνες και τις Ελληνίδες τους ψεκάζουν δε υπάρχει περίπτωση.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.774
Κριτικές
90
Like
33.547
Πόντοι
24.700
Screenshot_20240502_203522.jpg

Εισαι ενας χαζοποιητης με φαντασιοπληξιες.
Εσενα πρέπει να σε δει ψυχίατρος επείγοντος.
Καμια υπεκφυγη απάντησης αλλα οταν οι ερωτήσεις ειναι ανοητες δεν απαντώ

Μέσα στα πλαίσια της αυτοβελτίωσης σου, έχεις προσπαθήσει να βελτιώσεις τον γραπτό σου λόγο; Δηλαδή να μην καταφεύγεις σε κοπρολαλία; :coffee:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.774
Κριτικές
90
Like
33.547
Πόντοι
24.700
Εισαι για το τσίρκο μεντρανο στο ρολο του κλοουν
Οι ενδιαφερομενοι να κλεισουν εισιτήρια παρακαλώ

Δεν ξέρω τι λες εσύ, αλλά το γκομενάκι έδειξε να το απολαμβάνει.

Άλλωστε αυτό είναι το ζητούμενο και είναι και σύμφωνο με τις οδηγίες που δίνεις. Μην ακυρώνεις λοιπόν τον εαυτό σου. :coffee:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.774
Κριτικές
90
Like
33.547
Πόντοι
24.700

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.774
Κριτικές
90
Like
33.547
Πόντοι
24.700
Ποσο λουλης εισαι....
Ρε τη μαγκι δεν την υπολογιζω καν για γυναίκα καινα με πλήρωνες...
Εγω παιζω μπαλα με δικο μου ροστερ και το ανανεωνω κιολας

Αυτά τα γράφεις για να πείσεις εμάς; Ή για να πείσεις τον πληγωμένο εαυτό σου; :coffee:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.249
Like
3.833
Πόντοι
1.706
Δέν τό ήξερα ότι στό bou οι άνδρες...ανταγωνίζονται γιά τό ποιός θά έχει τήν εύνοια μίας...μίσανδρης λεσβίας!!
Εχω νά μάθω πολλά...από ότι φαίνεται ακόμα!!

:heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom