Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.893

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
1
Like
1.264
Πόντοι
216
Οχι ίσως...σίγουρα...αυτοί είναι πού χαλάνε τήν πιάτσα...καί είναι οι περισσότεροι!!
Πιστεύω ότι αυτή η κατηγορία τών ανδρών...πρέπει νά ξεπερνά τό 90-95%
Εδώ ένα χάδι τούς κάνουν στήν πλάτη...καί αυτοί είναι ικανοί γιά τά "Μάτια τής γκόμενας νά πουλήσουν τό σπίτι τους".
Ενα ποσοστό 5-10% είναι οι άνδρες...πού δέν υποκύπτουν σέ αυτά πού ζητούν συνέχεια οι γυναίκες!!
Ναι αλλα να ξερεις οτι αυτοι 5-10% χανουν πολλες γκομενες.
Εγω ανηκω σ αυτους και εχω χασει πολλες,αλλα παντα φιλε εφευγα με το κεφαλι ψηλα και ελεγα ενα μπράβο στον ευατο μου που δεν υπεκυψα.
Ειχα απορριψει γκόμενα που ηθελε μονο πηδημα και ο λογος ηταν γιατι δεν ηθελα να υποκυψω στις ορεξεις της,της ειχα πει να γνωριστούμε,αυτη επεμενε ωσπου της λεω εγω ετσι ειμαι και εξαφανίστηκε.
Κλαιν
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
1
Like
1.264
Πόντοι
216
ειναι σπαταλη χρονου
Και ανεβαζεις την αξια της γκόμενας
Σκοπος ειναι να προσγειωθουν λιγο ολες,γιατί τα κωλο λιγούρια γαμησαν τη πιατσα τοσο απλα και κανουν ζημια σε ολους
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.756
Like
3.601
Πόντοι
1.706
Η Αποψη μου,
Τα ποσοστα του ΑΚΡΟΑΤΗ ειναι σωστα......---ισχει για μεσους ανδρες / οχι το Μ.Ο των ανδρων
Το ζητημα με τους εμφανίσιμους εχει διαφορες εκδοχες ειτε συνδιασμο αυτων οπως=
Στατους/χρημα/στυλ/ντυσιμο/τεχνικες/μαγκια?/δημοφιλια/επαγγελμα/χωρος/μυαλο/επιπεδο/αυτοπεποίθηση/σεξυ
οποτε, γαμουν οι περισοτεροι απο τους ομορφους, ειτε φουλ ειτε λιγο, ειτε μουναρες ειτε μπαζακια.....
παντως τους αντκειμενικα ομορφους τους κοιτανε οι γυναικες....
Εδώ από ότι έχω καταλάβει...είναι άλλη κατηγορία ανδρών...δέν ανήκουν στήν Α' Εθνική!!
Καί είναι λογικό...νά έχουν νευράκια...
Θά υπάρχουν φυσικά καί κάποιοι πού μετράνε...αλλά ελάχιστοι!! :sunglasses:
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
89
Like
116
Πόντοι
0
Εχω πολλες φιλες-φιλες γυναικες-----οποτε μαθαινω τις τακτικες του αντιπαλου απο μεσα-----
Μου λενε περιπτωσεις για τους ομορφους, διαφορα.......
καποιες κανουν κολοτουμπες μιλαω για γυναικες 7.5-9.0.....
εαν ο ομορφος ειναι μαγκας-αρσενικο τις τραβαει απο την μυτη... τις κανουν οτι θελουν......
Επισης σε φτωχους λαμογια κουτοπονηρους τα 4.0-5.0 γυναικων, κανουν επισης τουμπες αλλου στυλ,
τους περιθαλπτουν γενικως, τους συντηρουν,τους παντρεύονται...... τους τα χωνουν...
για να εχουν εναν ωραιο πλαι τους.....
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
1
Like
1.264
Πόντοι
216
Screenshot_20240502_000316.jpg

Μου έστειλαν υλικο,αυτη τη στιγμη η μαγκι πηδαει τον παπαφιλιπς,μου εστειλαν σελφι σε π.μ
Μολις τελειώσουν θα αρχίσουν και τα δυο παλι να μου κωλοτριβοντιαι.
Αν ο παπαφιλιπς γαμηθει καλα δεν θα τσινιξει αν δεν γαμηθεί ομως θα δουλέψει εδω μεσα υπερωρία.
Μαγκι δωσε πονο στο φιλαρακο μας τον παπαφιλιπς
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.228
Κριτικές
1
Like
29.921
Πόντοι
8.006
Και ανεβαζεις την αξια της γκόμενας
Σκοπος ειναι να προσγειωθουν λιγο ολες,γιατί τα κωλο λιγούρια γαμησαν τη πιατσα τοσο απλα και κανουν ζημια σε ολους
Tύπε εγω λεω να κοψεις και την πουτσα σου, για να τις τιμωρησεις αμείλικτα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
1
Like
1.264
Πόντοι
216
Tύπε εγω λεω να κοψεις και την πουτσα σου, για να τις τιμωρησεις αμείλικτα
Η μεγαλύτερη τιμωρια ειναι να τις αφησεις εγκυες να γεννήσουν το παιδι σου και εσυ να εχεις 5 μερες τη βδομαδα φρι να γκομενιζεις,αυτες με παιδι χανουν αντικειμενική και θα ρηξουν πολυ τα στανταρ για να μπορεσουν να βρουν αλλον και να κάνουν τη ζωη τους.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.228
Κριτικές
1
Like
29.921
Πόντοι
8.006
Η μεγαλύτερη τιμωρια ειναι να τις αφησεις εγκυες να γεννήσουν το παιδι σου και εσυ να εχεις 5 μερες τη βδομαδα φρι να γκομενιζεις,αυτες με παιδι χανουν αντικειμενική και θα ρηξουν πολυ τα στανταρ για να μπορεσουν να βρουν αλλον και να κάνουν τη ζωη τους.
Η αυτοβελτιωση τα λεει αυτα?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.170
Like
15.754
Πόντοι
3.656
Ο σημερινός 50άρης ή 55άρης, έζησε καλά χρόνια με χρήμα, με οικονομική "άνθιση".
Και έχει μεγάλη σημασία αυτό.
Ειδικά από το 1995 ως το 2005, ήταν χρυσά χρόνια για να ζεις...Και αυτό είχε αντίκτυπο και στο σεξ.
Αν δεν πηδούσες τότε, μάλλον ήσουν στόκος.

Ο Λάκης πάντως,άλλα λέει

Και τότε έπεφτε αγαμία

Μην ξεχνάς ότι τότε επι κωστοπουλίτιδας,χωρις Μύκονο,Αράχωβα,πορσε,κάμπριο...δύσκολα σε κοίταζε γκόμενα
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.426
Κριτικές
5
Like
5.577
Πόντοι
1.056
ε και ομως ισχυει....

την πλειοψηφιατων γυναικων την πηδαει το 20%

στο τελος την φορτωνεσαι εσυ... χωρις να ξερεις αν συνεχισουν να στην πηδανε αλλοι...

τι να κανουμε δεν επιτρεπεται η πολυγαμικοτητα!

δε σου ειπε κανεις οτι μονιμα γινεται αυτο... ποσες εχεις πηδηξει εσυ και ποσουν εχουν πηδηξει αυτες που πηδηξες? κανε τις εξισωσεις και θα δεις...
Πόσουμ
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.513
Πόντοι
1.056
Tύπε εγω λεω να κοψεις και την πουτσα σου, για να τις τιμωρησεις αμείλικτα
Δεν χρειάζεται ευνουχισμός...εδώ που έφτασε το πράγμα με την μουνοδουλιαση χρειάζεται ένα κοσμογονικό γεγονός για να ισορροπήσει το πράγμα.....κάποτε μιλώντας με τον Ρώσο σύζυγό της γυναίκας που πρόσεχε τον παππού μου μου ανέφερε πως η μεταπολεμική σοβιετική Ένωση ήταν ο παράδεισος ( όχι σοσιαλιστικός) για τους άνδρες .....είχαν πεθάνει τόσοι πολλοί στον πόλεμο που η αναλογία γυναικών για κάθε άντρα ήταν εξωφρενική και αναπτύχθηκε μια νοοτροπία πως ο άνδρας ήταν κάτι πολύτιμο και έπρεπε να τον έχουν στα ώπα ώπα ....κάτι αντίστοιχο μου ανέφερε και ένας γεωργιανοποντιος οικογενειακός φίλος πως ίσχυε και στην γεωργία .....αυτά να βλέπουν οι ελλεινιδες και να παραδειγματιζονται ....και μιας και μιλάμε για Σλάβους οι ελλεινιδες πήραν ένα γερό μάθημα όταν με την κατάρρευση της σοβιετικής Ένωσης ήρθαν στα μέρη μας οι σλαβες ..... πραγματικά στην επαρχία που μεγάλωσα ως έφηβος θυμαμαι το μίσος και την απέχθεια που έτρεφαν οι ελλεινιδες της εποχής για τις σλαβες που " θα έκλεβαν τους άνδρες τους και θα χάλαγαν τα σπίτια τους " ( που σ' ένα ποσοστό έγινε )
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
1
Like
1.264
Πόντοι
216
Δεν χρειάζεται ευνουχισμός...εδώ που έφτασε το πράγμα με την μουνοδουλιαση χρειάζεται ένα κοσμογονικό γεγονός για να ισορροπήσει το πράγμα.....κάποτε μιλώντας με τον Ρώσο σύζυγό της γυναίκας που πρόσεχε τον παππού μου μου ανέφερε πως η μεταπολεμική σοβιετική Ένωση ήταν ο παράδεισος ( όχι σοσιαλιστικός) για τους άνδρες .....είχαν πεθάνει τόσοι πολλοί στον πόλεμο που η αναλογία γυναικών για κάθε άντρα ήταν εξωφρενική και αναπτύχθηκε μια νοοτροπία πως ο άνδρας ήταν κάτι πολύτιμο και έπρεπε να τον έχουν στα ώπα ώπα ....κάτι αντίστοιχο μου ανέφερε και ένας γεωργιανοποντιος οικογενειακός φίλος πως ίσχυε και στην γεωργία .....αυτά να βλέπουν οι ελλεινιδες και να παραδειγματιζονται ....και μιας και μιλάμε για Σλάβους οι ελλεινιδες πήραν ένα γερό μάθημα όταν με την κατάρρευση της σοβιετικής Ένωσης ήρθαν στα μέρη μας οι σλαβες ..... πραγματικά στην επαρχία που μεγάλωσα ως έφηβος θυμαμαι το μίσος και την απέχθεια που έτρεφαν οι ελλεινιδες της εποχής για τις σλαβες που " θα έκλεβαν τους άνδρες τους και θα χάλαγαν τα σπίτια τους " ( που σ' ένα ποσοστό έγινε )
Μια Ελληνίδα διπλα σε μια σλαβα δεν εχει καμια τυχη.
Οι σλαβες υπερτερούν σε ολα,το 90 οι σλαβες τσεπωναν παντρεμενους ελευθερους κλπ και οι ελλεινιδες εμεναν με το μουνι στο χερι.
Σλαβικος κόσμος και ξερο ψωμι
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.513
Πόντοι
1.056
Μια Ελληνίδα διπλα σε μια σλαβα δεν εχει καμια τυχη.
Οι σλαβες υπερτερούν σε ολα,το 90 οι σλαβες τσεπωναν παντρεμενους ελευθερους κλπ και οι ελλεινιδες εμεναν με το μουνι στο χερι.
Σλαβικος κόσμος και ξερο ψωμι
Ισχύει αυτές είναι μουναρες η μέση ελλεινιδα είναι η κλασική χαμηλοκωλα τριχωτή
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
89
Like
116
Πόντοι
0
Για τους φιλους,
Κοιταξτε να φτιαξετε τον εαυτο σας,
Αυτοβελτιωση---εχει δικιο ο ζαπατας---
Μεταφορα εμπειριων---τα λεει ο ακροατης----
----μην μου την πεσετε, αυτους διαβαζω προσφατα--για πιο παλαια δεν γνωριζω---
λιγο φεετ-λιγο ντυσιματακι,λιγο χαρακτηρας,θαρρος,αυτογνωσια,καποια συζητηση για αρχη, λιγο χρηματακι,
και καποιο παραμυθι, ---ετσι πανε τα κοριτσακια στο κρεββατι απο μικρα, με παραμυθια............
και οταν οι συνθηκες το καλουν κανεις προσεγκιση για απλη γνωριμια αρχικα.....
---οχι με το σκεπτικο------αγχος παω να ζητησω να την γαμησω / αμαν τι θα μου πει η αλλη...
ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ, βλεπεις ποιες σε γουσταρουν, ποιες ψαχνονται, ποιες ειναι ευαλωτες,
ΚΑΙ Β ΒΑΣΙΚΟ, να σε παιρνει, εκει που χτυπας, δεν μπορεις να την πεφτεις σε 9.0-10.0 η στην ντιβα
η στην μπαρ-γουμαν η στυλατη η στην υποδοχη η στο μοντερνο καργολακι,
χωρις να εχεις δυνατα εργαλεια......η κοκο......εεεεε
Εχουν γινει ρε φιλε, οι καινουργιες ξυνες και ειρωνικες....
Και να θυμαστε, οταν τις γαματε, -------ετσι για να μπαινουν σε σειρα.....--------
να τις γαματε με θρασος και τεχνικη, ωστε να σας θυμουνται, οι καριολες.....
Οποιος μετεπειτα και να τις γαμηση η παραλληλα---δεν μαζευονται οι ενφανισιμες/μοδατες σε αυτο---
αυτες να θυμουνται τον τροπο που τις γαμουσατε εσεις.......
Αντε γιατι τα εχω παρει με τις καριολες...... γαμηστε οσες πιο πολλες μπόρειτε.
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
890
Κριτικές
13
Like
1.494
Πόντοι
496
Εχω πολλες φιλες-φιλες γυναικες-----οποτε μαθαινω τις τακτικες του αντιπαλου απο μεσα-----
Μου λενε περιπτωσεις για τους ομορφους, διαφορα.......
καποιες κανουν κολοτουμπες μιλαω για γυναικες 7.5-9.0.....
εαν ο ομορφος ειναι μαγκας-αρσενικο τις τραβαει απο την μυτη... τις κανουν οτι θελουν......
Επισης σε φτωχους λαμογια κουτοπονηρους τα 4.0-5.0 γυναικων, κανουν επισης τουμπες αλλου στυλ,
τους περιθαλπτουν γενικως, τους συντηρουν,τους παντρεύονται...... τους τα χωνουν...
για να εχουν εναν ωραιο πλαι τους.....
μη νομιζεις πως οτι μαθαινεις ειναι η αληθεια....

μαθαινεις οσα θελουν αυτες να μαθεις...

ποτε δε θα μαθεις ολο το σκεπτικο της καθε ενεργειας τους...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ειδες? σπαταλησες το χρονο σου απαντωντας μου ευγενικα με την ερωτηση σου!
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
890
Κριτικές
13
Like
1.494
Πόντοι
496
Παν μέτρον άριστον, συμφωνώ. Αλλά ας μην ξεχνάμε ότι μια στοιχειώδης ανθρώπινη ευγένεια είναι ζωτικής σημασίας για τη σχέση μας με την κοινωνία μας. Τονίζω, στοιχειώδης.
ειναι αχρειαστη αν εχεις αμυντικη σταση καθως και αν εισαι απαραιτητος για τους αλλους...

μισοσοβαρα μισοαστεια ειναι χασιμο χρονου τα καλημερα καλησπερα τι κανουν τα παιδια πως ειναι η οικογενεια πως τα περνας οταν ξερω πως καθε φορα που θα χτυπησει το τηλεφωνο δεν ειναι για να δεις τι κανω αλλα γιατι ΜΕ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ οποτε μπες στο ψητο ΑΜΕΣΑ
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
89
Like
116
Πόντοι
0
μη νομιζεις πως οτι μαθαινεις ειναι η αληθεια....

μαθαινεις οσα θελουν αυτες να μαθεις...

ποτε δε θα μαθεις ολο το σκεπτικο της καθε ενεργειας τους...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ειδες? σπαταλησες το χρονο σου απαντωντας μου ευγενικα με την ερωτηση σου!
Μαθαινω μεγαλες αληθειες, γιατι μου τα εξομολογουνται..... τα περισσοτερα,
ακουσε με....
επισης η μια καρφωνει την αλλη,
εχουν ανταγωνισμο--Πια ειναι λιγοτερο ξεκωλιαρα απο την αλλη!!!!!!!!!
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
890
Κριτικές
13
Like
1.494
Πόντοι
496
Μαθαινω μεγαλες αληθειες, γιατι μου τα εξομολογουνται..... τα περισσοτερα,
ακουσε με....
επισης η μια καρφωνει την αλλη,
εχουν ανταγωνισμο--Πια ειναι λιγοτερο ξεκωλιαρα απο την αλλη!!!!!!!!!
ναι αλλα ξαναλεω! δεν εχεις ολα τα χαρτια της τραπουλας...

και μην εισαι θυμα...

στα λενε γιατι εισαι πιονι στο σκοπο τους...

στα λενε γιατι θελουν να φανουν αρεστες

και στα λενε γιατι μαλλον εισαι και φιλεναδας οποτε αφου δε σε πηδανε ας περναν την ωρα τους με μπλαμπλα
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
89
Like
116
Πόντοι
0
ναι αλλα ξαναλεω! δεν εχεις ολα τα χαρτια της τραπουλας...

και μην εισαι θυμα...

στα λενε γιατι εισαι πιονι στο σκοπο τους...

στα λενε γιατι θελουν να φανουν αρεστες

και στα λενε γιατι μαλλον εισαι και φιλεναδας οποτε αφου δε σε πηδανε ας περναν την ωρα τους με μπλαμπλα
φιλε..... δεν με ξερεις, τις πηδαω οποια στιγμη θελω...
εσυ τι νομιζεις εχουν αναστολες η ντροπες,,,,,,,????
απλα εγω εχω συγκεκριμενη φιλοσοφια..... και τα ξεχωριζω.....

πιο πιονι, για πιο σκοπο? αρεστες για πιο λογο? την ζωη μας ζουμε ρε φιλε... απλα τα πραγματα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom