Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.893

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
1
Like
1.262
Πόντοι
216
Καλά όχι και πολυ βιαστικός και να πιεζεις και αυτό μαλακια ειναι.
Οχι ρε φιλε γιατί αν κάτσεις και σκεφτείς τα one night stand η αλλρς που το δίνουν σε ωρες αντε λιγες μερες εσυ γιατι να το καθυστερεις?
Δεν σου είπα απο το πρωτο ραντεβου ουτε απο 2ο ουτε απο το 3ο.
Αλλα αν φτασει μηνας τι να περιμένεις μετα?
Μεσα σ αυτο το μηνα μαθαινεις πολλα γι'αυτόν και για αυτην εκτος και αν τη βλέπεις μια φορα τη βδομάδα.
Εδω παίζει ρολο η συχνότητα, αλλα τα περισσοτερα ζευγαρια βλέπονται μερα παρα μερα,άλλα καθε μερα άλλα ανα 2η μερα.
Τωρα αν τη βλεπεις 1 φορα τη βδομαδα και συνεχιστει υπαρχει πρόβλημα.
Οπως επισης και πόσο συχνή ειναι η τηλεφωνικη-σοσιαλ επικοινωνία.
Ολα εχουν να κανουν με τη συχνότητα.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.756
Like
3.601
Πόντοι
1.706
Κλασσική μουφοατάκα σε προκαταρκτικό κονέ για παντρεμενα γαμίσια. Να υποθέσω ότι μένει ακόμα με το σύζυγο;

Αφού γνωρίζεις τον ιδιοκτήτη γιατί δεν κάνεις cross check;
Μπά αυτό δέν τό πιστεύω ότι θέλει απλά καί μόνο γαμησάκι...άν ήθελε αυτό μόνο...άνετα τό κάνει γιά πλάκα...καί δέν ξέρω άν τό κάνει κιόλας!!
Από ότι μού έχει πεί τόν τελευταίο χρόνο δέν ζούνε μαζί...αλλά αυτό δέν τό γνωρίζω...έτσι λέει αυτή!!
Καί οι γκόμενες λένε αβέρτα ψέματα...μπορεί καί νά μένουν μαζί δέν τό ξέρω αυτό!!
Διασταύρωση δέν κάνω...διότι δέν θέλω νά καρφωθώ στόν ιδιοκτήτη τού εστιατορίου πού ξέρω...αλλά καί στούς άλλους ιδιοκτήτες!!
Βασικά άν τήν βγάλω γκόμενα...δέν θέλω νά ξέρει κανείς από εκεί ότι παίχτηκε σκηνικό μέ τήν μούνα...υπάρχουν καί μουνόπανα μεγάλα!!
Καλά τυπε το δεν βιάζεσαι είναι σχετικό... Μέσα στις δυο βδομάδες που βγαίνετε πρεπει να χει πεσει το μανικακι αλλιώς θα φυγει. Θα βαρεθεί. Εδώ θα βαριόμουν εγώ.

Σαν να μου λες πας μπουρδελότσαρκα 2 βδομάδες τώρα από δυο φορες την εβδομάδα και δεν μπαίνεις σε καμία και λες " Εγώ δεν βιάζομαι " Αυτό τώρα τι νόημα έχει ;
Καλά σίγουρα αυτό πού λές γιά τό γαμήσι θά γίνει 100% άν όχι τήν επόμενη τήν μεθεπόμενη σίγουρα...αλλά αυτό δέν μού λέει κάτι!!
Εγώ θέλω νά τήν βγάλω γκόμενα γιά λίγο καιρό π.χ. 6 μήνες η 1 χρόνο.
Τό νά πάω νά γαμηθούμε 2-3 φορές δέν μού λέει μία!!
Δέν είναι εύκολο γιά εμένα νά βρίσκω τέτοιου επιπέδου γκόμενα...θέλει χρόνο καί άν!!
Φιλε ακροατη πολλες φορες οι αντρες οταν δουν μια ωραια γυναίκα γίνονται πιο δοτικοι.
Το να γίνεις π.χ πιο δοτικος σε μια ωραία δεν εχει θετικο αντίκτυπο.
Γιατι να ξέρεις οτι ολοι οι αλλοι που εχει γνωρίσει είναι το ίδιο δοτικοι.
Εγω π.χ ειχα ρηξει μια πολυ ωραια γκόμενα επειδή ημουν ο ευατος μου.
Δεν έκανα χατίρια και δεν ημουν γλύφτης,η γκομενα στην αρχη σπαστηκε αλλα μετα καταλαβε οτι ημουν αληθινος και το αναγνώρισε.
Περα οτι μου εκατσε γρήγορα και χωρίσαμε μετα γιατι με έπιασε με άλλη.
Δοτικός ?
Καθόλου δοτικός δέν είμαι...καί γενικά σάν άνθρωπος είμαι υπερβολικά εγκρατής!!
Σιγά μήν γίνω οσφυοκάμπτης καί λελές γιά μία γκόμενα...μακριά από εμένα αυτά.
Εδώ δέν τά έκανα τόσα χρόνια τώρα θά τά κάνω ?
Απλά είμαι πολύ επιφυλακτικός διότι διαζύγιο δέν έχει...καί δέν ξέρω πόσο ψέμα πουλάει!! :undecided:

Το ειχα ξαναγραψει,ο χρόνος για τη γυναίκα ειναι υπερ και για τον άντρα κατα.
Σε ενα ντειτινγκ υπαρχει ενας ατυπος ανταγωνισμος μεταξι αντρικης βιασυνης και γυναικείας καθυστερησης.
Οσο καθυστερει η φαση ο χρονος κυλα υπερ της γυναίκα, αν καταφέρει και το δωσει γρήγορα ο χρόνος ειναι υπερ του άντρα.
Εγω γενικά είμαι βιαστικος και δεν το εχω μετανιώσει.
Δεν αφηνω σε χλωρο κλαρι,πιεζω και πρεσαρω τερμα,ενας γαμεας ετσι πρπεεινα κανει γιατι υπαρχουν και οι επιπτώσεις.
Ξερω πολλούς που εκαναν 6 μηνες να πηδησουν,αλλους που εκαναν χρονο αλλοι μηνα κλπ.
Για μενα αν περασει μηνας ειναι κοκκινη καρτα ποτε δεν περιμένω παραπάνω,στις 30 μερες απο την πρωτη γνωριμια το τελιωνω,δεν δινω σημασια και αφηνω να δω αυτης τα ορια,η αλλη οταν δεν της ξαναεστειλα στις 30 μερες επειδή δεν μου το εδινε με ρωταγε τι και πως και μολις της ειπα το λογο μου το εδωσε σε λιγες ώρες.
Αυτό γίνεται σέ άλλες περιπτώσεις...στήν δική μου περίπτωση ο χρόνος κυλάει υπέρ μου!! :undecided:
 
  • Like
Αντιδράσεις: NELLO

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
1
Like
1.262
Πόντοι
216
Μπά αυτό δέν τό πιστεύω ότι θέλει απλά καί μόνο γαμησάκι...άν ήθελε αυτό μόνο...άνετα τό κάνει γιά πλάκα...καί δέν ξέρω άν τό κάνει κιόλας!!
Από ότι μού έχει πεί τόν τελευταίο χρόνο δέν ζούνε μαζί...αλλά αυτό δέν τό γνωρίζω...έτσι λέει αυτή!!
Καί οι γκόμενες λένε αβέρτα ψέματα...μπορεί καί νά μένουν μαζί δέν τό ξέρω αυτό!!
Διασταύρωση δέν κάνω...διότι δέν θέλω νά καρφωθώ στόν ιδιοκτήτη τού εστιατορίου πού ξέρω...αλλά καί στούς άλλους ιδιοκτήτες!!
Βασικά άν τήν βγάλω γκόμενα...δέν θέλω νά ξέρει κανείς από εκεί ότι παίχτηκε σκηνικό μέ τήν μούνα...υπάρχουν καί μουνόπανα μεγάλα!!

Καλά σίγουρα αυτό πού λές γιά τό γαμήσι θά γίνει 100% άν όχι τήν επόμενη τήν μεθεπόμενη σίγουρα...αλλά αυτό δέν μού λέει κάτι!!
Εγώ θέλω νά τήν βγάλω γκόμενα γιά λίγο καιρό π.χ. 6 μήνες η 1 χρόνο.
Τό νά πάω νά γαμηθούμε 2-3 φορές δέν μού λέει μία!!
Δέν είναι εύκολο γιά εμένα νά βρίσκω τέτοιου επιπέδου γκόμενα...θέλει χρόνο καί άν!!

Δοτικός ?
Καθόλου δοτικός δέν είμαι...καί γενικά σάν άνθρωπος είμαι υπερβολικά εγκρατής!!
Σιγά μήν γίνω οσφυοκάμπτης καί λελές γιά μία γκόμενα...μακριά από εμένα αυτά.
Εδώ δέν τά έκανα τόσα χρόνια τώρα θά τά κάνω ?
Απλά είμαι πολύ επιφυλακτικός διότι διαζύγιο δέν έχει...καί δέν ξέρω πόσο ψέμα πουλάει!! :undecided:


Αυτό γίνεται σέ άλλες περιπτώσεις...στήν δική μου περίπτωση ο χρόνος κυλάει υπέρ μου!! :undecided:
Ναι αλλα την εχεις βαλει σε κατηγορία λέγοντας τετοιου επιπεδου γκόμενα ωραια με στυλ κλπ.
Ολα αυτα διχνουν οτι την εχεις πιο πανω αν ειχες μια μετρια στη θέση της.
Αυτο θα σου πω δεν ειναι καλο σημάδι.
Οταν ανεβαινει μια γκόμενα αξια στα μάτια σου αυτο δεν μπορεις να το κρυψεις και αθελα σου το δείχνεις.
Εφοσον η αλλη το αντιληφθεί αυτοματως ξερει οτι εισαι δοτικός μαζι της κολλημένος, οποτε εκει εχει το σιγουρο οτι εσυ θα εισαι εκει...
Οι γυναίκες γενικά δεν πρέπει να σε θεωρουν σίγουρο και δεδομένο,πρέπει να ειναι συνέχεια με το ερωτηματικό να μην ξερουν πως θα κινηθεις να ξερουν οτι εισαι απροβλεπτος.
Ολα αυτα ειναι υπερ για ενα γαμεα.
Πολλοι το χάνουν στην αρχη του ντειτινγκ αλλοι στη διάρκεια του άλλοι δεν το χανουν καθόλου.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
1
Like
1.262
Πόντοι
216
Αυτό γίνεται σέ άλλες περιπτώσεις...στήν δική μου περίπτωση ο χρόνος κυλάει υπέρ μου!! :undecided:
Φιλε η γνωμη μου,σ ενα ντειτινγκ ο χρονος δύσκολα να κυλαει υπερ ενος αντρα.
Π.χ ποιο ειναι το υπερ?
Να σε γνωρισει καλύτερα?
Η να περιμένεις να χωρισει και μετα θα εισαι πιο άνετος?
Επισης να σε ρωτησω ο λογος διαζυγιου ποιος ειναι ξερεις?
Εγω παντα ρωτουσα τους λογους διαζυγιου και δεν εδινα εμφανση ποτε στο τι ελεγε αλλα πως το έλεγε, γιατι παντα τα λενε οπως τους συμφέρει.
Ολο το προβλημα εχει να κανει με τις επιλογές,ο αντρας δεν εχει, πρέπει να κοπιασει για να βρει,ενω η καθε γυναικα και καθισμενη σε μια καρέκλα θα εχει επιλογες και προτάσεις.
Αυτο εχει καταστρέψει το ντετινγκ και εχει δυσκολέψει πολύ απο τη μεριά των αντρών.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.756
Like
3.601
Πόντοι
1.706
Ναι αλλα την εχεις βαλει σε κατηγορία λέγοντας τετοιου επιπεδου γκόμενα ωραια με στυλ κλπ.
Ολα αυτα διχνουν οτι την εχεις πιο πανω αν ειχες μια μετρια στη θέση της.
Αυτο θα σου πω δεν ειναι καλο σημάδι.
Οταν ανεβαινει μια γκόμενα αξια στα μάτια σου αυτο δεν μπορεις να το κρυψεις και αθελα σου το δείχνεις.
Εφοσον η αλλη το αντιληφθεί αυτοματως ξερει οτι εισαι δοτικός μαζι της κολλημένος, οποτε εκει εχει το σιγουρο οτι εσυ θα εισαι εκει...
Οι γυναίκες γενικά δεν πρέπει να σε θεωρουν σίγουρο και δεδομένο,πρέπει να ειναι συνέχεια με το ερωτηματικό να μην ξερουν πως θα κινηθεις να ξερουν οτι εισαι απροβλεπτος.
Ολα αυτα ειναι υπερ για ενα γαμεα.
Πολλοι το χάνουν στην αρχη του ντειτινγκ αλλοι στη διάρκεια του άλλοι δεν το χανουν καθόλου.
Δέν τήν έχω βάλει εγώ στήν κατηγορία αυτή...μπαίνει αυτομάτως διότι τό αξίζει όσον αφορά τήν εμφάνιση της!!
Δέν έχω κανένα πρόβλημα νά δείξω σέ μία κοπέλα ότι είναι άξια προσοχής...άν καί τό γνωρίζει...δέν είμαι ο πρώτος!!
Εχω zap 40 χρόνια βαρέα ένσημα στό θέμα αυτό δέν είμαι νέουλας...ξέρω πότε θά ανεβάσω μία γκόμενα.
Κολλημένος ?
Ούτε γιά αστείο αυτό...γοητευμένος τό δέχομαι κολλημένος μέ τίποτα...πότε πρόλαβα νά κολλήσω ?
Ακόμα δέν ξέρω πώς τήν λένε καλά-καλά!!
Καί μήν νομίζεις...άν δέν έβλεπα σημάδια ότι γουστάρει κάργα δέν θά έκανα τίποτα...διότι είμαι κατά τών σχέσεων μέ παντρεμένες η πρώην!! :undecided:
Φιλε η γνωμη μου,σ ενα ντειτινγκ ο χρονος δύσκολα να κυλαει υπερ ενος αντρα.
Π.χ ποιο ειναι το υπερ?
Να σε γνωρισει καλύτερα?
Η να περιμένεις να χωρισει και μετα θα εισαι πιο άνετος?
Επισης να σε ρωτησω ο λογος διαζυγιου ποιος ειναι ξερεις?
Εγω παντα ρωτουσα τους λογους διαζυγιου και δεν εδινα εμφανση ποτε στο τι ελεγε αλλα πως το έλεγε, γιατι παντα τα λενε οπως τους συμφέρει.
Ολο το προβλημα εχει να κανει με τις επιλογές,ο αντρας δεν εχει, πρέπει να κοπιασει για να βρει,ενω η καθε γυναικα και καθισμενη σε μια καρέκλα θα εχει επιλογες και προτάσεις.
Αυτο εχει καταστρέψει το ντετινγκ και εχει δυσκολέψει πολύ απο τη μεριά των αντρών.
Ανάλογα τού άνδρα!!
Αν ο άνδρας είναι μισοριξιά έχεις δίκιο...εγώ παίζω σέ άλλο επίπεδο!!
Γιά τό διαζύγιο μού είχε πεί τήν άλλη φορά...ότι ήταν τεμπέλης καί πήρε πολλά κιλά...έγινε σκατάς...
Αυτή η γκόμενα μέ έχει κόψει εμένα...ότι δέν είμαι γιά πολύ λαλά καί φούμο!!
Νομίζεις δέν βρίσκει άνδρες ?
Τό πιό εύκολο πράγμα είναι θεωρώ γιά αυτήν...τό θέμα είναι οι άνδρες πού βρίσκει έχουν τά προσόντα πού θέλει ? :undecided:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
1
Like
1.262
Πόντοι
216
Ανάλογα τού άνδρα!!
Αν ο άνδρας είναι μισοριξιά έχεις δίκιο...εγώ παίζω σέ άλλο επίπεδο!!
Γιά τό διαζύγιο μού είχε πεί τήν άλλη φορά...ότι ήταν τεμπέλης καί πήρε πολλά κιλά...έγινε σκατάς...
Αυτή η γκόμενα μέ έχει κόψει εμένα...ότι δέν είμαι γιά πολύ λαλά καί φούμο!!
Νομίζεις δέν βρίσκει άνδρες ?
Τό πιό εύκολο πράγμα είναι θεωρώ γιά αυτήν...τό θέμα είναι οι άνδρες πού βρίσκει έχουν τά προσόντα πού θέλει ? :undecided:
Τεμπέλης και πηρε πολλα κιλα.
Θα μιλήσω ως ψυχολόγος τωρα.
Τεμπέλης και πηρε πολλα κιλα ειναι 2 πράγματα που δεν συνδεονται.
Δευτερον ειχε λεει μια εταιρεία οπως ειπες και έπεσε εξω,την εκλεισε κατι τετοιο?
Αυτος 49 ετων αυτη 32.. 17 χρονια διαφορά.
Παιδια δεν έχουν?
Γενικά δεν ειναι λογοι χωρισμού αυτοι σοβαροί και οι περισσότεροι που εχω κατι τετοια λένε.
Δεν λενε οτι τον βαρεθηκα θελω να βρω αλλον παρα φθηνες δικαιολογίες.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
1
Like
1.262
Πόντοι
216
Ακόμα δέν ξέρω πώς τήν λένε καλά-καλά!!
Καί μήν νομίζεις...άν δέν έβλεπα σημάδια ότι γουστάρει κάργα δέν θά έκανα τίποτα...διότι είμαι κατά τών σχέσεων μέ παντρεμένες η πρώην!! :undecided:
Ρε φιλε λες δεν γνωριζεστε καλα ωριαα μεχρι εδω,πως γίνεται τοτε να λες και να είσαι σίγουρος οτι σε γουστάρει?
Οι γυναικες αν δεν σε μαθουν καλά δύσκολο να γουστάρουν, δεν ειναι αντρες που βλεπουν μια μουνα κια λενε τη γουστάρω κλπ και μιλανε
βασικα για το σεξουαλικο μονο μιας και απο χαρακτήρα δεν την ξερουν.
Για μενα θελει προσοχή η τυπισσα γιατι κατι δεν κολλάει σε ολα αυτα,τα ματια σου ανοιχτά και μην δέθεις,κράτα πισινή γιατι δεν ξερεις τι κουκακι θα σκάσει.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.756
Like
3.601
Πόντοι
1.706
Τεμπέλης και πηρε πολλα κιλα.
Θα μιλήσω ως ψυχολόγος τωρα.
Τεμπέλης και πηρε πολλα κιλα ειναι 2 πράγματα που δεν συνδεονται.
Δευτερον ειχε λεει μια εταιρεία οπως ειπες και έπεσε εξω,την εκλεισε κατι τετοιο?
Αυτος 49 ετων αυτη 32.. 17 χρονια διαφορά.
Παιδια δεν έχουν?
Γενικά δεν ειναι λογοι χωρισμού αυτοι σοβαροί και οι περισσότεροι που εχω κατι τετοια λένε.
Δεν λενε οτι τον βαρεθηκα θελω να βρω αλλον παρα φθηνες δικαιολογίες.
Ναί αυτή μού είπε ότι είχε μία εταιρεία εισαγωγής...καί τώρα δέν τήν έχει τήν έχασε...αλλά δέν ρώτησα παραπάνω!!
Πώς δέν συνδέονται ? Εγώ ξέρω άνδρες πού τεμπέλιασαν καί έγιναν 120 κιλά σκατάδες...όχι έναν καί 2...αρκετούς!!
Οι άνδρες -Καί οι γυναίκες- όσο μεγαλώνουν βαριούνται καί αράζουν κατά κάποιο τρόπο...καί παραμελούν τήν υγεία τους καί τήν εμφάνιση τους!!
Καλά σίγουρα οι λόγοι τών διαζυγίων είναι βαθύτεροι...αλλά καί αυτά παίζουν σημαντικό ρόλο!! :undecided:
Ρε φιλε λες δεν γνωριζεστε καλα ωριαα μεχρι εδω,πως γίνεται τοτε να λες και να είσαι σίγουρος οτι σε γουστάρει?
Οι γυναικες αν δεν σε μαθουν καλά δύσκολο να γουστάρουν, δεν ειναι αντρες που βλεπουν μια μουνα κια λενε τη γουστάρω κλπ και μιλανε
βασικα για το σεξουαλικο μονο μιας και απο χαρακτήρα δεν την ξερουν.
Για μενα θελει προσοχή η τυπισσα γιατι κατι δεν κολλάει σε ολα αυτα,τα ματια σου ανοιχτά και μην δέθεις,κράτα πισινή γιατι δεν ξερεις τι κουκακι θα σκάσει.
Πώς γίνεται νά λέω ότι μέ γουστάρει ?
Στραβός είμαι δέν τό βλέπω...η γκόμενα μέ πάει μέ 1000...αλλά δέν σημαίνει ότι θά ψαρώσω κιόλας!!
Καλά προσοχή εννοείται ότι θέλει...γιά αυτό τόν λόγο πάω σάν τήν χελώνα!!
Νομίζεις άν όλα ήταν εύκολα θά τό πήγαινα τόσο αργά ?
Οχι βέβαια!! :undecided:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.013
Κριτικές
62
Like
40.536
Πόντοι
8.530
Χιλιες φορες λοιπον να χαλασω ολη μου την περιουσια σε εσκορτακια φιλε...(που λεει ο λογος δηλαδη)!Απο το να χασω τον εαυτο μου μονο και μονο για να γλειψω λιγο μουνακι...???Να ξεπουληθω δηλαδη για ενα καριολακι που μου το παιζει και "κυρια"???Καλυτερα λοιπον να πληρωνω!Οι πουτανες τα αξιζουν τουλαχιστον(αν οχι ολες,εστω οι περισσοτερες).Μονο χαλαλι δε πανε τα φραγκα...Γαμας,το διασκεδαζεις στο επακρο και εχεις το κουτελο σου καθαρο.
...μα και οι ερασιτέχνες θα υποκύψουν στον πλειοδοτη.
Μόνο φευγατες πλούσιες θα κάτσουν σε κάναν ουτιδανο η τίποτα πλεμπογκομενες.
Σπανιότατα θα προκύψει σεξ χωρίς συναλλαγή.
 

GreekNationalist13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
473
Πόντοι
301
...μα και οι ερασιτέχνες θα υποκύψουν στον πλειοδοτη.
Μόνο φευγατες πλούσιες θα κάτσουν σε κάναν ουτιδανο η τίποτα πλεμπογκομενες.
Σπανιότατα θα προκύψει σεξ χωρίς συναλλαγή.
Τουλαχιστον οι πουτανες εχουν αυτογνωσια και αγαπουν αυτο που κανουν.Εχουν συμφιλιωθει με τους εαυτους τους!Ισχυει αραγε το ιδιο και για τις ελλεεινιδες???Δεν νομιζω...Οι οικονομικες συναλλαγες ειναι οντως ενα κοινο σημειο μεταξυ των δυο φυλων.Θα συμφωνησω σε αυτο,αλλά εγω εστιαζω κυριως και στον χαρακτηρα της αλλης.
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
89
Like
116
Πόντοι
0
Προσωπικά πέρα από αυτό που λες και συμφωνώ απολύτως σκέφτομαι μια εμπειρία που είχα πριν από καιρό.

Μετά από πολλά χρόνια προσπάθειας κατάφερα να γαμήσω μια ελλεηνίδα την οποία ήθελα πολύ.

Όταν τελείωσαν οι καπότες η άλλη συνέχισε να τρίβεται στο καβλί μου λογικά θέλοντας να συνεχίσουμε χωρίς. Σας το λέω μάγκες δημόσια και δεν το κρύβω αν και χρόνια αγωνιστής και μέλος του φόρουμ.

Προσπαθούσα να της τον βάλω και όποτε ο πουτσος μου πλησίαζε την τρύπα της έπεφτε γιατί στο μυαλό μου έρχονταν το πόσοι παίζει να πέρασαν από την θέση που ήμουν εγώ. Η ιδέα ότι θα άγγιζα το σπέρμα του προηγούμενου γαμιά της ( μου είχε πει πως έκανε ακαποτο και έπαιρνε αντισυλληπτικά για αυτό και δεν ντράπηκε καθόλου) μου προκαλούσε αηδία, ειδικά το να αγγίξει το δέρμα μου εκεί που έχυνε ο πρώην.

Πήγα γρήγορα στο μπάνιο λέγοντας πως δεν μου σηκώνεται γιατί πρέπει να κατουρήσω. Έστειλα μήνυμα στον κολλητό και του είπα να με πάρει τηλέφωνο και να πει ότι ο πατέρας του δεν είναι καλά και πρέπει να τον πάμε στο νοσοκομείο με το αμάξι.

Ευτυχώς ο κολλητός με έσωσε. Πέρασε ένας μήνας για να προσπαθήσω να ξαναγαμήσω και φυσικά σε μπουρδέλο. Για να δοκιμάσω τον εαυτό μου στα δύσκολα πήγα Μεταξουργείο.
Άργησα λίγο αλλά τα κατάφερα.

Συμπερασμα; Προτιμώ να μπω με το σκουφάκι μου εκεί που μπήκε ο Πακης παρά να γαμήσω/γλείψω ένα μουνί που ομολογουμένως λειτουργούσε ως χυσαποθήκη του χορηγού (ναυτικού) που είχε η ελλεηνίδα .
Εαν συνειδιτοποιητουσαμε τι γλυφουμε και που τον βαζουμε----μιλαω για τις εκτος επαγγελματιες---
δεν νομιζω οτι θα ειμαστε και πολυ υπερηφανοι........
Παιδια, ασχετως τι λενε αυτες και τι πιστευουμε εμεις----χωρις κανενα κομπλεξ η συντηρητισμο απο μεριας μου----
Παρα πολλες ειναι πολυχρησιμοποιημενες..........και εχουν τα κοντερ λαλισει
=και οπως λεει ο αντυπας
Εισαι ρουχο φορεμενο κακομεταχειρισμενο......κτλ
ειναι η πραγματικοτητα... ισχυει ακομα και στις καλυτερες περιπτωσεις......
=====και εγω με αυτες πηγαινω και μου αρεσει... αλλα-αλλα......======
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
1
Like
1.262
Πόντοι
216
Εαν συνειδιτοποιητουσαμε τι γλυφουμε και που τον βαζουμε----μιλαω για τις εκτος επαγγελματιες---
δεν νομιζω οτι θα ειμαστε και πολυ υπερηφανοι........
Παιδια, ασχετως τι λενε αυτες και τι πιστευουμε εμεις----χωρις κανενα κομπλεξ η συντηρητισμο απο μεριας μου----
Παρα πολλες ειναι πολυχρησιμοποιημενες..........και εχουν τα κοντερ λαλισει
=και οπως λεει ο αντυπας
Εισαι ρουχο φορεμενο κακομεταχειρισμενο......κτλ
ειναι η πραγματικοτητα... ισχυει ακομα και στις καλυτερες περιπτωσεις......
=====και εγω με αυτες πηγαινω και μου αρεσει... αλλα-αλλα......======
Η μεση κοπελα στις σχεσεις που εχει κανει στη ζωη της οι περισσότερες ειναι ακαποτο.
Οι γκομενες οταν τραβηξουν τη σχεση χρονικά μετα θελουν σεξ χωρις καποτα κατι βεβαια που το αναζητουν και οι άντρες, το προφυλακτικό μεχρι και σημερα ειναι δαιμονοποιημενο.
Ομως η διαφορα εχει να κάνει οτι οι κοπέλες κατα μεσο ορο κανουν περισσοτερες σχεσεις σε σχεση με ενα άντρα.
Θελω να πω πως ανακυκλωνονται οι περισσοτερες με τα ιδια αρσενικα τα λιγα με ενα ποσοστο το 30% των αντρων πηδαει περιπου το 70 εως 80% των γυναικών.
Οι γκομενες ομως κανουν και αρπαχτές εκτος εδρας κυριως σε διακοπες με φιλες κλπ κυριως οι μικρότερες.
Θελω να καταλήξω οτι ειναι επικυνδινες γιατι μπορει να κουβαλανε σμν.
Θα ξερετε οτι αν ειχε 2 3 10 20 σχεσεις πριν το εχει κανει ακαποτο οποτε εκει παίρνετε τα μετρα σας.
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
89
Like
116
Πόντοι
0
Η μεση κοπελα στις σχεσεις που εχει κανει στη ζωη της οι περισσότερες ειναι ακαποτο.
Οι γκομενες οταν τραβηξουν τη σχεση χρονικά μετα θελουν σεξ χωρις καποτα κατι βεβαια που το αναζητουν και οι άντρες, το προφυλακτικό μεχρι και σημερα ειναι δαιμονοποιημενο.
Ομως η διαφορα εχει να κάνει οτι οι κοπέλες κατα μεσο ορο κανουν περισσοτερες σχεσεις σε σχεση με ενα άντρα.
Θελω να πω πως ανακυκλωνονται οι περισσοτερες με τα ιδια αρσενικα τα λιγα με ενα ποσοστο το 30% των αντρων πηδαει περιπου το 70 εως 80% των γυναικών.
Οι γκομενες ομως κανουν και αρπαχτές εκτος εδρας κυριως σε διακοπες με φιλες κλπ κυριως οι μικρότερες.
Θελω να καταλήξω οτι ειναι επικυνδινες γιατι μπορει να κουβαλανε σμν.
Θα ξερετε οτι αν ειχε 2 3 10 20 σχεσεις πριν το εχει κανει ακαποτο οποτε εκει παίρνετε τα μετρα σας.
Οι περισσοτερες πανω απο 7.0 και οι πολυ μοντερνες--σημερινες
παιρνονται, στην κυριολεξια με πολλους απο τους παρακατω
μπαρμεν-μαγειρες / τα γκομενακια τους λενε-ο ταδε σεφ-/νυχτας-πορτας-σουπας μουπας
νονος-μικρος, σφιχτης, ντιτζει- μοντελος-καλλιτεχνακος κτλ
οι οποιοι και αυτοι παιρνουν αρκετες-------ολα αυτα χωρις καποτα------
και πολλες φορες με παρεες και συνοδια με προιοντα του αγρου / κατανοητο νομιζω αυτο.....
οποτε καταλαβαινεις τι επικρατει....

Αλλωστε αυτες ειναι και οι πολυσυλλεκτικες γκομενες,
που γουσταρουν τις φασεις...... προκαλουν -κ ανταποκρινονται στο πεσιμο....
γρηγορα και τα παντα ολα..... θα το καψουμε κυρ στεφανε......
με αυτες εχουμε να κανουμε.....

Ελεγα σε μια κυριλε μετα το ξεμουνιασμα... οταν συζηταγαμε..... εχει σημασια, μετα....
-Μωρη τι γαμηση πρεπει να εχεις φαει στην ζωη σου..... ΠΟΣΟ μεγαλη ξεκωλιαρα τελικα εισαι....
τι καριολοπουτανος εισαι εσυ...
Απαντουσε περηφανη==ναι ναι ειμαι.... με εχουν ξεσκισει.....δεν εχω παραπονο...
Α------ΚΑΜΑΡΩΝΕ, Οτι ηταν κατι το πολυ σπουδαιο..
Β-----Εγω Ανεβηκα πολυ στα ματια της, αφου καταλαβα τι πουτανα ειναι και τις το τονιζα..
Εγινα πολυ σημαντικος ανδρας για αυτην. Υποψη πολυ κυριλε και μαγγικο τεμαχιο.....

Αυτη ειναι η κατασταση......
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
89
Like
116
Πόντοι
0
Ναί αυτή μού είπε ότι είχε μία εταιρεία εισαγωγής...καί τώρα δέν τήν έχει τήν έχασε...αλλά δέν ρώτησα παραπάνω!!
Πώς δέν συνδέονται ? Εγώ ξέρω άνδρες πού τεμπέλιασαν καί έγιναν 120 κιλά σκατάδες...όχι έναν καί 2...αρκετούς!!
Οι άνδρες -Καί οι γυναίκες- όσο μεγαλώνουν βαριούνται καί αράζουν κατά κάποιο τρόπο...καί παραμελούν τήν υγεία τους καί τήν εμφάνιση τους!!
Καλά σίγουρα οι λόγοι τών διαζυγίων είναι βαθύτεροι...αλλά καί αυτά παίζουν σημαντικό ρόλο!! :undecided:

Πώς γίνεται νά λέω ότι μέ γουστάρει ?
Στραβός είμαι δέν τό βλέπω...η γκόμενα μέ πάει μέ 1000...αλλά δέν σημαίνει ότι θά ψαρώσω κιόλας!!
Καλά προσοχή εννοείται ότι θέλει...γιά αυτό τόν λόγο πάω σάν τήν χελώνα!!
Νομίζεις άν όλα ήταν εύκολα θά τό πήγαινα τόσο αργά ?
Οχι βέβαια!! :undecided:
Φιλε μου, πιστευω οτι η γκομενα κατι σου βρηκε και σε γουσταρει.... πραγματικα
οσο για τον γαμο-χωρισμο.
Θα σου πω απο την εμπειρια μου...
Σιγουρα θα σου πει στην αρχη τουλαχιστον, καποια ψέματα, για τον γαμο της και για τον γαμπρο,
για να μην την κακοχαρακτηρισης.... ειναι κουτοπονηρες......και τυχοδιωχτριες
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.756
Like
3.601
Πόντοι
1.706
Φιλε μου, πιστευω οτι η γκομενα κατι σου βρηκε και σε γουσταρει.... πραγματικα
οσο για τον γαμο-χωρισμο.
Θα σου πω απο την εμπειρια μου...
Σιγουρα θα σου πει στην αρχη τουλαχιστον, καποια ψέματα, για τον γαμο της και για τον γαμπρο,
για να μην την κακοχαρακτηρισης.... ειναι κουτοπονηρες......και τυχοδιωχτριες
Εννοείται ότι κάτι βρήκε...διαφορετικά σιγά νά μήν ασχολούνταν έστω καί ένα λεπτό!!
Καλά αυτό γιά τόν γάμο...είναι τό μόνο σίγουρο δέν τό συζητώ!!
Πιστεύω θά τόν θάψει τόν άλλον...γιά νά φανεί ότι καί καλά έφταιγε αυτός...αλλά εμένα ούτε πού μέ νοιάζει!!
Βασικά δέν έχω εμπειρίες από παντρεμένες ούτε από πρώην παντρεμένες...μία φορά τό είχα κάνει καί τό μετάνιωσα πολύ πικρά!!
Αλλά λόγο πού η μούνα η συγκεκριμένη αξίζει πολύ...είπα ας δοκιμάσω νά δώ τί παίζει...καί άν παίζει.
Αν αρχίσει καί μού κάνει μαλακίες καί πουστιές...παίρνω τόν πούλο γιά πλάκα. :undecided::undecided:
 
  • Like
Αντιδράσεις: NELLO

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.712
Like
2.763
Πόντοι
456
Φιλε η γνωμη μου,σ ενα ντειτινγκ ο χρονος δύσκολα να κυλαει υπερ ενος αντρα.
Π.χ ποιο ειναι το υπερ?
Να σε γνωρισει καλύτερα?
Η να περιμένεις να χωρισει και μετα θα εισαι πιο άνετος?
Επισης να σε ρωτησω ο λογος διαζυγιου ποιος ειναι ξερεις?
Εγω παντα ρωτουσα τους λογους διαζυγιου και δεν εδινα εμφανση ποτε στο τι ελεγε αλλα πως το έλεγε, γιατι παντα τα λενε οπως τους συμφέρει.
Ολο το προβλημα εχει να κανει με τις επιλογές,ο αντρας δεν εχει, πρέπει να κοπιασει για να βρει,ενω η καθε γυναικα και καθισμενη σε μια καρέκλα θα εχει επιλογες και προτάσεις.
Αυτο εχει καταστρέψει το ντετινγκ και εχει δυσκολέψει πολύ απο τη μεριά των αντρών.
Αυτές παίζουν μπάλα πολλούς at the same time..έχουν παρά πολλές επιλογες ακόμα και τα μπάζα..
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.712
Like
2.763
Πόντοι
456
Οι περισσοτερες πανω απο 7.0 και οι πολυ μοντερνες--σημερινες
παιρνονται, στην κυριολεξια με πολλους απο τους παρακατω
μπαρμεν-μαγειρες / τα γκομενακια τους λενε-ο ταδε σεφ-/νυχτας-πορτας-σουπας μουπας
νονος-μικρος, σφιχτης, ντιτζει- μοντελος-καλλιτεχνακος κτλ
οι οποιοι και αυτοι παιρνουν αρκετες-------ολα αυτα χωρις καποτα------
και πολλες φορες με παρεες και συνοδια με προιοντα του αγρου / κατανοητο νομιζω αυτο.....
οποτε καταλαβαινεις τι επικρατει....

Αλλωστε αυτες ειναι και οι πολυσυλλεκτικες γκομενες,
που γουσταρουν τις φασεις...... προκαλουν -κ ανταποκρινονται στο πεσιμο....
γρηγορα και τα παντα ολα..... θα το καψουμε κυρ στεφανε......
με αυτες εχουμε να κανουμε.....

Ελεγα σε μια κυριλε μετα το ξεμουνιασμα... οταν συζηταγαμε..... εχει σημασια, μετα....
-Μωρη τι γαμηση πρεπει να εχεις φαει στην ζωη σου..... ΠΟΣΟ μεγαλη ξεκωλιαρα τελικα εισαι....
τι καριολοπουτανος εισαι εσυ...
Απαντουσε περηφανη==ναι ναι ειμαι.... με εχουν ξεσκισει.....δεν εχω παραπονο...
Α------ΚΑΜΑΡΩΝΕ, Οτι ηταν κατι το πολυ σπουδαιο..
Β-----Εγω Ανεβηκα πολυ στα ματια της, αφου καταλαβα τι πουτανα ειναι και τις το τονιζα..
Εγινα πολυ σημαντικος ανδρας για αυτην. Υποψη πολυ κυριλε και μαγγικο τεμαχιο.....

Αυτη ειναι η κατασταση......
Χαχα λες ότι γαμανε οι σφικτες..αυτό όμως είναι λίγο παραμύθι.στο Τζιμ που πάω έχει πολλούς σφικτες..οι πιο πολλοί είναι μπακουρια πολλά χρόνια!δεν τους.καθετε ούτε γάτα!!ένας σφικτης είναι παντρεμένος με ένα μπαζο που άμα τη εβλεπες δεν θα το γαμουσες..και ένας άλλος έχει σχέση με μια μέτρια εδώ..και15χρονια!!άρα ποιοι σφικτες γαμανε τις ελλεινιδες??τους πιο πολλούς..τους έχεις φάει η μαλακια και τα αναβολικά!!
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
89
Like
116
Πόντοι
0
Χαχα λες ότι γαμανε οι σφικτες..αυτό όμως είναι λίγο παραμύθι.στο Τζιμ που πάω έχει πολλούς σφικτες..οι πιο πολλοί είναι μπακουρια πολλά χρόνια!δεν τους.καθετε ούτε γάτα!!ένας σφικτης είναι παντρεμένος με ένα μπαζο που άμα τη εβλεπες δεν θα το γαμουσες..και ένας άλλος έχει σχέση με μια μέτρια εδώ..και15χρονια!!άρα ποιοι σφικτες γαμανε τις ελλεινιδες??τους πιο πολλούς..τους έχεις φάει η μαλακια και τα αναβολικά!!
Ακουσε με λιγο,
Καποιοι.... οχι ολοι, σφικτες, τυγχανουν χαμηλου εισοδηματος, χαμηλου στατους κ μετριας νοημοσυνης,
για τον λογο αυτο υπερβαλουν με τα μπρατσα......και με την ψευτομαγκια...
συνηθως οι γυναικες τους ειναι μπαζοειδες η χαζογκομενακια-λαικα.
Καποιες λοιπον γκομενες, συνηθως 30-55 με μετριες εμπειριες τους χαζευουν και ασχολουνται μαζι τους,
οι περισσοτεροι απο αυτους δεν ξερουν ουτε πως να μιλησουν...... λενε βλακιες,
εχουν καποιες ευκαιριες, πανε η γκομενες 1-2 φορες μαζι τους,
οι οποιες συνηθως απογοητευονται και τους εγκαταλειπουν.......

Τωρα, οι σφιχτες που γαμανε, ειναι τυποι στυλ Αργυρου,Μαραντινη,Σχιζα,Αλεξανδρου..κτλ
με περιποιημενο μουσι--κοντο. μαλλι- με ζελε
λιγο σκουροχρωμοι--ΤΑ ΛΕΩ ΣΩΣΤΑ ΖΑΠΑΤΑ ?-- με καλα ανδρικα χαρακτηριστικα......
αυτοι γαμουν πολυ και αρκετες γκομενες τους κυκλοφορουν και τους ερωτευονται.....
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
1
Like
1.262
Πόντοι
216
Αυτές παίζουν μπάλα πολλούς at the same time..έχουν παρά πολλές επιλογες ακόμα και τα μπάζα..
Ακριβώς,οταν εχεις επιλογές λες να δοκιμασωλαι αυτον να δοκιμασω καιντον αλλλον και δεν εννοω να πηδηθει με τον καθένα αλλα να μπαλαρει να δει ποιος ειναι καλύτερος.
Η 32αρα του Ακροατή μπορεί να μπαλαρει και αλλού κανεις δεν ξέρει. Γι'αυτό του λεω να μην αφήσει ανεκμεταλλευτη την ευκαιρία που του δόθηκε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom