Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 849 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.892

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
1
Like
1.261
Πόντοι
216
ααα κανεις και εκει πιατσα ?
δεν το'ξερα, με συγχωρεις...
Μπουλη σου ειπα δεν κάθομαι σε χλωρο κλαρι,5 μερες αθηνα 2 μερες Πάτρα μια εδω και μια εκει.
Η πατρινη με περιμένει 5 μερες η αθηναια 2 μερες και τωρα που θα βολευτώ με τη τριτη αθηναια θα διωξω τη πρώτη
Αν εχεις ροστερ παιζεις μπουλη,εσυ που δεν εχεις παιξε τα μπαλακια σου
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.227
Κριτικές
94
Like
46.527
Πόντοι
17.311
Μπουλη σου ειπα δεν κάθομαι σε χλωρο κλαρι,5 μερες αθηνα 2 μερες Πάτρα μια εδω και μια εκει.
Η πατρινη με περιμένει 5 μερες η αθηναια 2 μερες και τωρα που θα βολευτώ με τη τριτη αθηναια θα διωξω τη πρώτη
Αν εχεις ροστερ παιζεις μπουλη,εσυ που δεν εχεις παιξε τα μπαλακια σου
το εχουμε καταλαβει ανεστακο σαν οτι δεν κλεινεις μπουτι, μην νευριαζεις και σου ερθει προωρα η περιοδος
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
1
Like
1.261
Πόντοι
216
το εχουμε καταλαβει ανεστακο σαν οτι δεν κλεινεις μπουτι, μην νευριαζεις
Μπουλη πρέπει να σου κανω μαθηματα γιατι το κέρατο απο την πρωην σου σε εχει επηρεασει αρνητικά.
Ζηλευεις τον γκόμενο που εχει τωρα,αλλα τι να κάνουμε, η γυναικα σου έκρινε οτι αυτος ειναι καλύτερος απο σενα.
Οι γυναίκες ειναι απονες μπουλη μολις βρουν καλύτερο σε πετανε σαν στημενη λεμονοπουτσα..
Μη στενοχωριεσαι μπουλη εγω θα σε κανω καλά
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.227
Κριτικές
94
Like
46.527
Πόντοι
17.311
Μπουλη πρέπει να σου κανω μαθηματα γιατι το κέρατο απο την πρωην σου σε εχει επηρεασει αρνητικά.
Ζηλευεις τον γκόμενο που εχει τωρα,αλλα τι να κάνουμε, η γυναικα σου έκρινε οτι αυτος ειναι καλύτερος απο σενα.
Οι γυναίκες ειναι απονες μπουλη μολις βρουν καλύτερο σε πετανε σαν στημενη λεμονοπουτσα..
Μη στενοχωριεσαι μπουλη εγω θα σε κανω καλά
:sopase::rose:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
1
Like
1.261
Πόντοι
216
Μεγαλο μερος της αυτοβελτίωσης ενος άντρα στηριζεται στο οικονομικό.
Άντρας χωρις οικονομική δυναμη δεν μπορει να εχει τις γκομενες που θέλει.
Αν δείτε και παρακολουθησετε ολες τις ωραιες γκομενες ειδικα αυτες που ειναι καπαρωμενες τα εχουν με τυπους που βγαζουν λεφτα.
Αν θελετε να δειτε ωραιες γκομενες θα τις δειτε σε ακριβα και ιν μερη οπως ακριβα ποταδικα ρεστοραν προορισμούς κλπ
Το χρημα είναι η κινητήριος δύναμη στο 60-70% της αυτοβελτίωσης ενος άντρα.
Δεν λεω να γινουμε ολοι πλούσιοι αλλα να έχουμε καλύτερη οικονομικη δύναμη
Δυστυχώς οι γκομενες ειδικα πανω απο τα 23 κοιτανε πολυ το χρημα και την αποκατασταση.
Ειναι καθαρα το ισοζυγιο λέγοντας ατυπα σου δινω ομορφια και μουνι και μου δινεις οικονομική ασφάλεια και ανεση ζωης.
Ειναι καθαρα ενα ατυπο ντηλαρισμα που κανεις δεν το λεει αλλα ολοι το εννοούν.
 

Enter_Analman

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
53
Like
758
Πόντοι
80
Μεγαλο μερος της αυτοβελτίωσης ενος άντρα στηριζεται στο οικονομικό.
Άντρας χωρις οικονομική δυναμη δεν μπορει να εχει τις γκομενες που θέλει.
Αν δείτε και παρακολουθησετε ολες τις ωραιες γκομενες ειδικα αυτες που ειναι καπαρωμενες τα εχουν με τυπους που βγαζουν λεφτα.
Αν θελετε να δειτε ωραιες γκομενες θα τις δειτε σε ακριβα και ιν μερη οπως ακριβα ποταδικα ρεστοραν προορισμούς κλπ
Το χρημα είναι η κινητήριος δύναμη στο 60-70% της αυτοβελτίωσης ενος άντρα.
Δεν λεω να γινουμε ολοι πλούσιοι αλλα να έχουμε καλύτερη οικονομικη δύναμη
Δυστυχώς οι γκομενες ειδικα πανω απο τα 23 κοιτανε πολυ το χρημα και την αποκατασταση.
Ειναι καθαρα το ισοζυγιο λέγοντας ατυπα σου δινω ομορφια και μουνι και μου δινεις οικονομική ασφάλεια και ανεση ζωης.
Ειναι καθαρα ενα ατυπο ντηλαρισμα που κανεις δεν το λεει αλλα ολοι το εννοούν.
Και 18 με 24 τι κοιτάνε γιατί εγώ για αυτές στοχεύω στα 28 μου τωρα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
1
Like
1.261
Πόντοι
216
Και 18 με 24 τι κοιτάνε γιατί εγώ για αυτές στοχεύω στα 28 μου τωρα
Μεχρι τα 20 κοιτανε πιο πολυ εμφάνιση στυλ,μετα τα 20 αρχίζουν να κοιτανε και το χρημα την αποκατασταση και ειδικα απο τα 23 και μετα.
Οσο πιο μικρη εμφάνιση στυλ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.992
Κριτικές
62
Like
40.507
Πόντοι
8.530
Το παιδί ειναι καταστραμενο τον βλεπω που και που δεν λεει να αλλαξει
Και οι δύο περιπτώσεις που ξέρω με το πρώτο χτύπημα έγιναν ναυάγια και δεν ξανασηκωσαν κεφάλι αν και πέρασαν πολλά πολλά χρόνια.
Δυστυχώς το ίδιο βλέπω να γίνεται με την περίπτωση που λέμε...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.992
Κριτικές
62
Like
40.507
Πόντοι
8.530
Μεχρι τα 20 κοιτανε πιο πολυ εμφάνιση στυλ,μετα τα 20 αρχίζουν να κοιτανε και το χρημα την αποκατασταση και ειδικα απο τα 23 και μετα.
Οσο πιο μικρη εμφάνιση στυλ
Κάνε δέκα τρουπες σε αυτιά ,ρουθούνια και αρχιδοσακουλα και μιλα σαν να σου βγάλανε πέντε δόντια ώστε να ακούγεσαι σαν μαστουρωμενος.
Αυτά περνάνε τώρα σε αποβλακωμενες πιτσιρικες ..μην περιμένεις κάτι της προκοπής σε τέτοιες ηλικίες.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
1
Like
1.261
Πόντοι
216
Μην κολλατε σε εμφανιση τοσο,σκοπος ολης της αυτοβελτιωσης ειναι πως μπορείτε αρχικα να γνωρισετε πολλα κορίτσια να έχετε επιλογες και μετα να μπαλαρετε.
Αυτα πανε ολα σταδιακά,αν δεν γνωρισεις συνεχεια κοριτσια δεν θα εχεις και επιλογες και δεν θα μπορεις μετα να μπαλαρεις.
Ειναι ενα τρίπτυχο μαστ για ολους.
Π.χ τι να το κανει ο αλλος να ειναι καλος στο μπαλαρισμα αν δεν εχει γνωριμίες και επιλογες ή τι να το κανει ενας αλλος αν εχει γνωριμίες αλλα να μην μπορει να επιλέξει ή να μπορεί να προσεγγισει κοινος να μπαλαρει.
Για να πετύχει κανεις αυτο το τρίπτυχο δεν ειναι εύκολο,πολλοι μονοι τους βαλτωνουν ειτε στις γνωριμιες ειτε στις επιλογες ειτε στη προσεγγιση.
Γενικά το ντειτινγκ με τη πάροδο των χρόνων θα γινεται ολο και πιο δύσκολο και οι απαιτησεις θα αυξάνονται, π.χ εγω βλέπω ανα 10ετια και δυσκολευει περισσοτερο συν αλλαζουν πολλα και οτι ξεραμε το 2010 τωρα δεν πιανουν η οτι ξέρουμε τωρα το 2020 δεν σημαινει οτι θα ισχύει και το 2030.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.712
Like
2.763
Πόντοι
456
Τύπε πως ορίζεις...την 7αρα;Για να καταλάβω δηλαδή

7αρα είναι...upper mid range γκόμενα.Ο χοντρός πιθανόν τέτοια ούτε στον ύπνο του δε θα ξαναδεί,γι'αυτό και το πήρε έτσι...
Γιατί θα ξαναδεί άλλη?αφού λέει έχει πέσει στα φάρμακα..το πιο πιθανό είναι ότι και αυτή τη μια τη γνώρισε..από κοινή παρέα και κονέ..γιατί αν ο χοννρουλης είχε λεφτα..θα είχε βρει και άλλες ελλεινιδες..η μάλλον

Θα τον είχανε βρει..
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
11
Like
2.955
Πόντοι
746
Αφηγείται τι γινόταν άλλες εποχές...
Από την μέση και μετά, θυμίζει την ταινία: "Ο αχόρταγος"...


 
Τελευταία τροποποίηση:

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.754
Like
3.599
Πόντοι
1.706
Η συνέχεια μέ τήν γκόμενα από τό μπαράκι...

Πήγαμε τελικά στήν Χαλκίδα...ωραία διαδρομή καί αρκετά ήρεμη δέν είχε καί πολύ κίνηση καί φτάσαμε αέρα.
Εχω ένα συγκεκριμένο σημείο εκεί πού τό παρκάρω τό αμάξι μου...σέ φάση καβάτζας ας πούμε...ευτυχώς ήταν κενό δέν είχε άλλο καί τό έβαλα εκεί.
Τής πρότεινα άν θέλει καφέ η κάτι άλλο...μού λέει ότι θέλεις δέν έχω πρόβλημα...πήγαμε σχεδόν απέναντι από τήν γέφυρα...είχε πολύ κόσμο!!
Αράξαμε καί οι ματιές έδιναν καί έπαιρναν...καί από εμάς τούς 2 αλλά καί από τά δίπλα τραπέζια...είχε καί κάτι νεαρούς εκεί μάλλον φαντάροι θά ήταν.
Από τήν πολύ φασαρία πού είχε στό καφέ...δέν θά έβγαζα άκρη...έπρεπε νά φωνάζεις γιά νά σέ ακούσει ο άλλος...καί τής είπα πάμε κάπου πιό ήσυχα.
Μού είπε Ok καί πάμε σέ μία ταβέρνα πού έχει εκεί κοντά...δέν ήταν καί γιά πολύ περπάτημα φόραγε τακούνια...
Τέλος πάντων παραγγέλνουμε...καί ευτυχώς ήταν πολύ Cool εκεί...μού λέει εγώ θέλω έναν άνδρα όταν τόν πάρω τηλ νά είναι πάντα εκεί νά μέ ακούσει...
Νά μπορώ νά τού πώ πράγματα καί νά τά καταλαβαίνει...δέν ψάχνω περιπέτειες νά είναι ευγενικός καί άνθρωπος γιά ζωή.
Εκεί τής λέω όταν λές γιά ζωή τί εννοείς ταξίδια...βόλτες κτλ ? Μού λέει σέ νορμάλ πλαίσιο όχι συνέχεια αλλά νά γίνεται αυτό πού καί πού!!
Μέ ρώτησε άν έχω γκόμενα...καί τής είπα θά φύγει σέ λίγο καιρό μόνιμα γιά Η.Π.Α. Μού λέει γιατί δέν πάς καί εσύ ? Τής απαντάω ότι ήμουν καί έφυγα από εκεί.
Δηλαδή μού λέει είσαι ακόμα μέ αυτή τήν κοπέλα ? Τής λέω όχι -Ψέματα αυτό- Θά φύγει μόνιμα στίς αρχές Ιουνίου.
Αργότερα μού λέει εσύ τί ψάχνεις ? Τής κάνω περίπου αυτά πού ζητάς καί εσύ...μέ τήν διαφορά ότι δέν θέλω δεσμεύσεις...καί επίσημες καταστάσεις...
Μού κάνει επίσημες καταστάσεις τί εννοείς ? Ε...τής λέω όχι γάμους καί τέτοια...αυτή γελάει καί μού κάνει...ναί καλέ εννοείται αυτό!!
Ο άνδρας πού είχε παντρευτεί είναι τώρα 49 χρονών...δέν είναι μικρός...είχε μία εταιρεία εισαγωγής...αλλά τήν έχασε...δέν ρώτησα γιατί.
Είπαμε καί άλλα πολλά...σέ γενικές γραμμές πάντως τήν βλέπω προσγειωμένη καί νορμάλ γκόμενα...αλλά θέλει χρόνο ακόμα γιά νά τήν καταλάβω καλύτερα.
Μία πληροφορία λοιπόν πού αναζητούσα τήν πήρα...καί μετά άλλαξα τήν κουβέντα γιά νά χαλαρώσουμε...αργότερα κάναμε μία βόλτα εκεί κοντά καί φύγαμε!!
Εχω τήν εντύπωση λοιπόν ότι πρόκειται γιά μία πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση...θά δούμε πώς θά πάει...δέν βιάζομαι!! :undecided:
 
  • Like
Αντιδράσεις: NELLO

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
1
Like
1.261
Πόντοι
216
Η συνέχεια μέ τήν γκόμενα από τό μπαράκι...

Πήγαμε τελικά στήν Χαλκίδα...ωραία διαδρομή καί αρκετά ήρεμη δέν είχε καί πολύ κίνηση καί φτάσαμε αέρα.
Εχω ένα συγκεκριμένο σημείο εκεί πού τό παρκάρω τό αμάξι μου...σέ φάση καβάτζας ας πούμε...ευτυχώς ήταν κενό δέν είχε άλλο καί τό έβαλα εκεί.
Τής πρότεινα άν θέλει καφέ η κάτι άλλο...μού λέει ότι θέλεις δέν έχω πρόβλημα...πήγαμε σχεδόν απέναντι από τήν γέφυρα...είχε πολύ κόσμο!!
Αράξαμε καί οι ματιές έδιναν καί έπαιρναν...καί από εμάς τούς 2 αλλά καί από τά δίπλα τραπέζια...είχε καί κάτι νεαρούς εκεί μάλλον φαντάροι θά ήταν.
Από τήν πολύ φασαρία πού είχε στό καφέ...δέν θά έβγαζα άκρη...έπρεπε νά φωνάζεις γιά νά σέ ακούσει ο άλλος...καί τής είπα πάμε κάπου πιό ήσυχα.
Μού είπε Ok καί πάμε σέ μία ταβέρνα πού έχει εκεί κοντά...δέν ήταν καί γιά πολύ περπάτημα φόραγε τακούνια...
Τέλος πάντων παραγγέλνουμε...καί ευτυχώς ήταν πολύ Cool εκεί...μού λέει εγώ θέλω έναν άνδρα όταν τόν πάρω τηλ νά είναι πάντα εκεί νά μέ ακούσει...
Νά μπορώ νά τού πώ πράγματα καί νά τά καταλαβαίνει...δέν ψάχνω περιπέτειες νά είναι ευγενικός καί άνθρωπος γιά ζωή.
Εκεί τής λέω όταν λές γιά ζωή τί εννοείς ταξίδια...βόλτες κτλ ? Μού λέει σέ νορμάλ πλαίσιο όχι συνέχεια αλλά νά γίνεται αυτό πού καί πού!!
Μέ ρώτησε άν έχω γκόμενα...καί τής είπα θά φύγει σέ λίγο καιρό μόνιμα γιά Η.Π.Α. Μού λέει γιατί δέν πάς καί εσύ ? Τής απαντάω ότι ήμουν καί έφυγα από εκεί.
Δηλαδή μού λέει είσαι ακόμα μέ αυτή τήν κοπέλα ? Τής λέω όχι -Ψέματα αυτό- Θά φύγει μόνιμα στίς αρχές Ιουνίου.
Αργότερα μού λέει εσύ τί ψάχνεις ? Τής κάνω περίπου αυτά πού ζητάς καί εσύ...μέ τήν διαφορά ότι δέν θέλω δεσμεύσεις...καί επίσημες καταστάσεις...
Μού κάνει επίσημες καταστάσεις τί εννοείς ? Ε...τής λέω όχι γάμους καί τέτοια...αυτή γελάει καί μού κάνει...ναί καλέ εννοείται αυτό!!
Ο άνδρας πού είχε παντρευτεί είναι τώρα 49 χρονών...δέν είναι μικρός...είχε μία εταιρεία εισαγωγής...αλλά τήν έχασε...δέν ρώτησα γιατί.
Είπαμε καί άλλα πολλά...σέ γενικές γραμμές πάντως τήν βλέπω προσγειωμένη καί νορμάλ γκόμενα...αλλά θέλει χρόνο ακόμα γιά νά τήν καταλάβω καλύτερα.
Μία πληροφορία λοιπόν πού αναζητούσα τήν πήρα...καί μετά άλλαξα τήν κουβέντα γιά νά χαλαρώσουμε...αργότερα κάναμε μία βόλτα εκεί κοντά καί φύγαμε!!
Εχω τήν εντύπωση λοιπόν ότι πρόκειται γιά μία πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση...θά δούμε πώς θά πάει...δέν βιάζομαι!! :undecided:
Φιλε δεν εχεις πρόβλημα που δουλεύει στο μπαράκι?
Πες οτι κανεις σχεση θα θες μετα να αλλαξει δουλειά?
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.754
Like
3.599
Πόντοι
1.706
Φιλε δεν εχεις πρόβλημα που δουλεύει στο μπαράκι?
Πες οτι κανεις σχεση θα θες μετα να αλλαξει δουλειά?
Βασικά μέ υπολογιστή καί τηλέφωνο εργάζεται...στό μπαράκι πάει γιά 1-2 ωρές τό πολύ!!
Είναι PR σέ Bar πού είναι εσωτερικό...σέ κυριλάτο εστιατόριο!! :undecided:
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
89
Like
116
Πόντοι
0
Βασικά μέ υπολογιστή καί τηλέφωνο εργάζεται...στό μπαράκι πάει γιά 1-2 ωρές τό πολύ!!
Είναι PR σέ Bar πού είναι εσωτερικό...σέ κυριλάτο εστιατόριο!! :undecided:
Θυμασε που σου ειπα δες το (αναφορικα με το προβλημα σου-πρωην παντρεμενη)
Φιλαρακι δεν εχει να κανει.......
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.227
Κριτικές
94
Like
46.527
Πόντοι
17.311
Βασικά μέ υπολογιστή καί τηλέφωνο εργάζεται...στό μπαράκι πάει γιά 1-2 ωρές τό πολύ!!
Είναι PR σέ Bar πού είναι εσωτερικό...σέ κυριλάτο εστιατόριο!! :undecided:
να σου πω ρε μαστορα...
για ξαναπες πως γνωρισες τη γκομενα μια να δω κατι...
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
1
Like
1.261
Πόντοι
216
Βασικά μέ υπολογιστή καί τηλέφωνο εργάζεται...στό μπαράκι πάει γιά 1-2 ωρές τό πολύ!!
Είναι PR σέ Bar πού είναι εσωτερικό...σέ κυριλάτο εστιατόριο!! :undecided:
Φιλε δεν πείθει,τα ματια σου οχι 14 αλλα 114
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.754
Like
3.599
Πόντοι
1.706
να σου πω ρε μαστορα...
για ξαναπες πως γνωρισες τη γκομενα μια να δω κατι...
Βασικά στό εστιατόριο αυτό έχω πάει πολλές φορές...γνωρίζω τόν ένα από τούς 3 ιδιοκτήτες...αλλά μόνο 2 φορές έχω φάει τίς άλλες μόνο...ποτά πίνω!!
Σέ κάποια φάση είχα νά πάω καιρό...καί πήγα ξανά πρίν κανένα μήνα περίπου...εκεί τήν είδα!!
Είπαμε μία δύο κουβέντες...καί κάπως έτσι μού είπε στήν αρχή...νά έρθει σπίτι μου!!
Αλλά εγώ τής είπα γιά καφέ Πόρτο Ράφτη καί ήρθε τήν 1η φορά!! :undecided:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φιλε δεν πείθει,τα ματια σου οχι 14 αλλα 114
Εννοείται αυτό...δέν τό συζητάω...γιά αυτό θέλω νά μάθω πολλά γιά αυτή!!
Μήν γίνει καμία μαλακία καί μετράω τίποτα φάπες!! :undecided:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.227
Κριτικές
94
Like
46.527
Πόντοι
17.311
Βασικά στό εστιατόριο αυτό έχω πάει πολλές φορές...γνωρίζω τόν ένα από τούς 3 ιδιοκτήτες...αλλά μόνο 2 φορές έχω φάει τίς άλλες μόνο...ποτά πίνω!!
Σέ κάποια φάση είχα νά πάω καιρό...καί πήγα ξανά πρίν κανένα μήνα περίπου...εκεί τήν είδα!!
Είπαμε μία δύο κουβέντες...καί κάπως έτσι μού είπε στήν αρχή...νά έρθει σπίτι μου!!
Αλλά εγώ τής είπα γιά καφέ Πόρτο Ράφτη καί ήρθε τήν 1η φορά!! :undecided:
δηλαδη με λιγα λογια και χωρις σαλτσες.
πηγες σε ενα μαγαζι, ειδες τη γκομενα και της την επεσες.
σωστα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom