Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (5 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 846 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.885

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.674
Like
3.541
Πόντοι
1.706
Δηλαδή τι βλέπεις εσύ;

Ότι γαμάνε μόνο οι ωραίοι φραγκάτοι και οι άσχημοι φραγκάτοι τον παίζουν; :dunno:
Οχι βέβαια δέν είπα αυτό...αυτό τό είπες εσύ!!
Καί οι 2 κατηγορίες φραγκάτων γαμούν...αλλά η κατηγορία τών ωραίων ανδρών υπερέχει!!
Δέν χάνει ποτέ καί από κανέναν!!
Ο ωραίος άνδρας χάνει μόνο όταν είναι φτωχός...από τόν φραγκάτο άνδρα...μόνο τότε!! :undecided:
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
82
Like
114
Πόντοι
0
Δηλαδή τι βλέπεις εσύ;

Ότι γαμάνε μόνο οι ωραίοι φραγκάτοι και οι άσχημοι φραγκάτοι τον παίζουν; :dunno:
Φιλαρακι, οι ωραιοι φραγκατοι, μετρατοι, μπορουν να παρουν τις περισσοτερες,
ελπιζω να το καταλαβαινεις
τωρα, οι μετριοτατοι εστω-φρακατοι και μη --οχι οι λουζερ-
μπορουν να πετυχουν μια κατασταση-----δες λιγο πιο πανω καποιες κατηγοριες γυναικων που ανεφερα-----

αλλα και παλι και αυτοι κατι πρεπει να εχουν,
ειτε -----εργαλεια----- ειτε μυαλο για το μεχρι που τους περνει.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.640
Like
1.527
Πόντοι
216
Δηλαδή τι βλέπεις εσύ;

Ότι γαμάνε μόνο οι ωραίοι φραγκάτοι και οι άσχημοι φραγκάτοι τον παίζουν; :dunno:
Στο δικό σου κόσμο γαμάνε μόνο οι άσχημοι και δη όλες τις μουνάρες ε;
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.674
Like
3.541
Πόντοι
1.706

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.640
Like
1.527
Πόντοι
216
Αυτά τά Posts γιά εμένα...είναι τής 1ης Δημοτικού!!
Είναι δυνατόν...νά γράφουν τέτοια πράγματα εδώ ?
Δηλαδή έλεος!! :undecided:
Ότι δηλαδή μια γυναίκα αν βρει κάποιον που να ναι και ωραίος θα πει "όχι,θέλω έναν άσχημο"
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.674
Like
3.541
Πόντοι
1.706
Ότι δηλαδή μια γυναίκα αν βρει κάποιον που να ναι και ωραίος θα πει "όχι,θέλω έναν άσχημο"
Πραγματικά δηλαδή δέν ξέρω τί νά πώ ?
Καί έχουν τό θάρρος αυτά τά άτομα...καί γράφουν τέτοιες αηδίες ?
Αν πάνε καί τά πούνε έξω από εδώ...θά τούς πετάνε τομάτες γιά μία εβδομάδα!!
Είπαμε...δηλαδή καί η μαλακία έχει όρια!!
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.640
Like
1.527
Πόντοι
216
Πραγματικά δηλαδή δέν ξέρω τί νά πώ ?
Καί έχουν τό θάρρος αυτά τά άτομα...καί γράφουν τέτοιες αηδίες ?
Αν πάνε καί τά πούνε έξω από εδώ...θά τούς πετάνε τομάτες γιά μία εβδομάδα!!
Είπαμε...δηλαδή καί η μαλακία έχει όρια!!
Αυτοί εύχονται να πεθάνουν οι ωραίοι,όσο στοίχημα θες
 

kostasgg87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
155
Like
69
Πόντοι
1
ενας αντρας θα αποριψει μια που δεν του αρεσει οσο κι αν τη συμπαθει και το αντιθετο
μια γυναικα θα αποριψει εναν που δεν συμπαθει οσο κι αν της αρεσει ξαι το αντιθετο
αυτο εννοεις οταν λες στον αντρα δε μετραει η ομορφια
οι γυναικες δε ζουν για να γαμηθουν

Απο εκει να καταλαβεις δηλαδη για το τι μυαλα κουβαλανε αυτα τα εκσυγχρονισμενα διποδα...Και γαμω τα κριτηρια εχουν οι σημερινες "γυναικες" ρε πουστη μου...Λεει μεσα της ας πουμε:"θα επιλεξω εναν ασχημαντρα ωστε να αναδειξω τη δικη μου εμφανιση"!Ο μισανδρισμος στα καλυτερα του.

Αυτό πού λές γίνεται μόνο σέ γυναίκες πού πάνε γιά χρήμα!!
Αν έχουν χρήμα...σχεδόν καμία δέν τό κάνει.
Νά έχει χρήμα η άλλη καί νά πάρει έναν άσχημο ? μόνο στήν περίπτωση...γιά νά μεγαλώσει τήν περιουσία της...διαφορετικά τό αποκλείω!! :undecided:

Το σωστό ερώτημα είναι,πώς γίνεται κάποιοι μετριοάσχημοι να έχουν γκόμενες πάνω απ'τα κυβικά τους

Γιατί φαντάζομαι...άσχημοι που γαμάνε άσχημες,δεν μας απασχολεί
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.580
Κριτικές
1
Like
1.224
Πόντοι
216
Ότι δηλαδή μια γυναίκα αν βρει κάποιον που να ναι και ωραίος θα πει "όχι,θέλω έναν άσχημο"
Μη κολλατε τοσο στην εξωτερικη εμφανιση του άντρα δεν παίζει τόσο ρολο.
Οι γυναίκες οπως ειπα δεν κοιτανε συνολικη ομορφιά ενος άντρα αλλα κοιτανε ορισμένα χαρακτηριστικά στον άντρα που αν αυτα τους αρέσουν ειναι οκ.
Αλλιως αν κοίταγανε όλες το συνολο να ειναο ωραιος ολοι οι άσχημοι θα ηταν στο καιαδα.
Ομως βλεπετε ασχημους με γκόμενες και πολλούς.
Υπαρχει μια ομαδα γυναικών που ανταγωνιζονται στην ομορφια τον άντρα, π.χ να πει καποια δεν θελω εναν πολυ ομορφο γιατι θελω εγω να ειμαι η ωραια και να ζηλευει,το εχω ακουσει και αυτο.
Οποτε ναι μεν η εμφάνιση μετράει αλλα οχι οπως το χρήμα το κοινωνικό στάτους τονστυλ οι τρόποι κλπ.
Η μεθοδος της αυτοβελτιωσης δίνει εμφάνση στην εμφανιση αλλα οχι πολυ ολα τα υπόλοιπα ειναι πιο σημαντικά που πολλοί παραβλεπουν.
 

patsav0

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
0
Μη κολλατε τοσο στην εξωτερικη εμφανιση του άντρα δεν παίζει τόσο ρολο.
Οι γυναίκες οπως ειπα δεν κοιτανε συνολικη ομορφιά ενος άντρα αλλα κοιτανε ορισμένα χαρακτηριστικά στον άντρα που αν αυτα τους αρέσουν ειναι οκ.
Αλλιως αν κοίταγανε όλες το συνολο να ειναο ωραιος ολοι οι άσχημοι θα ηταν στο καιαδα.
Ομως βλεπετε ασχημους με γκόμενες και πολλούς.
Υπαρχει μια ομαδα γυναικών που ανταγωνιζονται στην ομορφια τον άντρα, π.χ να πει καποια δεν θελω εναν πολυ ομορφο γιατι θελω εγω να ειμαι η ωραια και να ζηλευει,το εχω ακουσει και αυτο.
Οποτε ναι μεν η εμφάνιση μετράει αλλα οχι οπως το χρήμα το κοινωνικό στάτους τονστυλ οι τρόποι κλπ.
Η μεθοδος της αυτοβελτιωσης δίνει εμφάνση στην εμφανιση αλλα οχι πολυ ολα τα υπόλοιπα ειναι πιο σημαντικά που πολλοί παραβλεπουν.
Γενικά οι γυναίκες είναι πιο έξυπνες σε αυτά. Η ομορφιά είναι σιγουρα προσωρινή, το κύρος, το χρήμα και η εξουσία όχι τόσο
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.667
Like
2.700
Πόντοι
456
Στο δικό σου κόσμο γαμάνε μόνο οι άσχημοι και δη όλες τις μουνάρες ε;
εδω νομιζω ο σαντμαν εχει δικιο..θα σου πω ενα παραδειγμα..στο τζιμ που παω εχει πολλους γυμνασμενους..και ειναι μακροχρονια μπακουρια..αντιθετα εξω στο δρομο..βλεπω πολλους ασχημους..και μπουληδες..με γκομενακια..αρα για ελλαδα δε γαμανε οι ομορφοι..αλλα οι πλουσιοι..και αυτοι που ειχανε τις ελλεινιδες..απο τη παρεα,κυκλο τους..η της γνωρισαν με προξενιο..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μη κολλατε τοσο στην εξωτερικη εμφανιση του άντρα δεν παίζει τόσο ρολο.
Οι γυναίκες οπως ειπα δεν κοιτανε συνολικη ομορφιά ενος άντρα αλλα κοιτανε ορισμένα χαρακτηριστικά στον άντρα που αν αυτα τους αρέσουν ειναι οκ.
Αλλιως αν κοίταγανε όλες το συνολο να ειναο ωραιος ολοι οι άσχημοι θα ηταν στο καιαδα.
Ομως βλεπετε ασχημους με γκόμενες και πολλούς.
Υπαρχει μια ομαδα γυναικών που ανταγωνιζονται στην ομορφια τον άντρα, π.χ να πει καποια δεν θελω εναν πολυ ομορφο γιατι θελω εγω να ειμαι η ωραια και να ζηλευει,το εχω ακουσει και αυτο.
Οποτε ναι μεν η εμφάνιση μετράει αλλα οχι οπως το χρήμα το κοινωνικό στάτους τονστυλ οι τρόποι κλπ.
Η μεθοδος της αυτοβελτιωσης δίνει εμφάνση στην εμφανιση αλλα οχι πολυ ολα τα υπόλοιπα ειναι πιο σημαντικά που πολλοί παραβλεπουν.
σωστο.ειδικα οι ελλεινιδες κοιτανε αυτ α που ειπα πιο πανω..η μεθοδος της αυτοβελτιωσης θα σε βοηθησει..να πολεμησεις τους λεφταδες..και αυτους που εχουν γκομενα μεσω παρεας και κονε..αυτες οι κατηγοριες ειναι οι πιο δυνατες στο ελλαντα..με τη μεθοδο σου θα ειχες πολυ καλη επιτυχια στο εξωτερικο,αγγλια,γερμανια,αμερικη..ελλαδα..δε ξερω..ειναι πολυ περιεργη..η ελληνικη αγορα μουνιου..
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.580
Κριτικές
1
Like
1.224
Πόντοι
216
εδω νομιζω ο σαντμαν εχει δικιο..θα σου πω ενα παραδειγμα..στο τζιμ που παω εχει πολλους γυμνασμενους..και ειναι μακροχρονια μπακουρια..αντιθετα εξω στο δρομο..βλεπω πολλους ασχημους..και μπουληδες..με γκομενακια..αρα για ελλαδα δε γαμανε οι ομορφοι..αλλα οι πλουσιοι..και αυτοι που ειχανε τις ελλεινιδες..απο τη παρεα,κυκλο τους..η της γνωρισαν με προξενιο..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


σωστο.ειδικα οι ελλεινιδες κοιτανε αυτ α που ειπα πιο πανω..η μεθοδος της αυτοβελτιωσης θα σε βοηθησει..να πολεμησεις τους λεφταδες..και αυτους που εχουν γκομενα μεσω παρεας και κονε..αυτες οι κατηγοριες ειναι οι πιο δυνατες στο ελλαντα..με τη μεθοδο σου θα ειχες πολυ καλη επιτυχια στο εξωτερικο,αγγλια,γερμανια,αμερικη..ελλαδα..δε ξερω..ειναι πολυ περιεργη..η ελληνικη αγορα μουνιου..
Και ελλαδα η μεθοδος πιανει αλλα οταν την ειχα δοκιμάσει Πολωνία εκει χτυπαγες μουνια 9αρια με τη σέσουλα.
Εδω πιάνει και παλι αλλα το πεδιο ειναι πιο δύσκολο σε σχεση με Πολωνία.
Εχω κανει σεμινάριο με Αμερικανό ψυχολόγο ονλαιν,εκεινο το σεμιναριο κρατησε μηνες και δεν ηταν αποκλειστικα για το ντετινγκ αλλα για την ψυχολογική αλλαγη του ανθρωπου τον 21ο αιωνα και κατα πόσο θα επηρεαστεί η ψυχολογία του μεσου ανθρωπου στο αμεσο μέλλον.
Μετρα αντιμετώπισης και επίλυσης των ψυχολογικών προβληματων κλπ.
Μεσα στο σεμινάριο ειχε μια ολόκληρη ενοτητα για το ντειτινγκ,μιας και μας ειπε στη αμερικη εχει πεσει και εκει μεγαλη αγαμια,αντρες 30 και 40 χρονων και ειναι παρθενοι ή άλλοι πηγαίνουν στο εξωτερικό να βρουν γυναίκα ή τα μπλεκουν με ξενες μετανάστριες μιας και ειναι πιο ευκολες.
Η μεθοδος της αυτοβελτιωσης ειναι δικια μου επινόηση την οποια ομως την εχτισα βάση των γνώσεων αλλα και τα ερεθίσματα του σεμιναρίου και δεν εμεινα μονο στο θεωρητικό κομματι αλλα τα εκανα και πρακτική και φανηκε να εχει αποτέλεσμα τελικά
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.124
Like
3.162
Πόντοι
456
Μη κολλατε τοσο στην εξωτερικη εμφανιση του άντρα δεν παίζει τόσο ρολο.
Οι γυναίκες οπως ειπα δεν κοιτανε συνολικη ομορφιά ενος άντρα αλλα κοιτανε ορισμένα χαρακτηριστικά στον άντρα που αν αυτα τους αρέσουν ειναι οκ.
Αλλιως αν κοίταγανε όλες το συνολο να ειναο ωραιος ολοι οι άσχημοι θα ηταν στο καιαδα.
Ομως βλεπετε ασχημους με γκόμενες και πολλούς.
Υπαρχει μια ομαδα γυναικών που ανταγωνιζονται στην ομορφια τον άντρα, π.χ να πει καποια δεν θελω εναν πολυ ομορφο γιατι θελω εγω να ειμαι η ωραια και να ζηλευει,το εχω ακουσει και αυτο.
Οποτε ναι μεν η εμφάνιση μετράει αλλα οχι οπως το χρήμα το κοινωνικό στάτους τονστυλ οι τρόποι κλπ.
Η μεθοδος της αυτοβελτιωσης δίνει εμφάνση στην εμφανιση αλλα οχι πολυ ολα τα υπόλοιπα ειναι πιο σημαντικά που πολλοί παραβλεπουν.
69.JPG
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.719
Like
1.509
Πόντοι
216
Προσωπικά δεν έχω κάνει καμία αναφορά σε χρήμα: στην ίδια χώρα ζούμε, έχω δει τα όσα περιγράφεις. Και ποτέ δεν πίστεψα ότι το να είσαι άφραγκος και άσχημος σημαίνει ότι δε γαμάς: αντιθέτως μπορεί να ξεσκίζονται κάποιοι πολύ πιο εύκολα και περισσότερο από εμφανίσιμους και άνετους οικονομικά.

Επαναλαμβάνω: κάποιες ελκύονται μία χειρότερη εμφάνιση και το προτιμούν γιατί το θεωρούν πιο ''ασφαλές''. Κάποιες άλλες μπορεί να το θεωρούν ''γοητευτικό'' να είναι με έναν χάλια (σε αντίθεση με κάποιον καθώς πρέπει που είναι λίγο ντεμοντέ). Κάποιες το παίζουν ''υπεράνω'' και σε αυτή την προσπάθεια κάνουν τις επιλογές που βλέπεις.

Αυτό πάντως που προσπαθώ να πω είναι ότι δεν μπορείς να δώσεις μία γενική και ενιαία εξήγηση για αυτό που βλέπεις (και ομοίως βλέπω): κάθε γυναίκα έχει το δικό της τρόπο σκέψης που την ωθεί στο αποτέλεσμα για το οποίο συζητάμε.
Ωραία αρχικά χαίρομαι που παρατηρούμε το ίδιο. Το να ψάχνει μια γυναίκα τον sugar daddy μπορώ να το καταλάβω είναι βίζιτα με εκλεκτό πελατολόγιο. Το one night stand σε ένα μπαρ με τον μέτριο του μαγαζιού πως το εξηγείς;

Στήν πραγματικότητα...η γυναίκα πού πάει μέ έναν άνδρα γιά τό χρήμα...είτε είναι παντρεμένη είτε όχι...είναι πόρνη 100%
Οταν όμως είναι παντρεμένη "Καλύπτεται κοινωνικά" από τό πέπλο τού γάμου...
Θίγονται διότι είναι κομπλεξικές...ασταθείς...καί τρομερά φοβικές στό τί θά πούνε όλοι οι άλλοι!! :undecided:
Δεν νομίζω αδερφέ να τις νοιάζει πλέον το τι θα πει ο καθένας. Αφού βλέπεις ότι ξεσκίζονται αβέρτα αλλά με επιλογές που δεν έχουν καμία λογική σε όλο αυτό.
Μην περιμενετε να αρεσετε σε ολες τις γυναίκες,γενικά οι γυναικες δεν εχουν γουστο στους άντρες.
Οταν βλέπεις μια μαζα γυναικων π.χ να τους αρεσει ο μπισμπικης ενας χοντρομπαλας τοτε καταλαβενετε οτι γουστο δεν υπάρχει.
Ναι μεν κοιτανε την εμφάνιση αλλα οχι σαν σύνολο.
Π χ λεει μια μου αρεσουν οι μελαχροινοι και αν της πας εναν ανοιχτοχρωμο αλλα ωραιο και ενα μελαχροινο μετριο το μελαχροινο θα προτιμησει..γενικα οι γυναίκες στην εμφάνιση δεν κοιτάνε το συνολο αλλα συγκεκριμένα χαρακτηριστικά ο αντρας απο την αλλη κοιταει το συνολο αλλα μπορει να ρηξει τα στανταρ του,η γυναίκα γενικά δεν τα ριχνει εύκολα.
Αρχικά φίλε μου είναι λογικό αυτό που λες. Ούτε ο Brad Pitt δεν αρέσει σε όλες οπότε πάμε παρακάτω.
Πριν μερικούς μήνες είχα ανεβάσει εδώ στο φόρουμ βίντεο από τυχαία συνέντευξη στο δρόμο από ελλεηνιδα που έλεγε ότι θέλει ο άλλος να είναι λίγο άσχημος. Αν βρίσκεις λογική σε αυτό πες το μου και σε εμένα σε παρακαλώ.

Άκυρο. Τη βρήκα
 

Συνημμένα

  • IMG_20240427_140900.jpg
    IMG_20240427_140900.jpg
    415,6 KB · Εμφανίσεις: 6
Τελευταία τροποποίηση:

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.674
Like
3.541
Πόντοι
1.706
Δεν νομίζω αδερφέ να τις νοιάζει πλέον το τι θα πει ο καθένας. Αφού βλέπεις ότι ξεσκίζονται αβέρτα αλλά με επιλογές που δεν έχουν καμία λογική σε όλο αυτό.
Δέν νομίζεις ?
Καλά Ok!!
Πές εσύ σέ μία γκόμενα ότι είσαι πουτάνα...καί θά δείς τί έχει νά γίνει!!
Καί δέν μιλάω νά είναι άγνωστη σέ εσένα...διότι τότε μέχρι αστυνομία θά σού φέρει!!
Πές τό σέ μία γνωστή σου...πές της είσαι πουτανάρα μωρή...καί θά δείς άν έχω δίκιο!! :2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.580
Κριτικές
1
Like
1.224
Πόντοι
216
Ωραία αρχικά χαίρομαι που παρατηρούμε το ίδιο. Το να ψάχνει μια γυναίκα τον sugar daddy μπορώ να το καταλάβω είναι βίζιτα με εκλεκτό πελατολόγιο. Το one night stand σε ένα μπαρ με τον μέτριο του μαγαζιού πως το εξηγείς;


Δεν νομίζω αδερφέ να τις νοιάζει πλέον το τι θα πει ο καθένας. Αφού βλέπεις ότι ξεσκίζονται αβέρτα αλλά με επιλογές που δεν έχουν καμία λογική σε όλο αυτό.

Αρχικά φίλε μου είναι λογικό αυτό που λες. Ούτε ο Brad Pitt δεν αρέσει σε όλες οπότε πάμε παρακάτω.
Πριν μερικούς μήνες είχα ανεβάσει εδώ στο φόρουμ βίντεο από τυχαία συνέντευξη στο δρόμο από ελλεηνιδα που έλεγε ότι θέλει ο άλλος να είναι λίγο άσχημος. Αν βρίσκεις λογική σε αυτό πες το μου και σε εμένα σε παρακαλώ.

Άκυρο. Τη βρήκα
One night δεν κανουν ολες,αν το παρεις αναλογικα και αν το κανουν το κανουν μια φορα στη ζωη τους η λιγες,αλλιως θα ειχαμε βολευτεί ολοι απο τα one night stand.
Ο λογος που το κανουν ειναι καθαρα ψυχολογικός,π.χ καποια θα το κάνει για την εμπειρία, αλλη θα το κάνει επειδή οι ορμόνες βάρεσαν κοκκινο,αλλη θα το κανει επειδή το εκανε η φιλη της,αλλη επειδή ειδε οτι ο τυπας εχει ολα τα κομφορ για να τον κρατήσει αυτοι ειναι οι σημαντικοτεροι λογοι για να γαμηθεί υπάρχουν και αλλοι λογοι αλλα ασυμαντοι.

Οσο για την αλλη που τον θελει ασχημο.
Οι γκομενες αυτες ειναι κατα βασην ανασφαλης με την εμφάνιση τους οποτε θελουν ο σύντροφος να μην ειναι ωραίος και νιωθουν αυτες μεινονεκτικα διπλα του,αλλα ασχημοε ετσι ώστε να αισθάνονται καλυτερα με τον εαυτο τους.
Δευτερος λογος ειναι οτι αυτα τα άτομα είναι παρα πολυ ανταγωνιστικα εως και ζηλιαρικα και απο τη ζηλεια τους θελουν καποιον πιο υπο αυτές.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.719
Like
1.509
Πόντοι
216
Δέν νομίζεις ?
Καλά Ok!!
Πές εσύ σέ μία γκόμενα ότι είσαι πουτάνα...καί θά δείς τί έχει νά γίνει!!
Καί δέν μιλάω νά είναι άγνωστη σέ εσένα...διότι τότε μέχρι αστυνομία θά σού φέρει!!
Πές τό σέ μία γνωστή σου...πές της είσαι πουτανάρα μωρή...καί θά δείς άν έχω δίκιο!! :2funny:
Αν της το πεις έτσι είναι βρισιά. Αν της πεις δε μου αρέσει που έχεις πάει με τον καθένα θα σου πετάξει το φεμινιστικό της "εννοείται ότι έχω πάει με με άλλους όπως και εσύ με άλλες ".

Δεν το κρύβουν πλέον αδερφέ το λένε ξεκάθαρα, δυστυχώς αλλά αυτή είναι η πραγματικότητα.

Η κοινωνία πλέον τους επιτρέπει να είναι απολύτως αποδεκτό αυτό.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.674
Like
3.541
Πόντοι
1.706
Αν της το πεις έτσι είναι βρισιά. Αν της πεις δε μου αρέσει που έχεις πάει με τον καθένα θα σου πετάξει το φεμινιστικό της "εννοείται ότι έχω πάει με με άλλους όπως και εσύ με άλλες ".

Δεν το κρύβουν πλέον αδερφέ το λένε ξεκάθαρα, δυστυχώς αλλά αυτή είναι η πραγματικότητα.

Η κοινωνία πλέον τους επιτρέπει να είναι απολύτως αποδεκτό αυτό.
Η πραγματικότητα άτομο μου...είναι ότι οι γκόμενες πού μετράνε...έχουν πολύ περισσότερες εμπειρίες από τούς άνδρες!!
Οσες μούνες δέν μετράνε...οι περισσότερες δηλαδή...έχουν λίγες ερωτικές εμπειρίες...έως σέ κάποιες περιπτώσεις καί καθόλου.
Οι άνδρες...άν δέν είναι παρθένοι έχουν ελάχιστες έως πολύ λίγες εμπειρίες μέ γκόμενες...δέν λέω γιά επαγγελματίες τού Sex!!
Kοινωνία...είμαστε όλοι μας...καί εσύ καί εγώ καί ο καθένας...άς αναλάβουμε τίς ευθύνες μας!! :undecided:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.719
Like
1.509
Πόντοι
216
Η πραγματικότητα άτομο μου...είναι ότι οι γκόμενες πού μετράνε...έχουν πολύ περισσότερες εμπειρίες από τούς άνδρες!!
Οσες μούνες δέν μετράνε...οι περισσότερες δηλαδή...έχουν λίγες ερωτικές εμπειρίες...έως σέ κάποιες περιπτώσεις καί καθόλου.
Οι άνδρες...άν δέν είναι παρθένοι έχουν ελάχιστες έως πολύ λίγες εμπειρίες μέ γκόμενες...δέν λέω γιά επαγγελματίες τού Sex!!
Kοινωνία...είμαστε όλοι μας...καί εσύ καί εγώ καί ο καθένας...άς αναλάβουμε τίς ευθύνες μας!! :undecided:
Το ίδιο λέμε. Εννοείται ότι φταίνε όσοι το αποδέχονται αυτό, γιατί χαλάνε την πιάτσα κυριολεκτικά. Το έχω ξαναπεί πολλές φορές εδώ μέσα και υπήρξαν τρελές αντιδράσεις.

Η μέση ελλεηνίδα δεν διαφέρει από από την ιερόδουλη. Υπάρχουν πουτάνες σε μπουρδέλα που όργια με 7-8 άτομα δεν έχουν κάνει αλλά ελλεηνίδες ναι.

One night δεν κανουν ολες,αν το παρεις αναλογικα και αν το κανουν το κανουν μια φορα στη ζωη τους η λιγες,αλλιως θα ειχαμε βολευτεί ολοι απο τα one night stand.
Ο λογος που το κανουν ειναι καθαρα ψυχολογικός,π.χ καποια θα το κάνει για την εμπειρία, αλλη θα το κάνει επειδή οι ορμόνες βάρεσαν κοκκινο,αλλη θα το κανει επειδή το εκανε η φιλη της,αλλη επειδή ειδε οτι ο τυπας εχει ολα τα κομφορ για να τον κρατήσει αυτοι ειναι οι σημαντικοτεροι λογοι για να γαμηθεί υπάρχουν και αλλοι λογοι αλλα ασυμαντοι.

Οσο για την αλλη που τον θελει ασχημο.
Οι γκομενες αυτες ειναι κατα βασην ανασφαλης με την εμφάνιση τους οποτε θελουν ο σύντροφος να μην ειναι ωραίος και νιωθουν αυτες μεινονεκτικα διπλα του,αλλα ασχημοε ετσι ώστε να αισθάνονται καλυτερα με τον εαυτο τους.
Δευτερος λογος ειναι οτι αυτα τα άτομα είναι παρα πολυ ανταγωνιστικα εως και ζηλιαρικα και απο τη ζηλεια τους θελουν καποιον πιο υπο αυτές.
Τύπε μου γαμησι της μιας βραδιάς κάνουν οι περισσότερες. Δεν αναφέρομαι καθαρά και μόνο σε αγνώστους. Υπάρχουν πολλές καργιόλες που όταν χωρίσουν ρίχνουν και ένα ξέσκισμα με τον κολλητό για παρηγοριά και την επόμενη δεν ξέρουν τίποτα.
Ο πρώην μπορεί να ήταν σαν ανάποδο γαμώτο, ο κολλητός Κουασιμόδος και η γκόμενα 7αρι.
Αν κάποιος μπορεί να το αντιληφθεί όλο αυτό νομίζω πως αδικείται εδώ μέσα και πρέπει να πάει να γίνει δόκτορας σε κάνα πανεπιστήμιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom