Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (12 μέλη και 45 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 846 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 311 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.884

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.064
Κριτικές
1
Like
551
Πόντοι
96
Gay Kiss GIF

ανεστακος σαν και πανουλης κ.
μια τρυφερη ιστορια μολις ξεκινησε :2funny::2funny::2funny:
ο κρυφος στρατος στη Μύκονο:2funny::2funny::2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.544
Κριτικές
1
Like
1.218
Πόντοι
216

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.544
Κριτικές
1
Like
1.218
Πόντοι
216
Το θεμα ειναι τι λεει η πλειοψηφία εδω μέσα.
Ο παπαφιλιπς και η μαγκι δεν εχουν κανένα να τους στηριξει δημοσια και οποιος του στηρίξει να το πει εδω.
Εγω εχω ατομα που στηρίζουν, οπότε η κοινη γνώμη μετράει
Σ αυτη τη παγιδα επεσε η παπια, κανενας δεν τον στηριζε και ελεγε οτι ολους του αποστομωνει,ουσιαστικά γκαριζε μονος του νομιζοντας οτι κατι κανει και ολοι τον πηραν στο ψιλο,εγινε ο καραγκιοζης του σαιτ,τωρα σειρα εχουν φιλιπς και Μάγκι.
Βέβαια ακομα αναρωτιεμαι και εγω γιατί τυχαια μου επιτεθηκαν και οι δυο μαζικά
1 ξεφτιλισα τη παπια?
2 ειδαν αντίπαλο?
3 θελουν να υπερισχύσει ο φεμινισμος?
4 θελουν να μπαχαλευουν?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.965
Κριτικές
94
Like
46.254
Πόντοι
17.311
Το θεμα ειναι τι λεει η πλειοψηφία εδω μέσα.
Ο παπαφιλιπς και η μαγκι δεν εχουν κανένα να τους στηριξει δημοσια και οποιος του στηρίξει να το πει εδω.
Εγω εχω ατομα που στηρίζουν, οπότε η κοινη γνώμη μετράει
Σ αυτη τη παγιδα επεσε η παπια, κανενας δεν τον στηριζε και ελεγε οτι ολους του αποστομωνει,ουσιαστικά γκαριζε μονος του νομιζοντας οτι κατι κανει και ολοι τον πηραν στο ψιλο,εγινε ο καραγκιοζης του σαιτ,τωρα σειρα εχουν φιλιπς και Μάγκι.
Βέβαια ακομα αναρωτιεμαι και εγω γιατί τυχαια μου επιτεθηκαν και οι δυο μαζικά
1 ξεφτιλισα τη παπια?
2 ειδαν αντίπαλο?
3 θελουν να υπερισχύσει ο φεμινισμος?
4 θελουν να μπαχαλευουν?
:sopase::babycry:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.722
Κριτικές
62
Like
40.092
Πόντοι
8.530
Πέτυχα δυο δυνατά μουνέτα γύρω στα 25, σε γκίσε γραμματείας ΚΤΕΟ και διαγωνίζονταν μεταξύ τους για το ποια είχε πιο πολύ ύφος πριγκιπέσσας. Τέτοια ξυνίλα και σνομπαρία είχα καιρό να δώ. Έντάξει ρε κορίτσια, είστε ωραία νέτα, αλλά μέχρι εκεί. Ξεκαβαλάτε λίγο, υπαλληλάκια σε ΚΤΕΟ είστε.
Πως μπήκαν εκεί;
Με ΑΣΕΠ ,με πρόγραμμα ΟΑΕΔ η με :boff:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.064
Κριτικές
1
Like
551
Πόντοι
96
Το θεμα ειναι τι λεει η πλειοψηφία εδω μέσα.
Ο παπαφιλιπς και η μαγκι δεν εχουν κανένα να τους στηριξει δημοσια και οποιος του στηρίξει να το πει εδω.
Εγω εχω ατομα που στηρίζουν, οπότε η κοινη γνώμη μετράει
Σ αυτη τη παγιδα επεσε η παπια, κανενας δεν τον στηριζε και ελεγε οτι ολους του αποστομωνει,ουσιαστικά γκαριζε μονος του νομιζοντας οτι κατι κανει και ολοι τον πηραν στο ψιλο,εγινε ο καραγκιοζης του σαιτ,τωρα σειρα εχουν φιλιπς και Μάγκι.
Βέβαια ακομα αναρωτιεμαι και εγω γιατί τυχαια μου επιτεθηκαν και οι δυο μαζικά
1 ξεφτιλισα τη παπια?
2 ειδαν αντίπαλο?
3 θελουν να υπερισχύσει ο φεμινισμος?
4 θελουν να μπαχαλευουν?
:piss::sopase:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.661
Like
2.694
Πόντοι
456
Πως μπήκαν εκεί;
Με ΑΣΕΠ ,με πρόγραμμα ΟΑΕΔ η με :boff:
Φαντάζομαι εννοεί ιδιωτικό ΚΤΕΟ..με 700εβρο δουλευουνε αυτές..κοιτάνε από τα χαρτιά τι αμάξι τους έφερες για ΚΤΕΟ..άμα δουν κάνα σαραβαλο..ούτε να σε φτισουνε..άμα δουν ότι ο πελάτης εχει Μερσεντές..η Τζιπαρα..τα πίνουν όλα..πίπες κόλο..άσε που πιθανόν να τις γαμαει και το αφεντικο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.722
Κριτικές
62
Like
40.092
Πόντοι
8.530
Φαντάζομαι εννοεί ιδιωτικό ΚΤΕΟ..με 700εβρο δουλευουνε αυτές..κοιτάνε από τα χαρτιά τι αμάξι τους έφερες για ΚΤΕΟ..άμα δουν κάνα σαραβαλο..ούτε να σε φτισουνε..άμα δουν ότι ο πελάτης εχει Μερσεντές..η Τζιπαρα..τα πίνουν όλα..πίπες κόλο..άσε που πιθανόν να τις γαμαει και το αφεντικο
Το "πιθανόν" μ'αρεσε ...πες "σίγουρο" να είσαι μέσα.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.714
Like
1.507
Πόντοι
216
Μάγκες έχω ρωτήσει άπειρες φορές και δεν έχω πάρει απάντηση. Γιατί οι άσχημοι γαμάνε;
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.381
Κριτικές
10
Like
2.766
Πόντοι
3.385
Μάγκες έχω ρωτήσει άπειρες φορές και δεν έχω πάρει απάντηση. Γιατί οι άσχημοι γαμάνε;
Πολύ μεγάλη κουβέντα.

Εντελώς συνοπτικά μπορώ να σου ότι αυτό συμβαίνει γιατί βρίσκονται γυναίκες που τους επιθυμούν έτσι όπως ακριβώς είναι. Εκτός αυτού, η εμφάνιση είναι μία παράμετρος από τις πολλές που μπορεί να ''τραβήξει'' μία γυναίκα, δεν είναι η μόνη. Ούτε ένας εμφανίσιμος πλεονεκτεί εξ αυτού του λόγου και μόνον έναντι ενός άσχημου.

Εκτός αυτού, πείθομαι ότι σήμερα η καλή εμφάνιση δεν είναι αναγκαίο διαβατήριο για να βρεις γυναίκα, πολλές επιλέγουν σκόπιμα λιγότερο εμφανίσιμους (βλέπω πολλές γύρω μου που είναι παντρεμένες έτσι) γιατί τους θεωρούν πιο ''σίγουρους'' από έναν γοητευτικό player.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.661
Like
3.534
Πόντοι
1.706
Μάγκες έχω ρωτήσει άπειρες φορές και δεν έχω πάρει απάντηση. Γιατί οι άσχημοι γαμάνε;
Αν εννοείς τούς άσχημους μέ χρήμα η απάντηση είναι απλή...διότι έχουν χρήμα!!
Ασχημος χωρίς χρήμα καμία τύχη...μόνο στίς τσόντες!!
Ασχημομέτριος καί άσχημος άνδρας χωρίς χρήμα...στήν καλύτερη περίπτωση έαν βρεί γκόμενα...θά είναι ότι χειρότερο υπάρχει!!
Γιά γκόμενα πάνω από 5άρι...απλά τό ξεχνάμε!! :undecided:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.176
Like
1.838
Πόντοι
216
Screenshot_20240425_111505.jpg

Ντοκουμέντο οταν ο παπαφιλιπς επιασε τη γυναικα του με αλλον μες στο σπίτι.
Εκει του δικαιολογηθηκε οτι ηταν ο χαμένος ξαδερφος της,ο παπαφιλιπς τον αγκαλιασε καιντου έκανε το τραπεζι και ολα ωραια ολα καλά
Φαίνεται ότι είναι σόι, ολόιδιοι είναι...:grin:
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.320
Like
10.837
Πόντοι
3.556
Αν εννοείς τούς άσχημους μέ χρήμα η απάντηση είναι απλή...διότι έχουν χρήμα!!
Ασχημος χωρίς χρήμα καμία τύχη...μόνο στίς τσόντες!!
Ασχημομέτριος καί άσχημος άνδρας χωρίς χρήμα...στήν καλύτερη περίπτωση έαν βρεί γκόμενα...θά είναι ότι χειρότερο υπάρχει!!
Γιά γκόμενα πάνω από 5άρι...απλά τό ξεχνάμε!! :undecided:

Αν εισαι ο Γιωργος, ασχημος και φτωχος, εισαι ο Γιωργος ο ασχημος

Αν εισαι ο Γιωργος, ασχημος και πλουσιος, εισαι ο Γιωργος ο πλουσιος
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.661
Like
3.534
Πόντοι
1.706
Αν εισαι ο Γιωργος, ασχημος και φτωχος, εισαι ο Γιωργος ο ασχημος

Αν εισαι ο Γιωργος, ασχημος και πλουσιος, εισαι ο Γιωργος ο πλουσιος
Ο οποίος Γιώργος ο πλούσιος...γαμεί η ψιλογαμεί!!
Μόνο άν είναι φραγκάτος καί βλάκας η συνεσταλμένος υπερβολικά...δέν κάνει τίποτα...υπάρχουν αρκετοί τέτοιοι!! :undecided:

Ρέ τί ακούμε εδώ μέσα...ότι οι γκόμενες διαλέγουν τούς άσχημους...γιά νά μήν τούς χάσουν!! :2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.714
Like
1.507
Πόντοι
216
Πολύ μεγάλη κουβέντα.

Εντελώς συνοπτικά μπορώ να σου ότι αυτό συμβαίνει γιατί βρίσκονται γυναίκες που τους επιθυμούν έτσι όπως ακριβώς είναι. Εκτός αυτού, η εμφάνιση είναι μία παράμετρος από τις πολλές που μπορεί να ''τραβήξει'' μία γυναίκα, δεν είναι η μόνη. Ούτε ένας εμφανίσιμος πλεονεκτεί εξ αυτού του λόγου και μόνον έναντι ενός άσχημου.

Εκτός αυτού, πείθομαι ότι σήμερα η καλή εμφάνιση δεν είναι αναγκαίο διαβατήριο για να βρεις γυναίκα, πολλές επιλέγουν σκόπιμα λιγότερο εμφανίσιμους (βλέπω πολλές γύρω μου που είναι παντρεμένες έτσι) γιατί τους θεωρούν πιο ''σίγουρους'' από έναν γοητευτικό player.
Όχι αδερφέ αν ήταν τόσο απλά δεν θα το ρωτούσα συνέχεια. Ξέρω άπειρους ασχημομέτριους που γαμάνε με 0€. Άνεργοι, φοιτητές, ή χαμηλόμισθοι.
Ξέρω άντρες με αφτιά κεραίες κινητικής, στραβές μύτες, καράφλα, κοιλιά και μισθό το πολύ 1000€ που γαμάνε αβέρτα. Άμα μάλιστα παίρνουν και λίγο αναβολικό και φαίνεται κοιλιακός τα μουνάκια χτυπιούνται ποια θα τον πάρει πρώτη.
Αν εννοείς τούς άσχημους μέ χρήμα η απάντηση είναι απλή...διότι έχουν χρήμα!!
Ασχημος χωρίς χρήμα καμία τύχη...μόνο στίς τσόντες!!
Ασχημομέτριος καί άσχημος άνδρας χωρίς χρήμα...στήν καλύτερη περίπτωση έαν βρεί γκόμενα...θά είναι ότι χειρότερο υπάρχει!!
Γιά γκόμενα πάνω από 5άρι...απλά τό ξεχνάμε!! :undecided:

Οκ θα το δεχτώ και θα το πάω ένα βήμα παρακάτω. Αν το κάνουν για το χρήμα τότε είναι εκπόρνευση.

Γιατί τότε θίγονται αν υπονοήσεις ότι είναι ή τις αποκαλέσεις πουτάνες. Κοινή λογική έτσι δεν λέω κάτι παραπάνω.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.722
Κριτικές
62
Like
40.092
Πόντοι
8.530
Πιστεύω πως αυτό συμβαίνει ήδη, ειδικά για ηλικίες 30plus. Δηλαδή να μην δίνουμε αξία εκεί που δεν πρέπει.

Κάποιοι φίλοι λένε πως η κατάσταση έχει χειροτερέψει, αλλά εγώ πιστεύω πως έχει χειροτερέψει για τις γυναίκες.
Δηλαδή κανένας δεν έχει στον κύκλο του γυναίκες που να λένε που πήγαν οι άντρες; Μόνο εγώ το βλέπω αυτό;
Ποιος αύνανας θα πάρει γυναίκα που το βιολογικό της ρολόι πάει να σταματήσει, κερδίζει 800 ευρώ το μήνα, έχει κρεμάσει από παντού και έχει και απαιτήσεις να την έχεις πριγκήπισσα με τη δικιά σου τσέπη; Όσο λιγούρης και μουνόδουλος να είναι κάποιος μόλις τη μυρίστει τη δουλειά θα εξαφανιστεί.

Ναι, υπάρχουν κάποια ετερόκλητα ζευγάρια αλλά αυτό πιστεύω συμβαίνει για οικονομικούς λόγους ή επειδή απλά τα βρίσκουν μεταξύ τους. Κανένας δεν θέλει να έρχεται σπίτι από τη δουλειά και να βρίσκεται στην κόλαση του Δάντη.

Ναι, για τις νέες γυναίκες 20 -30 υπάρχει συναγωνισμός και έχουν απαιτήσεις αλλά αυτό συμβαίνει επειδή όλη η κοινωνία προβάλει τις νέες και όμορφες κοπέλες και για αυτό έχουν και απαιτήσεις. Η ιδια η κοινωνία όμως αποβάλει και τις γυναίκες μόλις σιτέψουν. Πόσες μεγαλομπεμπέκες δεν παραπονιούνται για ηλικιακές διακρίσεις παντού;

Πιστεύω λοιπόν πως πολλοί φίλοι εδώ είναι ζοχαδιασμένοι όχι επειδή δεν βρίσκουν γκομενα, αλλά επειδή δεν βρίσκουν γυναίκα στην ηλικία που οι γυναίκες είναι στα φόρτε τους. Άντε βαριά ως τα 35. Από εκεί και πάνω μιλάμε για περισσεύματα που έμειναν στο ράφι για πολύ καλούς λόγους και όσο ασχολείσαι μαζί τους τόσο χαλιεσαι.
Υπάρχουν τύποι που κυκλοφορούν με μπάζα για να μην χάνουν χρόνο ψάχνοντας...
Μηδέν αυτοσεβασμός ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom