Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 846 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 311 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 556 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.883

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.536
Κριτικές
1
Like
1.213
Πόντοι
216
Έλεος ρε μαλάκα με τη φωτογραφία ειδικά,αναγούλα θα μας πιάσει
Αυτο να το πεις του αλλου του μαλακα και της διεστραμενης μαγκι που μου κολλάνε.
Και εμένα αναγουλα με πιανει αλλα ο φιλιπς αυτα κάνει.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.536
Κριτικές
1
Like
1.213
Πόντοι
216
Σε διαφορετικα χρονικα διαστηματα ειχα πει σε 2 φίλους κολλητους μου οτι οι γκόμενες τους δεν ρολαρουν και η λύση ειναι να τις χωρισουν γιατι δεν εχουν μελλον μαζι τους.
Ο πρωτος τα ειχε με μια 22 χρονων και του εψηνε το ψαρι στα χειλη,ολο κατι ήθελε η γκομενα συνέχεια απαιτούσε και αν δεν της τα εκανε τοτε γινοταν χαμος,πολλες φορες του εκοβε το σεξ γι αυτο το λογο.
Ο φιλος ομως εκει κολλημενος,εγω του ειχα πει πως καλύτερα να τη χωρισει γιατι δεν υπαρχει μελλον,μετα απο 6 μηνες η γκομενα τοτ ανακοινώνει χωρισμό και οτι θα παει στο Λονδίνο για μεταπτυχιακά ως δικαιολογία, ο φιλος με τα μυαλα στα κάγκελα του λεω πες της να δουμε αν σε θέλει οτι θα πας και εσυ μαζι της να βρεις μια δουλειά εκει,της το λεει και του ειπε 1000 δικαιολογίες που στο τελος του πεταξε εεε εντάξει και η σχεση μας δεν πάει καλά.
Ο δεύτερος φιλος τα ειχε με μια 26αρα 7αρα η οποία ομως το ματακι της έπαιζε του ειχα πει τοτε πηδα τη και φυγε αλλα αυτος κολλησε μεσα σε 3 μηνες του φορεσε κερατο με τον ταχα υποτιθέμενο φιλο της.
Με λιγα λογια ενω ολοι λιγο πολυ βλεπουν οτι η σχεση δεν παει ειναι τοξικη κάθονται εκει μεχρι να σκασει η γκόμενα τον χωρισμό.
Πανω απο το 90% των αντρων δεν θελουν να απορρίψουν τη γκομενα τους με το φοβο των λιγων ή ανυπαρκτων επιλογων που εχει ο καθένας
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.536
Κριτικές
1
Like
1.213
Πόντοι
216
Screenshot_20240426_012140.jpg

Ο παπαφιλιπς και η μαγκι οταν τα βαζουν με γαμιαδες εδω μεσα,αυτοι βουλιάζουν αλλα τα τσιμπουκοχειλα τους παραμενουν μπας και φανε και αλλη ψωλη
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.656
Like
2.692
Πόντοι
456
Σημαντικό κεφάλαιο στην αυτοβελτίωση ενος αντρα ειναι η απορριψη,οι άντρες δεν εχουν μαθει να απορρίπτουν να εχουν στανταρς να εχουν επιλογες.
Οταν ενας αντρας μια προσωπικοτητα κρέμεται απο μια ψωλου αν θα τον ακυρωσει ή όχι ειναι η απόλυτη ξεφτίλα.
Κοψτε κινηση και φυγεται ή ακυρώστε την εσεις πρωτου σας ακυρώσει αυτή.
Μην εχετε ελπιδες μην περιμένετε να αλλαξει μην περιμένετε να σας αγαπησει,μη κανετε παραπάνω πράγματα για να κερδισετε την αγαπη και το ενδιαφέρον της.
Οταν δεν τα βλέπετε θετικα τα πράγματα κοφτε το.
Τι κραταει τους άντρες σε μια τοξικη γκόμενα γυναίκα?
Η ελλείψη επιλογων,δεν εχουν επιλογές οποτε επιμένουν εκει σ αυτη τη μια με οποιοδηποτε κοστος.
Και επισης μη κάνετε κοπλιμέντα χωρις ανταπόκριση, κοπλιμέντα μονο οταν νιωθετε καλα μαζι της η κατι καλο σας εκανε και θελετε να την επιβραβευσεται.
Παρακαλετα κοπλιμεντα μη κανετε ποτε ειναι ακυρα.
πολυ σημαντικο μηνημα που νομιζω..δεν το προσεξαν πολλοι εκτος απο τον πανο που το προσεξε..διαβαστε ολοι τι λεει ο αρχηγος!!νομιζω αυτο το μηνημα απανταει στην ερωτηση του θρεντ
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.961
Κριτικές
94
Like
46.241
Πόντοι
17.311
Αυτο να το πεις του αλλου του μαλακα και της διεστραμενης μαγκι που μου κολλάνε.
Και εμένα αναγουλα με πιανει αλλα ο φιλιπς αυτα κάνει.
σε έχουν πάρει χαμπάρι ότι δε γαμας ούτε τη χούφτα σου ρε πουστρακι της Πάτρας και λησμονεις τα εφηβικά σου χρόνια, που αγαπημένο σου παιχνίδι ήταν η μακρια γαϊδουρα
:gay:

:2funny:
:2funny:
:2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.536
Κριτικές
1
Like
1.213
Πόντοι
216
σε έχουν πάρει χαμπάρι ότι δε γαμας ούτε τη χούφτα σου ρε πουστρακι της Πάτρας και λησμονεις τα εφηβικά σου χρόνια, που αγαπημένο σου παιχνίδι ήταν η μακρια γαϊδουρα
:gay:

:2funny:
:2funny:
:2funny:
Μ αρεσει που ασχολείστε μαζι μου αν γαμαω η δεν γαμάω εσυ και η Μάγκι.
Η μαγκι το λεει γιατι θελει να τη γαμήσω αλλα εσυ ρε παπατετοιο μήπως είσαι τετοιος τελικά?
Και οι 92 κριτικές εδω μεσα ειναι μουφα οτι ταχα γαμας.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.961
Κριτικές
94
Like
46.241
Πόντοι
17.311
Μ αρεσει που ασχολείστε μαζι μου αν γαμαω η δεν γαμάω εσυ και η Μάγκι.
Η μαγκι το λεει γιατι θελει να τη γαμήσω αλλα εσυ ρε παπατετοιο μήπως είσαι τετοιος τελικά?
Και οι 92 κριτικές εδω μεσα ειναι μουφα οτι ταχα γαμας.
γαμια της κλειδαροτυπας και χουφτοταλαντωτη παλι δακρυσες απο τις φαπες και ξεκινησες την κλαψα απο το πρωϊ?

:babycry:
ανεστακο σαν, επειδη δεν εχεις αφησει πομολο για πομολο αγυαλιστο, σημερα σου εχω αουτ-ντορ δραστηριοτητα.
2-Full-Yard-View.jpg

με τη γνωστη αγαπημενη σου διαδικασια
b1937527bbc0ca625aa90c6c4f90cda6.gif

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
82
Like
114
Πόντοι
0
Σημαντικό κεφάλαιο στην αυτοβελτίωση ενος αντρα ειναι η απορριψη,οι άντρες δεν εχουν μαθει να απορρίπτουν να εχουν στανταρς να εχουν επιλογες.
Οταν ενας αντρας μια προσωπικοτητα κρέμεται απο μια ψωλου αν θα τον ακυρωσει ή όχι ειναι η απόλυτη ξεφτίλα.
Κοψτε κινηση και φυγεται ή ακυρώστε την εσεις πρωτου σας ακυρώσει αυτή.
Μην εχετε ελπιδες μην περιμένετε να αλλαξει μην περιμένετε να σας αγαπησει,μη κανετε παραπάνω πράγματα για να κερδισετε την αγαπη και το ενδιαφέρον της.
Οταν δεν τα βλέπετε θετικα τα πράγματα κοφτε το.
Τι κραταει τους άντρες σε μια τοξικη γκόμενα γυναίκα?
Η ελλείψη επιλογων,δεν εχουν επιλογές οποτε επιμένουν εκει σ αυτη τη μια με οποιοδηποτε κοστος.
Και επισης μη κάνετε κοπλιμέντα χωρις ανταπόκριση, κοπλιμέντα μονο οταν νιωθετε καλα μαζι της η κατι καλο σας εκανε και θελετε να την επιβραβευσεται.
Παρακαλετα κοπλιμεντα μη κανετε ποτε ειναι ακυρα.
Σιγουροτατα οι Επιλογες σου δινουν δυνατοτητες Απεμπλοκης,
και στο να μην σε πολυνοιαζει -- ως ανετος εχεις αλλη αυτοπεποιθηση και καθαρο μυαλο--

Αλλα καποιες φορες-----ελπιζω να με καταλαβαινεις-----
υπαρχει ενα γαμημενο κολλημα που σου λεει---αυτην την θελω... -----και δεν εννοω την Καψουρα------
Εκει πρεπει να κρατησεις τον Ανδρισμο σου και την Αξιοπρεπεια σου,
ωστε να μην γινεις ξεφτιλας..... η να πεσης στα Ματια της --οποτε θα αρχισει να σε χορευει οπως γουσταρει--

Βασικο Σημειο Φυσικα,
Οταν βλεπεις προβληματα, κατι που δεν τραβαει, κατι που διαβλεπεις οτι τελειωνει,
Ειτε σε Ποναει ειτε Οχι, τα μαζευεις και πας παρακατω............
Εαν παραμενεις η Ξεφτιλα Διογκωνεται.....

Παντως οι επιλογες σου δινουν πολλες δυνατοτητες.
Φιλαρακο τα Λες πολυ Σωστα.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.049
Κριτικές
1
Like
544
Πόντοι
36
Αυτο να το πεις του αλλου του μαλακα και της διεστραμενης μαγκι που μου κολλάνε.
Και εμένα αναγουλα με πιανει αλλα ο φιλιπς αυτα κάνει.
:piss::sopase:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μ αρεσει που ασχολείστε μαζι μου αν γαμαω η δεν γαμάω εσυ και η Μάγκι.
Η μαγκι το λεει γιατι θελει να τη γαμήσω αλλα εσυ ρε παπατετοιο μήπως είσαι τετοιος τελικά?
Και οι 92 κριτικές εδω μεσα ειναι μουφα οτι ταχα γαμας.
:piss::sopase:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.536
Κριτικές
1
Like
1.213
Πόντοι
216
Αλλα καποιες φορες-----ελπιζω να με καταλαβαινεις-----
υπαρχει ενα γαμημενο κολλημα που σου λεει---αυτην την θελω... -----και δεν εννοω την Καψουρα------
Εκει πρεπει να κρατησεις τον Ανδρισμο σου και την Αξιοπρεπεια σου,
ωστε να μην γινεις ξεφτιλας..... η να πεσης στα Ματια της --οποτε θα αρχισει να σε χορευει οπως γουσταρει--

Βασικο Σημειο Φυσικα,
Οταν βλεπεις προβληματα, κατι που δεν τραβαει, κατι που διαβλεπεις οτι τελειωνει,
Ειτε σε Ποναει ειτε Οχι, τα μαζευεις και πας παρακατω............
Εαν παραμενεις η Ξεφτιλα Διογκωνεται.....
Καλο ειναι φιλε ειναι να αποφεύγονται τα κολλήματα με μια συγκεκριμένη γιατί εκει πολλοι την πατάνε.
Συνήθως αυτοι που κολλανε με μια δεν έχουν αλλες επιλογές, αλλα αν εχεις αλλες επιλογες και εχεις κολλησει με μια εκει υπαρχει πιο σοβαρό πρόβλημα.
Η αντιμετώπιση αυτου του προβλήματος ειναι να ασχοληθείς με τις αλλες και να ψαξεις να βρεις αντικαταστατρια αυτης της μιας,οχι να της μοιάζει αλλα να κάνει εσενα να την ερωτευτείς οπως ερωτεύτηκες εκείνη που κολλησες.
Επίσης η αντιμέτωπιση ειναι για να τη ξεπεράσεις να μην ζεις παραλληλα μαζι της.
Π.χ δεν βλεπεστε,σβηνεις τα σοσιαλ και γενικά να μην ξερεις τίποτα τι κανει που ειναι και με ποιον ετσι σιγα σιγα θα αρχισει να μη σου γίνεται συνήθεια να μην ξέρεις γι αυτην να μην εχεις αλλες πληροφοριες και να φεύγει απο τον πρωταγωνιστικο ρολο που ειναι στο μυαλο σου,μολις φύγει ως σκεψη αυτη τοτε την ξεπερασες,ειναι ολα στο μυαλό φιλε, το μυαλο με τις σκέψεις παίζει
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
82
Like
114
Πόντοι
0
Για Ακομα μια Φορα, Πολλα Συγχαρητηρια....
Το Επιπεδο Σκεψης του Μυαλου σου, στα Γκομενικα Ζητηματα ειναι Πολυ Υψηλο......
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.536
Κριτικές
1
Like
1.213
Πόντοι
216
5 απριλιου 2024....:rolleyes: :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny: χτίστηκε ο βεσες...
Screenshot_20240426_134036.jpg

Βγαλε την αραχνη μωρη και ελα να σε κανουμε να αισθανθείς γυναίκα
Θα ελεγα ενα ερθει ο παπαφιλιπς αλλα μου ειπε πως ο πρωκτός του ακομα ειναι σε αναπλαση,νομιζει ο χαζος πως θα σε γαμησει με τον κωλο του.
 

PanosK13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
209
Κριτικές
4
Like
439
Πόντοι
281
Screenshot_20240426_134036.jpg

Βγαλε την αραχνη μωρη και ελα να σε κανουμε να αισθανθείς γυναίκα
Θα ελεγα ενα ερθει ο παπαφιλιπς αλλα μου ειπε πως ο πρωκτός του ακομα ειναι σε αναπλαση,νομιζει ο χαζος πως θα σε γαμησει με τον κωλο του.
Τι να μας πουνε αυτα τα τσιμπουκια ρε Ανεστη...???Τους εχουμε διασυρει εδω μεσα κανονικοτατα...Οσο για την παπαφιλιπς απο την αλλη...Ουτε για να μου σηκωνει το πουτσο δε κανει η καριολα!Καμμενο χαρτι...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.961
Κριτικές
94
Like
46.241
Πόντοι
17.311
Τι να μας πουνε αυτα τα τσιμπουκια ρε Ανεστη...???Τους εχουμε διασυρει εδω μεσα κανονικοτατα...Οσο για την παπαφιλιπς απο την αλλη...Ουτε για να μου σηκωνει το πουτσο δε κανει η καριολα!Καμμενο χαρτι...
Gay Kiss GIF

ανεστακος σαν και πανουλης κ.
μια τρυφερη ιστορια μολις ξεκινησε :2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.049
Κριτικές
1
Like
544
Πόντοι
36
Screenshot_20240426_134036.jpg

Βγαλε την αραχνη μωρη και ελα να σε κανουμε να αισθανθείς γυναίκα
Θα ελεγα ενα ερθει ο παπαφιλιπς αλλα μου ειπε πως ο πρωκτός του ακομα ειναι σε αναπλαση,νομιζει ο χαζος πως θα σε γαμησει με τον κωλο του.
:piss::sopase:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom