Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 91 άτομα (16 μέλη και 75 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 846 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 311 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 556 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.883

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
1
Like
1.193
Πόντοι
216
αν ειχες πουλακι ανεστακο, ισως και να γαμαγες.
εσυ δεν εχεις ομως και με το γαριδακι που εχεις, βαστας μαξ 5 λεπτα... και αν.
ειδες? και αλλο αν.
βολεψου προς το παρον με τη χουφτα στο βεσε της αυτοβελτιωσης και ασε τα αν και αν.
και ο πανουλης κ. αν ηταν γκομενακι, τωρα θα σου επαιρνε πιπες με τις ηλιθιοτητες που εκσφενδονιζεις, γιατι τοσο του κοβει.
και για να σε τσουξω και αλλο, καμια δε με εχει κερατωσει ανεστακο.
διαβασε κριτικες το γιατι, φελακια ρουφηχτα.
:2funny::2funny::2funny:
Ρε μπουλη εσενα και την αλλη την διεστραμενη η πουτσα μου σας εχει καρφωθει μεσα στο μυαλο και ολο αυτη αναπολειται.
Εισαι αντρας εσυ να μιλας για πουτσες?μπες στο νημα με τις πουτσες των μελων και κοιτα εκει να βρεις ηδονή γιατι μου φαινεται μπουλη πρέπει να εισαι γκει ,οτι πεις μαστ για τα στραπον της Μάγκι.
Μαλλον το καταλαβε αυτο η γυναικα σου γι'αυτό σε σουταρε,σου ειπα αν την έβρισκα θα τα μαθαινα ολα και θα γελαγε μεχρι και ο τελευταίος πικραμένος εδω μεσα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οκ ανεστακο, γονατισε τωρα να σε ποτισω και σενα :cum:
Εσυ ρε μαλακα δεν εισαι ικανος να γαμήσεις τη γυναίκα θες και να ποτισεις κρυφολουγκρα..
Χαχαχααχα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
1
Like
1.193
Πόντοι
216
ποιος σου ειπε να σηκώσεις το μουνακι σου απο τα βραχια? :coffee::coffee:
Μωρή βγαλε τις αραχνες δεν φαινεται ουτε η τρυπα σου,θελει να γαμησει με τον κωλο ο παπαγκει φιλιπς
Χαχαχαχαχα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
1
Like
1.193
Πόντοι
216
Λυπάμαι που θα στο χαλάσω αλλά έχω πάρει διαζύγιο ενώ το σεξ ήταν τέλειο. Και οι τσακωμοί δε λύνονταν από το σεξ, ούτε τα άλλα προβλήματα που αντιμετωπίζαμε ως ζευγάρι στη ζωή μας.
Ισως εισασταν εξαίρεση στον κανόνα.
Τα περισσότερα ζευγαρια παντως χανουν το σεξ στην αρχη και μετα ακολουθεί το διαζύγιο
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.921
Κριτικές
94
Like
46.210
Πόντοι
17.311
Χρησαυγιτες του βιαζαν τη μανα στα παιδικα του χρονια...Απο εκει λογικα προκυπτει το κομπλεξ που εχει με τους Εθνικιστες...Παιζει να μαι και ο πατερας του χωρις καν να το ξερει!Τετοια εμμονη απο που αλλου να πηγαζει???
σιγα μην κλασεις και στραβωσει η σβαστιγκα απο το πωπουδακι σου πανουλη κ.
δε χρειαζεται να ζοριζεσαι πολυ, εχουμε καταλαβει τη βλακεια σου αγορινα.
KrO2DG.gif
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.377
Κριτικές
10
Like
2.759
Πόντοι
3.385
Ισως εισασταν εξαίρεση στον κανόνα.
Τα περισσότερα ζευγαρια παντως χανουν το σεξ στην αρχη και μετα ακολουθεί το διαζύγιο
Και ο κουμπάρος μου το ίδιο: μια χαρά σεξ έκαναν, άλλα προβλήματα είχαν και χώρισαν και μάλιστα πάρα πολύ άσχημα (ασχέτως του σεξ).
Δε νομίζω ότι είμαστε οι εξαιρέσεις, νομίζω ότι καλό σεξ μπορείς να κάνεις με τον άλλο ασχέτως του ότι μπορεί να υπάρχουν σοβαρά προβλήματα. Μέσα στο γάμο, το σεξ είναι ένα μικρό κομμάτι της όλης ''σχέσης'', τα προβλήματα αφορούν κατά κύριο λόγο σε άλλα θέματα και δεν επιλύονται πάντα με ένα καλό πήδημα.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.921
Κριτικές
94
Like
46.210
Πόντοι
17.311
Ρε μπουλη εσενα και την αλλη την διεστραμενη η πουτσα μου σας εχει καρφωθει μεσα στο μυαλο και ολο αυτη αναπολειται.
Εισαι αντρας εσυ να μιλας για πουτσες?μπες στο νημα με τις πουτσες των μελων και κοιτα εκει να βρεις ηδονή γιατι μου φαινεται μπουλη πρέπει να εισαι γκει ,οτι πεις μαστ για τα στραπον της Μάγκι.
Μαλλον το καταλαβε αυτο η γυναικα σου γι'αυτό σε σουταρε,σου ειπα αν την έβρισκα θα τα μαθαινα ολα και θα γελαγε μεχρι και ο τελευταίος πικραμένος εδω μεσα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσυ ρε μαλακα δεν εισαι ικανος να γαμήσεις τη γυναίκα θες και να ποτισεις κρυφολουγκρα..
Χαχαχααχα
:blahblah1::blahblah1::blahblah1:

δε πηδας ουτε εφημεριδα ξαπλωμενη ανεστακο, παρτο χαμπαρι :2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
1
Like
1.193
Πόντοι
216
Και ο κουμπάρος μου το ίδιο: μια χαρά σεξ έκαναν, άλλα προβλήματα είχαν και χώρισαν και μάλιστα πάρα πολύ άσχημα (ασχέτως του σεξ).
Δε νομίζω ότι είμαστε οι εξαιρέσεις, νομίζω ότι καλό σεξ μπορείς να κάνεις με τον άλλο ασχέτως του ότι μπορεί να υπάρχουν σοβαρά προβλήματα. Μέσα στο γάμο, το σεξ είναι ένα μικρό κομμάτι της όλης ''σχέσης'', τα προβλήματα αφορούν κατά κύριο λόγο σε άλλα θέματα και δεν επιλύονται πάντα με ένα καλό πήδημα.
Εγω κρατάω στατιστικα δικα μου,το 87% των ζευγαριων πριν χωρίσουν ειχαν διακοψει το σεξ πανω απο μήνα και καποια περιπου τα μισα πανω απο 6 μηνες.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
994
Κριτικές
1
Like
516
Πόντοι
26

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
1
Like
1.193
Πόντοι
216
:blahblah1::blahblah1::blahblah1:

δε γαμας ουτε εφημεριδα ξαπλωμενη ανεστακο, παρτο χαμπαρι :2funny::2funny::2funny:
Και τι σε νοιαζει εσενα ρε μπούλη αν δεν μπορω να πηδηξω την εφημερίδα, εσυ δεν πηδαγες τη γυναικα σου στην εφημεριδα θα κολλήσουμε?
Χαχααχαχαχ
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.921
Κριτικές
94
Like
46.210
Πόντοι
17.311
Και τι σε νοιαζει εσενα ρε μπούλη αν δεν μπορω να πηδηξω την εφημερίδα, εσυ δεν πηδαγες τη γυναικα σου στην εφημεριδα θα κολλήσουμε?
Χαχααχαχαχ
μονο χουφτα ανεστακο, παρτο χαμπαρι :2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.377
Κριτικές
10
Like
2.759
Πόντοι
3.385
Εγω κρατάω στατιστικα δικα μου,το 87% των ζευγαριων πριν χωρίσουν ειχαν διακοψει το σεξ πανω απο μήνα και καποια περιπου τα μισα πανω απο 6 μηνες.
Όταν έχεις άλλου είδους προβλήματα πολύ πιθανό να έχει κοπεί το σεξ, ιδίως από κάποιο ικανό χρονικό διάστημα συμβίωσης και μετά.
Αν τώρα πάλι τα προβλήματα είναι ήσσονος σημασίας και υπάρχει ερωτική επαφή, δε σημαίνει ότι το σεξ είναι η συγκολλητική ουσία.

Δεν ξέρω τι στατιστικά έχεις και δηλώνοντας ψυχολόγος είσαι αρμοδιότερος εμού ερχόμενος και σε επαφή με παραπάνω ανθρώπους, σκόρπιες σκέψεις παραθέτω απλά.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.921
Κριτικές
94
Like
46.210
Πόντοι
17.311
Το δικό σου εχει πιασει,μονη σου ειπες οτι εχεις να γαμήθεις καιρό
και εσυ καιρο εχεις ανεστακο, το 5λεπτο σεξ που κανεις με τη χουφτα σου καθε μερα στο βεσε της αυτοβελτιωσης δεν πιανεται να ξερεις :2funny::2funny::2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
1
Like
1.193
Πόντοι
216
βαλε σε ταξη τα κουβαδακια σου και τα πρεκια σου ....και ξανα ελα
Η μπαλα στην εξέδρα, αντι να πεις οχι αλλαζεις θέμα
Καλα το πας βουτυρακι στο ψωμάκι μου εισαι μωρη βρώμα
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
489
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
721
Μιλάς γιά τήν κόρη τής φίλης μου πού είναι Demisexual...η γιά
Οχι δέν προσπαθώ νά τίς εντάξω...σέ κατηγορίες...διότι η μία είναι Demi καί η άλλη str8!!
Αρα δέν νομίζω ότι ξεκινώ μέ μειονέκτημα!!
Κοίτα μέ τήν κόρη τής φίλης μου τήν Demisexual...
Χαχα ναί,δεν προσπαθείς κάν αφού τα έχεις ήδη καταφέρει;;;;

Ρέ σύ άμα κατηγοριοποιείς τόσο μπετόναρμε είσαι ένα βήμα απ το να κατηγορήσεις μετά,δύσκολο να τ αποφύγς
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
994
Κριτικές
1
Like
516
Πόντοι
26
Η μπαλα στην εξέδρα, αντι να πεις οχι αλλαζεις θέμα
Καλα το πας βουτυρακι στο ψωμάκι μου εισαι μωρη βρώμα

ενα ενα τα πραγματα να βγαινει νοημα...
1. δεν ειναι ολα για ολους

2 στην προσωπικη μου ζωη οταν θελει το μουνι μου να χυσει θα παω με γαμια που δεν αναγνωριζει υποταγη και κυριαρχια αλλα φυσικη ερωτικη πραξη που η οποια σταση και να γαμιομαστε ειναι μονο για ποιο δυνατο οργασμο..οποτε ο ανεστακος ειναι χιλιομετρα μακρια...

3. στο φετιχιστικο κομματι της ψυχαγωγιας μου τα κουμαντα τα εχω εγω γιατι σέβομαι το χρονο μου και δεν θελω λαθη , σε καθε μου βημα ξερω απο πριν τι θελω !!

4.στο τελος ακροατη η ο ανεστακος θα γαμησει θα ισιωσει και θα πινουμε ποτακι Η σαν το μουνι στα βραχια θα τον τρίβω...
οποτε το μουνακι σου και στα βραχια ..εδω ολο μασας τα μασημένα:2funny::2funny:
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
24
Like
20
Πόντοι
0
Ξέρω περιπτωση ψωλαρά με 23άρι κομπρεσέρ, που όργωνε κατά συρροή και κατ' εξακολούθηση το νιμού της "δικιάς" του και παρόλα αυτά, αυτή τον χαιρέτησε. Έμεινε με τη μαλαπερδα στο χέρι και τράβηξε για άλλες πολιτείες. Εμφανίσμος, ανεξάρτητος οικονομικά. Συνεπώς δεν αρκει μόνο το πότισμα της γλάστρας. Δεν αντλεί επιβεβαίωση μόνο από αυτο η γυναίκα, τουλάχιστον όπως φαίνεται στην προκειμένη περίπτωση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom