Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 845 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 311 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 556 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.882

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.012
Like
15.590
Πόντοι
3.656
η τελευταια αλβανιδα που ειχα..πριν ενα μηνα,ηταν μικρουλα..16αρα..ειναι ολοκληρη ιστορια πως τη γνωρισα..οχι μεσω κυκλων και γνωστων...τεσπα..με ειδε οτι την κοιταω..και μιλησε αυτη πρωτη..αλβανιδες ειχα αρκετες στγη ζωη μου..δεν εχω παραπονο..

Και μετά χτύπησε το κωλοξυπνητήρι...:headbang:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: dCorso

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
η τελευταια αλβανιδα που ειχα..πριν ενα μηνα,ηταν μικρουλα..16αρα..ειναι ολοκληρη ιστορια πως τη γνωρισα..οχι μεσω κυκλων και γνωστων...τεσπα..με ειδε οτι την κοιταω..και μιλησε αυτη πρωτη..αλβανιδες ειχα αρκετες στγη ζωη μου..δεν εχω παραπονο..ελλεινιδες ειανι αλλος πλανητης..μονο τα λεφτα και ο κυκλος παιζουν ρολο για αυτες..
:think::confused:
Τύπε κρεμασμένος στα κάγκελα του λυκείου τη βγάζεις?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.632
Like
2.656
Πόντοι
456
Και μετά χτύπησε το κωλοξυπνητήρι...:headbang:
Να σου απαντήσω αν και δεν έχω χρόνο..άκου να δεις τι σημαίνει αλβανίδα..τη βλεπω πρώτη φορά στη δράση τη κοζαρω..με βλέπει εκ τις φίλες της..κατεβαίνει κάτω..περπατούσε κουνιοτανε..με νεκροί τοι τη κοιταω..και γελούσανε
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.947
Πόντοι
3.496
χαχα..δηλαδη οι ελλεινιδες δε γουσταρουν λεφτα λουσα και περιουσιες..αλλα πουτσες και τρελα γαμησια..γελασα ρε φιλε πρωι πρωι..
Της μικρής ψωλhς οι τρίχες φταίνε, λέει η παροιμία. Απ' ότι φαίνεται σου λείπουν και τα δύο βασικά συστατικά. Επομένως κάτσε στην εξέδρα και κοίτα να μαθαίνεις από αυτούς που ξέρουν να παίζουν μπάλα. Δεν είναι όλα για όλους, το έχουμε ξαναπεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Magi

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.632
Like
2.656
Πόντοι
456
Μετά από πέντε έξι μέρες νάτη πάλι..με νεκροί ότι κοιτάω..είναι α κατέβει
Τη βλέπω έχετε..συγνώμη μου εκεί
.έχω Πατήσσει στάση και θέλω να κατέβω.λεω δεν μου ήρθε κάτι..ωραία αλεψ που σε βολεύει α σταματήσω

Ηιελα λέει να κατέβω πριν δύο στάσεις.

Τη βλέπω κατεβαίνει..πάλι τα ίδια κουνιοτανε με νεκροί τη κοιταω γελουσ πονηρά
Μα ελέω.αφου ηθεπε να κατέβει πριν δυο στάσεις..γιατί πάει προς τα πάνω?και όχι κάτω?τη βλέπω τρίτη φορά τα μόνη στη δράση από φροντιστήριο..της μίλησα..πήρα τηλέφωνο για αν της στείλω τα δρομολόγια..τάχα ότι αργεί το λεωφορείο..το σήκωσε

Μιλήσαμε..είχε πρόβληματ αμέ το σχολείο με το ντσντυ
.της άκουσα.τη γαμησα 16φλεβαρη
Μέσα στο λεωφορείο

Αφού είχαμε πάει μέχρις το τέρμα

Να δούμε τα αστέρια!!αλβανίδες γυναικάρες?ελλεινιδες σκατιαρες!!

Γι
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.947
Πόντοι
3.496
Ρε φιλε οι μισες ειναι ανοργασμικιες,αν τους αρεσε τοσο το σεξ θα το εδιναν γρηγορα και ευκολα και δεν θα καθομασταν να αναλυουμε εξισωσεις και τετραγωνικες ρίζες.
Το σεξ τους βγαινει παντα ως επιβραβευση στον αντρα,σαν να σου λεει μπραβο θα στο δωσω.
Εδω αν εχεις δει πολλες οταν θυμώνουν η εχουν θεμα δεν θελουν ουτε να τις αγγιξεις οχι να κανεις σεξ.
Εγώ που καλαφάτιζα παλαιότερα μία ελλεινίδα που έφερνε αρκετά στην ε.μενεγάκη μου έλεγε ότι με τον δικό της δεν έφτανε σε οργασμό και νόμιζε ότι είχε οργανικό πρόβλημα. Όταν την έπιασα όμως στα χέρια μου έχυνε σαν αγελάδα. Επομένως η γυναίκα είναι σαν ένα μουσικό όργανο, θέλει τον μαέστρο της για να παίξει καλά όπως πρέπει.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.168
Πόντοι
216
το ότι εσύ έχεις μόνιμη θέση στο έλκηθρο του Αη Βασίλη, είσαι χειροτερος ψεύτης από τον γιο του μπάρμπα Τζεπέτο και η σεξουαλική σου διάρκεια είναι το πολύ 5 λεπτά και αν... δε σημαίνει ότι είναι όλοι σαν τα μούτρα σου ανεστακο.
όταν κάνεις σχέσεις, καταλαβαίνεις μια χαρά τι πάει να πει κοινή απόφαση χωρίς έξτρα αναλύσεις, αλλά εσύ που η μόνη θηλυκιά σου σχέση είναι η χούφτα στο βεσε της αυτοβελτιωσης, πώς να το εμπεδώσεις θα μου πεις?
σωστό και αυτό...
:2funny:
Τσαντιστικες μωρή που ειπα μια αλήθεια.
Κοινη απόφαση το λένε όσοι την έφαγαν, αν ρωτουσα τη γυναικα σου τη πρωην θα μου λεγε την αλήθεια.
Δύσκολο να ειναι 50 50 καπου γερνει η παστιγα παραπάνω ειτε σε σενα ειτε σ αυτην και επειδη κατα 70% οι γυναικες χωρίζουν ελπίζω να ανηκεις στο υπολοιπο 30%
Δεν ειναι κακο να πεις με χωρισε,νομίζεις θα χασεις πόντους η θα σε κακολογησουν μωρη?
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.168
Πόντοι
216
Στην γυναικα το κερατο μετραει διαφορετικα. Πχ οσο και να ξενογαμας, δεν μπορεις να της πασαρεις παιδι αλλης για δικο της. Αυτο βρισκεται αρκετα βαθια στον εγκεφαλο μας ως ειδος.
Αν της παρεχεις αυτης κ των παιδιων, αν την γαμας καλα, αν παραμενεις ωραιος και δραστηριος, αν αισθανεται οτι την προσεχεις, μπορουν να παραβλεψουν ενα πηδημα με αλλες.
Αυτο που φοβουνται ειναι μην τις παρατησεις για αλλες η στρεψεις υπερβολικα το ενδιαφερον και τους πορους σου προς αλλες
Μονο στη τελευταία πρόταση σου συμφωνω.
Στο να παραβλεψουν πηδημα σου ειναι δυσκολο μονο αν εχεις λεφτα ονομα καριέρα.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.575
Like
1.449
Πόντοι
216
Δεν βλέπεται ο μέσος καγκουρας με βερμούδες και σκουλαρίκια ακόμα και στην αρχιδοσακουλα αλλά κυκλοφορεί με την αποτυχημένη γειτόνισσα του που πηγαίνανε μαζί στο ΕΠΑΛ.. Συνταγή επιτυχίας....:crazy::jerking::shit::shit::shit::shit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit:
Αυτό κατάλαβες;
Πάω πάσο
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.168
Πόντοι
216
Εγώ που καλαφάτιζα παλαιότερα μία ελλεινίδα που έφερνε αρκετά στην ε.μενεγάκη μου έλεγε ότι με τον δικό της δεν έφτανε σε οργασμό και νόμιζε ότι είχε οργανικό πρόβλημα. Όταν την έπιασα όμως στα χέρια μου έχυνε σαν αγελάδα. Επομένως η γυναίκα είναι σαν ένα μουσικό όργανο, θέλει τον μαέστρο της για να παίξει καλά όπως πρέπει.
Μπορει να μη τον γουσταρε η να τον βαρέθηκε.
Ποτε μη πιστευετε αυτα που σας λενε οι γυναίκες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.631
Κριτικές
62
Like
40.009
Πόντοι
8.530
Αυτό κατάλαβες;
Πάω πάσο
Αν ο άλλος έχει παρτσακλα τυπου ΕΠΑΛ στον κύκλο του γιατί είναι :zombie::uglystupid:και ο ίδιος ,μια χαρά θα βρει κάπου να τον χώσει.
Σιγά το κατόρθωμα...τα σκουπίδια θα βρουν σκουπίδια .
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.889
Κριτικές
94
Like
46.178
Πόντοι
17.311
Τσαντιστικες μωρή που ειπα μια αλήθεια.
Κοινη απόφαση το λένε όσοι την έφαγαν, αν ρωτουσα τη γυναικα σου τη πρωην θα μου λεγε την αλήθεια.
Δύσκολο να ειναι 50 50 καπου γερνει η παστιγα παραπάνω ειτε σε σενα ειτε σ αυτην και επειδη κατα 70% οι γυναικες χωρίζουν ελπίζω να ανηκεις στο υπολοιπο 30%
Δεν ειναι κακο να πεις με χωρισε,νομίζεις θα χασεις πόντους η θα σε κακολογησουν μωρη?
δεν είμαι παντρεμένος πρώτα απ'ολα.
1) που βλέπεις να τσαντιστηκα ανεστακο? :think:
καθάρισε τα μουτρακια σου αγορίνα να βλέπεις καλύτερα.
:2on1:
2) και εσύ ανεστακο δεν είναι κακο να πεις ότι είσαι μαλακας και άσχετος με οτιδήποτε είναι γένους θηλυκού πλην της χούφτας σου, άσχετα αν το έχουνε καταλαβει μέχρι και οι επισκέπτες.
3) λες να είχα τέτοιες ανησυχίες ?
εδώ σου έβαλα αποδείξεις με θρεντ και φωτός υπαρκτού μέλους μαζι, άρα γιατί να πω ψέματα ?
για να αισθανθείς μήπως ανακούφιση... σε ανακουφίζω έτσι κι αλλιώς τόσες μέρες αγορίνα :cum:
5) τέλος, ποιος θα με κακολογησει ανεστακο, οι υπόλοιποι αμπαλοι ζαπατιστες μήπως? :2funny::2funny::2funny:
α καλό ε... :dancing:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.168
Πόντοι
216
δεν είμαι παντρεμένος πρώτα απ'ολα.
1) που βλέπεις να τσαντιστηκα ανεστακο? :think:
καθάρισε τα μουτρακια σου αγορίνα να βλέπεις καλύτερα.
:2on1:
2) και εσύ ανεστακο δεν είναι κακο να πεις ότι είσαι μαλακας και άσχετος με οτιδήποτε είναι γένους θηλυκού πλην της χούφτας σου, άσχετα αν το έχουνε καταλαβει μέχρι και οι επισκέπτες.
3) λες να είχα τέτοιες ανησυχίες ?
εδώ σου έβαλα αποδείξεις με θρεντ και φωτός υπαρκτού μέλους μαζι, άρα γιατί να πω ψέματα ?
για να αισθανθείς μήπως ανακούφιση... σε ανακουφίζω έτσι κι αλλιώς τόσες μέρες αγορίνα :cum:
5) τέλος, ποιος θα με κακολογησει ανεστακο, οι υπόλοιποι αμπαλοι ζαπατιστες μήπως? :2funny::2funny::2funny:
α καλό ε... :dancing:
1 απο τον τροπο που γραφεις φανηκε οτι τσαντιστικες,σου χτυπησα πληγή
2 αν ημουν θα το ελεγα νομιζεις θα το εκρυβα,οπως ειχα πει οτι στα 20 ημουν ασχετος και με την αυτοβελτίωση καταφερα και γτιρσα το τροχό.
3 τιποτα δεν εχεις κανει στο λεω και στο υπογραφω,ισα ισα που με κανεις και διασκεδαζω,φωναξε και τη μαγκι να διασκεδασω και αλλο μαζι της.
Το 4? Που πηγε πηδηξες στο 5 κατευθείαν χαχαχαχαχαχα
Δεν ασχολουνται μαζι σου ρε μπουλη χεσμενο σε εχουν....
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.168
Πόντοι
216
Αν περναν καλα μαζι σου, μπορει να το παραβλεψουν. Δεν ειναι απαραιτητα θεμα χρηματων.
Και αυτο οπως ειπα διοτι το αντιλαμβανονται διαφορετικα.
Αν η γκομενα μου με κερατωνει, μπορει να βρεθω να μεγαλωνω παιδι αλλου νομιζοντας οτι ειναι δικο μου. Και αυτο ειναι απατη.
Τωρα, αν εμεις ριξουνε καποιο πουτσο, αυτο δεν απειλει την γκομενα μας.
Μπορει να μην το συνειδητοποιουμε αλλα ειμαστε καλωδιομενοι με αυτο τον τροπο σκεψης
Σου ειπα ποτε θα μπορουσαν να το παραβλεψουν τωρα ο καθενας με την αποψη του.
Γιατι εφτασες στα παιδια ρε τυπε?αν ρηξεις πουτσο και αφησεις την αλλη έγκυο δεν ειναι απειλη για τη γυναικα σου?πιστεύεις θα σε συγχωρεσει?η η αλλη που θα ειναι με τη κοιλια τουρλα πιστευεις θα σε αφησει ως παντρεμενο να συνεχισεις τη ζωη σου και αυτη θα ειναι με ενα παιδι αγκαλιά?
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.168
Πόντοι
216
Για να τιμωρήσει ενας αντρας μια γυναικα και χωρις να εχει κάποιο κοστος ενας τροπος υπάρχει.
Πολλοι καθοσαστε και τις βαρατε τις φωνάζετε τις χωρίζετε κλπ και σας λεω τίποτα δεν τους κανετε σε λίγες μερες θα κανουν τη ζωουλα τους.
Αν θελετε να τις τιμωρησετε αφηστε τες εγκυες και μετα να της πειτε αναγνωριζω το παιδι αλλα γαμο γιοκ ουτε θα συζουμε.
Εκει τις εχετε λιωσει,αναγκαζετε να μεγαλώνει το παιδι σας ενω εσεις καθε σκ θα το.παιρνετε, ενταξει θα σας κοψει μια διατροφή αλλα ας τολμησει να γκομενιζει?το χυσοδοχειο ολων των μπακουρων θα γινει μεχρι να βρει εναν να τον τυλιξει,και αυτος που θα τη παρει με κρυα καρδια θα τη παρει αλλα λογω αγαμιας θα συμβιβαστεί,ολο εντάσεις θα ειναι και μεχρι το παιδι να μεγαλώσει θα εχει γινει μεγάλη 45αρα 50αρα καλα κρασιά με λιγα λογια
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
967
Κριτικές
1
Like
492
Πόντοι
26
1 απο τον τροπο που γραφεις φανηκε οτι τσαντιστικες,σου χτυπησα πληγή
2 αν ημουν θα το ελεγα νομιζεις θα το εκρυβα,οπως ειχα πει οτι στα 20 ημουν ασχετος και με την αυτοβελτίωση καταφερα και γτιρσα το τροχό.
3 τιποτα δεν εχεις κανει στο λεω και στο υπογραφω,ισα ισα που με κανεις και διασκεδαζω,φωναξε και τη μαγκι να διασκεδασω και αλλο μαζι της.
Το 4? Που πηγε πηδηξες στο 5 κατευθείαν χαχαχαχαχαχα
Δεν ασχολουνται μαζι σου ρε μπουλη χεσμενο σε εχουν....
3,,μπηκε πραγματικος γαμιας και κανεις το κουνελι μωρη σουφρα ,,,φαπα και πισω στον καφενε να διαβασεις αυθεντικο γαμια και εδω σου τα λεει απαλα για να μην χωθεις στο βεσε...
Εγώ που καλαφάτιζα παλαιότερα μία ελλεινίδα που έφερνε αρκετά στην ε.μενεγάκη μου έλεγε ότι με τον δικό της δεν έφτανε σε οργασμό και νόμιζε ότι είχε οργανικό πρόβλημα. Όταν την έπιασα όμως στα χέρια μου έχυνε σαν αγελάδα. Επομένως η γυναίκα είναι σαν ένα μουσικό όργανο, θέλει τον μαέστρο της για να παίξει καλά όπως πρέπει.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.168
Πόντοι
216
3,,μπηκε πραγματικος γαμιας και κανεις το κουνελι μωρη σουφρα ,,,φαπα και πισω στον καφενε να διαβασεις αυθεντικο γαμια και εδω σου τα λεει απαλα για να μην χωθεις στο βεσε...
Καλως τη πορνη του θρεντ?
Που εισαι μωρη ανησύχησα μην εσπασαν τα ραμματα.
Ποιος ειναι ο πραγματικος γαμιας μωρη που το λες και σου πεφτουν τα σάλια?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.889
Κριτικές
94
Like
46.178
Πόντοι
17.311
1 απο τον τροπο που γραφεις φανηκε οτι τσαντιστικες,σου χτυπησα πληγή
2 αν ημουν θα το ελεγα νομιζεις θα το εκρυβα,οπως ειχα πει οτι στα 20 ημουν ασχετος και με την αυτοβελτίωση καταφερα και γτιρσα το τροχό.
3 τιποτα δεν εχεις κανει στο λεω και στο υπογραφω,ισα ισα που με κανεις και διασκεδαζω,φωναξε και τη μαγκι να διασκεδασω και αλλο μαζι της.
Το 4? Που πηγε πηδηξες στο 5 κατευθείαν χαχαχαχαχαχα
Δεν ασχολουνται μαζι σου ρε μπουλη χεσμενο σε εχουν....
το ότι διασκεδάζεις με τις ταπες που τρως ανεστακο, είναι καλό δείγμα της αυτοβελτιωσης σου όντως.
το παραδέχομαι και εγώ στα τωρινά λεγόμενά σου ότι από τα 20 σου μέχρι τώρα, εκτός από την πουτσα... τώρα ρουφας και τα αρχιδια.
:2funny:
:2funny:
:2funny:
το 4 επίτηδες το άφησα κενό... ήταν δόλωμα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom