Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 845 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 311 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 556 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.882

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.888
Κριτικές
94
Like
46.174
Πόντοι
17.311
Ασε το ζιρο οτι ειχα να πω το ειπα.
Σε σούταρε η γυναικα ρε χαϊβάνι η εσυ τη σούταρες?

Προχωρεί παω για δεύτερο γυρο αύριο
θα πιάσεις και το άλλο 3αρι σκληρο βυζί αύριο δηλαδή ?
:2funny:
:2funny:
:2funny:

κοινή απόφαση ανεστακο.
 

kostasgg87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
155
Like
69
Πόντοι
1
Δε χρειάζεται αν κάποια σε γουστάρει να τη ρίξεις απλά να μην είσαι μαλάκας.

Δεν καταλαβαίνω γιατι μπαίνετε σε αυτή τη διαδικασία να υπερ αναλύετε απλά πράγματα. Εντάξει μερικοί απαστεώνες που το κάνουν τρέφονται απο αυτά για αυτο το κάνουν και σου λέει θα πούμε 5-10 πίπες και άμα καταφερει και γαμησει και κάνας κακομοίρης θα μας διαφημίσουν κιόλας.
na σε γουσταριε για ποιο λογο ομως για να γινει γκομενα σου η για να πηδηχτει με σενα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.168
Πόντοι
216
θα πιάσεις και το άλλο 3αρι σκληρο βυζί αύριο δηλαδή ?
:2funny:
:2funny:
:2funny:

κοινή απόφαση ανεστακο.
Ποια κοινη απόφαση ρε φιλιπς ταρανδο σε εκανε πρωτου σε σουτάρει, πες την αληθεια μη ντρέπεσαι.
Το καραμπαλαμουτιαζω μην αγχωνεσαι φιλιπς
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.168
Πόντοι
216
Ειχε ερθει ενας κλαμενος ειχε χωρισει πριν 1 μηνα και την ηθελε πισω.
Ηταν σε φαση μουρλιας,του εξηγησα οτι οι γυναικες οταν μας χωρίζουν ειτε τις χωριζουμε ειτε κοινη η απόφαση αν ειναι ερωτευμενες δεν μπορούν μακριά μας και μεσα σε λιγες μερες θα προσπαθήσει να μας μιλησει να ξαναβρεθουμε να τα ξαναφτιαξουμε.
Στη συγκεκριμένη περίπτωση 1 μηνα και δεν εκανε βημα σημαινει οτι τον εχει χεσμενο,η γκόμενα λακιξε και τσαμπα ελπιζει οτι θα γυρισει πίσω
 

kostasgg87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
155
Like
69
Πόντοι
1
Να τρως ακυρα μεχρι να καταληξεις στο ταφο...Αυτος ειναι και ο δυσκολος δρομος στον οποιο αναφερεται!Ο δρομος της απογοητευσης και της ατελειωτης ξενερας.Να δινεις δηλαδη παραπανω αξια σε "γυναικες" που δε σε γουσταρουν ουτως ή αλλως.Να σε βαζουν με το ετσι θελω στη φιλικη ζωνη και εσυ να το δεχεσαι με την ελπιδα οτι καποια στιγμη στο μελλον,ισως βρεξεις το μπισκοτακι σου.Μιλαμε για αξιοπρεπεια τωρα,οχι μαλακιες...
και που δε γουσταρεις οχι μονο δε σε γουσταρουν
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.632
Like
2.655
Πόντοι
456
Το θεμα ειναι να το θελει μονος του.
Εγω πιστευω κατα βαθος δεν θέλει
Εχει ανασταλτικους παράγοντες
κοιτα ο σαμπ.. 45χρονων αντρας και δεν εχει αμαξι..δεν εχει δουλεια..και εχει και πολλα κιλα..δε τα φτιαχνει αυτα..του φτεει..η αθηνα..η θεσσαλονικη..μας λεει ειναι ευκολο να βρεις γκομενα στην αθηνα..οταν αθηνα οι ελλεινιδες..ειναι οι πιο γκολντ ντιγκερς ολης της ελλαδας..οτι να ειναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άμα το καταλάβουν κάποιοι ότι με κοιλιές και λοιπές μαλακίες δεν θα δουν προκοπή,τότε ίσως βρεθεί ελπίδα
εσυ πια υπουργε το πηγες στο αλλο ακρο..τους εχεις βγαλει ολους χοντρους..και αντε να σου πω εχει αρκετους..αλλα οι ελλεινιδες γιατι εχουν ολες γκομενο?και οι χοντρες εχουν..και οι φτωχες εχουν και οι ανεργες εχουν..οι ελλεινιδες βρισκουν γκομενο..ακομα και ναυαγια να ειναι!
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.632
Like
2.655
Πόντοι
456
Ειχε ερθει ενας κλαμενος ειχε χωρισει πριν 1 μηνα και την ηθελε πισω.
Ηταν σε φαση μουρλιας,του εξηγησα οτι οι γυναικες οταν μας χωρίζουν ειτε τις χωριζουμε ειτε κοινη η απόφαση αν ειναι ερωτευμενες δεν μπορούν μακριά μας και μεσα σε λιγες μερες θα προσπαθήσει να μας μιλησει να ξαναβρεθουμε να τα ξαναφτιαξουμε.
Στη συγκεκριμένη περίπτωση 1 μηνα και δεν εκανε βημα σημαινει οτι τον εχει χεσμενο,η γκόμενα λακιξε και τσαμπα ελπιζει οτι θα γυρισει πίσω
οι ελλεινιδες χωριζουν,,και την ιδια μερα..εχουν βρει αλλον..τωρα αν μερικοι..κανουν οτι δε καταλαβαινουν..κακο στον εαυτο τους κανουν,,πες του..οτι ο μονος τροπος αν φερει την ελλεινιδα πισω..ειναι να πιασει το τζοκερ και να το αυτη να το μαθει
 
Τελευταία τροποποίηση:

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.947
Πόντοι
3.496
Oι ελλεινίδες δεν σε χωρίζουν αν τις γaμaς καλά, ποιοτικά από όλες τις τρύπες και βρώμικα. Αντιθέτως αν γίνει αυτό σε καψουρεύονται άσχημα και είναι ικανές να πηδήξουν και στο γκρεμό για πάρτυ σου. Τώρα αν ο άλλος είναι τσαλαπετεινός και δεν της δίνει τη μήτρα στο χέρι, της πιάνει το χεράκι και είναι ρομαντίκ σε φάση ένα πρωινό η παναγιά μου αυτά θα παθαίνει. Το κενό που δημιουργεί το σεξ σε μία γυναίκα από έναν άντρα όσα εκατομμύρια και να βάλει στη ζυγαριά της δε θα το αντισταθμίσει. Γι αυτό γaμaτe όποιοι μπορείτε σαν τον ρόκο σιφρέντι και δεν θα σας χωρίσει ποτέ.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.168
Πόντοι
216
οι ελλεινιδες χωριζουν,,και την ιδια μερα..εχουν βρει αλλον..τωρα αν μερικοι..κανουν οτι δε καταλαβαινουν..κακο στον εαυτο τους κανουν,,πες του..οτι ο μονος τροπος αν φερει την ελλεινιδα πισω..ειναι να πιασει το τζοκερ και να το αυτη να το μαθει
Εχω παρατηρήσει γενικα οτι τους πλούσιους και αυτους που εχουν χρημα δεν τους χωρίζουν.
Ναι μεν οι αιτίες διαζυγιων ειναι του στυλ με απατησε δεν μου εδινε σημασία με κοπαναγε μου φωναζε κλπ κλπ αλλα πως γινεται ολοι οσοι εχουν λεφτα είναι αγιοι και να μην τους χωρίζουν?
Ξερω περιστατικα απατης απο τυπο με χρημα και κοινωνική θεση και η γυναίκα απλα ειναι μαζι του δεν τον χωρίζει.
Γενικα οι γυναίκες επενδυουν για το δικο τους όφελος και δεν τους νοιάζει τίποτα.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.632
Like
2.655
Πόντοι
456
Oι ελλεινίδες δεν σε χωρίζουν αν τις γaμaς καλά, ποιοτικά από όλες τις τρύπες και βρώμικα. Αντιθέτως αν γίνει αυτό σε καψουρεύονται άσχημα και είναι ικανές να πηδήξουν και στο γκρεμό για πάρτυ σου. Τώρα αν ο άλλος είναι τσαλαπετεινός και δεν της δίνει τη μήτρα στο χέρι, της πιάνει το χεράκι και είναι ρομαντίκ σε φάση ένα πρωινό η παναγιά μου αυτά θα παθαίνει. Το κενό που δημιουργεί το σεξ σε μία γυναίκα από έναν άντρα όσα εκατομμύρια και να βάλει στη ζυγαριά της δε θα το αντισταθμίσει. Γι αυτό γaμaτe όποιοι μπορείτε σαν τον ρόκο σιφρέντι και δεν θα σας χωρίσει ποτέ.
χαχα..δηλαδη οι ελλεινιδες δε γουσταρουν λεφτα λουσα και περιουσιες..αλλα πουτσες και τρελα γαμησια..γελασα ρε φιλε πρωι πρωι..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εχω παρατηρήσει γενικα οτι τους πλούσιους και αυτους που εχουν χρημα δεν τους χωρίζουν.
Ναι μεν οι αιτίες διαζυγιων ειναι του στυλ με απατησε δεν μου εδινε σημασία με κοπαναγε μου φωναζε κλπ κλπ αλλα πως γινεται ολοι οσοι εχουν λεφτα είναι αγιοι και να μην τους χωρίζουν?
Ξερω περιστατικα απατης απο τυπο με χρημα και κοινωνική θεση και η γυναίκα απλα ειναι μαζι του δεν τον χωρίζει.
Γενικα οι γυναίκες επενδυουν για το δικο τους όφελος και δεν τους νοιάζει τίποτα.
ναι
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.632
Like
2.655
Πόντοι
456
χαχα..δηλαδη οι ελλεινιδες γουσταρουν λεφτα λουσα και περιουσιες..αλλα πουτσες και τρελα γαμησια..γελασα ρε φιλε πρωι πρωι..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ναι
ετσι ειναι..οι ελλεινιδες βαζουν τα λεφτα και τη καλοπεραση πανω απο αλλο..τωρα για σεξ και ρομαντζο..εγω για ανοργασμικες της εχω κοψει..μονο οι αλβανιδες σα γνησιες γυναικες που ειναι γουσταρουν τον αντρα..να ειναι ιποτης, ρομαντικος,μαγκακος και να γαμααει καλα..οι ελλεινιδες δε γουσταρρουν τετοια..
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.168
Πόντοι
216
κοιτα ο σαμπ.. 45χρονων αντρας και δεν εχει αμαξι..δεν εχει δουλεια..και εχει και πολλα κιλα..δε τα φτιαχνει αυτα..του φτεει..η αθηνα..η θεσσαλονικη..μας λεει ειναι ευκολο να βρεις γκομενα στην αθηνα..οταν αθηνα οι ελλεινιδες..ειναι οι πιο γκολντ ντιγκερς ολης της ελλαδας..οτι να ειναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


εσυ πια υπουργε το πηγες στο αλλο ακρο..τους εχεις βγαλει ολους χοντρους..και αντε να σου πω εχει αρκετους..αλλα οι ελλεινιδες γιατι εχουν ολες γκομενο?και οι χοντρες εχουν..και οι φτωχες εχουν και οι ανεργες εχουν..οι ελλεινιδες βρισκουν γκομενο..ακομα και ναυαγια να ειναι!
Διορθώνονται αυτα φιλε,να βρει αρχικα δουλεια ειναι το 70% της αυτοβελτίωσης μετα ακολουθει ενα προγραμμα διατροφης να χασει καποια κιλα σε συνδιασμο με ενα γυμναστήριο να φτιαξει σώμα η να το μαζεψει.
Τωρα για αμαξι αν δεν ειναι πορσε φερερι κλπ ολα ιδια τους φαίνονται απλα να παρει ενα αμαξι του δινει 1% ποσοστό καλύτερο η έστω μια μηχανή.
Γενικα ας ξεκινησει αυτος την αυτοβελτίωση και μετα ολα θα ερθουν μονα τους.
Π.χ αν πειτε οτι ειστε ανεργος μιας και το ρωτάνε στην πρώτη γνωριμία επαφη τοτε σχεδον το 90% θα φύγουν με λιγα λογια χανεται μεγαλο ποσοστο.
Μην ξεχνάτε οι γυναίκες επενδύουν
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.631
Κριτικές
62
Like
40.009
Πόντοι
8.530
Το βασικό είναι να βλέπεσαι να προσέχεις την εικόνα σου.
Μετά,έρχονται όλα τα άλλα.
Δεν βλέπεται ο μέσος καγκουρας με βερμούδες και σκουλαρίκια ακόμα και στην αρχιδοσακουλα αλλά κυκλοφορεί με την αποτυχημένη γειτόνισσα του που πηγαίνανε μαζί στο ΕΠΑΛ.. Συνταγή επιτυχίας....:crazy::jerking::shit::shit::shit::shit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.632
Like
2.655
Πόντοι
456
Διορθώνονται αυτα φιλε,να βρει αρχικα δουλεια ειναι το 70% της αυτοβελτίωσης μετα ακολουθει ενα προγραμμα διατροφης να χασει καποια κιλα σε συνδιασμο με ενα γυμναστήριο να φτιαξει σώμα η να το μαζεψει.
Τωρα για αμαξι αν δεν ειναι πορσε φερερι κλπ ολα ιδια τους φαίνονται απλα να παρει ενα αμαξι του δινει 1% ποσοστό καλύτερο η έστω μια μηχανή.
Γενικα ας ξεκινησει αυτος την αυτοβελτίωση και μετα ολα θα ερθουν μονα τους.
Π.χ αν πειτε οτι ειστε ανεργος μιας και το ρωτάνε στην πρώτη γνωριμία επαφη τοτε σχεδον το 90% θα φύγουν με λιγα λογια χανεται μεγαλο ποσοστο.
Μην ξεχνάτε οι γυναίκες επενδύουν
καλα ειναι δυσκολα να τα κανει ολα αυτα..δουλεια που να παει?αυτος εχει να δουλεψει χρονια..κιλα να χασει?εχει πει δε γουσταρει γυμναστικη..και για να παρει αμαξι εστω εν απαλιο με τρια χιλιαρικα..πρεπεινα πιασει μια δουλεια με χιλια ευρω το μηνα και να βαλει λεφτα στην ακρη..πολη δυσκολη η κατασταση του..εδω αλλοι με δουλεια αμαξι και αδυνατοι..και δε γαμανε τιποτα..γιατι δεν εχουν παρεες να γνωρισουν γκομενακια!ελλαδα οι ελλεινιδες δεν ανοιγοντε ευκολα στον αγνωστο..ακομα και αμαξι να εχεις..και αδυνατος να εισαι..και να δουλευεις..θα βρουν κατι αλλο..για να σε αποριψουν..στις ελλεινιδες πρεπει να λες ψεματα..εγω ειπα σε ελλεινιδα ψεματα οτι πουλησα ταξι και εχω διακοσια χιλιαρικα στην ακρη.και γουρλοσε τα ματια!!γιατι μου ελεγε..αφου εχεις λεφτα..τοτε γιατι δουλεεις οδηγος?γιατι βαριεμε να καθομε της λεω..τη ταποσα τη βρωμα..με το ψεμα μου
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.168
Πόντοι
216
Oι ελλεινίδες δεν σε χωρίζουν αν τις γaμaς καλά, ποιοτικά από όλες τις τρύπες και βρώμικα. Αντιθέτως αν γίνει αυτό σε καψουρεύονται άσχημα και είναι ικανές να πηδήξουν και στο γκρεμό για πάρτυ σου. Τώρα αν ο άλλος είναι τσαλαπετεινός και δεν της δίνει τη μήτρα στο χέρι, της πιάνει το χεράκι και είναι ρομαντίκ σε φάση ένα πρωινό η παναγιά μου αυτά θα παθαίνει. Το κενό που δημιουργεί το σεξ σε μία γυναίκα από έναν άντρα όσα εκατομμύρια και να βάλει στη ζυγαριά της δε θα το αντισταθμίσει. Γι αυτό γaμaτe όποιοι μπορείτε σαν τον ρόκο σιφρέντι και δεν θα σας χωρίσει ποτέ.
Ρε φιλε οι μισες ειναι ανοργασμικιες,αν τους αρεσε τοσο το σεξ θα το εδιναν γρηγορα και ευκολα και δεν θα καθομασταν να αναλυουμε εξισωσεις και τετραγωνικες ρίζες.
Το σεξ τους βγαινει παντα ως επιβραβευση στον αντρα,σαν να σου λεει μπραβο θα στο δωσω.
Εδω αν εχεις δει πολλες οταν θυμώνουν η εχουν θεμα δεν θελουν ουτε να τις αγγιξεις οχι να κανεις σεξ.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.012
Like
15.590
Πόντοι
3.656
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.632
Like
2.655
Πόντοι
456
Ε γιατί δεν σου κάθεται ουτε αλβανιδα τότε;Μηπως δεν σε κοβουν για πολύ άντρα;
η τελευταια αλβανιδα που ειχα..πριν ενα μηνα,ηταν μικρουλα..16αρα..ειναι ολοκληρη ιστορια πως τη γνωρισα..οχι μεσω κυκλων και γνωστων...τεσπα..με ειδε οτι την κοιταω..και μιλησε αυτη πρωτη..αλβανιδες ειχα αρκετες στγη ζωη μου..δεν εχω παραπονο..ελλεινιδες ειανι αλλος πλανητης..μονο τα λεφτα και ο κυκλος παιζουν ρολο για αυτες..
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.168
Πόντοι
216
η τελευταια αλβανιδα που ειχα..πριν ενα μηνα,ηταν μικρουλα..16αρα..ειναι ολοκληρη ιστορια πως τη γνωρισα..οχι μεσω κυκλων και γνωστων...τεσπα..με ειδε οτι την κοιταω..και μιλησε αυτη πρωτη..αλβανιδες ειχα αρκετες στγη ζωη μου..δεν εχω παραπονο..ελλεινιδες ειανι αλλος πλανητης..μονο τα λεφτα και ο κυκλος παιζουν ρολο για αυτες..
Κοίτα σε θεμα ντειτινγκ οι αλβανες ειναι πιο ευκολες,οχι ομως αυτές που γεννηθηκαν και εζησαν εδω.
Γενικά τα στανταρς τους ειναι πιο προσγειωμενα και ειναι πιο απλες,πιο ευκολα προσβασιμες πιο θυληκες.Απλα δεν μπορω να πω οτι ανοίγονται ευκολα αλλα αν ανοιχτούν πεφτουν εύκολα.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.888
Κριτικές
94
Like
46.174
Πόντοι
17.311
Ποια κοινη απόφαση ρε φιλιπς ταρανδο σε εκανε πρωτου σε σουτάρει, πες την αληθεια μη ντρέπεσαι.
Το καραμπαλαμουτιαζω μην αγχωνεσαι φιλιπς
το ότι εσύ έχεις μόνιμη θέση στο έλκηθρο του Αη Βασίλη, είσαι χειροτερος ψεύτης από τον γιο του μπάρμπα Τζεπέτο και η σεξουαλική σου διάρκεια είναι το πολύ 5 λεπτά και αν... δε σημαίνει ότι είναι όλοι σαν τα μούτρα σου ανεστακο.
όταν κάνεις σχέσεις, καταλαβαίνεις μια χαρά τι πάει να πει κοινή απόφαση χωρίς έξτρα αναλύσεις, αλλά εσύ που η μόνη θηλυκιά σου σχέση είναι η χούφτα στο βεσε της αυτοβελτιωσης, πώς να το εμπεδώσεις θα μου πεις?
σωστό και αυτό...
:2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.632
Like
2.655
Πόντοι
456
Κοίτα σε θεμα ντειτινγκ οι αλβανες ειναι πιο ευκολες,οχι ομως αυτές που γεννηθηκαν και εζησαν εδω.
Γενικά τα στανταρς τους ειναι πιο προσγειωμενα και ειναι πιο απλες,πιο ευκολα προσβασιμες πιο θυληκες.Απλα δεν μπορω να πω οτι ανοίγονται ευκολα αλλα αν ανοιχτούν πεφτουν εύκολα.
αλβανιδες και ξερο ψωμι λεμε!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom