Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (6 μέλη και 42 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 845 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 311 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 556 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.882

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
1
Like
1.155
Πόντοι
216
οταν οι ελλεινιδες..λενε οτι ειναι 164..στα αληθεια ειναι 150..κλεβουν παντου..στο υψος τα χρονια..μια ελλεινιδα μου ελεγε ειναι 175..και εγω τη περναγα ενα κεφαλι..εγω ειμαι 178..χαχα..σουργελα οι ελλεινιδες γιδες λεμε!!!
Μια φορα παλια μου λεει μια δεν εισαι 1.80 εισαι 1.75 ενω αυτη ταχα ηταν 1.70
Τελος παντων το ειπε μια το ειπε δυο μια μερα ειμασταν στο σπιτι και μετριομαστε μολις ειδε οτι ειμαι 1.795 και επέμενε τη μετραω εγω και τελικά ηταν 1.68
Της λεω αν εγω προσθεσα μισο ποντο εσυ προσθεσες 2 ποντους,δεν ξαναμιλησε απο τότε.
Γενικα οι ελληνιδες εχουν κολλημα με το υψος οπως και οι σλαβες,ολη η ανατολικη Ευρώπη θελει τους άντρες ψηλούς και εχουν κόλλημα.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
1
Like
1.155
Πόντοι
216
Στο first date ενας καλος καμακας ειναι ο μπαρμαν,ουσιαστικα ειναι ενα πρότυπο της αυτοβελτίωσης.
Αυτος εχει επενδυσει στον εαυτό του και το εχει φτασει σε ενα καλο επίπεδο.
Πολλοι θα πουν παιζει ρολο κλπ και παλι αυτος ο ρολος αν παιζει αυτο το στυλ ειναι που θελει η πλειοψηφια των γυναικών.
Το θεμα ειναι να παίζεις με τα ποσοστα.
Π.χποτε κανεις δεν αρεσει 100% μην πω δεν θα αρεσει και 90% αλλα αν αρέσει 80% 70% στις 10 γυναίκες που θα γνωρισει οι 7 με 8 θα τον θέλουν.
Αν τωρα αρεσει 10% εκει θα πρέπει να φαει 9 άκυρα στα 10.
Η αυτοβελτίωση εχει να κάνει με τη προβολή και οχι μονο εξωτερικης εμφάνισης αλλα ολου του πακετου.
Πολλοί νομίζουν ακομα οτι επιλεγουν τις γυναίκες ενω στην ουσία οι γυναικες μας επιλέγουν.
Το να επιλέξει ενας να τη πεσει ας πουμε δεν λεει κατι γιατι η τελική επιλογή παει στη γυναίκα.
Ολα εχουν να κανουν κιολας με το ποσες προσφορες έχουν οι γυναικες.
Τις προσφορες των γυναικων τις φτιάχνουν κάποιες συνισταμένες,όπως η εμφάνιση της,το επιπεδο της το ποστο της η δημοτικότητα της κλπ
Π.χ μια τραγουδιστρια νομιζετε δεν εχει επιλογές?
Μια μπαργουμαν?οποτε μεσα στη μεθοδο της αυτοβελτίωσης εχει να κανει στο να επιλεγουμε γυναικες οσο το δυνατόν να εχουν λιγότερες προσφορες.
Οσο λιγότερες προσφορες εχει μια γυναικα τοσο πιο χαμηλα στανταρ εχει ποσο πιο ευκολα θα πεσει.
Εγω παντα βαση της μεθοδου εμαθα οτι σε γυναικες με προσφορές πολλων αντρων δεν ανοίγομαι,δεν ασχολουμαι δεν με ενδιαφερουν,δεν αποφεύγω αλλα δεν κανω καν κινηση εκτος και αν δημιουργηθει ατμόσφαιρα.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.880
Κριτικές
94
Like
46.148
Πόντοι
17.311
Οσο λιγότερες προσφορες εχει μια γυναικα τοσο πιο χαμηλα στανταρ εχει ποσο πιο ευκολα θα πεσει.
Εγω παντα βαση της μεθοδου εμαθα οτι σε γυναικες με προσφορές πολλων αντρων δεν ανοίγομαι,δεν ασχολουμαι δεν με ενδιαφερουν
είσαι και εσύ ένας ακόμα μπαζογαμικος με λίγα λόγια, που μας το παίζεις ιστορία με πυρφοριλικι, σάλτσες και φύκια θαλάσσης.
μπραβο ανεστακο.
τσακω τη μεσημεριανή ενυδατικη λοσιόν λοιπόν και συνέχισε την αυτοβελτιωση σου τώρα.
:cum:
:2on1:
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
24
Like
20
Πόντοι
0
Στο first date ενας καλος καμακας ειναι ο μπαρμαν,ουσιαστικα ειναι ενα πρότυπο της αυτοβελτίωσης.
Αυτος εχει επενδυσει στον εαυτό του και το εχει φτασει σε ενα καλο επίπεδο.
Πολλοι θα πουν παιζει ρολο κλπ και παλι αυτος ο ρολος αν παιζει αυτο το στυλ ειναι που θελει η πλειοψηφια των γυναικών.
Το θεμα ειναι να παίζεις με τα ποσοστα.
Π.χποτε κανεις δεν αρεσει 100% μην πω δεν θα αρεσει και 90% αλλα αν αρέσει 80% 70% στις 10 γυναίκες που θα γνωρισει οι 7 με 8 θα τον θέλουν.
Αν τωρα αρεσει 10% εκει θα πρέπει να φαει 9 άκυρα στα 10.
Η αυτοβελτίωση εχει να κάνει με τη προβολή και οχι μονο εξωτερικης εμφάνισης αλλα ολου του πακετου.
Πολλοί νομίζουν ακομα οτι επιλεγουν τις γυναίκες ενω στην ουσία οι γυναικες μας επιλέγουν.
Το να επιλέξει ενας να τη πεσει ας πουμε δεν λεει κατι γιατι η τελική επιλογή παει στη γυναίκα.
Ολα εχουν να κανουν κιολας με το ποσες προσφορες έχουν οι γυναικες.
Τις προσφορες των γυναικων τις φτιάχνουν κάποιες συνισταμένες,όπως η εμφάνιση της,το επιπεδο της το ποστο της η δημοτικότητα της κλπ
Π.χ μια τραγουδιστρια νομιζετε δεν εχει επιλογές?
Μια μπαργουμαν?οποτε μεσα στη μεθοδο της αυτοβελτίωσης εχει να κανει στο να επιλεγουμε γυναικες οσο το δυνατόν να εχουν λιγότερες προσφορες.
Οσο λιγότερες προσφορες εχει μια γυναικα τοσο πιο χαμηλα στανταρ εχει ποσο πιο ευκολα θα πεσει.
Εγω παντα βαση της μεθοδου εμαθα οτι σε γυναικες με προσφορές πολλων αντρων δεν ανοίγομαι,δεν ασχολουμαι δεν με ενδιαφερουν,δεν αποφεύγω αλλα δεν κανω καν κινηση εκτος και αν δημιουργηθει ατμόσφαιρα.
Ισχύει.
Το βασικό πλεονέκτημά του είναι η εμφάνιση.
Έπειτα έρχονται και τα άλλα προτερήματά του, αυτοπεποίθηση, λέγειν κα. Και σε συνδυασμό με το επαγγελμά του αποκτά μια οικειότητα στην τέχνη της επικοινωνίας ειδικά με το αντίθετο φύλο.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
1
Like
1.155
Πόντοι
216
είσαι και εσύ ένας ακόμα μπαζογαμικος με λίγα λόγια, που μας το παίζεις ιστορία με πυρφοριλικι, σάλτσες και φύκια θαλάσσης.
μπραβο ανεστακο.
τσακω τη μεσημεριανή ενυδατικη λοσιόν λοιπόν και συνέχισε την αυτοβελτιωση σου τώρα.
:cum:
:2on1:
Ρε ηλιθια συσκευή άλλο να μην εχει πολλες προσφορες και αλλο να ειναι μπαζο.
Η προσφορα δεν βασιζεται μονο στην εμφάνιση αλλα και στο τι κανει η αλλη,ξέρεις ποσα μπαζα ειναι μπαρα και εχουν 20 προτάσεις τη μερα και ποσες ωραιες σε γραφειο με ενα υπολογιστη και εχουν 1 αντε 2 απο τον εργασιακό χώρο.
Που ξέρεις εσυ τωρα απο προσφορές και να κόψεις παλμο....
Εσυ δεν εισαι ικανος να ξεχωρισεις αν η μαγκι ειναι γυναικα ή τραβελι
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.880
Κριτικές
94
Like
46.148
Πόντοι
17.311
Ρε ηλιθια συσκευή άλλο να μην εχει πολλες προσφορες και αλλο να ειναι μπαζο.
Η προσφορα δεν βασιζεται μονο στην εμφάνιση αλλα και στο τι κανει η αλλη,ξέρεις ποσα μπαζα ειναι μπαρα και εχουν 20 προτάσεις τη μερα και ποσες ωραιες σε γραφειο με ενα υπολογιστη και εχουν 1 αντε 2 απο τον εργασιακό χώρο.
Που ξέρεις εσυ τωρα απο προσφορές και να κόψεις παλμο....
Εσυ δεν εισαι ικανος να ξεχωρισεις αν η μαγκι ειναι γυναικα ή τραβελι
καλα τσακω αλλη μια γιατι εχεις ελλειψεις απο χθες και ασε τι ξερω εγω και τι οχι :2funny:

:2on1::cum:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
1
Like
1.155
Πόντοι
216
καλα τσακω αλλη μια γιατι εχεις ελλειψεις απο χθες και ασε τι ξερω εγω και τι οχι :2funny:

:2on1::cum:
Μωρη μαλακω για να δεις αν η μαγκι ειναι γυναικα η τραβελι θα της βγαλεις το βρακακι...αντε λοιπον βοιδαρε ολα εγω θα στα λεω
Αν δεις αγγουρακι δεν ειναι γυναικα.
Χαχαχαχχαχαψα
Στο λεω γιατι δεν εχεις δει μουνί λαιβ,ζωγραφιστο μονο
Χαχαχαχαχαχααχ
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.880
Κριτικές
94
Like
46.148
Πόντοι
17.311
Μωρη μαλακω για να δεις αν η μαγκι ειναι γυναικα η τραβελι θα της βγαλεις το βρακακι...αντε λοιπον βοιδαρε ολα εγω θα στα λεω
Αν δεις αγγουρακι δεν ειναι γυναικα.
Χαχαχαχχαχαψα
Στο λεω γιατι δεν εχεις δει μουνί λαιβ,ζωγραφιστο μονο
Χαχαχαχαχαχααχ
σε καθε ποστ μεγαλωνει η ηλιθιοτητα σου ανεστακο, γι'αυτο σε κανω παραθεση καθε φορα, για να μεινεις στην ιστορια του μπου ντοτ κομ :2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
1
Like
1.155
Πόντοι
216
σε καθε ποστ μεγαλωνει η ηλιθιοτητα σου ανεστακο, γι'αυτο σε κανω παραθεση καθε φορα, για να μεινεις στην ιστορια του μπου ντοτ κομ :2funny::2funny::2funny:
Εξωστρακισαμε και τη μαγκι οποτε έμεινες μονος σου χαϊβάνι, εισαι το κερασάκι στη τούρτα
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
965
Κριτικές
1
Like
488
Πόντοι
26
Δέν χαλάρωσα τώρα...είπα ότι είμαι γενικά χαλαρός!!
Καί ούτε είπα...ότι κολλάς μέ μπάντες καί μέ τό χώρο τής μουσικής!!
Είπα ότι αυτές τίς ιδέες...καί τίς εφαρμογές πού κάνεις καί πιστεύεις...πρίν από εσένα τά έκαναν άλλοι πού ήταν σέ μπάντες...καί όχι μόνο!!
Δεν μπαίνουν όλα σε ένα καζάνι ..θα ήταν και βαρετό
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
965
Κριτικές
1
Like
488
Πόντοι
26
πες στην ταρα να κανει προφιλ να γινει εδω μεσα το κιετελαπονγκο της αυτοβελτιωσης λεμε :2funny::2funny::2funny:
Αυτός δεν έχει μαντίλια για κλαψιμο ποια Τάρα? Εδώ βγάζει αγαμία με το ντέφι
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
1
Like
1.155
Πόντοι
216
Σήμερα θα σου κρεμάσω κουδούνια για να μην σε πατήσω.... γυμνό και κουδούνια καλή βάρδια μουνιτσα
Καλα συνέχισε το κωλοτριψιμο και θα σε κανω εγω να αλληθώρισεις,εγω δεν ειμαι σαν και εκεινα τα αντρακια που εχεις και βγαζεις το μενος σου.
θα σε κανω να ξεχασεις και να μη ξερεις που βαζουν τα στραπον
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λέω να σε πάω επαρχία για μεταπτυχιακό
Εμαθες και το μεταπτυχιακο μωρη αμορφωτη βλαχαρα,εσυ ακομα δεν ξέρεις την αλφαβήτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom