Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 845 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 310 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 556 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.881

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.530
Like
3.469
Πόντοι
1.706
Εκεί βλέπεις μια φετιχιστική φωτογραφία...όταν δεις σαδομαζοχιστική θα το καταλάβεις...θα σου έρθει ποιο απότομα....και ναι μου αρέσει....απλά όσα έχετε πει σε όλα έχετε πέσει έξω....όλα στην ώρα τους ...ο χρόνος έχει ωραία ροή...
Μήπως άκουγες καί Black Metal καί σού αρέσουν...καί οι τελετές ?
Διότι κάτι τέτοιο διακρίνω στήν διεστραμμένη προσωπικότητα σου...κάποτε παραλίγο νά τήν πατήσω μέ μία τέτοια γκόμενα!!
Αλλά τό look της γιά νά μήν καρφώνεται ήταν Sexy...όταν άρχισα καί κατάλαβα τί έπαιζε τήν έκανα από δίπλα της...εντελώς τρελοκομείο!! :undecided:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
910
Κριτικές
1
Like
462
Πόντοι
26
Τι λες μωρη που εχουνε πεσει εξω σε όλα.
Θα πεφτανε εξω αν σε βλέπαμε με κοτσιδάκια ροζ πινκ ρουχα και ενα γλειφιτζουρι στο στομα να λες λα λαλαλαλα τραλαλαλα
Εσυ θες να το παιξεις αφέντρα, αλλα δεν εισαι αφέντρα,σκατα στα μουτρα σου εισαι
Βρακάκι στα γόνατα πουλάκι κάτω ...

1 . Για να προσβάλεις κάποιον θα πρέπει να σε σέβεται ...εγώ σε έχω χεσμενο και σφραγισμένο...
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
910
Κριτικές
1
Like
462
Πόντοι
26
Καμία σχέση....
Μήπως άκουγες καί Black Metal καί σού αρέσουν...καί οι τελετές ?
Διότι κάτι τέτοιο διακρίνω στήν διεστραμμένη προσωπικότητα σου...κάποτε παραλίγο νά τήν πατήσω μέ μία τέτοια γκόμενα!!
Αλλά τό look της γιά νά μήν καρφώνεται ήταν Sexy...όταν άρχισα καί κατάλαβα τί έπαιζε τήν έκανα από δίπλα της...εντελώς τρελοκομείο!! :undecided:
Καμία σχέση...Η ζωή δεν είναι μόνο αυτό που νομίζουμε και φανταζόμαστε.....
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.530
Like
3.469
Πόντοι
1.706
Καμία σχέση....

Καμία σχέση...Η ζωή δεν είναι μόνο αυτό που νομίζουμε και φανταζόμαστε.....
Ξέρεις δέν γεννήθηκα εχθές ούτε προχθές...εσύ άν λές αλήθεια καί είσαι γυναίκα...κάτι τέτοιο παίζει!!
Ολα τά άτομα πού γουστάρουν καί τήν βρίσκουν σεξουαλικά μέ τέτοιες μαλακίες...έχουν σκοτεινό μυαλό καί σκέψη!! :undecided:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
910
Κριτικές
1
Like
462
Πόντοι
26
Ξέρεις δέν γεννήθηκα εχθές ούτε προχθές...εσύ άν λές αλήθεια καί είσαι γυναίκα...κάτι τέτοιο παίζει!!
Ολα τά άτομα πού γουστάρουν καί τήν βρίσκουν σεξουαλικά μέ τέτοιες μαλακίες...έχουν σκοτεινό μυαλό καί σκέψη!! :undecided:
Κάνεις μεγάλο λάθος .... χαλάρωσε δεν ερμηνεύεις σωστά τη μάζα! Ακούγεται βγαλμένος από το 70 ο λόγος σου...

Δεν είναι σκοτεινή σκέψη από την στιγμή που την εκφράζουν και γίνεται πράξη σε πλαίσια ανάλογα με τα χαρακτηριστικά του ατόμου...

Μας αρέσουν τα σκοτεινά μπουντρούμια κελιά γιατί δεν έχουμε ανάγκη από τα στρας και αγχοι να είστε ψεύτικα ωραίοι, ψεύτικα ελεύθεροι....οπότε αυτομάτως δεν είναι σκοτεινά με την έννοια που είπες.....

Και το ντύσιμο μας λογικό αφού δεν έχει να κάνει με τον πολιτισμό σας αλλά με γούστο βγαλμένο από φετιχ
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.530
Like
3.469
Πόντοι
1.706
Κάνεις μεγάλο λάθος .... χαλάρωσε δεν ερμηνεύεις σωστά τη μάζα! Ακούγεται βγαλμένος από το 70 ο λόγος σου...

Δεν είναι σκοτεινή σκέψη από την στιγμή που την εκφράζουν και γίνεται πράξη σε πλαίσια ανάλογα με τα χαρακτηριστικά του ατόμου...

Μας αρέσουν τα σκοτεινά μπουντρούμια κελιά γιατί δεν έχουμε ανάγκη από τα στρας και αγχοι να είστε ψεύτικα ωραίοι, ψεύτικα ελεύθεροι....οπότε αυτομάτως δεν είναι σκοτεινά με την έννοια που είπες.....

Και το ντύσιμο μας λογικό αφού δεν έχει να κάνει με τον πολιτισμό σας αλλά με γούστο βγαλμένο από φετιχ
Δέν κάνω κανένα λάθος...έχω τεράστια εμπειρία από τόν χώρο τής μουσικής...καί από μπάντες!!
Η ενδυμασία δέν είναι τίποτα εμπρός στά...άλλα!!
Αυτά νά τά πείς σέ κανένα παιδάκι όχι σέ εμένα!!
Ξέρω πολύ καλά τί κάνετε!!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.871
Κριτικές
94
Like
46.134
Πόντοι
17.311
Γιατί μωρη χαλασμένη συσκευή να εχω πλανταξει στο κλαμα?
Τι εγινε δεν βγαινει η σφηνα απο τη Μάγκι μαγκωσε?
ανεστακο σε αγαπάμε ρε μπαγασα
1000001403.jpg
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
910
Κριτικές
1
Like
462
Πόντοι
26
Δέν κάνω κανένα λάθος...έχω τεράστια εμπειρία από τόν χώρο τής μουσικής...καί από μπάντες!!
Η ενδυμασία δέν είναι τίποτα εμπρός στά...άλλα!!
Αυτά νά τά πείς σέ κανένα παιδάκι όχι σέ εμένα!!
Ξέρω πολύ καλά τί κάνετε!!
Τότε χαλάρωσε και κάνε τον όμορφο
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
910
Κριτικές
1
Like
462
Πόντοι
26
Πάντα είμαι χαλαρός...καί είναι ένας σημαντικός λόγος πού κάποιες γκόμενες μέ βρίσκουν άκρως γοητευτικό!!
Άψογα....

Και τώρα που χαλαρώσες εγώ που κολλάω με τις μπάντες και με το χώρο μουσικής?
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
910
Κριτικές
1
Like
462
Πόντοι
26
Ζαπάτα πάρε το pampers και βγες από το βεσε...πάω βόλτα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.530
Like
3.469
Πόντοι
1.706
Άψογα....

Και τώρα που χαλαρώσες εγώ που κολλάω με τις μπάντες και με το χώρο μουσικής?
Δέν χαλάρωσα τώρα...είπα ότι είμαι γενικά χαλαρός!!
Καί ούτε είπα...ότι κολλάς μέ μπάντες καί μέ τό χώρο τής μουσικής!!
Είπα ότι αυτές τίς ιδέες...καί τίς εφαρμογές πού κάνεις καί πιστεύεις...πρίν από εσένα τά έκαναν άλλοι πού ήταν σέ μπάντες...καί όχι μόνο!!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.871
Κριτικές
94
Like
46.134
Πόντοι
17.311
Ετσι σε θελω
Αυριο περιμενω πανό ή και κανα γκράφιτι δεν με χαλάει
ανεστακο πανε σταρ-τσανελ να δεις τον γκιουφτο απο αμαλιαδα που θα βγαλει γκομενα απο τζερμανυ σε λιγο.
με το ντατσουν εσκασε κατευθειαν απο το χωραφι το κοβω ανετα... για να μαθαινεις μπαλιτσα.
τον ειπε και ομορφο αντρα η γκομενα...
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.530
Like
3.469
Πόντοι
1.706
Παρατηρώ ότι υπάρχουν καί κάποια άτομα πού "Κρυφίως καί ύπουλα" συμφωνούν σέ αυτά πού λέει η διεστραμμένη!!
Θά έλεγα ότι τήν χαιδεύουν στήν πλάτη...καί μάλιστα θέλουν νά δίνουν περιστασιακά...καί "Συμβουλές" :undecided:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.871
Κριτικές
94
Like
46.134
Πόντοι
17.311
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom