Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (7 μέλη και 37 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 845 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 310 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 556 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.881

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.343
Κριτικές
1
Like
1.105
Πόντοι
216
ο σαμπ που πηγε?λετε να ακουλουθει τη μεθοδο παπια..να ειναι τσιμισκη και να τη πεφτει σε μουνακια?
Στο παιδικό του δωματιο ειναι και μυξοκλαιει.
Η ζωή ειναι αδικη για πολλούς ακομα και για τον παπατετοιο και τη Μάγκι επίσης.
Αυτα τα 3 ατομα ειναι ατομα του περιθωριου,τα ξεβρασε η ιδια η κοινωνια στο περιθώριο.
Αυτοι ομως δεν ειχαν τα κοτσια και τη τολμη να αντισταθουν στην αδικη την κοινωνία μπηκαν εδω μεσα βρηκαν εμενα που ειπα αληθειες,αλήθειες οι οποιες ακούγονται και πονάνε,και ενω τους βρισκω λύση τα βλεπουν ολα βουνο,ειναι βαλτωμενοι αποπροσανατολισμενοι κατσουφιδες,ξερουν οτι αυτα που λεω ειναι δυσκολα να τα κανουν,θελουν κοπο και ιδρώτα θελει δουλεια αλλα που να τα κανουν οπως ειναι έτσι καταρακωμενοι
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
751
Κριτικές
13
Like
1.316
Πόντοι
376
Μην είσαι ασταθής ναυαρχουκο μου γαμας μέχρι τα 80 ποια δάκρυα....

Χαπακι πήρες? Να συνεχίσω ναυαρχουκο ?
γαμαω δε γαμαω θα καθομαι να μου τα γλυφουν...
10 χρονια ζωης θα παιρνω καθε φορα
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
900
Κριτικές
1
Like
454
Πόντοι
26
Δεν εισαι ικανή ουτε να συνταξεις μια πρόταση, μιλάμε για τόσο βουρλο..
Ολο θα και θα εισαι,κατσε φρονιμα γιατι αν σου τραβηξω το στρινγκ και το αφησω θα σε κανω σφεντόνα και θα σ αρεσει κιολας.
Το παπι το εχω κάνει γιουσουφακι στο χαρεμι μου,εχει γινει λεκανατζου
Εγω ειμαι 1.80
Γιατι μας το παιζεις ακαταδεχτη?
Χαχαχααχχχα
Πας μαγκι πουρεψες....
Σε λιγα χρονια θα εισαι στο καπι να στραποναρεις εκει κανα γερο
Επόμενο στάδιο θεραπείας...

Ζαπάτα το να γράφεις άσχετα πράγματα στα λεγόμενα μου δε θα σε ανατρέψει... αντίθετα η απελπισία σου μεγαλώνει...και γίνεσαι ποιο ηλίθιος .....

Αν έχεις ψυχολογικά προβλήματα δεν σου φταίει η ηλικία αλλά το ηλίθιο μυαλό σου.....

Από τσουρέκια καλά πας βγάλε και τίποτα καινούργιο...

Βάλε πάγο στις ρογες σου και καλή βάρδια μουνιτσα
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
900
Κριτικές
1
Like
454
Πόντοι
26
Στο παιδικό του δωματιο ειναι και μυξοκλαιει.
Η ζωή ειναι αδικη για πολλούς ακομα και για τον παπατετοιο και τη Μάγκι επίσης.
Αυτα τα 3 ατομα ειναι ατομα του περιθωριου,τα ξεβρασε η ιδια η κοινωνια στο περιθώριο.
Αυτοι ομως δεν ειχαν τα κοτσια και τη τολμη να αντισταθουν στην αδικη την κοινωνία μπηκαν εδω μεσα βρηκαν εμενα που ειπα αληθειες,αλήθειες οι οποιες ακούγονται και πονάνε,και ενω τους βρισκω λύση τα βλεπουν ολα βουνο,ειναι βαλτωμενοι αποπροσανατολισμενοι κατσουφιδες,ξερουν οτι αυτα που λεω ειναι δυσκολα να τα κανουν,θελουν κοπο και ιδρώτα θελει δουλεια αλλα που να τα κανουν οπως ειναι έτσι καταρακωμενοι
Θαυμάζω το λαρύγγι σου με δέος... ταλέντο .... άνοιξε και το φως να φαίνεσαι τέτοια Μαντόνα έχει φάση .....
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.866
Κριτικές
94
Like
46.103
Πόντοι
17.311
Παπατετοιε οι μεθοδοι αυτοι ειναι μελετημενοι αξιολογημενοι και πρακτικα εφαρμοσιμοι.
Οποιος παει σε γαμο και δεν παιξει μπαλα ειναι για γελια και για κλάματα.
Εγω σε καθε γαμο που παω βαζω στοχο 5 προσεγγισεις,ανεξάρτητα αν εχω η δεν εχω επιτυχία,το βραδι είναι μεγάλο ο χρονος απλετος και παντα η προσέγγιση να ξεκιναει μετα τις 1 με 1.30
προετοιμασίες Ζαπάτα για εξορμήσεις νέας σεζόν και πλάνα για 5+ προσεγγίσεις ανά δεξίωση.
Angry Impractical Jokers GIF by truTV


:rockon:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
900
Κριτικές
1
Like
454
Πόντοι
26
Παπατετοιε οι μεθοδοι αυτοι ειναι μελετημενοι αξιολογημενοι και πρακτικα εφαρμοσιμοι.
Οποιος παει σε γαμο και δεν παιξει μπαλα ειναι για γελια και για κλάματα.
Εγω σε καθε γαμο που παω βαζω στοχο 5 προσεγγισεις,ανεξάρτητα αν εχω η δεν εχω επιτυχία,το βραδι είναι μεγάλο ο χρονος απλετος και παντα η προσέγγιση να ξεκιναει μετα τις 1 με 1.30
Να φοράς το ίδιο πουκάμισο με τους σερβιτόρους όταν τρως άκυρα μετά να τους παίρνεις παραγγελία....
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
900
Κριτικές
1
Like
454
Πόντοι
26
Η αρχοντομουτσουνα σου θελει αρχοντικη εικόνα...χαχαχαχαχ α
Και τι σε πειραζει που ειναι φιλος μου?προσφερθηκε να σου κάνει δωρο και εσυ παλι βρηκες φθηνη δικαιολογια.
Κουφέτο χωρίς όνειρο.....
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
900
Κριτικές
1
Like
454
Πόντοι
26
προετοιμασίες Ζαπάτα για εξορμήσεις νέας σεζόν και πλάνα για 5+ προσεγγίσεις ανά δεξίωση.
Angry Impractical Jokers GIF by truTV


:rockon:
Καλημέρα...σορυ αλλά το Ζαπάτα θα τον κρατήσουμε στο από εδώ πορνείο....
Αν θες έχω κάτι σε μαϊμού εθνικιστή...τώρα πριν λίγο πετάχτηκε και ένα άλλο αγνώστου προελεύσεως...για τον Αλβανό νομίζω άνοιξε δικό του αλλά η συνήθεια δεν κόβεται και επιστρέφει...ναι για την ώρα δεν έχω κάτι άλλο... αλλά το νυφικό θα στο πάρω να στολίσω τη Μαντόνα ζαπατα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
11.990
Like
15.585
Πόντοι
3.656

«Οι κόρες μου συχνά δεν θέλουν να πάνε σχολείο και οριακά περνάνε τις τάξεις με τις απουσίες, γιατί πραγματικά σέβομαι αυτό που μου λένε. Δεν είναι κοπάνα, όταν συνεννοείσαι με τον γονιό σου. Παίρνω τηλέφωνο στο σχολείο και ενημερώνω ότι δεν είναι σήμερα σε διάθεση να έρθουν σχολείο. Καταλαβαίνουν και από το σχολείο, ότι τα παιδιά περνάνε εφηβεία».


Καταλαβαίνει ο τύπος ότι μεγαλώνει δυο μελλοντικά ναυάγια; :dunno:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.866
Κριτικές
94
Like
46.103
Πόντοι
17.311
Καλημέρα...σορυ αλλά το Ζαπάτα θα τον κρατήσουμε στο από εδώ πορνείο....
Αν θες έχω κάτι σε μαϊμού εθνικιστή...τώρα πριν λίγο πετάχτηκε και ένα άλλο αγνώστου προελεύσεως...για τον Αλβανό νομίζω άνοιξε δικό του αλλά η συνήθεια δεν κόβεται και επιστρέφει...ναι για την ώρα δεν έχω κάτι άλλο... αλλά το νυφικό θα στο πάρω να στολίσω τη Μαντόνα ζαπατα
επίσης.
είμαι δουλειά, ανέλαβε δράση... έχει ψωμάκι η φασούλα
:rockon:
1000001400.jpg
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
900
Κριτικές
1
Like
454
Πόντοι
26
επίσης.
είμαι δουλειά, ανέλαβε δράση... έχει ψωμάκι η φασούλα
:rockon:
1000001400.jpg
Παίζει ανατροπή μπήκε ο sub στο τι τρέχει επιτέλους με τις Ελληνίδες και δες τι έγραψε...τα λόγια είναι φτωχά το χθεσινό δεν ήταν τίποτα....
Ο άλλος έκλαιγε μέχρι το πρωί οπότε λουφαξε στο βεσε
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.519
Like
3.459
Πόντοι
1.706
Γενικα σπανε γρηγορα οι γυναίκες αλλα ειναι οι κρεμες και αυτα που κυκλοφορούν στο εμποριο συν τα μποτοξ τα οποια σωζουν καπως τη κατάσταση.
Ειναι η διατροφή η οποία οταν ειναι τίγκα στα ακορεστα λιπαρα κατανάλωση πολλων υδαταναθρακων κάπνισμα και αλλα πολλα επιβαρυντικα τοτε δεν θελει πολυ να χαλασει η αλλη πιο γρήγορα απο την ηλικια της.
Γενικά οι γυναικες στα 30 παιρνουν τη κατω βολτα,ο αντρας αργει μια 5ετια αυτη ειναι η διαφορά και στον άντρα αν δεν υπηρχε η αλωπεκία θα ηταν καλύτερα τα πράγματα ακόμα.
Τί νά σού κάνουν οι κρέμες...άν τίς δείς τό πρωί άβαφες θά τρομάξεις...τί νά λέμε τώρα!! :undecided:
Κλασσικη τεκνατζου,εγω που ειμαι 35 θα με κοιτα σα ξερολουκουμο
Ναί αλλά αυτή γουστάρει από ότι λέει Bdsm καί μαλακίες...δέν είναι στήν φάση τήν δική σου!!
Καί όταν έλεγε ότι γούσταρε κάποιες από τίς μαλακίες...τού ψεύτη γκομενοπαρθένου ψυχοπαθή τής Ερμού...παίζει διαφορετικά!! :undecided:
Αυτή δέν ψάχνει άνδρες μέ αρχίδια αλλά...αρχίδια άνδρες!!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.866
Κριτικές
94
Like
46.103
Πόντοι
17.311
Παίζει ανατροπή μπήκε ο sub στο τι τρέχει επιτέλους με τις Ελληνίδες και δες τι έγραψε...τα λόγια είναι φτωχά το χθεσινό δεν ήταν τίποτα....
Ο άλλος έκλαιγε μέχρι το πρωί οπότε λουφαξε στο βεσε
θα πλανταξουμε στο κλάμα και σήμερα προβλέπω.
κάθε μέρα και καινούριο επεισόδιο
:2funny:
:2funny:
:2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.343
Κριτικές
1
Like
1.105
Πόντοι
216
Τί νά σού κάνουν οι κρέμες...άν τίς δείς τό πρωί άβαφες θά τρομάξεις...τί νά λέμε τώρα!! :undecided:

Ναί αλλά αυτή γουστάρει από ότι λέει Bdsm καί μαλακίες...δέν είναι στήν φάση τήν δική σου!!
Καί όταν έλεγε ότι γούσταρε κάποιες από τίς μαλακίες...τού ψεύτη γκομενοπαρθένου ψυχοπαθή τής Ερμού...παίζει διαφορετικά!! :undecided:
Αυτή δέν ψάχνει άνδρες μέ αρχίδια αλλά...αρχίδια άνδρες!!
Ειναι ανοργασμικη και δεν ικανοποιηται απο άντρα,οποτε δηλωνει μπαι και το παιζει αφεντρα στους αντρες για να τους ταπείνωση.
Εγω που την εχω ψυχολογησει εχει 2 διαφορετικά ψυχολογικα προβλήματα κσι ποσα θα βγουν στη φόρα ακόμα.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.343
Κριτικές
1
Like
1.105
Πόντοι
216
θα πλανταξουμε στο κλάμα και σήμερα προβλέπω.
κάθε μέρα και καινούριο επεισόδιο
:2funny:
:2funny:
:2funny:
Καλα το θρεντ αυτο εχει γινει η ζωη σου όλη παπατετοιε.
Κατσε να δεις πως θα τη κανουμε τη φιλη σου τη Μάγκι.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.343
Κριτικές
1
Like
1.105
Πόντοι
216

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom