Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (5 μέλη και 39 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 845 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 310 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 556 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.881

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.343
Κριτικές
1
Like
1.105
Πόντοι
216
Άστον τώρα, θα γυαλίζει κάνα πιγκάλ

Sexy I Want You GIF by La Guarimba Film Festival
:2funny:
:2funny:
:2funny:
Τέτοια βλέπεις μωρη ανωμαλαρα???
Ουστ
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
901
Κριτικές
1
Like
454
Πόντοι
26
Το παπι ελεγε πεσιμο παντού στην Ερμού
Πες μας τωρα να γελάσουμε οτι ο άντρας πρέπει να τον τρωει παρα να το δίνει
Ελα συμφωνείς μωρη?
1 .όταν πας βεσε ηλίθιο άσε ανοιχτή πόρτα είναι το άσυλο σου δεν σε πειράζω...

2..Να παρακαλάς το παπι να γαμαει και να γουστάρει εκεί που είναι γιατί άμα πάρω πρέφα ότι σε βαρέθηκε στο γκρέμισα....

3..με τα γραπτά σου τόσο καιρό εσύ ηλίθιε θεωρείς ότι οι άντρες είναι ανίκανοι να επιλέξουν σωστή γυναίκα...με τα γραπτά σου ότι οι γυναίκες είναι όλο αυτό το κουραδι που μασάς


4..για κάθε φορά που με αποκάλεσε μωρη το στόμα σου θα σου βάλω βαθιά στο λαρύγγι ένα τριαντάφυλλο...


Πούλο τώρα και γκασμα σοφερινα
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.685
Κριτικές
6
Like
8.798
Πόντοι
1.686
dialina-600x300.jpg


Ενώ εσείς τσακωνόσασταν , εγώ πέρασα με τη Ρουσλάνα την όμορφη
ρωσόφωνη στο Φωκαίας 17 πάνω

:bigdick: :bigdick::bigdick:

Είχε μια έκφραση που θύμισε κάπως την πιο πάνω

Της σήκωσα τα πόδια ψηλά και της τον έχωσα και έπιασα
πάτο στη μούνα της.

Ωραία κάβλα, με απλό πρόγραμμα, αλλά είναι καινούργια στο κουρμπέτι
θα εξελιχθεί.

Επίσης χτές ενώ τσακωνόσασταν, πήρα τη ουκρανομουνάρα στο στούντιο Αριστοτέλους 5 Καλλιθέα
επονομαζόμενη Αλεξάνδρα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.519
Like
3.460
Πόντοι
1.706
dialina-600x300.jpg


Ενώ εσείς τσακωνόσασταν , εγώ πέρασα με τη Ρουσλάνα την όμορφη
ρωσόφωνη στο Φωκαίας 17 πάνω

:bigdick: :bigdick::bigdick:

Είχε μια έκφραση που θύμισε κάπως την πιο πάνω

Της σήκωσα τα πόδια ψηλά και της τον έχωσα και έπιασα
πάτο στη μούνα της.

Ωραία κάβλα, με απλό πρόγραμμα, αλλά είναι καινούργια στο κουρμπέτι
θα εξελιχθεί.

Επίσης χτές ενώ τσακωνόσασταν, πήρα τη ουκρανομουνάρα στο στούντιο Αριστοτέλους 5 Καλλιθέα
επονομαζόμενη Αλεξάνδρα
Εσύ Λαδάκη είσαι κομάντο...δέν μασάς!!
Μήν κοιτάς εγώ πού περιμένω όπως λέει η Magi...νά γαμήσω τήν γκόμενα μου στίς 5 τό πρωί!! :undecided:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
901
Κριτικές
1
Like
454
Πόντοι
26
Έλα Ζαπάτα βγες να πείτε τα αντρικά σας πάω για ύπνο...μου θύμησες το παπί και μελαγχόλησα είχε ωραίο χιούμορ σε αντίθεση με εσένα ηλίθιε......
 

kostasgg87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
155
Like
69
Πόντοι
1
Πλέον δεν δέχομαι δώρα από ανθρώπους που δεν γνωρίζω σε ευχαριστώ για την σκέψη έστω και από ειρωνία ..είναι η αρχή της προσπάθειας σε αντιδραστική ροή...


Είμαι κοντή για το 1:92. Που είσαι εσύ 1 :64 ξυπόλητη εγώ και είμαι λουκούμι για 1:75 με 1.87...
kaταλληλη εισαι για 174-176
τα υπολοιπα ασχολιαστα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.519
Like
3.460
Πόντοι
1.706
Υπάρχουν ελάχιστες Ελλεηνίδες...πού είναι πάνω από 35 έως καί 45 χρονών...καί διατηρούνται σχεδόν τέλεια!!
Αυτές όμως δέν ξέρουν τί πάει νά πεί ξενύχτι, κακή διατροφή, όπως καί καθόλου γυμναστική...καί νά είναι όλο ρέκλα!! :undecided:
Αυτό πού βλέπω σχεδόν καθημερινά...είναι γκόμενες 25άρες 28άρες 30άρες...καί μοιάζουν λές καί είναι...45 χρονών!!
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.343
Κριτικές
1
Like
1.105
Πόντοι
216
1 .όταν πας βεσε ηλίθιο άσε ανοιχτή πόρτα είναι το άσυλο σου δεν σε πειράζω...

2..Να παρακαλάς το παπι να γαμαει και να γουστάρει εκεί που είναι γιατί άμα πάρω πρέφα ότι σε βαρέθηκε στο γκρέμισα....

3..με τα γραπτά σου τόσο καιρό εσύ ηλίθιε θεωρείς ότι οι άντρες είναι ανίκανοι να επιλέξουν σωστή γυναίκα...με τα γραπτά σου ότι οι γυναίκες είναι όλο αυτό το κουραδι που μασάς


4..για κάθε φορά που με αποκάλεσε μωρη το στόμα σου θα σου βάλω βαθιά στο λαρύγγι ένα τριαντάφυλλο...


Πούλο τώρα και γκασμα σοφερινα
Δεν εισαι ικανή ουτε να συνταξεις μια πρόταση, μιλάμε για τόσο βουρλο..
Ολο θα και θα εισαι,κατσε φρονιμα γιατι αν σου τραβηξω το στρινγκ και το αφησω θα σε κανω σφεντόνα και θα σ αρεσει κιολας.
Το παπι το εχω κάνει γιουσουφακι στο χαρεμι μου,εχει γινει λεκανατζου
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.343
Κριτικές
1
Like
1.105
Πόντοι
216
Έλα Ζαπάτα βγες να πείτε τα αντρικά σας πάω για ύπνο...μου θύμησες το παπί και μελαγχόλησα είχε ωραίο χιούμορ σε αντίθεση με εσένα ηλίθιε......
Έτσι σε θελω να περιμένεις και να χανεις τον υπνο σου για το τι θα πω εγω.
Θα εισαι σε σταντ μπαι και στεκομενη στο ενα ποδι σαν τον πελεκανο.
Αυτα που ηξερες ξεχνα τα,εδω μιλας με άντρα και θα σκύβεις το κεφάλι
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.343
Κριτικές
1
Like
1.105
Πόντοι
216
Υπάρχουν ελάχιστες Ελλεηνίδες...πού είναι πάνω από 35 έως καί 45 χρονών...καί διατηρούνται σχεδόν τέλεια!!
Αυτές όμως δέν ξέρουν τί πάει νά πεί ξενύχτι, κακή διατροφή, όπως καί καθόλου γυμναστική...καί νά είναι όλο ρέκλα!! :undecided:
Αυτό πού βλέπω σχεδόν καθημερινά...είναι γκόμενες 25άρες 28άρες 30άρες...καί μοιάζουν λές καί είναι...45 χρονών!!
Γενικα σπανε γρηγορα οι γυναίκες αλλα ειναι οι κρεμες και αυτα που κυκλοφορούν στο εμποριο συν τα μποτοξ τα οποια σωζουν καπως τη κατάσταση.
Ειναι η διατροφή η οποία οταν ειναι τίγκα στα ακορεστα λιπαρα κατανάλωση πολλων υδαταναθρακων κάπνισμα και αλλα πολλα επιβαρυντικα τοτε δεν θελει πολυ να χαλασει η αλλη πιο γρήγορα απο την ηλικια της.
Γενικά οι γυναικες στα 30 παιρνουν τη κατω βολτα,ο αντρας αργει μια 5ετια αυτη ειναι η διαφορά και στον άντρα αν δεν υπηρχε η αλωπεκία θα ηταν καλύτερα τα πράγματα ακόμα.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.343
Κριτικές
1
Like
1.105
Πόντοι
216
Πλέον δεν δέχομαι δώρα από ανθρώπους που δεν γνωρίζω σε ευχαριστώ για την σκέψη έστω και από ειρωνία ..είναι η αρχή της προσπάθειας σε αντιδραστική ροή...


Είμαι κοντή για το 1:92. Που είσαι εσύ 1 :64 ξυπόλητη εγώ και είμαι λουκούμι για 1:75 με 1.87...
Εγω ειμαι 1.80
Γιατι μας το παιζεις ακαταδεχτη?
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.343
Κριτικές
1
Like
1.105
Πόντοι
216
42 στα 43 αλλά σπάω μεγάλη πλάκα σε κάποιους να λέω 30 και σε κάποιους 55 ....
Χαχαχααχχχα
Πας μαγκι πουρεψες....
Σε λιγα χρονια θα εισαι στο καπι να στραποναρεις εκει κανα γερο
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.343
Κριτικές
1
Like
1.105
Πόντοι
216

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.343
Κριτικές
1
Like
1.105
Πόντοι
216
Κάνεις παρέα με τον ηλίθιο Ζαπάτα και δεν είναι αρχοντική εικόνα να με προσεγγίζεις με δώρο ... Έχασες την αρχοντιά σου με τον ηλίθιο...
Η αρχοντομουτσουνα σου θελει αρχοντικη εικόνα...χαχαχαχαχ α
Και τι σε πειραζει που ειναι φιλος μου?προσφερθηκε να σου κάνει δωρο και εσυ παλι βρηκες φθηνη δικαιολογια.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.343
Κριτικές
1
Like
1.105
Πόντοι
216
Πριν 3 χρονια παντρευοταν ενας φιλος μου,στο τραπεζι ακριβως πισω μου καθοταν μια 8.5αρα φορουσε ενα κόκκινο φορέμα και σε συνδυασμό με το μαυρο μαλλι ηταν γκόμενετο.
Εντωμεταξι ειχα κανει κατα τη διάρκεια του γαμου πριν αλλες 3 προσεγγισεις και επεσα πανω σε μια παντρεμενη αλλη μια σε σχεση και η άλλη ελεύθερη αλλα δεν ρολαρε.
Γενικά οταν βρίσκομαι σε τέτοιους χωρους βαζω στοχο το νουμερο 5 χωρις να ειναι απολυτο μπορει παραπάνω ή ισως λιγο παρακάτω,ο καθένας μπορεί να βαζει στοχο εναν αριθμό προσεγγισεων και παντα να κοιτα να τον πετύχει ανεξάρτητα του αποτελέσματος.
Σε μια φαση γυριζω και την ρωταω ειστε συγγενής του γαμπρού η της νυφης? Μου απαντα ειμαι συναδερφος της νυφης,εγω τις λεω είμαι φιλος του γαμπρού, χάρηκα, δινω χερι μου δινει χερι και της λεω σε ποια εταιρία εργάζεσαι (ενικος) και μου ειπε και κοιτουσα να πιαστο για να συνεχίσω τη κουβέντα της ειπα και για μενα οτι κανω δυο δουλειές κλπ υπηρξε μετα ενα κενο διάλειμμα και σε 10 λεπτα πηγαινω και της λεω να σου φερω ενα ποτο κατι να πιεις?μου λεει οχι,παω παιρνω ποτό γυριζω και της λεω δεν σου αρεσει το ποτό μου λεει οχι ιδιαιτερα και της λεω της σου αρέσει,κολλαει λιγο και μου λεει ο χορος η γυμναστική κλπ της λεω ωραια αφου σου αρεσει ο χορός πανε να χορεψουμε,δεχεται και ανεβηκα στη πιστα μετα απο κανα 10 λεπτά της λεω οτι δεν το εχω με τον χορο αλλα καλύτερα τα εχω με τη γυμναστική συμφώνησε και αυτη και της λεω ωραία σε ποιο γυμναστήριο πας?μου λεει και με ρωταει θες να έρθεις εκεί ,της λεω πηγαινω στο ταδε αλλα θα ερθω μια μερα να σε δω αρκει να ξερω μερες και ωρες,μου λεει κλπ της ειπα και για μενα και μετα της λεω ωραια δευτερα θα ερθω να σε δω και να παμε για ενα καθε καφε η ποτό.
Η τυπισσα ελαμψε και δεχτηκε,πηγα τη δευτερα την ωρα που ειχα πει εντελώς αλλη βέβαια σε σχεση με το γαμο τρομαξα να τη γνωρίσω, πηγαμε τελικα για καφε και εκει εγινε το στενο μαρκάρισμα, της ειπα οτι μου αρεσε και ηθελα να τη γνωρίσω κλπ καιβτα ειχα 1 χρόνο μαζι της ωσπου οταν μου λεγε για γαμους της ειπα πως δεν ειμαι ετοιμος ακομα και εκει τελειωσε η σχέση.
Με λιγα λογια πηγαινετε σε γάμους και μπαλαρετε,εγω μετα το κανω συστηματικά,εχω βρει κέντρα εκδηλωσεων που εχουν και για το κοινο τραπέζια και σε αλλη μερια ειναι για το γαμο και παω και χώνομαι.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.617
Like
2.646
Πόντοι
456
ο σαμπ που πηγε?λετε να ακουλουθει τη μεθοδο παπια..να ειναι τσιμισκη και να τη πεφτει σε μουνακια?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.866
Κριτικές
94
Like
46.103
Πόντοι
17.311
ο σαμπ που πηγε?λετε να ακουλουθει τη μεθοδο παπια..να ειναι τσιμισκη και να τη πεφτει σε μουνακια?
όχι, θα ακολουθήσει τη μέθοδο ζαπατα και ετοιμάζεται να οργώσει τα κτήματα δεξιώσεων με τη νέα γαμησιατικη σεζόν, που ξεκινάει μετά το πασχα.
ραβει κουστούμι ήδη.
Ζαπάτα Ρούλς εβολουσιον εντ μορ !!!
:rockon:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Cheng

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.343
Κριτικές
1
Like
1.105
Πόντοι
216
όχι, θα ακολουθήσει τη μέθοδο ζαπατα και ετοιμάζεται να οργώσει τα κτήματα δεξιώσεων με τη νέα γαμησιατικη σεζόν, που ξεκινάει μετά το πασχα.
ραβει κουστούμι ήδη.
Ζαπάτα Ρούλς εβολουσιον εντ μορ !!!
:rockon:
Παπατετοιε οι μεθοδοι αυτοι ειναι μελετημενοι αξιολογημενοι και πρακτικα εφαρμοσιμοι.
Οποιος παει σε γαμο και δεν παιξει μπαλα ειναι για γελια και για κλάματα.
Εγω σε καθε γαμο που παω βαζω στοχο 5 προσεγγισεις,ανεξάρτητα αν εχω η δεν εχω επιτυχία,το βραδι είναι μεγάλο ο χρονος απλετος και παντα η προσέγγιση να ξεκιναει μετα τις 1 με 1.30
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
22
Like
18
Πόντοι
0
Εχουν αλλάξει οι εποχες... τελειως διαφορετικες προσεγγίσεις στο φλερτ απ οτι ηταν πχ το 1980/90... εχει δαιμονοποιηθει πολυ το φλερτ ρε παιδακι μου... και μη σε πουν λιγουρη, πεφτουλα κτλ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom