Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (3 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 844 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 318 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 310 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 555 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.878

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
440
Πόντοι
26
Τό γαμίσι θά γίνει περίπου στίς 4 η ώρα πού θά έρθει η γκόμενα μου...μπορεί καί 5!!
Αλλά εγώ στά αρχίδια μου είμαι χαλαρός!! :undecided:
χαλαρος ? χαλαρη ειναι η σουφρα σου και σφιγμένα τα δοντια σου
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.493
Like
3.451
Πόντοι
456
χαλαρος ? χαλαρη ειναι η σουφρα σου και σφιγμένα τα δοντια σου
Τά δόντια μου είναι σφιγμένα από τό τσιγάρο!!
Ενώ η κωλοτρυπίδα η δική σου είναι ξεχειλωμένη ξεκωλιάρα!! :2funny:
καλα αστον να παρει δυναμη απο το ονειρο και το πρωι που ρουφιξει το γαλα θα ερθει να συνεχίσει....
Πίπα κώλο θά σέ πάει!! :wink:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
440
Πόντοι
26
δηλαδη κοριτσια σκουζετε πατε για υπνο και μετα ξανα παλι στα μεγαφωνα...δηλαδη ασχετες απο γαμισια ασχετες και απο καυγα...
εμ ετσι ειναι απο το πληκτρολογια τα αρχιδολογια κανουν μπε
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.493
Like
3.451
Πόντοι
456
δηλαδη κοριτσια σκουζετε πατε για υπνο και μετα ξανα παλι στα μεγαφωνα...δηλαδη ασχετες απο γαμισια ασχετες και απο καυγα...
εμ ετσι ειναι απο το πληκτρολογια τα αρχιδολογια κανουν μπε
Οχι καί άσχετοι από γαμήσια...όσο γιά καυγά σέ έχω γιά πλάκα!!
Σέ έχω ξεσκίσει από όλες τίς τρύπες...καί δέν παίρνεις χαμπάρι μία...διότι είσαι μεγάλη πουτανάρα!! :2funny:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
440
Πόντοι
26
Οχι καί άσχετοι από γαμήσια όσο γιά καυγά σέ έχω γιά πλάκα!!
Σέ έχω ξεσκίσει από όλες τίς τρύπες...καί δέν παίρνεις χαμπάρι μία...διότι είσαι μεγάλη πουτανάρα!! :2funny:
απο το πληκτρολογειο δεν γαμας σουσουραδα ...αν ησουν γαμιας θα το ηξερες...
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.493
Like
3.451
Πόντοι
456
απο το πληκτρολογειο δεν γαμας σουσουραδα ...αν ησουν γαμιας θα το ηξερες...
Τό ξέρουν οι γκόμενες μου αυτό ζηλιάρα!! :wink:
Αντε τράβα κοιμήσου τώρα...είχαμε τόν ψυχοπαθή τής Ερμού...τώρα έχουμε τήν ψυχασθενή τού bou!! :2funny:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
440
Πόντοι
26
Τό ξέρουν οι γκόμενες μου αυτό ζηλιάρα!! :wink:
Αντε τράβα κοιμήσου τώρα είχαμε τόν ψυχοπαθή τής Ερμού...τώρα έχουμε τήν ψυχασθενή τού bou!! :2funny:
τωρα μας εκανες με τα κρεμυδακια :2funny::2funny:λολιτα που θες και καυγα...
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.493
Like
3.451
Πόντοι
456
τωρα μας εκανες με τα κρεμυδακια :2funny::2funny:λολιτα που θες και καυγα...
Μωρή καμία δέν τά βγάζει πέρα μαζί μου...πάρτο χαμπάρι!!
Αν είσαι μία φορά πουτάνα εσύ...εγώ είμαι δέκα φορές μάγκας!! :2funny:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
440
Πόντοι
26
Μωρή καμία δέν τά βγάζει πέρα μαζί μου...πάρτο χαμπάρι!!
Αν είσαι μία φορά πουτάνα εσύ...εγώ είμαι δέκα φορές μάγκας!! :2funny:
ελα απο κοντα τι φοβασαι μια πιθαμη ανθρωπος ειμαι και εισαι 1.92...ετσι γίνονται οι δουλειες,,τζαμπα το μποι σου γαλιάντρα...κατσε στο πληκτρολόγιο και κοιτα ποτε θα παει 5:2funny::2funny:και αμα αντρεψεις θα σε δω μεχρι τοτε στα πληκτρα
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.493
Like
3.451
Πόντοι
456
ελα απο κοντα τι φοβασαι μια πιθαμη ανθρωπος ειμαι και εισαι 1.92...ετσι γίνονται οι δουλειες,,τζαμπα το μποι σου γαλιάντρα...κατσε στο πληκτρολόγιο και κοιτα ποτε θα παει 5:2funny::2funny:και αμα αντρεψεις θα σε δω μεχρι τοτε στα πληκτρα
Κοντά δέν έρχομαι από εδώ θά τά λέμε...είμαι εξηγημένος!! :wink:
Αλλά μήν σέ νοιάζει θά σού βρώ τόν καλύτερο!!
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
440
Πόντοι
26

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.493
Like
3.451
Πόντοι
456
αναμενόμενο...παντα ετσι γίνεται ...μπλα μπλα και μετα το σκατο στο κωλο ...
Δέν θέλω μουτράκια...τό ξέρω ότι μέ θέλεις πολύ...αλλά προηγούνται άλλες!!
Εσύ θά κάτσεις εκεί τιμωρημένη!! :sunglasses:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
440
Πόντοι
26
τωρα καταλαβα γιατι το παπι σας βαρέθηκε....
Δέν θέλω μουτράκια...τό ξέρω ότι μέ θέλεις πολύ...αλλά προηγούνται άλλες!!
Εσύ θά κάτσεις εκεί τιμωρημένη!! :sunglasses:
η τρελα δεν σβηνει τα γραπτα....ξεκινησες με μαγκια και τωρα το παιζεις τρελιτσα...βαρετη πουτανα με λιγα λογια....
αραξε στο πληκτρολόγιο μουνιτσα ...εφοσον κολωσες μου φτανει ....ακου 1.92 και να το παιζει τρελιτσα ,,,το απολυτο ξενερωμα ...
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.493
Like
3.451
Πόντοι
456
τωρα καταλαβα γιατι το παπι σας βαρέθηκε....

η τρελα δεν σβηνει τα γραπτα....ξεκινησες με μαγκια και τωρα το παιζεις τρελιτσα...βαρετη πουτανα με λιγα λογια....
αραξε στο πληκτρολόγιο μουνιτσα ...εφοσον κολωσες μου φτανει ....ακου 1.92 και να το παιζει τρελιτσα ,,,το απολυτο ξενερωμα ...
Καμία τρελίτσα πιό ντόμπρα δέν γίνεται!!
Τί νά σού κάνω αφού μέ θέλετε...έχω πέραση μωρή...κρά κάνουν οι γκόμενες!! :wink:
Αλλά μέ κουράζεται πολύ...καθόλου ξενέρωμα!! :undecided:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
1
Like
1.081
Πόντοι
216
τωρα καταλαβα γιατι το παπι σας βαρέθηκε....

η τρελα δεν σβηνει τα γραπτα....ξεκινησες με μαγκια και τωρα το παιζεις τρελιτσα...βαρετη πουτανα με λιγα λογια....
αραξε στο πληκτρολόγιο μουνιτσα ...εφοσον κολωσες μου φτανει ....ακου 1.92 και να το παιζει τρελιτσα ,,,το απολυτο ξενερωμα ...
Το παπι εισαι εσυ,εφαγες μπαν απο το αλλο προφιλ και είχες νευράκια χθες και ειπες να βγαλεις τα απωθημένα σου απο εδώ.
Νομίζεις οτι θα σε αφήσουμε σε χλωρο κλαρι,θα καλοπερασεις παλι
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
1
Like
1.081
Πόντοι
216
ελα απο κοντα τι φοβασαι μια πιθαμη ανθρωπος ειμαι και εισαι 1.92...ετσι γίνονται οι δουλειες,,τζαμπα το μποι σου γαλιάντρα...κατσε στο πληκτρολόγιο και κοιτα ποτε θα παει 5:2funny::2funny:και αμα αντρεψεις θα σε δω μεχρι τοτε στα πληκτρα
Εισαι μια σαρδαναπαλη κιοσα.
Δεν σε σωζει τίποτα,παπαφιλιπες παπια και βρωμες ολα αυτα πακετο δεν χωρανε στο θρεντ..
Τα στραπον σου και δρομο απο εδω....
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
1
Like
1.081
Πόντοι
216
Τη περασμένη παρασκευη ήρθε ενας 25 ετων σε εμφανιση ωραιο παιδι και μου λεει οτι δεν μπορω μα βρω κοπελα παρολο που είμαι εμφανισιμος.
Του λεω μηπως τελικά το χανεις στην επικοινωνία, μου λεει οχι,τελος παντων έφτιαξα το ψυχολογίκο του προφιλ και ειδα οτι ειναι ενα νορμαλ ατομο και δεν μπορούσα να δω τι γίνεται.
Μου ειπε οτι φιλοι πιο ασχημοι απο αυτον πανε οι κοπελες και τους μιλανε η ανοίγονται ενω σ αυτον ειναι πιο κλειστές πιο μαζεμένες.
Συμπέρασμα οι γυναίκες περα οτι κολωνουν σε εναν ωραιο να ανοιχτουν το πανε ανταγωνιστικα, σκέφτονται οτι αν ο αλλος ειναι ωραιος θα αρεσει σε πολλες οποτε αποφευγουν τη φαση ειδικα αν ειναι ανασφαλεις πολύ και κομπλεξικες.
Με λιγα λογια ο αντρας δινει πολύ έμφαση στην εμφάνιση της γυναίκας αλλα και στην δικη του,ενω η γυναίκα δινει εμφανση στη δικια της εμφάνιση μονο.
Για να εχει ενας αντρας περαση στις γυναίκες δεν πρέπει να ειναι πολυ ομορφος ουτε πολυ ασχημος,οι μετριοι εμφανησιακα εχουν καλύτερη πέραση.
Οποτε ναι μεν επενδυστε στην εμφανιση σας μεσω αυτοβελτίωσης αλλα να ξερετε οτι δεν αποτελεί σημαντικό ρολο,ειναι περίπου το 10% της αυτοβελτίωσης η εμφάνιση οσο και αν σε κάποιους ακούγεται υπερβολικό.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.145
Like
1.812
Πόντοι
216
Τη περασμένη παρασκευη ήρθε ενας 25 ετων σε εμφανιση ωραιο παιδι και μου λεει οτι δεν μπορω μα βρω κοπελα παρολο που είμαι εμφανισιμος.
Του λεω μηπως τελικά το χανεις στην επικοινωνία, μου λεει οχι,τελος παντων έφτιαξα το ψυχολογίκο του προφιλ και ειδα οτι ειναι ενα νορμαλ ατομο και δεν μπορούσα να δω τι γίνεται.
Μου ειπε οτι φιλοι πιο ασχημοι απο αυτον πανε οι κοπελες και τους μιλανε η ανοίγονται ενω σ αυτον ειναι πιο κλειστές πιο μαζεμένες.
Συμπέρασμα οι γυναίκες περα οτι κολωνουν σε εναν ωραιο να ανοιχτουν το πανε ανταγωνιστικα, σκέφτονται οτι αν ο αλλος ειναι ωραιος θα αρεσει σε πολλες οποτε αποφευγουν τη φαση ειδικα αν ειναι ανασφαλεις πολύ και κομπλεξικες.
Με λιγα λογια ο αντρας δινει πολύ έμφαση στην εμφάνιση της γυναίκας αλλα και στην δικη του,ενω η γυναίκα δινει εμφανση στη δικια της εμφάνιση μονο.
Για να εχει ενας αντρας περαση στις γυναίκες δεν πρέπει να ειναι πολυ ομορφος ουτε πολυ ασχημος,οι μετριοι εμφανησιακα εχουν καλύτερη πέραση.
Οποτε ναι μεν επενδυστε στην εμφανιση σας μεσω αυτοβελτίωσης αλλα να ξερετε οτι δεν αποτελεί σημαντικό ρολο,ειναι περίπου το 10% της αυτοβελτίωσης η εμφάνιση οσο και αν σε κάποιους ακούγεται υπερβολικό.
Ισχύει εν μέρει.
Αν είναι Απόλλωνας ο τύπος και σε συνδυασμό με ένα χαρακτήρα που λέει "γειά, ήρθα να σε πηδήξω", τότε ναι, θα σκεφτούν ότι θα παίξει με πολλές.
Ένας όμορφος αλλά με συγκρατημένο χαρακτήρα, σίγουρα θα εμπνέει περισσότερη εμπιστοσύνη.
Κι έτσι για τα στατιστική, οι μετριοάσχημοι είναι αυτοί που παίζουν μπάλα με πολλές.
Μάλλον λόγω ανασφάλειας εξαιτίας της εμφάνισης.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
440
Πόντοι
26
Καμία τρελίτσα πιό ντόμπρα δέν γίνεται!!
Τί νά σού κάνω αφού μέ θέλετε...έχω πέραση μωρή...κρά κάνουν οι γκόμενες!! :wink:
Αλλά μέ κουράζεται πολύ...καθόλου ξενέρωμα!! :undecided:
αν το κραξιμο το βλεπεις θαυμασμο...βαλτο στο προφιλ σου να μην χανουμε χρονο:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom