Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (6 μέλη και 27 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 844 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 318 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 310 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 555 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.878

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.253
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
216
Τι να σου πω ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ?? Να πάει να τη "γνωρίσει", να πιάσει κουβέντα. Βρίσκεστε σε μια κατάσταση/φάση/περιβάλλον διασκέδασης, με τα ποτάκια σας, τον χαβαλέ σας κλπ. Θέλεις μήπως να σου πω και τι πρέπει να της πει λέξη προς λέξη?
Εγώ στη νοοτροπία αναφέρομαι που έχουν τόσοι πολλοί και με την οποία είμαι αντίθετος.
Δεν γίνεται ετσι φιλε,τοσο χυμα τόσο απλα,παμε και οπου βγει.
Εδω ο βαθμος δυσκολιας εχει πιασει ταβάνι και θα πας ετσι στο ακυρο να μιλήσεις να πεις τι?
Οσο και να θέλετε να πιασει το αφήγημα σας στη πράξη δεν πιάνει.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.253
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
216
Ήμουν απολύτως σαφής. Δε μπορώ να λέω τα αυτονόητα. Ήδη το έχουμε παρατραβήξει και κούρασε. Το πήγαινε και μίλα είναι η νοοτροπία. Αυτό που γουστάρω. Και όχι το "κρυφτό". Όσο για τους dating coaches εγώ προσωπικά πιστεύω ότι οι τύποι που πάνε είναι ναυαγοί και ότι από αλλού θα έπρεπε να ξεκινήσουν. Μιλάω γενικά πάντα. Αλλά και πάλι γνώμη μου είναι. Δεν είσαι προφανώς υποχρεωμένος να την ενστερνιστείς και επειδή δε ξέρω και στη προσωπική μου ζωή κάποιον που να μου έχει πει ότι πληρώνει τέτοιους τύπους δε θα το συνεχίσω. Εσύ ίσως γνωρίζεις άτομα που έτσι να έχουν βοηθηθεί. Όταν θα γνωρίσω και εγώ τέτοιους ίσως αλλάξω γνώμη
Κανενας δεν πιεζει κάποιον για να ζητησει βοήθεια απο dating coach.
Αυτός που θα ζητησει βοηθεια ξερει οτι κατι κανει λαθος η οτι θελει παραπάνω συμβουλες η έμπειριες.
Βέβαια αυτοι που θα ζητησουν βοήθεια ειναι λίγοι πολυ μικρο ποσοστό ενω η μαζα θα μενει στο περιθώριο η θα βρίσκει αλλες εναλλακτικές.
Επίσης για εμένα dating coach χωρις πτυχιο ψυχολογιας δεν νοείται οπότε οποιος θέλει να ζητησει βοηθεια απο coach να ζητήσει αρχικα να δει δίπλωμα που ασχολειται με ψυχολογια η εστω κοινωνιολογια.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.253
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
216
Δεν ήταν και πολύ σαφές, γιατί ο αναγνώστης μπορεί να το εκλάβει σαν ένα απλό «πήγαινε και μίλα». Τέλος πάντων.
Τα πτυχία δεν παίζουν καθοριστικό ρόλο, αλλά κάποιον ρόλο τον παίζουν κι αυτά. Δείχνουν ότι ένα άτομο είναι σε θέση να αυτοπειθαρχηθεί για ένα χρονικό διάστημα με βάση έναν στόχο κι έχει κάποιες νοητικές ικανότητες ώστε να τον πετύχει. Λογικά θα έχει και περισσότερες ικανότητες στο dating και τις περισσότερες φορές ισχύει. Αλλά επειδή δεν ισχύει για όλους, αυτοί που παρακολουθούν σεμινάρια dating δεν είναι μόνο γιωτάδες, αλλά και ικανά και σοβαρά άτομα.
Ο εγωιστής δεν θα παει σε coach είναι δεδομένο.
Απο την άλλη αν το δουμε και αλλιως ειναι καλύτερα η μαζα να μην πηγαίνει σε coach γιατι εστω και ενας καλος coach βγαζει ποιοτικούς μαθητευομενους τοτε η δυσκολία ανεβαίνει.
Είναι καλύτερα κάποιοι να ειναι στη μοιρα της παπιας αν και τη ζημια τη κάνουν απλα οι εμπειροι θα μπορούν να μπαλαρουν καλύτερα
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
527
Like
735
Πόντοι
86
Δεν γίνεται ετσι φιλε,τοσο χυμα τόσο απλα,παμε και οπου βγει.
Εδω ο βαθμος δυσκολιας εχει πιασει ταβάνι και θα πας ετσι στο ακυρο να μιλήσεις να πεις τι?
Οσο και να θέλετε να πιασει το αφήγημα σας στη πράξη δεν πιάνει.
Μη μιλήσετε ρε φίλε. Καθίστε έξω να κοιτάτε, να σκρολάρετε στα socials με καρδούλες, follow και στα καπάκια να στέλνετε pm του τύπου "σε είδα χθες στο πάρτυ και είσουν πολύ όμορφη".
Τώρα για αφηγήματα που λες και τι δε πιάνει άστο. Πάντως εγώ τη πρώην τη γνώρισα στη καραμούζα (μαγαζί), που είχε βγει παρέα με τις φιλενάδες. Και όχι δεν είχα παρκάρει το αμαξι απ' έξω
Δε συνεχίζω το θέμα γιατί πραγματικά δεν έχει νόημα. Οι έμπειροι που λες να παίξουν ότι μπάλα θέλουν και μπράβο τους.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.310
Πόντοι
496
Μη μιλήσετε ρε φίλε. Καθίστε έξω να κοιτάτε, να σκρολάρετε στα socials με καρδούλες, follow και στα καπάκια να στέλνετε pm του τύπου "σε είδα χθες στο πάρτυ και είσουν πολύ όμορφη".
Τώρα για αφηγήματα που λες και τι δε πιάνει άστο. Πάντως εγώ τη πρώην τη γνώρισα στη καραμούζα (μαγαζί), που είχε βγει παρέα με τις φιλενάδες. Και όχι δεν είχα παρκάρει το αμαξι απ' έξω
Δε συνεχίζω το θέμα γιατί πραγματικά δεν έχει νόημα. Οι έμπειροι να παίξουν ότι μπάλα θέλουν και μπράβο τους.
Φίλε δεν αξίζει να ασχολείσαι. Το νήμα της κατάθλιψης και της κλάψας. Αντί να μιλήσουν με καμία γκόμενα κάθονται κι γαμιούνται στα πληκτρολόγια
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Ήμουν απολύτως σαφής. Δε μπορώ να λέω τα αυτονόητα. Ήδη το έχουμε παρατραβήξει και κούρασε. Το πήγαινε και μίλα είναι η νοοτροπία. Αυτό που γουστάρω. Και όχι το "κρυφτό".
Δεν το έχουμε παρατραβήξει, μην το συνοψίζεις έτσι εύκολα. Εσύ λες χοντρικά «πήγαινε και μίλα, αλλά πρόσεξε τι θα πεις».

Ε λοιπόν, επειδή ίσως κι εγώ δεν ήμουν αρκετά σαφής, θα το εξηγήσω καλύτερα:
Σε ένα dating coaching δουλεύεις συνέχεια το hook μέχρι να καταφέρνεις από μόνος σου να βρίσκεις τις σωστότερες ατάκες.
Είναι πάρα πολλή δουλειά αυτό που ο αρχάριος ούτε τη φαντάζεται. Για παράδειγμα, πρέπει να γίνει συγχρονισμός του γλωσσικού registry. Δεν μπορεί ο ένας να τα λέει λαικά κι ο άλλος διανοούμενα, πρέπει να μελετήσεις το άτομο πρώτα, αλλά και να μπορείς να προσαρμόζεσαι στο επίπεδο του άλλου. Στην πορεία στρώνει αυτό, αλλά στην αρχή είναι άβολη κατάσταση.

Επίσης πρέπει να αποφύγεις λέξεις που μπορεί να δημιουργήσουν συνειρμούς στο μυαλό του άλλου και να εκτρέψουν την σκέψη του σε κατεύθυνση που δεν θες. Ή άλλοτε πρέπει να χρησιμοποιήσεις λέξεις που να την πάνε εκεί που θες.

Πχ αν πεις «συγνώμη για την καθυστέρηση, έχουμε και τους άλλους με την απεργία τους που μπλοκάραν το δρόμο πάλι» και πέσεις σε άτομο που ασπάζεται τον αγώνα τους, ξεκινάς άσχημα (αρνητικός συνειρμός).
Αν πεις «είμαι οικονομικά ανεξάρτητος» ενώ σημαίνει ότι δεν εξαρτάσαι οικονομικά, στο μυαλό του άλλου είσαι πλούσιος (θετικός συνειρμός).
Αυτά ήταν λίγα μόνο παραδείγματα. Αν θες να κάνεις dating υψηλών αποδόσεων, πρέπει να εκπαιδευτείς σαν να ήσουνα επαγγελματίας σε κάτι.

Όσο για τους dating coaches εγώ προσωπικά πιστεύω ότι οι τύποι που πάνε είναι ναυαγοί και ότι από αλλού θα έπρεπε να ξεκινήσουν. Μιλάω γενικά πάντα. Αλλά και πάλι γνώμη μου είναι. Δεν είσαι προφανώς υποχρεωμένος να την ενστερνιστείς και επειδή δε ξέρω και στη προσωπική μου ζωή κάποιον που να μου έχει πει ότι πληρώνει τέτοιους τύπους δε θα το συνεχίσω. Εσύ ίσως γνωρίζεις άτομα που έτσι να έχουν βοηθηθεί. Όταν θα γνωρίσω και εγώ τέτοιους ίσως αλλάξω γνώμη
Εγώ έχω και φίλο dating coach και τον πληρώνουν σοβαρά άτομα που θέλουν να βελτιώσουν το παιγνίδι τους. Πολλά από αυτά που μου λέει τα εφαρμόζω κι εγώ. Τώρα εκπαιδευμένο καμάκι δίπλα σε αρχάριο είναι όπως η μέρα με τη νύχτα.
 

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.310
Πόντοι
496
Δεν το έχουμε παρατραβήξει, μην το συνοψίζεις έτσι εύκολα. Εσύ λες χοντρικά «πήγαινε και μίλα, αλλά πρόσεξε τι θα πεις».

Ε λοιπόν, επειδή ίσως κι εγώ δεν ήμουν αρκετά σαφής, θα το εξηγήσω καλύτερα:
Σε ένα dating coaching δουλεύεις συνέχεια το hook μέχρι να καταφέρνεις από μόνος σου να βρίσκεις τις σωστότερες ατάκες.
Είναι πάρα πολλή δουλειά αυτό που ο αρχάριος ούτε τη φαντάζεται. Για παράδειγμα, πρέπει να γίνει συγχρονισμός του γλωσσικού registry. Δεν μπορεί ο ένας να τα λέει λαικά κι ο άλλος διανοούμενα, πρέπει να μελετήσεις το άτομο πρώτα, αλλά και να μπορείς να προσαρμόζεσαι στο επίπεδο του άλλου. Στην πορεία στρώνει αυτό, αλλά στην αρχή είναι άβολη κατάσταση.

Επίσης πρέπει να αποφύγεις λέξεις που μπορεί να δημιουργήσουν συνειρμούς στο μυαλό του άλλου και να εκτρέψουν την σκέψη του σε κατεύθυνση που δεν θες. Ή άλλοτε πρέπει να χρησιμοποιήσεις λέξεις που να την πάνε εκεί που θες.

Πχ αν πεις «συγνώμη για την καθυστέρηση, έχουμε και τους άλλους με την απεργία τους που μπλοκάραν το δρόμο πάλι» και πέσεις σε άτομο που ασπάζεται τον αγώνα τους, ξεκινάς άσχημα (αρνητικός συνειρμός).
Αν πεις «είμαι οικονομικά ανεξάρτητος» ενώ σημαίνει ότι δεν εξαρτάσαι οικονομικά, στο μυαλό του άλλου είσαι πλούσιος (θετικός συνειρμός).
Αυτά ήταν λίγα μόνο παραδείγματα. Αν θες να κάνεις dating υψηλών αποδόσεων, πρέπει να εκπαιδευτείς σαν να ήσουνα επαγγελματίας σε κάτι.


Εγώ έχω και φίλο dating coach και τον πληρώνουν σοβαρά άτομα που θέλουν να βελτιώσουν το παιγνίδι τους. Πολλά από αυτά που μου λέει τα εφαρμόζω κι εγώ. Τώρα εκπαιδευμένο καμάκι μπροστά σε αρχάριο είναι η μέρα με τη νύχτα.
Αν είναι να το κάνουμε επιστήμη πάει το έργο. Στις πρωτόγονες εποχές κάπως βγάζαν άκρη μόνοι τους. Απλά πλέον οι άντρες έγιναν κλαψιάρηδες
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.462
Like
3.417
Πόντοι
456
Εγώ έχω και φίλο dating coach και τον πληρώνουν σοβαρά άτομα που θέλουν να βελτιώσουν το παιγνίδι τους. Πολλά από αυτά που μου λέει τα εφαρμόζω κι εγώ. Τώρα εκπαιδευμένο καμάκι δίπλα σε αρχάριο είναι όπως η μέρα με τη νύχτα.
Αάάά...έχεις καί φίλο dating coach ? Πού τόν πληρώνουν σοβαρά άτομα ?
Γιά αυτό δέν ξέρεις, ποιά γκόμενα νά...πρωτοδιαλέξεις έέέ ?
Ουρά κάνουν οι γκόμενες, γιά νά σέ δούν!!
Α..ρέ Κακόγερε μέ τίς ανοησίες σου!! :2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Αν είναι να το κάνουμε επιστήμη πάει το έργο. Στις πρωτόγονες εποχές κάπως βγάζαν άκρη μόνοι τους. Απλά πλέον οι άντρες έγιναν κλαψιάρηδες
Τι ακριβώς σε εκπλήσσει; Είναι όπως σε όλους τους τομείς. Οι επαγγελματίες παίρνουν το μεγαλύτερο κομμάτι της πίτας και οι αρχάριοι τα υπόλοιπα. Παράδειγμα: ένας κυρ-Παντελής με τις οικονομίες του αγοράζει ακίνητα από τα οποία έχει ετήσια απόδοση 4% το χρόνο. Ένας επαγγελματίας των ακινήτων (όπως εγώ) μπορεί να χτυπήσει και 12% και μερικοί και περισσότερο (σε διαφορετικές κτηματικές επενδύσεις βέβαια).

Το ίδιο και στο καμάκι. Αφού άντρες και γυναίκες είναι περίπου ο ίδιος πληθυσμός δεν θα έπρεπε να υπάρχει και μία κάποια αναλογία στο καμάκι; Το βλέπεις να ισχύει; Γιατί τότε κλαίγονται τόσοι εδώ μέσα;
 

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.310
Πόντοι
496
Τι ακριβώς σε εκπλήσσει; Είναι όπως σε όλους τους τομείς. Οι επαγγελματίες παίρνουν το μεγαλύτερο κομμάτι της πίτας και οι αρχάριοι τα υπόλοιπα. Παράδειγμα: ένας κυρ-Παντελής με τις οικονομίες του αγοράζει ακίνητα από τα οποία έχει ετήσια απόδοση 4% το χρόνο. Ένας επαγγελματίας των ακινήτων (όπως εγώ) μπορεί να χτυπήσει και 12% και μερικοί και περισσότερο (σε διαφορετικές κτηματικές επενδύσεις βέβαια).

Το ίδιο και στο καμάκι. Αφού άντρες και γυναίκες είναι περίπου ο ίδιος πληθυσμός δεν θα έπρεπε να υπάρχει και μία κάποια αναλογία στο καμάκι; Το βλέπεις να ισχύει; Γιατί τότε κλαίγονται τόσοι εδώ μέσα;
Αυτοί που κλαίγονται δεν προσπαθούν καν
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.548
Like
1.440
Πόντοι
216
Μα τι σύγκριση να κάνεις αναμεσα σε αλβανίδες και ελλεινιδες?είναι σαν να συγκρίνεις..Μερσεντές με παπάκι.ασε το γέρο να λέει πίπες..όσοι ξέρουν..ξέρουν..τι σημαίνει αλβανίδα..και πόσο ανώτερες είναι σε όλα από τις ελλεινιδες..καταρχάς οι αλβανίδες..είναι άνθρωποι
. όχι ζώα..σαν κάτι άλλες..
Και για πες μας,με τις Αλβανίδες τα πας καλά ή με εσένα κόβουν λάσπη;
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Αυτοί που κλαίγονται δεν προσπαθούν καν
Ισχύει για πολλούς. Αλλά είναι και πολλοί που προσπαθούν και δεν τα καταφέρνουν, ενώ θα μπορούσαν να έχουν κάποιες επιτυχίες, αν συνειδητοποιούσαν ότι ακόμα και για το καμάκι, χρειάζεται να κάνεις σοβαρή δουλειά και πολλές φορές θες κι εξωτερική βοήθεια, όταν μπλοκαριστείς και δεν τα καταφέρνεις μόνος.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.107
Like
15.723
Πόντοι
3.656
.στους Αγίους Αναργύρους του Μενιδίου..
Άγιοι Ανάργυροι και Μενίδι (αττικής) είναι γειτονικοί δήμοι , αλλά όχι ο ίδιος δήμος.
Συνορεύουν κάπου στη λεωφόρο δημοκρατίας στη μέση .
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.107
Like
15.723
Πόντοι
3.656
Οι γυναίκες αντιλαμβανονται οτι οποιος παει αγνωστος να τη πεσει αυτοματως τον βαζουν στο καδρο του αγαμητου του λειψου.
Αν είναι χλίδας και απλά πιάσει κουβέντα , χωρίς κοπλιμέντα και να ζητήσει άμεσα ραντεβού και μαλακίες ...
έχει πιθανότητες ....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.107
Like
15.723
Πόντοι
3.656
Εδω ο βαθμος δυσκολιας εχει πιασει ταβάνι και θα πας ετσι στο ακυρο να μιλήσεις να πεις τι?
Στο άκυρο πιάνεις κουβέντα τύπε. Δείχνεις ότι στροφάρεις και είσαι κοινωνικός και ότι αντιμετωπίζεις τις γυναίκες σαν κανονικούς ανθρώπους και όχι μουνί κώλο βυζιά τσιμπούκι αναλ κατάπιωμα.
Είναι και πρωτότυπο αυτό , τις ξαφνιάζει .
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.141
Like
1.803
Πόντοι
216
Αν είναι να το κάνουμε επιστήμη πάει το έργο. Στις πρωτόγονες εποχές κάπως βγάζαν άκρη μόνοι τους. Απλά πλέον οι άντρες έγιναν κλαψιάρηδες
Ο άντρας πρέπει να παίζει μπάλα σε όλα τα γήπεδα και να προσαρμόζεται.
Άλλη η μπάλα τη δεκαετία 80, άλλη το 2000, άλλη τώρα. Οι γυναίκες δεν είναι ίδιες, ούτε οι καταστάσεις.
Κάποιοι νομίζουν ότι με την τρίχα σε ανοιχτό πουκάμισο και τη χρυσή αλυσίδα, θα ρίξουν τη γκόμενα (δε μιλάω για σένα προσωπικά).
Και να μη φανεί ρατσιστικό αυτό που θα πω,άλλα θέλει άλλη προσέγγιση για τις γυναίκες της επαρχίας, άλλη της Αθήνας, άλλη της Θεσσαλονίκης.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.141
Like
1.803
Πόντοι
216
Στο άκυρο πιάνεις κουβέντα τύπε. Δείχνεις ότι στροφάρεις και είσαι κοινωνικός και ότι αντιμετωπίζεις τις γυναίκες σαν κανονικούς ανθρώπους και όχι μουνί κώλο βυζιά τσιμπούκι αναλ κατάπιωμα.
Είναι και πρωτότυπο αυτό , τις ξαφνιάζει .
Το σημαντικότερο είναι αυτό που γράφεις και το έχω πει.
Το να μιλάς σε γυναίκα χωρίς σεξιστικά σχόλια και σάλια και να τη βλέπεις σα νοήμον ον και να της δίνεις την πρέπουσα σημασία, είναι τέρμα καβλωτικό για αυτή.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
Γελάει κι ο σέρβερ με τις μαλακίες που γράφετε ορισμένοι. :2funny: Κλασική μαλακία που έχει αποδομηθεί εδώ και χρόνια, είναι ότι οι κωλο-γκερλούληδες γαμάνε μουνάρες για ώρες ατελείωτες.:2funny: Εκτός του ότι ανοίγουν την πόρτα και δεν ξέρουν τι στρουμφ κουβαλήθηκε :2funny:ή τον πίνουν από την σάλα στο ξενοδοχείο κτλ, υπάρχει κι άλλο επιχείρημα. Ποιος γαμάει ώρες; μόνο ο Λάκης με την σιδερένια ψωλή κατά δηλωσή του, μπορεί να γαμάει 3 ώρες σερί (αγαπάμε Λάκη). :2funny: Όλοι
οι υπόλοιποι γαμάνε κανονικά δηλαδή έναν Χ τυπικό χρόνο που αποκλείται να είναι όλο το ραντεβού. Παρλάρουν, σαλιαρίζουν, κάνει μπάνιο
η τύπισσα που έρχεται
και πάει λέγοντας. Πάνε με κωλγκερλ και το λένε οι ίδιοι :confused: για να έχουν πιο ανθρώπινες συνθήκες και ρεκλα καθώς και ωραίο χώρο. Το πρόγραμμα πάλι στημένο είναι, χώρια που τρώνε
κι αυτοί πολύ οδυνηρές φόλες από μετριότητες που υπάρχουν στον χώρο. Μετά τσακώνονται, παραπονιούνται για εμφάνιση, παροχή κτλ στα νήματα :2funny: ενώ στα σχόλια τρώγονται μεταξύ τους λες
κι ήταν στο δωμάτιο μαζί με όποιον γάμησε και παριστάνουν τους πορνοδικηγόρους χαρίζοντας γέλιο στο φόρουμ. :2funny:Τα 100-150-200 ευρώ π.χ είναι πάρα πολλά για στημένο γαμήσι της μιας φοράς και με περιορισμένο πρόγραμμα, όπως και να το δούμε. Αντικειμενικά λοιπόν, δεν πληρώνουν το γαμήσι αλλά τις συνθήκες και το "περιτύλιγμα". Συνεπώς πηγαίνετε όποιοι θέλετε αλλά μην θαμπώνετε τον κόσμο με μαλακίες. Στο επόμενο ποστ θα σας γράψω τι πραγματικά συμφέρει στην πορνεια υπό την προυπόθεση ότι μιλάμε πάντα για στημένο σεξ, είτε το θέλετε είτε όχι.

:rockon:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.107
Like
15.723
Πόντοι
3.656
Ρε Ντόναλντ .... 00.15 πας για ύπνο ... τυπική ώρα κωπηλάτη γαλέρας , όπως τόσοι εδώ μέσα ...
Σας τσακίζει η ταχύτητα εμβολισμού που σας πάνε 12 ώρες την ημέρα ... λογικό ...
δεν μπορείτε και να γαμήσετε .........

Κάθεσαι και γράφεις 4-5 ώρες την ημέρα πίπες ... για το τι κάνουν οι άλλοι ... που δεν τους ξέρεις ...

Εσύ πότε γαμάς ;
Με δεδομένο ότι και οι γκόμενες που μπλέκεις ... αν και οταν ... και αυτές κουπί κάνουν .........

Πότε γαμάς ρε αρχηγέ ;

Εγώ ως χιλίαρχος, δίνω εντολή στο χαμάλη που βαράει με σφυριά τα τύμπανα
να σας πάει με ταχύτητα εμβολισμού ....και παω για μεσημεριανό ύπνο ....


Μετά θα κάνω 3-4 δουλίτσες 19.30 με 21.00 ....

και μετά πάω να αδειάσω τια αρχιδάρες μου.........


Εσύ γράψε 20 novabytes κειμένου για το τι φαντάζεσαι ότι κάνουν αυτοί που δεν ξέρεις
και φαντάζεσαι ότι είναι όπως .... φαντάζεσαι ....


ramming speed ....


Έχε το νου σου.
Μην τα παίξεις με την ταχύτητα εμβολισμού ... σε πετάνε στη θάλασσα και βάζουν άλλον στο κουπί .
 

PanosK13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
174
Κριτικές
4
Like
390
Πόντοι
281
Για σενα ολοι εχουν προωρη εκσπερματωση η στυτικη δυσλειτουργια κλπ.
Λοιπον ψηνεσαι να παμε μπουρδέλο να βάλουμε ιερόδουλη κάτω εναλλάξ και να πει ποιος πηδαει καλύτερα?
Προσεχε μη γαμησεις και το παπακι πανω στις καυλες σου Ζαπατιστα...χαχαχα!!!Πηγαινε τον μπας και ανοιξει τα στραβα του λιγο...Αντε γιατι πολυ μιλαει ο καθυστέρας τελευταια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom